Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
22. feb 2010

bilu 😀 😝 , fuuuu, to vazne

zuzana76
autor
22. feb 2010

ja sa pamatam na takuto preventivku akurat ked som nastupovala do skoly ucit, vstupna prehliadka pre zamestnavatela a vtedy mi robili aj rontgen pluc, ale to asi nerobia vsetkym , ale tym co pracuju s detmi, resp v potravinasrkom priemysle asi ano

bilushka
22. feb 2010

Zuzi, no jasne, tvoj na take nechodi, moj je na prasky vzdy ked ide na preventivku, im zamestnavatel preplaca v sukromnej klinike a tam ich riadne preklepnu, odchadzaju aj s kolegami vzdy, ze idu pisat snad uz testament...kazdemu nieco najdu a fakt ti vravim, delikatesa toto vysetrenie prostaty, si pamatam, ked to zahanbeny a sokovany prvy krat vravel mojmu ocinovi, ze co mu ti uchylaci robili a on sa smial, ze to je normalne, ze on to tiez robi chlapom na preventivke 😀

zuzana76
autor
22. feb 2010

moje nervy 😀

tak moj chodi akurat alergologicke aj to len ked ho dokopem, teraz mu dala nejaku kuru, nejake kvapky co ma brat kazdy tyzden nejaku inu farbu 😀

aj k obvodnemu som ho dokopala asi pred 2 rokmi,ze nech si da vysetrit krv, tak isiel a odvtedy zase nic, ja neviem, to nevyzaduju vsetci zamestnavatelia?

zuzana76
autor
22. feb 2010

tak mna moj gyndos tiez vysetruje niekedy aj cez zadok 😝 😕 , lebo mam dozadu otocenu maternicu a neviem co tam skuma, no al vysettruje ma aj tak

bilushka
22. feb 2010

Moji zamestnavatelia doteraz to nevyzadovali 😕
Ani take ze rontgen pluc ako pises a pod.
To by malo byt asi na kazdom, nech si to strazi, ze raz rocne mas na to pravo ist, tak si to mas riadit sama. Neviem.

maji4
22. feb 2010

Biluš v piatok sa držte na preventívke u zubára 😉 😉 neboj Matejko to zvládne 😵 😵

biluš zaverečná bodka na kontrole u obvodáka je 😀 😀 😀 😀 😀 som sa dobre zasmiala 😀 😀 😀

zuzana76
autor
22. feb 2010

asi ano, no ale ja aj tak chodim furt po doktoroch, tak naco este preventivka, mne robia vlastne aj krv hlbkovo, aj ekg mi robievaju

no, aj ja by som mala ist zubarovi na prehliadku, ale taaaaaaaaaak sa mi nechce

maji4
22. feb 2010

ja som u obvodnej nebolaaaaaaaaaaaa , ani tehotná ked som bola tak som nebola 😔 😔

zuzana76
autor
22. feb 2010

maji, vobec si nebola u obvodnej? 😕

teraz uz ani ja tam nechodim tak casto, lebo idem odbornym lekarom, ked mam termin , ale kym mi neprisli na to mi je, tak som bola u obvodnej casto , stale som byvala chora

zuzana76
autor
22. feb 2010

tak ja som uz konecne pribrala asi prve kilo 😀

dnes sme mali dobry obed - zeleninovu polievku a raznici s pecenymi zemiakmi

zajtra robim rajcinovu polievku a cevabcici

zuzana76
autor
22. feb 2010

a na ranajky som robila krabiu natierku s chlebom a teraz som sa este dotlacila ovocnym salatom - nakrajat jablka, pomarance, banany a zaliat bielym jogurtom, mnaaaaaaaaaam

maji4
22. feb 2010

zuzi nie fakt raz ked som bola ešte na začiatku tehotná tak som bola ale to len preto lebo som mala angínu a chcela som aby mi niečo na to dal ale nič nedal tak som tam potom už ani nešla 😖 potom som prešla k druhéj a ani tá pri akože vstupnej prehliadke mi nič nerobila ale to len preto lebo to je mužova známa....

bilushka
22. feb 2010

Maji, diky.
A mala v pohode s tymi soplami?
Som zvedava na Petu, snad je Timuska v poriadku s ockami, ked sa dnes neozvala...

