Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
3. mar 2010

leni dobre plany 😀 😀 😀 😀

bilu kedze po tyzdni ochorel znova tak som sa nastvala a zatiahla som do boja 😠 ja by som radsej konzultovala s dr ale osobne tam nepojdem, to tam daco chytime a telefonicky sa s nou moc neda lebo najskor musim vsetko vybalit sestricke, ta uzna alebo nie za vhodne mi dat lekarku a ta mi vzcsinou povie ze mame prist takze neni o com...

mimi.k
3. mar 2010

Ja teraz dávam 3x denne Fenistil (13 kv.) a 3x denne Stoptussin (10 kv.)...tak nám to včera vyrátali...tie kvapky myslím...inak nič.

Letu., on spáva v postieľke. V dome sám v izbe, v BA s nami.

letuskah
3. mar 2010

mimi tak mu podlozte matrac a nevyhodi nic odtial, staci par knih a na zmekcnie vankus alebo aj deka 😉

bila sak stretka u Ivky nie?

lenkamt
3. mar 2010

Bilu - neupustím neboj, ibaže nič vhodné som zatiaľ nenašla 😝

Majka - tak mu podlož ten matrac vankúšom, či by mu to išlo na nervy? 😕

mimi.k
3. mar 2010

Skúsim to podložiť, ale on keď sa nahnevá, rozoberie mi aj celú postieľku...

bilushka
3. mar 2010

Ved nestiham fb, tu a este aj tu Sindlerku citam, ale Branislav si aj krajsiu mohol vybrat, mne sa Martina velmi paci a ona je od nas z Vrakune 🙂

Inak Leni si sa nepochvalila slovnikom svojim dam, rehocem sa ake zvery su uz z nich 😀

lenkamt
3. mar 2010

chválila už dávno, s tým krista a boha konkrétne to p..i sa verejne nechválim 😖 😝 😅 a to začali rozprávať ako posledné, hlavne že nadávajú ako prvé 😀

mimi.k
3. mar 2010

Aj ja sa rehocem 😀 my sme suchári ako svet 😀

Bilu., prídeš? Čakám Ťa, aj Adamkovi som nerozprávala, že teta Janka nás príde pozrieť 😉

mimi.k
3. mar 2010

"narozprávala" tam malo byť 😉

bilushka
3. mar 2010

Krista som evidovala, ze u vas fici, ostatne su pre mna novinky 😀

Ja by som povedala Leni, ze ked sa zacnu v skolke prejavovat, tak uz pre ne posielaj iba Vercu, nech ti ucky nenadavaju, pripadne nech chodia same domov, ved su dve, nestratia sa 😀 😀 😀 😀

bilushka
3. mar 2010

Maji, uvidim ako mi bude, dnes som dostala menzes, zle mi je, podrazdena som a ani na decko zvysit hlas nemozem, lebo vid vyrok na fb....

lenkamt
3. mar 2010

no samé by obišli všetky krčmy na sídlisku, napr. dnes sme vyšli z jednoty, hneď vedľa je krčma - pýtam sa ich ideme ešte niekam? a ony že na pivo 😀 baby akože môj chlap je 2dni v týždni doma 1x za týždeň ich zoberie von a toto mi vyrába z mojích princezničiek 😀

bilushka
3. mar 2010

Ja uz iba nechapem, ako sa ti pri Verci podarilo z nej urobit taku neznu intelektualku a dvojky su taketo 😀

lenkamt
3. mar 2010

aj tak nemám šancu z nich vychovať niečo slušné, lebo včera tu mala verča kámošku , tak im vravím pekne sa hrajte s barbinami ... po chvíli počujem - teraz akože tento /ken/ znásilní túto /barbie/ a ona zostane tehotná 😀 takže mojím deťom pomôže už len čistá izolácia, alebo pobyt v slušnej rodine 😀

lenkamt
3. mar 2010

Verča nie je nežná intelektuálka , ona je veľmi dobrá herečka 😅

mimi.k
3. mar 2010

Jani, tak mi daj potom vedieť, lebo ak neprídeš, tak sa pôjdem niekam vyvetrať sama, A. bude doma s mm.

bilushka
3. mar 2010

To ma Majka taku susedu, ktora ked povedala, ze ani maleho nechce dat do skolky, lebo ze ved tam deti nadavaju a on to od nich nachyta, tak som si pripadala, akoby som prave odlozila varechu v pekle a vynorila sa pred nou...ja si potom pripadam ako vulgarna neschopacka.

Maji, ved ked chces ist shoppingovat, tak chod, nemusis na mna cakat.

zuzana76
autor
3. mar 2010

ahojte

bola som na nefro, vsetko ok, oblicky pekne pracuju, len mam zvyseny cholesterol a uboho malo zeleza, takze beriem zase FE

a som objednana do Hlohovca na 11.4. na 3D

letuskah
3. mar 2010

zuzi supis, aj oblicky aj 3d 😉

ja sa pojdem vyvetrat zajtra k lekarom, keby si chcel mm vziat volno na cely den tak by som sa aj po meste poflakala 😔

bilushka
3. mar 2010

No Zuzi, uz si skoncila s klobasou a slaninou pri cholesterole.

zuzana76
autor
3. mar 2010

bilu 😀 😀

ale ja som sa s vysokym cholesterolom narodila, takze u mna ani diety nepomozu

letuskah
3. mar 2010

moje prosby boli vyslysane, mm ma zajtra volno cely den tak sa pojdem flakat 😵 😵 😵 😵 😵

mimi.k
3. mar 2010

Bilu, nechcem, ale ak nebude iný program, tak pôjdem 😉

bilushka
3. mar 2010

Zuzi, to fakt sa da? 😕
Tak pre teba to nie je ziadna novinka ze ho mas vysoky a ostatne mas v poriadku, tak vlastne zaver je super 😵

lenkamt
3. mar 2010

aj ja mám stále zvýšený cholesterol a nízke železo, Verča má tiež zvýšený cholesterol, dieťa čo mäso je tak 2x za rok 😅 😕

zuzana76
autor
3. mar 2010

bilu, kebyze nic nejem, tak ho mam mozno v norme 😀 , ale aj tehu robi svoje, mavam ho tak mierne nad hranicou, alebo pod hranicou, ale zvycajne ako taky dobre vypaseny chlap 😀

hej, narodila som sa so zvysenym chol. neviem ci nie preto,ze moja mama cele tehu so mnou jedla mastny chlieb s jablkom 😒

letuskah
3. mar 2010

akoze dokazem zjest rozne kombinacie ale mastny chlieb s jablkom?to asi nie 😕

zuzana76
autor
3. mar 2010

letu, no vidis 😀

a to moja mama jablka vobec neje, len v tehu so mnou

letuskah
3. mar 2010

sranda 😨

lenkamt
3. mar 2010

my sme už hore, tak čaute