Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

baileysa
11. mar 2009

ANKETA:
ako casto kakaju vase deti?

gretka teraz raz za dva dni, tak ci uz sme v normale, ale maju kakat kazdy den 😕

a dnes mala plienku iba na spanie 😵 ostatne sa pytala 😵 ale na nocnik, nie na zachod 😕
a s plienkou na spanie mam cakat, kym nebude mat suchu po spani????

baileysa
11. mar 2009

a uz som si spomenula, ze som sa bilushky nechcela nic pytat, ale bilushke aj mimi som chcela zablahozelat k nemixovanej strave 😵

lenkamt
11. mar 2009

my aj 3x denne 😅 ale väčšinou 2x /ale ony sú po ockovi mimo normálu 😀/

áno, na spanie čakaj kým nebude mať suchú plienku po spaní 😉
my sme sa dnes pýtali len 1x ☹

baileysa
11. mar 2009

3x denne 😕 tak to este stale malo kakame 😖

teraz sa aj u vas to bude postupne lepsit, uvidis 😉 mne sa dnes zdalo, ze na to dosla, ze to pochopila 😅 sice dostala par lenitliek 😀 tak sa jej lepsie chapalo 😀

zuzana76
autor
11. mar 2009

baily , presne tak , bude ako bude, ale ako tehula by som asi do spanielska nesla a sestra tam uz zije 3 roky a ja som ju este nebola pozriet

baileysa
11. mar 2009

mm spravil veceru, idem sa hostit, dobru noc 😉

zuzana76
autor
11. mar 2009

inak prihoda dna

dnes sme boli na policii zistit co potrebujeme na zapis dietata do pasu

potom sme sa zastavili na nakup v lidli, peto, moj muz mal na starosti amleho a ja som nakupovala, ale patko mu neustale odbiehal, utekal, nic nebral z regalov, ale na cely obchod krical pomooooooc pomoooooooooc, ludia na nas kukali, normalka mi lepilo,ze nam ho zhabu a nas zabasnu, ze kde sme ho ukradli 😀

lenkamt
11. mar 2009

Zuzi - 😀

mňa dnes dieťa vytočilo, dostala 86% z prírodovedy, to je dvojka takže v pohode, lenže ona celé vyučko prerevala že na ňu nakričíme, 😅 teraz si učiteľka asi myslí že ju doma týrame, alebo čo. pritom na ňu zvyšujem hlas, len keď niečo zabudne /úlohy, zošity/ nie za známky 🙄

idem na panelák 🙂

mima07
11. mar 2009

zuzi 😀 😀 😀
som vsetko precitala a aj zabudla co som chcela 😠
maly kaka 2 krat ale niekedy aj 3
najnovsi hit alexa je ma otlkat lebo ja tava ked som sa minule buchla tak som zvrieskla ze au a tak teraz chodi za mnou tresne ma a krici au alebo uz popredu krici au a to teda nejako velmi nerozprava 😲 proste na blbosti to si ho clovek uzije neviem po kom to dieta je 😀 😀 😀

mimi.k
11. mar 2009

Zuzi, to je milé 😀

Baily, Adamko kaká každý deň, výnimočne každý druhý...čo ja viem, podľa mňa ste na tom už celkom dobre. Inak ja by som chcela mať také vyprázdňovanie ako naše deti 😀 😉

Ja dnes celý deň periem, čo som tu nebola viac ako 2 týždne....zajtra sa zasa nedožehlím košieľ 🙄

A pred kúpaním sme merali a vážili - takže 86 cm a 11,7 kg. Celkom tomu nerozumiem, lebo pribral za mesiac až pol kila a to nechce skoro nič jesť. Predtým jedol pekne a pribral 200g 😕 No a narástol 2 cm za ten mesiac. 🙂

mima07
11. mar 2009

lenka nam je jasne ze na nu kricite pre znamky 😀 😀 😀 chudatko male

mimi.k
11. mar 2009

Leni, Ty tyranka 😀 ale tak aspoň vieš, že Veronika je citlivá dušička 😉

mimi.k
11. mar 2009

Mima, ja mám dnes doma niečo podobné. Úplne ma týra...najskôr ma vystíska a potom ma dobije 😅 😀 a mne ani au nepovie.
A naučil sa ďakovať. Ale hovorí "diky". Frajer 😀

peta28
11. mar 2009

Bai my kakame 2 x denne, momentalne sme mimo normalu kvoli zubom 3 x
Len v extra pripadoch ked ma zmenu rezimu tak vynecha..

Mimi ja sa na kosele chystam teraz. 🙄

Zuzi vas by nemohli ani zabasnut, lebo Patko je dokonala kia vas oboch dohromady, takze to by ste ani velmi nemuseli dokazovat ze je vas.

Leni aj Timka je zavisla na Mundisale.. ale neviem ci to ma nejaky ucunok, kedze si to chce davat len sama a hned to zje.

