Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
12. mar 2009

medveď nie je rozprávka, ale film so živými medveďmi. pištia, tešia sa - v bojniciach budem musieť dávať pozor aby za medveďmi neskočili do tej ohrady 😀

lenkamt
12. mar 2009

tak sa idem aj ja starať o deti 😀

baileysa
12. mar 2009

susik, my sme na tom podobne uz dlhsie, tiez som nezistila, ze by to dako suviselo so stravou, aj mlieko som zmenila, ale bez efektu, ja davam duphalac, to je tiez laktoza, potom mi kaka raz za dva dni, dnes opat po 3 dnoch 😔 a mava krvavu ritku ☹

leni, take daco som aj ja myslela na tu sedacku, ale som sa asi zle vyjadrila 😅

baileysa
12. mar 2009

leni a to je super, ze vies, co budes hladat, dufam, ze nieco najdeme 😅

maji4
12. mar 2009

Ahojte

Bai a o tej krvavej ritke ti čo povedala lekárka?????????????????????
Skúšala si jej dať hylak??v príbalovom letáku je o krvavej stolici tiež písane
chudatko asi ju to aj bolí keď kaká ☹ ☹ ☹

maji4
12. mar 2009

Adulák nestresuj hlavne buď v klude a oddychuj ja viem že sa to teraz už nedá ale držte sa 😉 😉

Akvi jej ahoj 🙂 🙂

baileysa
12. mar 2009

maji, nic mi nepovedala, teda odporucila mi cipky a masticky, ze to uz treba takto riesit, ked uz ma trhlinky, ale tot vsjo 😒 a uz to nemala par tyzdnov... potom ked tak dlhsie nekaka, tak ma tvrdu stolicu a to ju boli a potom sa jej to takto potrha ☹ mne sa tento tyzden tiez raz stalo, tak mi az zle prislo, ze ked to aj gretka ma, ze ako ju to musi boliet... ona mi potom uplne odmietala kakat, co bolo este horsie, lebo zdrziavala a potom ju to bolelo este viac ☹ ale tym duphalacom sa to upravilo, takze uz celkom dobre kakala, a dnes zas toto ☹ a v strave som zatial nezistila nic, co by pomohlo ☹
hylak som neskusala, ten nemam, a mam nanho dost zle spomienky, som ho bravala kvoli alergii, ci kvoli comu, normalne ma napne, ked pocujem to slovo 😝 😅

susik77
12. mar 2009

bailey: diky. ja sa popytam dr. ako dlho jej mam davat tu lactulosu.
Adi-drzim palce 😉

baileysa
12. mar 2009

adulak, ja si tiez myslim, ze je to v pohodke, ze sa uz neda presne pomerat, a navyse ja mam po tehu a porode pocit, ze cele urcovanie datumu je len velka odhadologia 😉 babatenko je presne take velke ako potrebuje a ako ma byt, ved ono to vie najlepsie 😉

maji4
12. mar 2009

bai si prečítaj leták tu na nete a skús fakt , dúfam ,že to pomôže ja viem že je hnusný ale ked má pomôcť 😉

chudatko Gretka 😢 ☹

mishelin
13. mar 2009

caute baby tak to sa mi uz daaaaavno nestalo aby som prisla prva 😎 😀

no idem sa vam pochvalit s dacim 😀 dnes mam narodeninyyyyyyyy 😎 uz mi to pribuda 😅

chuda gretka ☹ no a ktomu kakaniu my kakame 3x aj viac dakedy 😝 ale to mi uz nesi vruke rybaciu mast ze ho ztoho stipe ritka 😝

mishelin
13. mar 2009

no a u nas teda poriadne snezi a zae je vela snehu,no naco to zase napadlo 😖 😝 🙄
no a kde ste vsetky

lenkamt
13. mar 2009

HAPPY BIRTHDAY 🙂 🙂 🙂 🙂 tu júúúúúúúúúúúúúúúúúúú 😀 už máš 18???? 😀

u nás ako na sibíri - normálne všetko zasnežené, min 10cm snehu 😝 vidím že mám s tými jarnými topánkami čas 😀

a mám doma chlapa, takže dnes poredšie 😀 ale večer ide do služby, tak môžme žúrkovať 🙂

Bailey - chúďa Grétka ☹ ani hrozno nezabralo??? 😕 naše to vždy riadne laxne 😉

mishelin
13. mar 2009

leni dakujeeeeem 🙂 hej uz maaaam 18 😀 😀

aj u nas strasne vela snehu 😝 dnes mam ist ku kamoske,no neni to kamoska prava,len taka akoze 😀 a neviem ci sa mi podari vyjst hore nasim zasnezenym kopcom

mishelin
13. mar 2009

moj siel dnes na posledny den toho kurzu a som mu povedala ze ak mi nedoniesie dynu ta ze nech nechcodi ani domov 😅 😀 mam na nu veôlkuuu chut,tak neviem kde ju zozenie 😀 😀

lenkamt
13. mar 2009

to čo znamená akože kámoška??? 😀

očúvaj, dnes možno pôjdem na poštu 😉 ale fakt len možno, lebo neviem či sa mi bude chcieť ometať auto 🙄

lenkamt
13. mar 2009

ja mám chuť na hrozno 😅 nemala som ho spomínať 😀 a už tu na mňa chodí zazerať nejaký divný pán, čo asi chce??? 😀

