Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

meganik
3. feb 2010

jeeejda baby sak uz tu vsetky nestredujte, ja stredy z duse neznasam...vlastne kazdu 4 stredu, lebo to maju nasi dementni susedia nad nami orgie a to so zeleznou pravidelnostou, stara 4x zastone, ale to tak ze prehlusi aj Natalkin vecernicek, potom nasleduje 30 sekundove intenzivne vrzganie a je po 😝 obcas sa na to s mm smejeme, ale zvacsa mi to pokazi naladu, lebo mi je nagrc z toho, ze cez tieto papierove steny musim pocuvat taketo vyjavy 😖 😝

Peti tvoj prispevok o veceri bol 100 bodovy 😅

Mmem nasa sa uz zahra aj sama, milujem take chvile, ked si mozem v klude citat a ona sa tu pri mne rozlozi a hra sa a vykecava si tu s hrackami 😵 ale su aj chvile kedy kvili kym si k nej nesadnem a musim hodiny komentovat ako si pekne sklada puzzle

Leni ty si taka zlata, vzdy mi zdvihnes naladu 😵

Bilu hlasenie podam, idem sa mrknut, nepocitam s tym, ze by nas tam len tak vzali, ale mam to tu pod nosom, tak by som bola hlupa keby som to aspon neskusila, inak na Krikovu som zase volala a minuly rok, ze odmietli 30 deti a boli medzi nimi aj 3-rocny-pre nedostatok miesta, tak som zvedava ako dopadneme

lenkamt
4. feb 2010

dobré ránko.

my už pijeme kávičku s koláčikom a bábovečkou - lebo však keď už ide rúra a kým sú vajcia tak sa pečie 😀

dnes možno pôjdeme aj von 😅 aj keď vyzerá byť riadna zima 😝

katika1
4. feb 2010

čaute 😎
my sa práve obliekame a ideme ku kožnej a malý sa už bojí 😝

mnam leni.. ja nežerem nič a zdochýnam od hladu 😀

tak čaume zatial

mishelin
4. feb 2010

baby caute,viem uz sa to tu rozoberako ale hadam budete take ichotne aa neodbyjete ma ako ta mudrlantka zuzku..

stahujete chlapcom kozku na pipiku?ja ani jednemu a uz zas pocuvam same mudrosti dokola... 🙄 tak teraz neiem,ci to v buducnosti kded budu velky nebude mat nejaky vplyv,ze budu musite ist na obriezku alebo co 🙄 lebo nas detsky mi to nekazal,ze sa to uz nerobi..

mmem_
4. feb 2010

ahojte

mish ja nestahujem,vraj sa to nerobi,len tak preplachnem, potom hodim link k tomu ale mam na druhom pc

byby no co zahrauju sa same?

inak otras noc s velkym malym, nic sme nespali kazdu hodinu hadam hore a reval a reval neviem preco

nika07
4. feb 2010

Dobré ránko,

mmem aj u nás otras noc, čomu nechápem ☹ ja som úplne grogy 😝

kati to fak nič neješ, aj ja sa chcem dostať do štádia " nič nežrať " 😀 😀 😀 😅

retaux
4. feb 2010

Ahojte!
Mmem: niekedy sa zahrá a niekedy vôbec nie. Podľa toho, či mám robotu. Keď mám, tak sa zahrá aj sama, ale akonáhle si sadnem,tak už je na mne zavesená a musím sa jej venovať.

Jáj, takú mám chuť na koláč alebo bábovku. Mňaaaaaaaam.

nika07
4. feb 2010

Ret , tak u nás je to naopak, ked mam robotu, tak sa nechce hrať, a ked si sadnem tak si začne kresliť, alebo skladať ☹ 😅

zuzana76
autor
4. feb 2010

ahojte

mishhhh aka mudrantka zuzka, hadam nie ja 😀

my stahujeme ale dooooooooost nepravidelne, ale my sme specificky pripad, malemu to v oktobri pretahovali na urologii, mal tam strasne vela toho mazu, tak aby to enzacalo hnisat, ale teda uz sme mu to asi aj mesiac nepretiahli, takze budem musiet zase muza prinutit, lebo to musime dvaja, ja maleho drzim a muz pretahuje 😀 , vo vani nam to nejde vobec, tam sa mu ten pipik vobec nestopori, takze hned ako ho vyberieme z vane , tak pretiahneme a hotovo

peta28
4. feb 2010

uf.. no ja som rada ze nas tada taketo veci netrapia, ja by som asi ani nevedela co a ako pretahovat..

lenkamt
4. feb 2010

tu sa nerodí tak to tu žije, čo? 😀

ja som tiež kvôli pipíkom vlastne rada že mám baby 😅

peta28
4. feb 2010

Leni musime si pockat do augusta a septembra
😀

ako vasa dovolenka? uz ste si nieco vybrali?

