Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
10. feb 2010

no tak toto asi nejde, ale v tomto linku:
http://www.hotelmaj.sk/pobyty/vikendove-pobyty/...
si všimnite ešte všetky tie pozornosti zdarma v cene 125e 😕

maji4
10. feb 2010

Ahojte 😉 😉

Rt a Lucka ti už spí sama v izbičke??a je v postielke alebo na posteli?? 😲

maji4
10. feb 2010

Baby Lilianke ten kašel a ani sople vôbec neustupujú ☹ ☹ stále je zachrýpnutá ☹ ☹ zajtra alebo v piatok by som mala isť na kontrolu ☹ ☹

lenkamt
10. feb 2010

Maji - ☹ skúšala si ten solmucol sáčky, podľa mňa geniálne na rozpúšťanie hlienov 😉

maji4
10. feb 2010

Leni neskušala lebo bere ten fenorin na hlieny na kašel .ale poviem mužovi nech mi ich kupi lebo to fakt už neni normálne 😒

katika1
10. feb 2010

aj ten máj je super 🙂 a veeeela pozorností veru 😕

a maji 😔

katika1
10. feb 2010

kočky tam v to maji je aj dieťa do 12 rokov.. kebyže vezmem 13 ročné - zistia to? Pýtajú si rodný list, alebo dačo také? 😕

lenkamt
10. feb 2010

no tak to neviem 😅 ale ja by som to mala fest lacné aj Verča zadara aj dvojičky zadara 😕 tie 3noci tam vychádzajú nejakých 190 🤐 som strááááááááááášne nadšená.

takže odkaz pre Niku, neboj synátor nezdrhne môže ísť hrať bowling alebo mu požičiame knihy v knižnici 😀

peta28
10. feb 2010

Maji tak ot ma mrzi.. ale solmucol je fakt asi najlepsi. Inac nam sa velmi osvedcil aj Helelix na kasel , alebo Bronchipret sa to tusim vola, to je vytazok z brectana a velmi dobre

lenkamt
10. feb 2010

Kati ak sa ti chce, tak tam pošli mail nech nám spravia ponuku pre 5rodín na veľkú noc - piatok-pondelok to je 4dni/3noci 😉

1. rodina - 2xdospelý 1xdieťa do 12rokov 2x dieťa do 3rokov
2. rodina - 2xdospelý 1xdieťa do 12rokov 1x dieťa do 3rokov
3. rodina - 2xdospelý 1xdieťa do 16rokov 1x dieťa do 3rokov
4. rodina- 2xdospelý 1xdieťa do 3rokov
5. rodina- 2xdospelý 1xdieťa do 3rokov

katika1
10. feb 2010

ok leni, napíšem im

lenkamt
10. feb 2010

idem si spraviť ovocný šalátik, kým prídu ostatné, aj keď s Bilu moc nerátam, tá bude dospávať včerajšiu opicu 😀 😀 😀

katika1
10. feb 2010

napísala som.

katika1
10. feb 2010

ale fakt dobré ceny - najma pre Lenkovcov 😵

a keby sa mi prepieklo to 13 ričné dieťa tak mam ideaaalnu au-pair 😅 😀

slavenas
10. feb 2010

ahojte

v prvom rade pre nás SUPER penzion Adam aj hotel Máj - súhlas , rozhodla som sa byť odteraz bezproblémová 😀 😀 😀

slavenas
10. feb 2010

my sme dnes boli v dvoch škôlkach a zajtra ideme ešte do jednej a potom sa už len rozhodnúť

maji Vaneska je tiež zachrípnutá a pokašlieva , Mudr. mi vravela že teraz je takých detí plná nitra že bez teploty bez soplíkov "len" toto

lenkamt
10. feb 2010

Slávka - ty si naše slniečko 😵

a čo jej máš nato dať??? aspoň kalciový sirup?

kde ste všecky???? keď nepíšem tak iba žerem 😝

dnes výtvarka 😵 😵 😵 baby ani zaspať nemohli 😅 a Verča stratila spodok z plaviek 😀 sila 😅

bilushka
10. feb 2010

Ahojte,
Leni ziadam od teba ospravedlnenie, ze lezim s opicou, my sme uz boli cvicit a potom v Tescu.

Ja som nekonfliktna od vcera, ak ste si nevsimli.
Maj sa mi paci velmi, viac ako Magnolia, ja tiez suhlasim.

bilushka
10. feb 2010

Maji, tak chod zajtra na kontrolu, co ti povie, lebo aj tie ATB by jej uz mali zabrat a ked pises, ze jej to stale neprechadza ☹ No a vzdy sa ta zabudnem opytat, ci jej davas ten sprejik na astmu, co vam kazala, alebo ako to dopadlo nakoniec.

lenkamt
10. feb 2010

Bilu - verejne sa ti ospravedlňujem, si už prvá liga, keď po takom večere ako včera zvládaš cvičiť aj tesco 😀 😀 😀

NIka - ???????????????????????? tak sme štyri za máj, čo ty nato???
a kto sa ešte prida??????????????? fakt dobrá cena, blava to má blízko, tak šupky hupky 😀

slavenas
10. feb 2010

ano dávam kalciový sirup, ale ten je u nás už bežný liek keďže malá má v kuse hlasivky chytené , to má asi z toho kriku čo v kuse predvádza 😀

bilushka
10. feb 2010

2x mi to neodoslalo.
A take dlhe 😠 😠 😠 😠 😠

bilushka
10. feb 2010

Uz neviem, co som chcela 🙄
Jaaaaaaaj, ze ospravedlnenie sa prijima 😀 😀 😀

A ze v Maji maju najskor ze babysitting ako pozornost a potom to maju aj v sluzbach za priplatok, tak ked sa dohodneme, ze tam pojdeme, tak zistime, co si predstavuju pod tymto pojmom a kolko sa za to plati.
Plus sa mi tam pacia bycikle v cene, sice mozno este bude zima, ale niekedy sa uz na Velku noc da v pohode bikovat, uvidime 🙂

maji4
10. feb 2010

Biluš hej dávam stále každý večer vrak dlhodobo to máme brať...ale v marci ideme na kontrolu tak som zvedavá ako ďalej 😒

bilushka
10. feb 2010

...bicykle je asi spravne, ze?

bilushka
10. feb 2010

To kam este chodite k lekarke s tymto, k nam do Biskupic?

maji4
10. feb 2010

Slavi ale ona už mala byť dávno fit keďže od štvrtka berieme ATB 😒 😒 ☹ ☹

bilushka
10. feb 2010

Uz som to poslala muzovi a povedal, ze sa mu to paci-myslim Maj, tak uz to prosim vas nemente, lebo si ma prestane vazit 😀 😀 😀 😀 Vcera sme sa totiz lucili s tym, ze ideme do Myta, alebo do Magnolie 😀

maji4
10. feb 2010

biluš nie s tým chodíme na alergologiu to alergologiča kázala...do biskupic chavala bohu už nemusíme na nič... 😎

bilushka
10. feb 2010

Vy ste v Biskupiciach boli tiez na gastro, ze?
Mas komplet celu Blavu pokrytu-do Dubravky cvicit az po Biskupice, tiez sa riadne nabehas tou MHD-ckou.