mishelin
13. mar 2009

no to znamena ze to je taka nie prvaav kamartaka,ze ti povie napr dne sprid nas pozret a potom ta zavola uz len o pol roka a dovtedy s aledva pozdravi 😅 😝 to tu u nas na dedine to tak byva 😝 a nechodi stebou von ani nic ine,cize ziaden kontakt 😀

oki,ved uvidis ci sa ti bude cchiet 😉

mishelin
13. mar 2009

mnaam aj ja by som si dala 😅 tak pouzi ten cistiaci prostreidok ten perox oxi ci jak sa to vola co zena ukaze na chlapa a on zmizne 😀 😀

lenkamt
13. mar 2009

😀 taký nemám, skúsim domestosom 😀

oki idem akože niečo robiť 😀

mishelin
13. mar 2009

no idem dat dom do obyvacieho stavu,lebo vcera sme do polnoci sedeli nad podnikatelskym zamerom 😝 a tlacilio sme tie vizitky..no a teraz sa obzrem a maly popod noc cely popisany centrofixou vyzera ako keby tam mal fuzy 😅

no ale tie popisane periny si mohol odpustit 🙄 zide to dolu vsak pranim?

mishelin
13. mar 2009

😀 skus 😀 😀 😀
caute 🙂

lejla77
13. mar 2009

dobre rano 🙂

Kocky, ja vas nechcem strasit, ale aj kamoskina mala tako zle kakala - uplne tvrde a horko tazko - raz za cas a chodila s nou dovtedy po vysetreniach, kym jej nezistili, ze musi mat bezlepkovu dietu. 😔

akvabela
13. mar 2009

Jeeej Mish, vsetko najlepsieeee 🙂 vela zdravia, stastia, lasky a od Patka prespate noci!!!

Bai, nech sa Gretke kako upravi a aj Veronike a nech sa nemusia chudatka trapit.

Adulak, neboj vsetko bude OK, dva tyzdne vobec nie je vela a nechapem preco by si musela ist kvolil tomu lezat 😖 A mimi menej vazi alebo ma mensie rozmery niecoho? Lebo napr. Yvett mala mensi obvod hlavicky o 2t, ale my ani nie sme s mm "hlavati" a ber to tak, ze mensie mimi sa lahsie dostane von, hlavne nech je zdrave.

Maji, ahoj 🙂

mishelin
13. mar 2009

akvi dakujem 🙂 vymenovala si vsetko to co si najviac prajem a to posledne asi najviac 😀 😅

retaux
13. mar 2009

Ahojte!

Baily, Susik: nech sa vašim babám to kakanie rýchlo upraví. To musí byť hrozné, keď sa také malé deti s tým trápia.

Adulak: aj mne vždy povedali, že Lucka je o týždeň menšia a aj sa potom narodila týždeň po termíne, takže si myslím, že bábo je také, aké má byť a ono si príde na svet, kedy sa jemu chce. 😉

Mish: želám ti všetko naj k 18-tke 😀

A k včerajšej výstave: veeeeeeeeeľmi sa mi páčila, vedela by som si tam vybrať krásne obývačkové steny, mali aj pekné sedačky (konečne aj normálne a nie ako po iné roky samá koža a Mojsejovský nábytok) a aj pekné detské izby a aj koberce a...

letuskah
13. mar 2009

ahojte
tak co uz sa novinka vysvetlila????? ked ulozim dieta budem citat dozadu lebo by mi zdemoloval pocitat keby som tu sedela viac ako dve minuty 😀 😝
nasa chorobka uz sa vytraca, uz nema sopliky, len take vnutorne tak mu kvapkam este kvapky lebo ani odsat sa to moc neda a davam stoptusin lebo z nich trochu kasle ale uz je to dobre 😵

a vcera som bola na travesti show s kamoskou, trvalo to tri hodiny bez prestavky, som sa skoro pocikala ale stalo to zato, sme sa nasmiali ako uz davno nie 😵 😵 😵 😵 som dnez sice uplne zdevastovana ale s dobrou naladou 😵 😵 😵 nechcela som to pisat skor lebo by to urcite nevyslo tak pisem ked je povsetko 😀

letuskah
13. mar 2009

jej Mish mas narodky? tak prajeme vsetko naj naj naj naj lepsie, hlavne prespate noci lebo to ostatne sa uz zvezie 😵 😵 😵 😵 a pekne oslaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaav 😵

adulak tiez si myslim ze babo vie ake velke ma byt, kubko dol zas o dva tyzdne starsi ako mi hadali termin a narodil sa skor a vahu mu odhadovali den pred porodom na 3600 a nakoniec bol 3200 velky takze ako pise bai je to hlavne odhadologia a neda sa na to 100% spoliehat. hlavne nestresuj a ked si dr mysli ze treba lezat tak lez, aspon si oddychnes a budes mat pocit ze si pre babo urobila to najlepsie, hlavu hore 😉

letuskah
13. mar 2009

este som sa chcela spytat kedy a kde chodi ta kapura, to sa aj Kubkovi bude pacit 😵

lejla77
13. mar 2009

Musim sa postazovat - som na nervy - totalne nam vyfluslo auto - zadrety motor. 😠 😠 😠
Sme na aute zavisli, zajtra musim nabehnut do AAA a nieco tam splasit. Porazi ma. Budem musiet vybrat nejaku feliciu - tie su celkom lacne. Aj ked nemame ani na tu 😖 Ale nejako na splatky snad.