Som si myslela ze ide Modre z neba a nejako som to pomotala, kedze nejde a ani neviem kedy ide.

peta28
11. mar 2009

Mima vidim ze aj ty si s Alexom uzijes 😀

mima07
11. mar 2009

no ja sa uz zacinam tesit ked zacne rozpravat lebo teraz ma len taha za ruku stakle musim niekam chodit a vsetko mi vysvetluje a ja nechapem tak sa brutalne jeduje tak snad to potom bude lahsie 😉 len aby som sa potom k slovu dostala 😀 😀 😀 a strasne rad si nechava vsetko opakovat ukaze na oko musim povedat potom prejde na inu cast tela a za chvilu kolom dokola to takto sedime aj 1/2 hodinu a ja stale hovorim to iste a on ako keby ma skusal ci sa nepomylim 😲 😀

zuzana76
autor
11. mar 2009

baby ma nestraste, mna maly zatial nebije, zato ma velmi casto bozkava 😵 a nezne mi povie - jubim 😅

mimi, tak to je naozaj frajer, ze diky 😀

mimus, tvoj maly ma zmysel pre humor, zda sa 😀 a skodoradost 😀 , ale ked zakrici dopredu AUUUU tak to aby si sa utekala schovat 😀

my kakame raz-dvakrat denne

zuzana76
autor
11. mar 2009

peti, no nastastie som mala pri sebe aj rodny list Patkov 😀 , lebo sme boli na tom pasovom 😀

maji4
11. mar 2009

Ahojte som tu po paneláku 😉

My kakáme 2x denne niekedy aj 3x 🙂 🙂

Mimi sušičku určite mám kamošku ktorú ju majú a fest mäkučké uteráky a voňavé sú 😉 😉

Zuzi 😀 😀 😀 😀

mimi skúša ta a keď sa akože pomýliš ako sa zatvári?? 😵 😵 😅 😅

mimi diky je super aj ja to budem Lili učiť 😵 😵

Ani mna Lilianka zatial nebije len ma strašne stíííska 😵 😵a bozkáva 😵 😵
a ked jej nerozumie tak vždy viac a viac zvyšuje hlas až niekedy kričí , ako keby som bola hluchá alebo čo ved ja počujem ja len nerozumiem ...
A najnovšie máme ,že keď po mne zvrieskne tak sa jej pýtam ,že prečo po mne hučí či ja po nej hučím a povie ,že nieee tak potom sa ukludní a rozpráva normálne 😵

Dnes nie a nie zaspať vyvádzala do 7.45 a od 7.45 začala až plakať tak som si ju položila k sebe do postele a v momente zaspala 😲 😲

mima07
11. mar 2009

maji ked sa pomylim tak stale bude tukat na to miesto co chce pocut a potom sa k tomu stale vracia

maji4
11. mar 2009

mima no zlatý musí byť 😵 😵

Lebo našej Lilianke keď mi ukáže na zebru a ja jej poviem ,že je to tučniak ta sa začne rehliť 😵 😅 😅

retaux
12. mar 2009

Ahojte!
Ja len chcem napísať, že dieťa ešte spí práve dnes, keď chceme ísť do Nitry na tú výstavu 😠 Inokedy je už o 6tej hore.

Baily: My kakáme 1 - 2x denne. Termín ešte presný nemám.

Zážitky máte super všetky s tými deťuchami 😀

A už letím sa obliecť a umyť, aby sme potom mohli vyraziť. Pekný deň všetkým.

lenkamt
12. mar 2009

čaute 🙂

Ret - omrkni sedačky, či sa tam oplatia kúpiť, naša sa rozpadá - ja dúfam že ešte rok vydrží, ale pesimistický odhad vraví že nie 😅
včera kým sa hrali s ockom popísali spomínanú sedačku perom 😝 dnes idem skúsiť vyčistiť 😀

inak noc super a vstali sme 6.30, tak to má byť, akurát že po 20min sedení na nočníku sa pokakali do čistej plienky 😝

Bailey - môj muž povedal že teda môžem prísť až večer, ale bolo by fajn do tej 19 😖

lejla77
12. mar 2009

Ahojte 🙂

my kakame stale inak - vacsinou 1x denne, niekedy 2 x denne a raz za uhorsky rok aj 3 x. 🙂 A niekedy sa stane, ze 1 x za dva dni.

peta:
ahoj 🙂 rano sme sa stretli pri branke - len som sa velmi ponahlala a ty asi tiez 😉

peta28
12. mar 2009

Leni pozri co som nasla k tym cervenym bodkovanym satam:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4188990

Lejla, to si bola ty?????? co si nepovedala.. ja neviem ako vyzeras podla tejto mini fotky, do kelu. A to si bola s muzom?

peta28
12. mar 2009

Ci do kelu teraz som pomotana, ty si bola ta maminka ktora odchadzala ked ja som prichadzala, alebo ta maminka ktora prichadzala ked ja som odchadzala????
Ale tipujem ze ta s tou oranzovou krabockou na cumel, ze??

Inac potesim ta v triede nikto neplakal, vsetky deti sa krasne hrali.

lejla77
12. mar 2009

peta:
ja som ta spoznala podla malej - okolo 8.30 ste prisli, nie? Minali sme sa pri branke - bola som sama v ciernej bunde - pozdravili sme sa - otvarala som branku

lejla77
12. mar 2009

peta:
ja som odchadzala a ty si s malou prichadzala - otvarala som vam branku - Timka mala tusim ruzovu bundicku - bola taka zababusena. 😉 A neviem, o akej krabicke hovoris - ja som mala na chrbte ruksak - a tam mi visela jedna krabicka na sumel - taka zlta. 😵 Ale to si si ty asi nevsimla.

lejla77
12. mar 2009

Diky za potesenie 🙂 tak to Stanko dost rychlo prestal plackat, lebo sme sa minali. 😉

peta28
12. mar 2009

no vsak tu krabicku myslim, som si ju vsimla na ruksaku, tak vyrazne svietila.
No skoda ze si nepovedala ze si to ty, ale rano su vzdy take fofry. Ale aspon uz budem vediet nabuduce. A este so ta zdravila ze Dobry den.. 😀 😀