Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
5. feb 2010

bilu 😀 náš bežne rozbije tie reklamy na kávu a tak, čo dávajú na stoly 😅 no ale čo s ním..
väčšinou obsedí a ked nie tak nech si behá 😅
akeby sa zaneho chlap hanbil - jedinú vec by som mu povedala - ako si si spravil, tak máš 😀

bilushka
5. feb 2010

Kati, ja mu tiez hovorim, ze po niekom to maly musi mat 😀

katika1
5. feb 2010

nika a moj si dával moju šatku na hlavu, že je princezná 😀 😀 😀

bilushka
5. feb 2010

No a teraz vazne teda-co s tym stretkom?
Ste ma navnadili a teraz nic?
Najskor zistime predbeznu ucast teda, lebo cisto teoreticky aj ten penzion co som sem hodila by nam bol maly...

slavenas
5. feb 2010

ja k stretku hovorím: ak na veľkú noc teda piatok až pondelok neviem to musím predebatovať s mm, ... ak iný dátum tak vravím určite Ano.

nika07
5. feb 2010

ja tiež piatok - pondelok, ale tak isto to musím ešte ptebrať s mm a juniorom, ten síce povie aby sme išli bez neho, a to su 4 dni a sa mi to zda veľa
😅

bilushka
5. feb 2010

Nika, ano ano aj Matka uz chceme konecne vidiet, bude urcite nadseny, ked sa ho tety budu vypytovat 😀

No a stolar, ej veru zlu temu si nacala, mal volat v piatok-najneskor v pondelok cenovu ponuku, v stredu som to ja uz nevydrzala a ze teda co je s nim a on ze ma vela prace, ze na nas nezabudol, len mam cakat, tak uz z neho nemam taky fantasticky pocit, ako som ti opisovala ☹

nika07
5. feb 2010

tak to ma mrzí ☹

bilushka
5. feb 2010

Ved ty za to nemozes, v pohode 😉

zuzana76
autor
5. feb 2010

bilu, ze bezchrbtaci 😀 😀

a moj je maminka a ma babatko v brusku 😀

katika1
5. feb 2010

bilu na nás nemáte - objednali sme si 16teho februára 2009 niečo od stolára.. v máji sme to zaplatili.. potom sme poslali asi 100 výhražných sms a telefonatov, potom v novembri to prišiel zas zamerať, lebo to stratil 😀 😀 a v januári ho už mm zj..l pod čiernu zem a tak nám miesto toho, čo mal spraviť vrátil peniaze, že nestíha 😀 😀 😀 😝

bilushka
5. feb 2010

Kati, no mas pravdu, vyhrali ste 😀 😀 😀 😀
Ja aj Mimi stale vravim, ze ona uz bude mat vystruzlikany cely dom od stolara, kym nam niekto spravi tychto ubohych par policiek 😠 A nemozem zabudnut na mudre reci MM, ze ale Jankaaa, ved to je taka lahka praca, na to nepotrebujeme stolara, ja to spravim aj sam 😠 To pocuvam uz pol roka a stolara zhanam treti mesiac 😠 😠 😠

slavenas
5. feb 2010

jáááj bilu .. toto poznám aj ja že ale ved ja to spravím ... viete koľko vecí tu treba spraviť takých malých blbostí čo by naozaj spravil ale on ráz na to nemá čas 😒 😒

nika07
5. feb 2010

sme na tom rovnako, chlapi nikdy nemaju na nič čas 😠

zuzana76
autor
5. feb 2010

baby pozrite co som nasla v jednom albume 😀

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

lenkamt
5. feb 2010

tak sme si pospali 🙂

Zuzi - 😀 😀 😀

ja by som piatok až pondelok, tri dni mi minule boli málo, takže tie štyri sú akurát 😀

lenkamt
5. feb 2010
slavenas
5. feb 2010

mne nevadí že 4 dni to je ok, ale že veľká noc tak kvôli tomu tá porada

lenkamt
5. feb 2010

ja práveže neznášam veľkú noc - chystáš ako na vianoce a potom príde 1,5kupača 😝 😝 😝 a aj z toho smrdíš ešte týždeň ako lacná štetka 😀

nika07
5. feb 2010

lenka moja reč 😀

slavenas
5. feb 2010

to máte úúúúplnú pravdu 😉 ale tam u mojich a peťovích rodičov na dedine je to ešte aj o inom tak kôli tomu si nedovolím rozhodnúť sama 😅 😅 😅 😀

lenkamt
5. feb 2010

Slávka - veď jasan aspoň ty buď za dobrú ženu, ja som sa muža nepýtala, som mu povedala že ideme, a on že chodte a ja že ale veď aj ty, tak povedal že dobre 😀

lenkamt
5. feb 2010

takže kto chce chľastať s mojím mužom šupšup na stretko 😀 😀 😀

nika07
5. feb 2010

slavi aj u nás voľakedy na VN sa stretávala celá rodina, ale odkedy sme sami, tak je to ako bežný víkend, prišla by iba segra k nám, ale aj tá ide na Wellnes do Maďarska 😵

suzanne
5. feb 2010

ahojte 😉

zuzi, super gratulujem k pohybom, aj ja som ich teraz citila skoro, tiez v tom 15tt 😉 a presne ako pises parkrat aj skor ale to som si este nebola ista

my do restik teda teraz moc nechodime, jednak nas maly tiez neobsedi (co by sme ale raz zacas zvladli) ale sme asi nejaki lenivi alebo co. to domov si pizzu objedname castejsie 🙂 a teraz s babom to zase chvilu nebude hrozit...

slavenas
5. feb 2010

hej leni takto som to aj ja vybavila minulé stretko s tým mojim 😀 😀 😀

nika07
5. feb 2010

takže máme na to víkend, aby sme chlapov spracovali, teda okrem lenky 😀

lenkamt
5. feb 2010

takže do toho dievčatá 😀 😀 😀

my ideme Verči zháňať ešte nejaké veci na lyžiarsky, bude to zábava, kedže ona zostáva ležať doma v posteli 😅

zuzana76
autor
5. feb 2010

suzane, dakujem

maly spi, rozmyslam,ze pojdem tiez

mmem_
5. feb 2010

baby a myslite ze mozem s tym vybratym znamienkom na spinnig kym mam stehy este a solarko asi tiez ne ze? 😝

no mam to ja ale problemy

peta: to je dobry napad s tou skolkou v kitsee, sa mala nauci jazyk,my tu taku moznost nemame:(

bilu: ze bezchrbtaci 😀

kati: co si spravil to mas 😀

ja som si konecne objednala tie plavky tak som zvedava