peta28
4. feb 2010

vcera som zdzubala kolegu ze h...o robi a od rana tu ani nepachol .. tito chlapi jesitni.. hrozne, jedne horsi ako druhy

lenkamt
4. feb 2010

vybrali sme ten zakyntos, len nam baba zisťuje či nás ubytujú piatich 😝

chlapi sú všetci rovnakí 😅

nika07
4. feb 2010

my sme boli vonku, je tam riadna kosa 😝

😵 😵 😵 Všetko najlepšie - VERONIKE - k dnešným meninááááááááám, 😵 😵 😵

lenka ten hotel vyzeral super, už máš nejaké správy, ohľadne ubytka, som čítala, že je to fungláč

nika07
4. feb 2010

som zvedavá, lebo Linda bude letieť prvý krát 😀

lenkamt
4. feb 2010

Nika - ďakujeme, odovzdám 😵 😵 😵

krásne, to čo vy idete, to ale asi nie je cez sk cestovku 😕

hej ten náš otvoria teraz na jar, tak neviem, ale tým pádom sú tam fajné že otváracie ceny tak preto, ale ak to nevyjde tak nevadí, nejako ma tento rok netrhá 😅

peta28
4. feb 2010

Jaj ozi, Verci vsetko naj naj 😉 Nech ju maminka poslucha 😉

zuzana76
autor
4. feb 2010

ozaj, veronikam vsetko najlepsie k meninam, aj veronike Lenkinej a aj Susikinej a kto ma este Veroniku?

nika07
4. feb 2010

nie ideme cez TUI

nika07
4. feb 2010

ale aj naša cestovka ho ma v ponuke

peta28
4. feb 2010

Nika Timka letela 1 x ked mala rok a v pohode ... aj ked je pravda ze to este vtedy moc nevnimala

my uz mame zaplatenu tiez zalohu na to Taliansko tak sa tesim.. akurat ze teraz musim pokryt 4 tyzdne co bude v jaslach volno od druhej polovice jula a prve dva tyzdne v auguste a neviem ako to urobim.. rozmyslam normalne nad neplatenym volnom ci mi daju.. nieco si malu vezme asi mama, ale svokre ju nechcem dat, elbo to je horor.
Neviem co urobim ..

zuzana76
autor
4. feb 2010

jej vy rozoberate dovolenky? tak ja dufam,ze sa mi ujde ta nadstandardna izba a budem dovolenkovat koncom jula v porodnici 😀

peta28
4. feb 2010

Nika krasne je to Turecko.

Zuzi ty budes mat najkrajsiu dovolenku z nas vsetkych 😉

nika07
4. feb 2010

S Maťom sme lietali často, on to zvládal super, ved uvidím

Peta a kam idede , don ktorého letoviska

letuskah
4. feb 2010

caute
Mmem Kubko sa zahra niekedy sam a niekedy pisti aby som pri nom bola, ale sam sa hra zasadne ked nemam nic na robote a ked ma ist spat, vtedy si porozklada pekne hracky az mi je luto ho vyrusovat...

ja som myslela ze tento rok konecne niekam vypadneme na dovcu ale nevypadneme, tak ak to vyjde pojdem teraz v marci sama, maly bude u nasich a ja preeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeec!!!!

a babo bolo chcene aj ked mam pravdu povediac zmiesane pocity, lebo som chcela aby bol mensi rozdiel medzi nimi a vtedy muz nechcel, navyse mi uz prid...bava z materskej aj sa mi praca v januari risovala ale som to odriekla, naco sa ondiet na 5 mesiacov alebo 6 😝 a este aj Kubka ak vezmu do skolky, co dufam ze ano, tak sa bojim ze bude kadeco domov vlacit a babo bude stale chore, toho sa desim najviac ale tak hadam to prezijeme 😔

letuskah
4. feb 2010

mne dnes zase doslo quelle, oni su kompletni? firma krachuje, prebera ju ina a oni este ponukaju tovar...

katika1
4. feb 2010

čaume.. nika ja by som len chcela nejesť 😀 doobeda nepotrebuje nič.. naobed sa najem a potom okolo 4tej a snažím sa potom už nič 😝

mish ja pretahujem ako zuzka velmi nepravidelne! naša dr chcela aby sme šli k urologovi, ale odmietla som! a obriezka nie - to mu nakoniec, ak mu to nedáš dole ty, strhne doki.. ale tomu sa chcem vyhnúť, lebo ich to bolí 😔

mmem občas sa zahrá, občas nie.. ale on vydrží aj rozprávky pozerať a tak.. ale ked sa hrá tak len v obyvke.. v detskej sa sám bojí 😝

nika to vyzerá skvele.. kde to je?

nika07
4. feb 2010

letus aj mne stale niečo chodí, ale ked som chcela ešte objednať, tak mi to vyhodilo, že tovar už nie je 😖

idem žehliť, lebo zachvíľku ta kopa prádla na mna spadne 😀