Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

retaux
12. mar 2010

Tak to je pekná pálka 😝 Snáď je aspoň spokojná s tým, ako jej to urobili.

Nika: a na čo ideš?

mishelin
12. mar 2010

nika uzi si to 🙂 ja 🙂 dnes nevirem co idem robit asi klasika,odkladat nekonecvne kopy veci 😝 plnit hrnce a tvaroit sa ze ma to nesmierne bavi 😝 😝

lenkamt
12. mar 2010

ja medzi príspevkami upratujem, už len riad a umyť si vlasy 😀

nika07
12. mar 2010

Ďakujem,

ideme do L+S, skoro ani neviem čo budu hrať, to sme dostali pozvanie, takže som si nemohla vybrať 😀 😀 😀 ,

ale myslím, že tam hrá M.Lasica a Marta Sládečková

retaux
12. mar 2010

My sme včera poskladali kočík. Zdá sa mi, že je to vynovená a trochu vylepšená obdoba toho kočíka, ktorý sme mali pre Lucku Ešte aj farba je asi taká istá.

retaux
12. mar 2010

Ja dnes už konečne odovzdám daňové priznanie a potom už od zajtra idem robiť veľké poriadky v skriniach a pomaly si nosiť maličké vecičky, aby som ich mohla oprať, ožehliť a nachystať.
Veď dnes ma skoro porazilo, že ja nič nachystané a pri mene mi už 32tt svieti 😲

nika07
12. mar 2010

ret si kupovala nový

retaux
12. mar 2010

Áno, lebo ten Luckin som predala, aby tu nezavadzal. 😅

zuzana76
autor
12. mar 2010

ahojte, teda to tu dnes cely den nikto nebol? 😕

mima07
13. mar 2010

dobre ranko
tak vcera ste sa moc nesnazili 😲 som to teraz rychlo precitala 😀
mishelin vsetko najlepsie k narodeninam nech ju chlapci posluchaju 😉
nika na com si bola ake bolo?

mishelin
13. mar 2010

dobre rano,dakujem ti velmi pekne mima,si druha v poradi v gratulacii 🙂 🙂 muz bude asi treti bo este spi 😅

lenkamt
13. mar 2010

ahojte.

Mish - všetko najlepšie 😵 😵 😵 nech si stále taká milá a krásna 😵 a hlavne nech ťa chlapi počúvajú, mladí by mohli spať tak dobre ako spí starý 😀

bilushka
13. mar 2010

Mishelinka, vsetko najlepsie k narodkam aj tu...dalsia rybka, to by si mala byt citliva a vnimava 😉
Uzi si svoj dnicek 😵

mishelin
13. mar 2010

leni 😀 😀 veru stary furt vyspava tak dlho a ani mu nevadi ze mu deti pistia kolo usi 😀
jej a ze mila a krasna 😵 dakujem

biluska tvoje oslovenie dietatko sa mi paci 😀 🙂

este raz dik baby a ano idem sa snazit si uzit den naplno,a vecer mozno na disku ale fakt len mozno,ak prezijem v zdravi do vecera 😀

mishelin
13. mar 2010

a ideme si varit na dvore gulas 😵 Patko sa tesi len nato ze moze prikladat do ohna 😀

nika07
13. mar 2010

čaute,

mish všetko naj,naj,naj k narodkám 😉 😵

bolo super, normálne som si oddýchla,

baileysa
13. mar 2010

ahojky 🙂

misheli, krasne narodeninky ti prajem, nech ta chlapi nechaju vyspat do ruzova 😉 a pritom, nech sa ti splnia vsetulinky sny...

peta28
13. mar 2010

Mish vsetko naj naj naj k narodkam, nech ste vsetci hlavne zdravucki a nech sa ti splni vsetko co si zeles 😉

zuzana76
autor
13. mar 2010

Ahojte

Miska, aj ja ti prajem vsetko najlepsie k narodeninam, hlavne vela zdravia, lasky a nech sa vam dari a chlapci ta posluchaju.

Ja som si dnes zase nieco pokupila v HM, leginy cierne, tuniku, cierne tricko, pancuchy, uz len aby bola ta jar a ja som to vsetko mohla nosit 😠

Boli sme aj na kupani, mali sme len pre nas rezervovany bazen, ja som sa nekupala, aby som nechytila nejaku mikozu, ale muz s patkom a aj svokrovci.

mishelin
13. mar 2010

dakujem vam 🙂

maji4
13. mar 2010

Ahojte 🙂

Mishelin tak ešte raz všetko naj naj najlepšie nech sa ti darí a nech ta chlapi poslúchajú 😵 😵

zuzana76
autor
14. mar 2010

Ahojte, pridala som nove fotky, tak mozete pozriet

lenkamt
14. mar 2010

ahojte.

