Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
1. mar 2010

lidokain obsahuju kremy, spomenula som si 😀

bilushka
1. mar 2010

Letu, tak jedine vydrzat, ako pises 😒

peta28
1. mar 2010

Baby tak som bola s kolegynou na gynde ako psychicka podpora a je v 6 tom tyzdni, krvacala po sexe a uz nekrvaca.. tak snad sa to udrzi..

bilushka
1. mar 2010

Peti, ty si zlata, ze si s nou isla, urcite jej to pomohlo 🙂

katika1
1. mar 2010

čaute 🙂
mám depku 🙄

katika1
1. mar 2010

letu mna tiež seklo.. a tiež si nechcem nič sať - ak sa nááááááhodou zadarilo 😅 😔

katika1
1. mar 2010

nič dať 🙄

letuskah
1. mar 2010

tak sme dve aj s depkou aj so seknutim 😅

katika1
1. mar 2010

letu 😀 super 😝

lenkamt
1. mar 2010

čaute.

tak aj my už máme prihlášku doma, zajtra pôjdem k doktorke oraziť a zanesiem naspäť.

Kati - sať môžeš, tak saj 😀 snáď ti to prejde 😉

a mne sa chce spať, konečne olypmpiáda skončila 😅 lebo krava včera som do polnoci pozerala hokejové finále 😝

bilushka
1. mar 2010

Kati, preco mas depku? ☹

Ja som nechutne vyrehotana zase z toho slniecka, co vyslo.

katika1
1. mar 2010

bilu slnko je fajn, ale tak fúka, že nám odrapilo plot a stol a stoličky lietajú po dvore 🤐 🙄 nedá sa ísť vobec von

Depku.. z toho trpnutia, z tehotenstva a tak 😔 😔 😔

bilushka
1. mar 2010

To fakt tak fuci?
My sme neboli von kvoli jeho horucke vcerajsej, tak mam pocit, ze aka krasna jar je.

A nedepkar z takych debilin, ved uz sa mozno aj zadarilo 😉

peta28
1. mar 2010

Kati hlavu hore, ved uz ide jar 😉

katika1
1. mar 2010

fakt hrozne fučí 😝
nezvyknem depkariť, ale po týždni mi zas hrozne strplo brucho, preto som taká 😝 a lepí mi, či tá fazulka neodišla kvoli tomu trpnutiu
😔
ak sa nezadarilo, hned po ms idem BOMBARDOVAT doktorov, nech so mnou niečo robia 🙄 a mám pocit že to seknutie ani nebude seknutie, ale zapálený nerv v klbe, lebo ma to bolí už dlhšie a vystreluje to zo zadku do kolena a do podošvy 😝

peta28
1. mar 2010

Kati a vam sa uz zadarilo zarobit fazulku?

meganik
1. mar 2010

caute tak hlasim nase skolkarske spravodajstvo...nakoniec som na vsetko ostala sama, lebo mamina je po nocnej, tak som ju nechcela trapit a otca tym radsej nezatazujem, lebo len ztazka dokazal pochopit, ze dostat dieta do skolky uz nie je taka samozrejmost ako kedysi, ked som bola mala ja

takze v prvej skolke som bola prva, v druhej druha a v tretej 15-ta v poradi a aj to som bola akoze prva hned ako riaditelka otvorila dvere, ale ze ti 14-ti predo mnou tam maju surodencov, takze dali prihlasku skor...tak da sa povedat, ze mame celkom fajn situaciu ufff konecne je to za nami, lebo take som mala nervy a stresy, ze to nestihnem, ze az 🙄

inak nic, zase sme u mm v robote, lebo unas sused vrta uz cez tyzden, tak som zvedava aka moderna prestavba z toho bude, ked uz sme pri tom, tak Letu bola s tipom na zamestnanie mm asi najblizsie 😀

bilu a vies co, ja to tipujem, ze vy tie kiahne nedostanete, ked uz ich tolko ocakavas 😅

kati snaz sa byt v pohode, ono sa podari ani nebudes vediet kedy, psychika je svina, takze hlavne hlavu hore 😉

no idem papat mekaca, mnam hranolky 🙂

bilushka
1. mar 2010

Meg, mnam mekac, zavidim.
A skolky super, v ktorej si bola prva a druha?

Kati, ved vas nic netlaci, si mladucha mlada, este mas aj tak skolu pred sebou, tak nestresuj, psychika fakt robi vela.

