Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
19. mar 2010

zuzi tak to je škoda že si neni spokojná ale ved jasné keď vieš že to nosiť nebudeš tak radšej vrátiť 😉

zuzana76
autor
19. mar 2010

ale ano, som spokojna,ze som vyskusala 😀 , dufam,ze mi to neskysne v skrini, musim to hned v pondelok poslat

ale dnes som si objednala nieco z Bonprixu - 2 pyzama, 1 tielko a jedny saty, tak dufam,ze tie pyzama a tielko budu ok, na tom sa hadam neda nic pokazit a tie saty uvidime

zuzana76
autor
19. mar 2010

do porodu si nebudem uz nic objednavat, lebo uz sa to fakt nebude dat vyskusat, uz mam dost velke brucho

ale vyhliadla som si nejake e-shopy na spodne pradlo, nie su to taketo retazce

www.lingerie.sk
www.astratex.sk - toto je tusim retazec, lebo je to aj ceske
a www.saxana.sk

v tychto sa mi celkom pozdavalo to spodne pradlo, maju sice aj velmi drahe kusky, ale da sa vybrat aj celkom za prijatelne ceny, ale budem si musiet potom nieco dokupit, lebo prave upratujem skrine a vyhadzujem stare veci, aj jednu peknu podrpdu na dojcenie som tam nasla.

lenkamt
19. mar 2010

no preboha 😀

ale aspoňže už ide môj koník milovaný 😀

katika1
19. mar 2010

čaute.. kukám, že to tu je riadne vynovené 🙂
ozaj mám niečo nové - som tmavovláska 😀 mám tmavo hnedé vlasy a ako zmena sa mi to velmi páči.. 🙂

inak nové nič.

Dozadu by som to nedočítala nikdy, takže ak niekto niečo odomna chcel, tak sorry 😀

lenkamt
19. mar 2010

fotku, fotku 😉 😀

lenkamt
19. mar 2010

mne to ide nejako pomaly 😖

katika1
19. mar 2010

nemám fotku, ešte ma nikto neodfotil 😀
aj mne to ide katastrofálne!

lenkamt
19. mar 2010

tak nech ťa chytro niekto odfotí, alebo zajtra, to snád vydržíme.

idem si ľahnúť, zase mám migrenozne stavy + herpes cez celú vrchnú peru 😝 neznášam krámy 😝 😠

lenkamt
19. mar 2010

aaa vymýšlajte ako sa ideme volať v súkromnej téme 😉

zuzana76
autor
19. mar 2010

aj mne to ide pomaly 🙄

adulak
19. mar 2010

no nazdar... to co je toto 😕 😔

kde mate to stretko vlastne?

ked budete v tej sukromnej teme, tak dajte vediet, aby som aj ja po 100 rokoch nieco napisala 😅

nika07
19. mar 2010

Čaute,

no neviem ako si zvyknem na tuto novinku ☹

nika07
19. mar 2010

Adi, bolo by na čase, nas tu nejako zanedbávaš.

Ideme do Mýta.

mishelin
19. mar 2010

ani mne sato nejak nepaci,a ide to ozaj pomaly 😝

lenkamt
20. mar 2010

Bilush - všetko najlepšie k 25narodeninám. zapijeme dodatočne 😀

Kati - dnes sedím celý deň pri pc a čakám foto 😀

baileysa
20. mar 2010

ahojky, snáď zvladnem pridať príspevok...)))

bilush, krásny narodeninovy deň...)

a u nás začína jar či čo, normálne má nabija energiou, sa tesiiiiiiim

mishelin
20. mar 2010

biluska este raz vsetko naj naj naj 😉 aj tu je kraaasne,ja kramy,bolesti jak svina uz mam v sebe 2x 400 ibalgin 😝 😝
deti mi spat nedaju,muz klasika spi 😝 😀 tak idem asi riadit alebo co ja neviem ale nevlaaadzem

mmem_
20. mar 2010

jeeeeej uz ide konik, tak som zvedava

bilu aby si nebrblala tak este raz kraaaaaasne narodky 😀 😀 😀

katika - fooooooooooooooootku

bilushka
20. mar 2010

Dakujem bambulky este raz 😵

Moni, ze aby som nebrblala 😀
Som rada, ze sa bojis, tak si sa pripojila aj dnes 😀

No hlasujme za ten nazov v sukromnej teme, ja uz chcem aby sme boli co najskor pod zamkom, ved mozme sa volat po prve rovnako ako teraz, ze levicatka a po druhe aj ta sekta sa mi pozdavala, nech ostatni vidia, ze sme ine a na nas bacha 😀

zuzana76
autor
20. mar 2010

ahojte

Bilushka, vsetko najlepsie k narodeninam, nech ta chlapci posluchaju a znesu ti aj modre z neba 🙂

peknu fotku mas

katika, teda musis sa odfotit

aj mne sa pozdava nazov aj Levicatka a aj Sekta z augusta 2007

bilushka
20. mar 2010

Zuzi, dakujem, ty sa mi pacis, taka pobozna a ze sekta z augusta 2007 😀 😀 😀 😀

bilushka
20. mar 2010

Baby, mne to pri premene nejako odratalo prispevky, ved uz som mala nad 9000 a teraz mi pise nejakych 7400 😕
Aspon nevidiet skutocny pocet a stav mojej zavislosti 😀

zuzana76
autor
20. mar 2010

bilu, ved prave na to som myslela, ked som s apriklonila k nazvu Sekta ,ze najskor prispejem do temy Sekta 2007 a potom Viera, nadej , laska 😀 , no ale ved to je aj tak z recesie, tak moze byt 😀

no ale co, uz som prispievala aj do jehovovych svedkov 😀

lenkamt
20. mar 2010

Bilu aká kočena 🙂

ja som za Sekta materí levíčat 😀 alebo teda lenkamt a spol 😀 😀 😀 alebo by sa mi páčilo aj také niečo ako Tajomstvá augustoviek 2007 🙂

u nás na obed zašlo slnko a fučí vietor, tak sme radšej ani nešli von, poobede sme si všetci fajne pospali a teraz nevieme čo so sebou 😀

letuskah
20. mar 2010

wow tak to konecne funguje...
a ake fotky nove, Bilu aka kocka si a Leni mne ta raz ukazuje ako ciernobilu fotku a raz ako kreslenu to ty si menis kazdy chvilu ci u mna je chyba? 😕 😕

uz mame dieta doma a este spi ale nemam to srdce ho budit, ale sa zmenil za ten tyzden, uz som aj zabudla aky je ukecany 😀 😀

a som vas preletela lebo to sa nedalo, tolko ste popisali

ale hlavne Bilushke vsetko naj naj naj k narodeninam, nech sa Ti splnia tvoje kiahnove sny 🙂
a Mishelin tiez vsetko naj naj naj k narodeninam, aj ked to bolo uz min tyzden 😉

mishelin
20. mar 2010

letu vitaj a dakujem 😉

leni a mne ta terazukazuje ako take kreslene dievvcatk os vrkocom 😕 😀 😀

lenkamt
20. mar 2010

skúšam aká fotka sa sem najviac hodí, chcela by som niečo doružova nech som ružová pani 😀

lenkamt
20. mar 2010

no tak tu som trochen utajená 😀

lenkamt
20. mar 2010

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/akvabela/alb...

zoznam ak sa niekto rozhodne vytvoriť zamknutú tému 😉