Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
9. mar 2010

Slávka len pekne cvič na stretku budeš za kultúrny program 😀

baby ktorá máte hbo a ste mi ochotná niečo nahrať pre muža???? 😅

slavenas
9. mar 2010

aaa ďakujem za tipy na cestovky 🙂 🙂

mima07
9. mar 2010

leni je ti odpustene kedze spenat moc nemusim
letu citala som skusim aj ja kkukuricu a asi mu nasadim probiotika len neviem ci mozem pouzit tie co mam kedze sme nemali asi 18 hodin elektriku a nesla chladnicka 😒

slavenas
9. mar 2010

slivkové gule z lidla sme mali aj mi minulý týždeň a super

leni nemáme HBO 😔

mima07
9. mar 2010

slavi my sme chodili roky so saturom a teraz len s tui

mishelin
9. mar 2010

slavenas akurat ho idem supnut na dvor 🙂 je pekne...

mima07
9. mar 2010

leni mam ale neviem ci viem nahravat kedy to ide ci by som stihla instruktaz 🙂 ale tu budem potrebovat aj tak chcem nahrat malemu madagaskar 2

lenkamt
9. mar 2010

od 15.3 začína nejaký vojnový seriál the pacific 😉 😀 😀 😀

lenkamt
9. mar 2010

chápete dúfam prečo tie smajlíky za názvom 😀

mima07
9. mar 2010

leni vecer sa opytam muza lebo neviem ci my to nemame tak blbo ze to musi bezat teda nemozes nic ine kukat 😀 😀 ale mozno by sa dalo lebo hbo to opakujem v nejakych casovych usekoch

mima07
9. mar 2010

leni pochopila som ale az ked si na to upozornila 😀 😀 😀

lenkamt
9. mar 2010

Mima , no tak si to pozriete 😀 😀 😀

letuskah
9. mar 2010

my tiez nemame hbo ani nahravanie 😀 staci ze sme pokrocili a mame dvd prehravac 😀

mima asi nedavaj a kup nove, istota je gulomet 😉

mish my sme s Kubkom tiez mali obdobie ako pise Slavka, ked nebol vonku, nespal

lenkamt
9. mar 2010

trochu mimo témy - kdesi som čítala že sa dá voliť aj zo zahraničia. neviete niečo o tom??? pôjdem to v piatok zistiť na mestský úrad 😵

maji4
9. mar 2010

ahojte 🙂 🙂

Biluška chudiatko maličké pofukaj mu bibinu.

stretko super ,až na to že Lilianak urobila mužovi výstup a revala ako zmyslov zbavená za mnou tak som sa pobrala a o 8.45 som už bola doma...ale zhodnotil že musím chodiť častejšie von lebo toto keď mu bude robiť keď ja budem chodiť do roboty že sa zblázni...baby ja som včera prišla domou a keď som uvidela muža aký je z toho psychicky na dne som nechápala hrozný pohlaď strašne ho to sralo že ma stiahol zo "žurky "ale že on si fakt nevedel rady s nou nechcela sa kúpať nič nechcela ani mlieko sople až po kolená a že tak strašne plakala že až sa triasla z toho 😔 😔 🙄 🙄 a dnes som bola s nou cvičiť a am mi urobila to isté revala ako tur že len s maminkou chce cvičiť 🙄 🙄 tak rehabilitačná povedala že nemá význam tam chodiť keď nechce cvičiť ...objednala ma o 2 mesiace tak som zvedavá aká bude Lilianak potom 🙄 🙄

včera som jej konečne kupila v dračiku toho krumpliaka tak teraz keď sa zobudí jej ho dám som zvedavá ako bude reagovať a či ju to bude aj baviť 😖

maji4
9. mar 2010

ret neboj sa to nič nebude to sa mu fakt len zadlo hlavne sa neznepokojuj a klud 😉

letuskah
9. mar 2010

Maji a spala potom celu noc ci sa zobudila na mlieko?
neboj ju to zase prejde a bude ina 😉
som zvedava na toho krumpliaka 😀

maji4
9. mar 2010

Let ideš do Paríža tak sa napchávaš parižským šalátom čoooooo joj aj ja chcem isť drž sa a hlavne štastnú cestu Uži si ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!

