Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
4. mar 2010

leni, ved ja viem, ze na pleti, ani tvare bruska nezalezi, no ale vsyvetli svokre, ona ako keby sa tesila, ked mi spomenie chlapceka , lebo vie, ze som aj pri patkovi chcela dievcatko, inak je mi fakt jedno, len u chlapca bude velky problem s menom, asi sa nedohodneme 😀 a nevyse aj svokra stale nieco ma , vraj Juro nie, lebo to je petov kamarat a ona ho velmi nema rada, lebo ked boli v puberte, tak ho vraj lanaril na zle chodnicky 😀

dalej ani dalsie mena, lebo pozna ziakov s takym menom a su to pripady, takze tak

este vcera aj ked bola tu, tak videla kopec patkovych veciciek a ze - JUuuuuuuuuuj to by bola skoda mat dievcatko, ved co potom s tymito vecickami, tak som jej povedala,ze rozpredam cez internet
😀

nika07
4. mar 2010

bilu ale zuzka robila vajcovu pomazánku 😀

bilu bola som tam, ale mali iba za 5 euru, a pozrela som na net, a na www.biga.sk , mali akciové, ale nie tie čo som ja chcela, inak všade rovnako

zuzana76
autor
4. mar 2010

bilu a ty este spinkas, kedze ja som robila vajcovu natierku 😀

zuzana76
autor
4. mar 2010

aby bola zdrava, tak som urobila len z 2 vajec, jeden jogurt, 2 ks taveneho syru, trochu masla obycajneho na zahustenie, polka cibule a trochu soli, nedala som ani korenie kvoli patkovi a nakoniec ju nechce 😠

zuzana76
autor
4. mar 2010

bilu, tak kvety som naposledy dostala asi pred 2 rokmi na nekaky sviatok, musim svojho chlapa spucovat 😀

ja mam zase taku hroznu chut na Colu 😝

nika07
4. mar 2010

ja som kvety od chlapa dostala pred dvoma dňami, a tiež vraj len tak 😀 😀 😅

bilushka
4. mar 2010

Ja som uplne mimo a ja ze zase tvoju milovanu polievocku robis 😀

Super, ze Mimusa idu, snad budeme vsetci zdravi a stretneme sa tam v plnej zostave 🙂

Nika, vy nechodievate na nakupy do Madarska? Este tam by mohli byt lacnejsie...
Potom napis, co ste vybavili u Dr.
Mojmu sa uz asi zacali rozpustat tie hlieny, lebo je zafufneny strasne ☹

zuzana76
autor
4. mar 2010

a zase som mala take erotikus sny, ach jo, nastastie s vlastnym chlapom 😀

nika07
4. mar 2010

bilu, nie do Madarska nechodíme,

lenkamt
4. mar 2010

Nika - no solmucol predsa 😀

a tešíííííííííííííím že Mima idú 🙂

no že kvety 😕 uprostred týždňa 😕

mimi.k
4. mar 2010

Ahojte 😉 ,

Adamko sa mi zdá lepší, ale pustili sa mu soplíky, síce priesvitné, ale dala som mu Olynth, tak hádam sa to upraví. Po kiahňach zatiaľ ani chýru ani slychu 😀 .

MM mi kupuje občas kvety len tak. Včera som to naozaj nečakala, aj keď tento týždeň má nejaký záchvat lásky či čo, ale v dobrom. A neviem, či za to nemôže aj Ordinácia, lebo ak ste v utorok pozerali, tak Juríček doniesol Nore po amniocentéze krásnu kyticu tulipánov, len som pri tom zavzdychala a on že, ale to je len film, to nie je naozaj 😀 a na druhý deň, teda včera som aj ja dostala kyticu tulipánov 😀 zbožňujem ich 😵

Zuzka, aj ja milujem vajíčkovú nátierku, ale dlhšie som ju nerobila. Ale minule som pozerala to Bez servítky a ten Rocky tam robil nátierku z tuniaka, tak som ju skúšala a veľmi nám chutila.
Tuniak vo vlastnej šťave (scedíme), pridáme syr (ja som dala jedno Bambíno), cesnak, lyžica horčice a lyžica kečupu. Tým cesnakom sa to pekne dochutí...jednoduchá a dobrá nátierka.

