Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
11. feb 2010

my este spime 😠 nejako si poondil rezim, musim mu ho dat doporiadku
kontroly mi nevadia 😔

retaux
11. feb 2010

Ahojte!
Letu: tak to ma mrzí s tým tlakom. Držím palce, nech sa ti to upraví a keď nie aspoň aby si nemusela do nemocnice 😉 A na to hrdlo si môžeš dávať taký sprej - tuším šalviový. Idem to pozrieť. Ten sa môže aj keď si tehu.

U nás nič nové. Moje dieťa včera zaspalo až o 22.40 😠

retaux
11. feb 2010

Tak asi nie šalviový 😅 Nemám to doma. Opýtam sa sestry, že čo to presne bolo a potom ti dám vedieť.

mmem_
11. feb 2010

ahojte 😀

tak my sa hlasime tiez k 6 hoinovym vstávacom 😀

letu,zuzi - drzim palceky nech je vsetko v pohode

zuzi_ u mna ked zistovali tehu, tak ma najprv uplne vystrasili ze mam mimomaernicove - lebo je mimi strasne male a to na UZV by uz malo byt vidno 😝 ,a ze musim ist do nemocky to vyriesit ... 😔
a my sme mali ist na druhy den do toho kinderhotelu,tak nakoniec ma este raz poobede zavolal ze mozno to bude uz vidno,ze sa zameria na vajecniky este raz.... tak nastastie poobede uz bolo male vidno ....

a viete kde bol problem - sestricka mi napisala iny mesiac poslednej menstruacie takze bolo mesiac v sklze --- super ze? a ja som myslela ze pridem o rozum

letuskah
11. feb 2010

jej Ret zisti co to je, salviu mam doma len to sa v tehu nemoze, aspon bolo na krabicke, zatial kloktam slanou vodou a pijem horuci caj, pomaha to sice len na chvilu ale aspon nieco... este som neskusala ci mam hlas 😀

letuskah
11. feb 2010

mmem skvele takto ta vyplasit 😕 este ze mas doma dvoch zdravych chlapcov

mmem_
11. feb 2010

letu_ snad bude ten tlak v pohode, ja som si davala bioparox pri oboch detoch

zuzana76_ prosim ta ten contratubex si si davala uz po vybrati stehov alebo este kym si mala stehy?lebo som pozerala na nete tak su rozne nazory,

mmem_
11. feb 2010

letu - veru a to som jej naschval hovorila ze 2-ho, druhy mesiac aby si to nepoplietla - lebo ja viem ze malokto tu vie ze co je Januar a Februar,ale nastastie to dobre dopadlo,ale cele tehu taketo nahody ..... furt nieco

zuzana76
autor
11. feb 2010

ahojte

mmem, po vybrati stehov, kym som mala stehy som si davala nejaku ocnu mast prosti zapalu, ale ja som to mala priamo na viecku, tak to je ine, ako ty na bruchu

zuzana76
autor
11. feb 2010

mmem, teda hrozne takto ta vyplasit, al ja nemam taku nahodu, mne napisali vsetko dobre, ale mala som zase nepravidelne cykly

katika1
11. feb 2010

leni ip

retaux
11. feb 2010

Letu: sestre som volala a keď uloží malého, tak mi to pozrie 😉 Dúfam, že to nebude až poobede.

retaux
11. feb 2010

Takže predsa až poobede, lebo s Luckou už ideme do MC.

bilushka
11. feb 2010

Ahojte,
u nas zase nakydalo, ja uz som zrutena z tejto nekonecnej zimy.

Leni, no predstav si ako si to vypocitala, skoro mi oci vybehli, ja tiez ze ake drahe je Myto a nakoniec este dobra cena sa z toho vyklula 😅

Idem robit hubovu smotanovu omacku na obed a mam doma len kyslu smotanu a obycajne mlieko, myslite, ze to mozem aj z toho, doteraz som vzdy robila len zo smotany na varenie...