letuskah
9. mar 2010

dakujem 🙂
myslim ze keby francuzi vedeli co je parizsky salat asi by sa dogrcali 😀

maji4
9. mar 2010

let nie spala celú noc až nad ránom sa zobudila že chce rozprávka ale to som jej povedala že ešte nedávajú tak ešte pospala 😉

a dnes ma celí den stíska 😵 😵 😵

maji4
9. mar 2010

let asi 😀 😀 😀

letuskah
9. mar 2010

tak fajn ked sa vyspala 🙂 to aj Kubko robil ked som po chorobe za nim prisla ku nasim, stale sa na mna usmieval, oci hadzal, objimal a chodil za mnou ako zle svedomie 😵 😵 😵

maji4
9. mar 2010

let presne ako zlé vsedomie 😵 😵

letuskah
9. mar 2010

este by som potrebovala od vas radu, mam sa tam stretnut s jednou starou kamoskou bulharkou, nevideli sme sa strasne dlho a chcela som jej nieco doniest ale netusim co 😕 poradite? alkehol nie, to ja nerada nosim

bilushka
9. mar 2010

Ahojte,
dakujeme za fukacky, uz je to ovela lepsie 🙂

Nejako sa dnes neviem vymotat, lebo som prezliekala periny a potom varila dva obedy, lebo najskor malemu fazulu, ktoru som ja bola odhodlana jest, ale nakoniec som sa na to vykaslala a sebe urobila cestoviny s rokfortovou omackou a na to kuracie prsia a chuda dieta tlacilo tu fazulu, este jej ma aj na 3 dni.

Zajtra idem k ten exkluzivnej kadernicke a uz mi samozrejme lepi 😅

Tak to ste si baby moc nepokecali, ked si bola Maji odvolana, este stastie ze aspon toto zvlada MM v pohode a mam vybeh, mne to teraz uplne neuveritelne znie, ze som bola zavreta tak dlho doma, ze som si nechodievala sadnut, dlho som kojila a za tu dobu som si normalne ze odvykla spolocensky zit, ale nastastie som k tomu zase pricuchla spat 😀

Letu, stastnu cestu a Kubko bude u vasich?

bilushka
9. mar 2010

Slavi, to aj u nas tak vyzera kulturna aktivita v MC, ja spievam, recitujem, tancujem kolo mlynske a maly po prehovarackach, ze no dobreeeee teda sa zapoji tiez 😀

HBO nemame ale nahravianie hej, tak to nie je Leni moc stastna kombinacia pre teba.
Ale zlata si manzelka, ako mu to zhanas 😵

bilushka
9. mar 2010

Letu a ta Bulharka vie aj po slovensky?
Ze by si jej nejaku knizku kupila.
Ak nie, tak kozmeticky balicek alebo mnamkovy balicek, to su take zarucene, cim nic nepokazis.

letuskah
9. mar 2010

bilu hej maly bude u nasich 😵 vsetci traja budeme mat prazdniny 😀
vela stastia ku kadernicke, potom hod fotos ale na dlhsie, nie ako lenka ze vzdy pridem ked ich akurat stiahla 😠

letuskah
9. mar 2010

bilu rozumie ale neviem ci tolko aby si knihu precitala, ale kupim jej korbaciky (diky Maji) a beriem bratovi brymdzu tak ju pozveme na bryndzaky 😵

retaux
9. mar 2010

Ahojte!
Letu: fíííííííííííííha! A mňa do tašky nezoberieš? 😀 Ja by som si tiež rada pozrela Paríž. Uži si to tam poriadne a hlavne si oddýchni. 😉
A z toho si nič nerob, že Kubko ešte nič nevie nakresliť. Naše deti ešte nemusia vedieť kresliť. Podstatné je, aby sem-tam zobrali ceruzku do ruky a popísali celý papier. To je hlavné, aby čmárali po celom papieri a nie len na jednom mieste a na kúsku 😉

Majka: tak to je blbé, že Lili takto vyvádza, keď nie si doma 😖 U nás sa to stalo našťastie len raz, že Lucka vyvádzala a aj to mi MM nezavolal, lebo by nikdy nedokázal priznať, že nezvládne vlastné dieťa 😀 Ale to sa stalo len raz, inak je Lucke jedno, s kým je 😅

Lenka: to by som si aj ja rada pozrela ten film Pacific, môže to byť dobré (hlavne sa mi na tom páči to, že producent je Tom Hanks 😵 a toho ja môžem 😵 ). My máme HBO, ale nedá sa nám nahrávať 😒

A ste ma zle pochopili s tým sonom. Ja sa vôbec neobávam, ani nestresujem. Mne je to jedno. Ja som to len preto písala, aby ste vedeli, že tu zajtra nebudem 😀 Podľa mňa tie merania sú aj tak nepresné. Veď aj tak každé mimčo je iné, keď sa narodí (rozdiely sú aj v dĺžke aj vo váhe).