Ja si inak tiez myslim, ze z tych kiahni zase nic nebude a potom budem mat hlboku depku aj ja!!!

peta28
1. mar 2010

Mag a to sa ti ako podarilo ze si prva v troch skolkach? To tam nikto nebol?

katika1
1. mar 2010

peťa, hej v decembri 😔
no ale máte pravdu, skúsim sa na to nemyslieť - teda ani by som nemyslela, keby mi netrplo brucho 😠 ale snad to prejde a bude dobre 🙂

katika1
1. mar 2010

a my máme zápis do školky 8 a 9 marca 😝

meganik
1. mar 2010

bilu 1. na Hnileckej, 2. na Krikovej a 15-ta na Kamelijke

Peti u nas si mohla odovzdat prihlasku uz od 6:30 a v tych dalsich, hoci povedali, ze beru prihlasky az od 8-mej, tak som isla skor, ze skusim a uvidim a teda boli tam obe riaditelky uz o 7-mej a obe mi prihlasku v pohode zobrali, takze uz o 8-mej som bola doma a mala vybaveny aj nakup 😉

bilushka
1. mar 2010

Ja mam zase ksicht v takom stave, ze idem opat zajtra na kozne ☹
MM ked ma po tyzdni videl, tak prva otazka, ze co som taka podobana 😒

Meg, na Hnilecku alebo Krikovu vas urcite zoberu, uvidis 😉

meganik
1. mar 2010

bilu ta Krikova mi je najmenej sympaticka, ale tak uvidime, kedze sme v situacii, ze vyberat si nemozeme a skolka nas tlaci berieme hocico, hlavne nech je tam Natalke dobre

a vy ste skusili nakoniec aj tu siravsku

lenkamt
1. mar 2010

mne sa nedá zaspať 😝 😕

Bilu - ja tiež, ja sa vždy v nedeľu vyhádžem /podľa mňa z nervov z chlapa/ potom od stredy som pekná a v nedeľu zas 😀 takže som si nakúpila drahé makeupy a púdre, bo mne nepomôže ani kožná, kým ma chlap vytáča 😀

to je o nervy s tými škôlkami, ja už v hlave ukladám koncept listu primátorovi, však to nie je normálne aby na najplnšom sídlisku bola jedna škôlka, ktorá môže zobrať len 1/3 príhlásených detí 😝

zuzana76
autor
1. mar 2010

ahojte

ja som bola rano na hemato - od 7.00-9.00 som cakala, ludi jak smeti, ja hladna , nalacno, potom este obvodna, injekcia a o 10.30 som prisla domov

maly je u svokry nastastie, lebo s nim to neviem ako by som obehala

katulka, ja som mala depku v novembri, po lekaroch som chodila, ze mam stitku v prdeli, ze sa nam urcite nezadari, revala som, no a to som bola uz v tom, viem lahko sa mi to teraz hovori, ja som si myslela to iste, ked ma dakto utesoval a viem ake to je, ked ta trapia aj ine zdravotne tazkosti, ze nevies z coho to je a ci to nema vplyv na tehotesntvo, ale bude dobre, pozri ja som sa az teraz dostala k plodeniu

katika1
1. mar 2010

zuzi, dakujem 😵 si zlatá 🙂 ved ja viem, ale aj tak to škrie 😝 a to že som mladá to viem, ale zas nechcem 10 ročný rozdiel medzi detmi, preto by som rada už a dalšia vec, že ak sa nezadarí ešte za dva mesiace, budem si musieť hladať robotu, lebo ved nemožem byť polroka bez materskej 😕 takto to vychádza ešte dobre- skončí mi táto a o dva mesiace začne dalšia 🙂 no ale bude, ako bude 😔

katika1
1. mar 2010

baby kukajte!!! aj ja chcem také 😲 😕 😀

http://www.facebook.com/video/video.php?v=34938...

zuzana76
autor
1. mar 2010

no ak sa ti to brucho nezda, tak ja by som isla este raz k nejakemu Dr., pockaj este ze ci nepride mrcha a ak nie, tak bude vsetko dobre a ak ano, tak sa objednaj na tie creva a budes mat 100 percetnu istotu o diagnoze, ci nieco mas, alebo nie.

mne trplo brucho z anemie, ale ty mas krv ok

lenkamt
1. mar 2010

Kati - to mi poslal muž na mail, že nemám otravovať s plastikou 😀