Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
18. feb 2010

Idem aj ja kavickovat a nech uz mi dieta vstane, budem sprintovat na postu a skusat si handerky americkie 🙂

lenkamt
18. feb 2010

dúfam že aj moje 😀

nika07
18. feb 2010

dr.čistič by som brala, ale dr.backham 😀 😀

lenkamt
18. feb 2010

Nika, tak nejako sa to volá 😅 ja ti to zistím 😵

lenkamt
18. feb 2010

http://drogerie-ppv.cz/index.php?page=shop.prod...

ale ja som to mala v sáčku, také na práčky, žehličky, konvice 😉

bilushka
18. feb 2010

Leni, inak teba v surovani bytu asi fakt nik neprekona, co ze ja mam okna umyte, ked ani neviem, ze nejaky cistic na pracky existuje 😅 A naco je cistic na pracku, ved ta sa cisti sama praskom, ci jakoooooooo 😀

lenkamt
18. feb 2010

dr.beckmann rozhodil stránku, odchádzam sa zmachliť , vyčančať a trsaaaaaaaaaať 😀

bilushka
18. feb 2010

A mne to stale nerozhadzuje tu stranku, ked sa ma bojis, pekne mi to zalomilo 😉

nika07
18. feb 2010

leni dik, a vôbec to nerozhodilo stránku 😠 😀

len kde si to čudo kupila

mimi.k
18. feb 2010

Ja tiež ničím nečistím práčku, som to ja ale gazdiná 😀
Ale tak už budem...

Chcela som sa ešte v zdravotníckom okienku opýtať, či ste niektorá neboli na operácii nosovej prepážky, lebo mm má ísť a nevieme, či to pomáha alebo nie...

lenkamt
18. feb 2010

Bilu: pre teba citujem:
Každé praní zanechává na vaší pračce stopy.
Následkem toho mohou vznikat usazeniny, nepříjemné pachy nebo i poruchy funkce.
Čistící prostředek pro pračky Dr. Beckmann odstraňuje vápenité usazeniny, nečistotu, pachy a zbytky pracího prášku z bubnu, hadic, topného tělesa i z jiných, těžko dostupných částí pračky.

NIka - normálne v drogérke 😉

ja sa teda asi nenamaľujem, sa odtiaľto neviem odlepiť 😀 furt odbehnem niečo urobím, nachystám a znova som tu 😀 hilfeeeeeeeeee som závislá 😝 😀

nika07
18. feb 2010

mimi aj mm to lekárka odporučala, ale nešiel

a prečo ma tvoj ísť 😨

nika07
18. feb 2010

musím pokukať 😅

peta28
18. feb 2010

Nika uplne najlepsie je kyselina cirtonova, jeden sacok bud das do predperky a,elb kludne aj s praskom.. alebo pustis prazdnu pracku. Je to skvele aj to varnej kanvice a zas par korun

slavenas
18. feb 2010

dievky ja keď čítam tieto vaše diskusie , tak sa náramne teším na stretko že ako bude veselo. 😀 😀 😀

mimi.k
18. feb 2010

Nika, lebo má stále ako keby upchatú jednu dierku v nose a nemôže dobre dýchať, ale nádchu nemá. No a v tej druhej dierke má logicky napuchnutú sliznicu, lebo tá to nestíha...a už začal aj chrápať...ale to nie je hlavný dôvod, samozrejme. Ale to dýchanie sa mu zhoršilo.
Niekto nám hovorí, že to pomáha, niekto že nie.
Ona s ním ani veľmi nediskutovala, len hneď povedala, že operácia, tak on jej že "počkajte, už sa mi nejako lepšie dýcha" 😀 ale nepresvedčil. Akurát si môže vybrať termín, lebo to nie je akútne, ale chronické..

nika07
18. feb 2010

ja sa spýtam večer muža čo mu vlastne lekárka povedala 😉

mimi.k
18. feb 2010

Ešte som vám zabudla napísať, že Adamko si teraz obľúbil JimJam a ako pozerá české rozprávky, tak mi začal hovoriť niektoré slová po česky 😅 napr. teraz sa zobudil a hovorí "podívej se"... 😀

zuzana76
autor
18. feb 2010

ja cistim pracku octom, nalejem celu flasu, raz za 3 mesiace a dam na najvyssiu teplotu program

letuskah
18. feb 2010

caute
tak som vas docitala a uz neviem co som chcela...