Zuzi, ty si v 17tt a pribrala si prve kilo? 😲
Mi iba nervy robis.
Ale obedy fajne vyvaras 😵

maji4
22. feb 2010

bil už je to ovela lepšie asi jej ten sinupret zabral 😉

Zuzi ty kokso prvé kilo 😲 😲 😲 to ja v 17 tt som mala už minimálne 5 😝 😝

maji4
22. feb 2010

Aj ja som zvedavá ako Timka dopadla ...

zuzana76
autor
22. feb 2010

bilu, v 16 tt, no ono vlastne ani neviem kolko presne som pribrala, ale najedena mam 55 kg a hladna rano 53,5, pred tehu som mala hladna 52 kg, takze asi tak kilo- kilo a pol som pribrala a konecne

dufam, aj ja,ze nemaju zase problemy s ockami

bilushka
22. feb 2010

Maji, ved ked si tehotka, tak ti aj obvodak nieco pise do knizky, uz si to presne nepamatam co ale 😅

zuzana76
autor
22. feb 2010

ale brusisko mam uz, a jem vela, stale by som nieco jedla, tak nechapem, nastastie ze som uz pribrala, lebo sestricka na poradni uz sa cudovala,ze nic nepriberam

bilushka
22. feb 2010

Ja v 16 tt mozno uz aj desat 🤐 😔

maji4
22. feb 2010

biluš myslím že tá nová mi tam niečo načmárala ale fakt mi nič nerobila 😔

zuzana76
autor
22. feb 2010

no, ale ved aj ja som celkovo pribrala 14 kg, ale aj pri patkovi az v 16 tt sa to rozbehlo a potom to uz islo aj same 😀

zuzana76
autor
22. feb 2010

pojdem uz spat, som uplne hotova, maly ma sople, nespal cez den, stale len vymyslal nieco a este aj muz prisiel az o 19.00

zuzana76
autor
22. feb 2010

zajtra ide do BA na nejaky seminar ci co, takze asi zase pride neskoro, no uvidime

dobru noc

maji4
22. feb 2010

ja celkovo nemám štastie na lekárov ...a na gyndošov už vôbec nie 😔 S Peťou na poradni sme sa vždy o tom bavili že, Peti 😉 😉
a túto gyndošku čo mám teraz tak som rada ,že ju vidím 1x do roka...akože v pohode je nič proti nej ale verím tomu že keby som tam musela chodiť častejšie tak sa MOŽNO z nej vykluje nejaká harpia 😝

maji4
22. feb 2010

zuzi oddýchni si 😉

zuzana76
autor
22. feb 2010

maji, ani ja som nemala stastie, obvodacku mam dobru, ale aj tak mi dlho neprisla na to co mi je a aj zle vysledky krvi nejako ignorovala ci co. Ale teraz sa uz boji a ked ma vidi, tak ma respekt 😀 , chudatko, naposledy s tym tetanickym syndromom, teraz sa ma so sestrickou stale pytaju ci mi je dobre 😀

zuzana76
autor
22. feb 2010

ale moj endokrinolog je nic moc, hematolog je ok, aj nefrologicka

zuzana76
autor
22. feb 2010

gynekolog je ok, ale trochu naladovy

no idem uz, papa

maji4
22. feb 2010

ja som najviac spokojná s alergologičkou 🙂 🙂 fakt na nu som natrafila a je super.

Zuzi vidím že ani ty nič moc s tými lekármi ...ved aj ja by som sa ta bála keby som ťa mala liečiť 😀 lebo ty máš také ochorenia čo som v živote ani len nepočula... 😝 😝 no každopádne sa držte!!!