Zuzka, to s tým pohlavím záleží od lekára, ale veď každý vie, že aj keď Ti povie pohlavie, nemusí to byť 100%, tak prečo nepovedať, veď by si ho nešla žalovať, že to nevyšlo.
Sestrina kolegyňa bola minule v obchoďáku a volala za ňou jedna mamička, že jéééj pani doktorka, poďte, predstavím Vám našu dcérku...už má 2 roky a volá sa Terezka 😀 😀 😀 stáva sa. 😀

mimi.k
4. mar 2010

....volá sa Lukáško tam malo byť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimi.k
4. mar 2010

Aj ja prajem Zinke všetko najlepšie k mesiačiku 🙂

A Bilushka, drž sa na tom dusíku.. 😉

bilushka
4. mar 2010

Mimi, ved sa mi nezdalo s tou Terezkou, ze co je na tom vtipna pointa 😀 😀 😀

MM povedal, ze kvety len tak v strede tyzdna dostanem az ked bude u nas nejaka navsteva, on si mysli, ze to Misko robil frajera predo mnou a neda si vysvetlit zachvat lasky 😀

mimi.k
4. mar 2010

Bilu...no tak to vyzerá, keď si po sebe neprečítaš, čo napíšeš... 😉 😀

mimi.k
4. mar 2010

Bilu.. 😀 😀 😀 😀 lenže on nevedel, že si tu, až keď nastupoval do auta som mu povedala. 😀 😀

bilushka
4. mar 2010

Ja necitam uz ani ci ine pisu, vidis ze aj Zuzke som dnes, preco robi vajcovu polievku tak skoro 😀

mimi.k
4. mar 2010

Ešte som sa Ťa zabudla opýtať, čo povedali Matejkovi u zubára...

bilushka
4. mar 2010

Maji, nic kedze milost pan neotvoril usta 😖
Na kreslo v ziadnom pripade ist, tak len ked sa smial a rozpraval mu to zubar velmi zbezne pozrel.
Vies, aka som bola na neho nahnevana?

mimi.k
4. mar 2010

Hm..tak to poteší...asi naozaj ešte nie sú na to zrelí....A. síce vtedy keď mu odbil Janíčko z tých zubov, tak u zubára totálne spolupracoval, ale asi to bola len náhoda. Nemyslím si, že keby mu naozaj niečo aj robil, že tam vydrží sedieť...

zuzana76
autor
4. mar 2010

bilu a na ten dusik, to ides kvoli comu? kvoli pleti?

mimi, mne nejako teraz tuniak nejde, zato sardinkova natierka ano, ale mozno neskor mi pride na chut

aj ja som citala najskor,ze aka Terezka 😀 , tak Lukasko, ved to je jasne,ze sa moze seknut aj doktor a nie je to 100 percentne, tak dufam,ze buduci tyzden by sa mohlo dobre natocit a mohli mu pozriet priamo medzi nozicky

zuzana76
autor
4. mar 2010

a tesim sa, lebo krpcek sa od rana mrvi, to tak cloveku dobre padne, ked ho citi 😵

zuzana76
autor
4. mar 2010

a navyse mne by stacilo mozno len keby tam doktor chodil tym sonom medzi nozickami a vedela by som si aj sama pozriet co to je, totiz pri Patkovi sme my dvaja s muzom v tom 20 tt videli jasne pipika a doki,ze nie, ze to moze byt este aj dievcatko, nas zmiatol ,a le teda my sme neboli o tom dievcatku az tak presvedceni

mimi.k
4. mar 2010

Nám hneď povedali, že chlapček, ale že len na 99,99%... 😉

Jedna kamoška nechcela vedieť pohlavie, tak ten doktor si tam dal do jej tehotenskej knižky len takú poznámku - napísal tam obrovský znak pohlavia - krúžok s krížikom...no koniec. Asi si myslel, že nikto iný okrem neho nevie, čo to znamená 😀 😀 😀

zuzana76
autor
4. mar 2010

mimi 😀 😀

bilushka
4. mar 2010

Zuzi, hej vypaluje mi to dusikom, najhorsie je, ze idem aj s malym, tak nemozem kricat od bolesti 😅

Zajtra mame stretko z byvalej prace a vobec sa mi tam nechce ist kvoli tomu ako vyzeram, ja by som si teraz najradsej zaliezla do nejakej nory a vysla az ked to budem mat dobre ☹

Zuzi, ale tebe v Hlohovci povedia presne, co cakate, na 3D je to pekne vidiet 😉

zuzana76
autor
4. mar 2010

bilu, ano ale to je az 11.4. 😀 , to je este dalekoooooooooooooooo, mesiac a tyzden

zuzana76
autor
4. mar 2010

bilu, tak to vypalovanie nezavidim, mne to sice nerobili, tak budes hrat hrdinku pred malym

mimi.k
4. mar 2010

Bilushka, ja by som Ti ho postrážila, len sa bojím, že niečo chytí od A. Ak sa ale nebojíš, tak mi ho prines.... 😉 pohráme sa.

zuzana76
autor
4. mar 2010

ozaj Bilu, ty si kedu bola na 3D , tusim tiez v Hlohovci ste boli aj s Lejlou a Petou, nie?v ktorom tt?