pracka, ja necistim, raz mi robila skvrny modre mastne a bolo to z bonuxu inak nic a asi by som dala najvyssiu teplotu a na prazdno pustila

ockovanie, davam len povinne, prevenar nam dr odporucila po druhom roku a jedine ak by mal hnisave anginy a neviem ake zapaly ale nemal, nedali sme tak uvidime ako na to skolka... ale pri dievcati by som uvazovala nad vakcinou proti rakovine krcka maternice

problem nepovinnych ockovani v eu statoch je ten ze choroby sa po case zacinaju vracat, priklad cierneho kasla u ktoreho sa navyse zistilo ze vakcina nie je dozivotna... takze si myslim ze urcite portfolio povinnych ockovani je potrebne ale zas to tiez netreba prehanat.

zuzi nestresuj, kiahne su sice vysoko nakazlive ale ked sme to vtedy nikto od Tinky nedostali a to vsetky deti boli v jednej nevetranej miestnosti tak vy to takto asi nechytite, mnoho chorob zacina v hlave tak nestresuj aby si si daco neprivolala 😉

Leni mamine skore uzdravenie, nech zistia co jej vlastne je... a s tym fajcenim to je ako s mojou mamou, druhy den po operacii chrbtice ked sa jej uz salo akotak vstat tak uz bola na balkone a cucala jednu...

a dvojky to ako keby som Kubka videla, ja by som ho asi z toho detskeho kutika ani po dvoch hodinach nedostala...

letuskah
18. feb 2010

Mimi Kubko tiez pouziva vela ceskych slov lebo vsetky rozpravku su dabovane po cesky, ale dako ma to netrapi, nauci sa v skolke a skole co treba a toto mu bude len plus

letuskah
18. feb 2010

Tinka=Timka 😔

zuzana76
autor
18. feb 2010

aj my pouzivame ceske slova 😀

letuskah
18. feb 2010

viem ze vas to nijak nenadchne ale zase sme mali sokola mysiara na balkone 😀 😀 😀

letuskah
18. feb 2010

Maji ja sa ta uz sto rokov chcem spytat, ten system ako napalujete dvd rozpravky, to sa da pustit aj naraz alebo len po jednom vzdy?

zuzana76
autor
18. feb 2010

mna boli zase hlava 😒

napchala som sa francuzskymi zemiakmi s klobasou 😝 , tak mozno aj z toho

maji4
18. feb 2010

Ahojte

očkovanie :povinné + prevenar + žtlatčka .

Let no toho nodyho si musím puštať každé zvlášť a ostatné mi ide pekne aj samo 😉 a mne to robí všetko bracho tak asi ako to majú tý ludia od ktorých to tahá tak isto to ťahá asi aj sebe..neviem myslím si 😝 😝

zuzi tak ako hlava ešte bolí??

práčku ja čistím tak raz za rok že ju pustí samotnú ..a kupujem si t coop jednoty taký prášok na prášky a tiež je potom krásny vyleštená 😉 😉

zuzana76
autor
18. feb 2010

maji, boli boli, to sa musim z toho vyspat 😒

meganik
18. feb 2010

mimi.k mas ip ohladne tej operacie 😉

inak zelam pekny vecer vsetkym, viac nestiham pa 🙂

lenkamt
18. feb 2010

Letu - náhodou mňa zaujalo že si mala zase na návšteve nejakého vtáka 😀

Zuzi - aj mna bolí hlava a zajtra robím francuzáky 🙂

Maji -tá posledná veta trošku maďarská 😀 som rada že nie som jediná čo rýchlo píše 😀

karneval supiš, hodím fotky na fb 🙂

a Bilu ma potešila telefonátom, akurát že som išla dať Luciu cikať tak som bola trochu nekoncentrovaná 😀