A chcem ist k moruuu, maly pozera videa z minuleho leta v Turecku a nejako mi to nepridava na nalade, ked von je nasnezene a strasna zima.

Mmem, moj jedlo nevypluva a celkovo pekne papa, tak ja ti v tom nejedeni uz fakt neviem poradit ☹

lenkamt
11. feb 2010

mňa tento rok zase až tak more neláka, ale to len kvôli dlhej ceste 😀 ešte mesiac snehu a budem aj ja zrelá odletieť na kubu 😀

aj naše niekedy vypľúvajú jedlo 🤐 naše momentálne jedia iba mlieko, kraviny, polievka, tri lyžice z druhého, kraviny a krupicu. neriešim bo by ma šľahlo 😝

dnes sme celý deň úplne samé, tak som normálne na nervy že čo do večera ideme robiť 😝 asi ich zbalím do mc alebo čo 😅

bilushka
11. feb 2010

No mna more tiez nelaka a s najvacsou pravdepodobnostou k nemu ani nepojdeme, preto ma teraz stve, ze som sa vzdala bez boja, ked MM vybral to Rakusko.

Ak myslis kraviny sladkosti, tak mame velmi podobnu stavbu jedalnicka 😀
Vcera zjedol hrach na obed tak, ze si do toho namacal lizatko a to potom oblizoval, ale zjedol plny tanier, co som mu nalozila, len tymto stylom 🙄

lenkamt
11. feb 2010

dobrý štýl 😀

čo mi pripomína že je čas dať variť obed 😀

nika07
11. feb 2010

Jedálniček je u nas podobný:

ráno -pribiňák
potom kusok chleba so šunkou
kraviny, možno nejaké ovocie
obed - 3 lyžičky polievky, druhé niekedy vôbec
kraviny
večera skoro nič

ja neviem z čoho to dieťa žije
☹ ☹ ☹

ona bola super jedák

a už môžem napísať v celku dobrú správu nemáme už vôbec plienky 😵 😵 😵 😵 , dufam, že to tak aj zostane 😀

nika07
11. feb 2010

leni čo ideš variť

ja dam asi iba uvariť cestoviny a potom s vajičkom, hotovo
polievku neviem, že by cesnačku

bilushka
11. feb 2010

Nika, tak to gratulujem, ze ste bez plienok 😵

Ste mi neodpovedali na tu omacku, ci to mozem aj s tou kyslou smotanou varit.
Radsej na koni budem cakat dve hodiny na odpoved, ako ist do obchodu pre normalnu smotanu 😀

lenkamt
11. feb 2010

môžeš ale bude to také nakyslasté

Nika - gratulka

ja zeleninovú polievku a tiež cestoviny s niečím, neviem čo mám doma 😀

nika07
11. feb 2010

Dakujeme 😵

a nesekne sa to z kyslej smotany, ja neviem

bilushka
11. feb 2010

No idem do obchodu, caute kamosky 😀

peta28
11. feb 2010

Takto som malu namalovala na karneval.. ten nos bude mat ale taky iny sasovsky, doma sme mali len taky veliky.. som to zatial skusala len tak cvicne

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

peta28
11. feb 2010

Bilu ja som raz dala kyslu a sa mi to tak zgrclo.. nebolo to ono.. radsej sladka, alebo na varenie

nika07
11. feb 2010

Peti Timka je bohovská, super si ju zmaľovala 😀

lenkamt
11. feb 2010

jeeej aký šašuľko 🙂

baby tak ako to ideme spraviť napíšem jednu rezerváciu, alebo si to ideme vybavovať každá zvlášť, teda ak súhlasíme s tým mýto - ja, Bilu, Nika a Slávka

nika07
11. feb 2010

leni len neviem či nebudu chcieť aj zálohu

lenkamt
11. feb 2010

tak si to objednajme každá zvlášť a bude pokoj 😉

lenkamt
11. feb 2010

recepcia@hotel-myto.sk