Zuzi - krásne, najviac sa mi páčiš v tom čipkovanom 😉 🙂

Mish - no ako si oslávila???? 😕

my už iba tak 3x za deň odkašleme, tak teraz neviem čo nato, lebo solmucol už majú dosť dlho, asi zajtra kúpim niečo iné 🤐

mishelin
14. mar 2010

leni nijak lebo sme nemali sofera co by nas odviezol na disku,bo obaja sme pili cely den 😀

zuzka-kocka,a brusko mas pekne,take uz podla mna dost velke 😵 ja som v tvojom mesiaci nemala este ziadne, v okoli niektori nevedeli do 7mesiaca ze som tehu...mne potom vybehlo nahle

maji4
14. mar 2010

Ahojte Zuzi fotky su krásne a ako tak pozerám tehotenstvo ti velmi pristane a vidieť že si ho aj užívaš 😵 😵 kedy bude dalšie 😅
Mne sa tiež velmi páčiš s tou čipkou 😵 😵

Leni super ,že hnusný kašel ustupuje 😉 skus bromexin

zuzana76
autor
14. mar 2010

ahojte

maji dalsie tehotenstvo? neblazni, najskor treba dokoncit zacate 😀 , ale keby som bola mladsia, tak by som sa asi dala aj na tretie, ale to uz asi nie, aj 2 budu stacit

inak poslednu dobu mam strasnu chut na sex, stale sa mi o tom sniva, uz je zo mna skoro nymfomanka 😀

dakujem za pochvaly

lenka , no hlavne,ze uz kasel ustupil a musia este nieco uzivat proti kaslu, hedelix nemozu? alebo bromexin ako majka pise

mishka, tak hlavne,ze ste oslavili 😵

mishelin
15. mar 2010

caute 🙂

tak my sme boli vcera s oboma detmi na prechadze v susednej dedine vzdialenej polnou cestou 2 km a patrik v 🙂 pohode presiel tam aj spat 😨 😕 cize uz viem co mam robit ked chcem aby spal vecer uz kolo 20.40 za podmienky ze spal aj cez den 😝 musi prejst 4km,inak sa on v dome nijakovksy nevie unavit 😝 😝 ved ja som leedvo nohy prekladala a on v pohode tlacil tobiasa 😀 a to bola cesta taka raz rovno raz koopec

mmem_
15. mar 2010

ahojte

mish super

baby tak mi zase sople a zacinajuci kasel, ale to je asi udel jasliciek sakra

zuzi: velmi ti to pristane fakt,taky pokoj z teba sala, balzam na moje nervy 😀 , ja som toto druhe tehu uplne neznasala, hrozne zle som to znasala, zle mi bolo aj to mega brucho 😀

baby a Timkovi asi nic nie je vazne - len prisiel na to ked sme boli na slovensku ze ked zapistal tak vzdy niekto pribehol a vzal ho na ruky a doma to holt tak nefunguje, by som nepovedala ze uz ma tolko rozumu

no netusim ako ho od toho oducim, mate nejaky tip?

lenkamt
15. mar 2010

ahojte.

u nás sneží ako v decembri 😝 auto úplne pod snehom 😝 ale od štvrtka sa má otepliť tak snáď to aj vyjde 😅

Mish - no ale to my v rámci prechádzky prejdeme vždy aspoň 4km 😀 a tiež som si všimla že teraz keď je zima a nechodíme sa prechádzať tak spávajú menej 🤐

Mmem - ☹ snáď vám to čoskoro prejde, s pišťaním poradím jedine ignorovať, odniesť do izby zavrieť dvere s tým že keď sa ukľudní môže výjsť - u nás funguje jedine toto 😉

u nás zábavka posledných troch dní - vypúšťanie škrečka - keď počujem rehot tak viem že škrečok behá po byte 😝 😅 😀

dnes ideme pre verču už po druhej hodine a ideme vybaviť pas, dovolenka sa blíži 😵
no a stále obkukávam to mýto, stráááááááááááášne sa teším 😵
1.4. idem na desmod, som zvedavá ako budem vyzerať na druhý deň a ako to do toho mýta odšoférujem 😅

baileysa
15. mar 2010

ahojky,

aj tu snezi a má dnes aj mega fucat, tak von ani nepojdeme, poobede mame poradí v mc, tak aaspon tam vypadneme...
my sme teraz malo chodili von, lebo doobeda mrazy, tak som nechcela ísť so zinkou, cez obed gretka spí a kým sme sa poobede vykockali, tak bolo aj pol 5, tak to len trochu prechadzka a domov... takze ja už som v sobotu depkovala... včera sme boli u našich, tak sme mali aspoň zmenu...
a tiež keď sme nechodili von, tak som pomaly gretke rusila denný spánok, lebo potok tu svietila hodne dlho...

a so zinkou mám to, čo aj s gretkou, večer sa jej treba najviac venovať, lebo place jak najata...
a už toooolko narástla, normálne nechápem...

letush, uzi si ten Paríž, dobre si to vymyslela, fakt už sa potom ťažko vymotas...

zuzi, super fotecky, veľmi ti to pristane, a práve preto, že si to tak užívas, si myslím, že tu bude baba, som zvedavaaaaa

mmem, snáď len pomalicky predlzovat intervaly, kedy ho vezmes na ruky...

leni, my mame hbo ale nemáme nahrávanie, svokrovci majú nahrávanie ale nemajú hbo...)))