Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
20. mar 2009

MAME KIAHNE..utekam pre malu, prave mi volali z jasli

mima07
20. mar 2009

peti tak to uz budete mat za sebou
som zvedava ktore zo stretavkovych levicat to dostane 1.4. konci inkubacna doba pekny datum

lejla77
20. mar 2009

peta:
😠 😠 😠 NIEEEEEEEEEEEEEEEE

lejla77
20. mar 2009

Tak mozem aj ja cakat 😲 Sakra, myslela som si, ze nas to obide.

peta28
20. mar 2009

tak om sa s nimi dohodla ze ju daju spat este a potom ju vezme muz. Lekarke som volala a s kiahnami sa ani nechodi k lekarke, len fenistil a doma 2 tyzdne.
Baby zabijete ma ked to niektore dostane, ale mala bola fakt v poriadku , zrejme to uz mala v sebe. ale drzala sa statocne, uz bola so Stankom posledna. Aj ked si myslim ze je to otazka casu ked Stanko to dostane

mima07
20. mar 2009

lejla moze vas to obist to tazko povedat

lenkamt
20. mar 2009

bože kiahne 😝 ☹

Lejla - možno Stanko bude jediný čo nebude mať - a bude sám v jasliach 😕 😉

baby Lucka dnes 1x sama zjedla polievku od začiatku až do konca, ani škody moc nebolo 🙂 🙂 🙂

inak už spíme 😅 skôr ako keď vstaneme pred šiestou 😲 😝

mima07
20. mar 2009

peti sak uz nie su taky malicky tak by to snad mohlo mat dobry priebeh a to si tazko vyberies hociktore dieta tam mohlo byt nosic ako timka to je riziko stretavania sa 😉 inak paradox kiahne su nakazlive uz 2 dni pred vysypom a to bolo zrovna v tu stredu

lejla77
20. mar 2009

lenkamt:
neverim tomu, ale bola by to sranda 😔
A gratulujem Lucka - sikovnica. 😉

lejla77
20. mar 2009

peta:
ako to budes riesit? Ostanes s malou doma? Dovolenka?

peta28
20. mar 2009

pozri, vsak aj tak je dobre ak tym Stanko prejde, budeme to mat aspon za sebou.
Vezmem si tyzden dovolenku a tyzden asi svokra

mima07
20. mar 2009

kolko vlastne tie kiahne trvaju kolko nemoze dieta chodit von?

lenkamt
20. mar 2009

ja som kiahne ešte nemala 😅

Verča posledný rok v škôlke, bola doma tri týždne, prvé dva dni teploty, potom mierny výsyp , 100x vďaka fenistilu 🙂

mimi.k
20. mar 2009

Peti, tak budete mať po tom...
Ono aj keby sme to dostali, vôbec to nemusí byť od Timky.
My sme už inak raz boli v kontakte s kiahňami, keď sme boli na pohotovosti s teplotami, tak len zrazu vyšla na chodbu sestrička a povedala nám, že pred chvíľou tam bolo dieťa, ktoré malo kiahne, takže keby niečo, boli sme s nimi v kontakte 😅 .

Segrine deti kvôli tomu ani Dr. nemohla očkovať v tých 15m., lebo segra mala pacientku s kiahňami a keď by to mali v sebe a zaočkovala by ich tou živou vakcínou, vraj by to mohlo mať tragické následky. 😨

slavenas
20. mar 2009

ahojte,

dieťa mi zaspáva a vtedy niekto zazvonil zo spodku 😠 😠 , samozrejme dalšiu štvrť hodinu vykrikovala , aaaa mam na ten zvonček nervy , to nie je prvý krát čo zvonia všeliaký roznášači novín a podobne, musím ten zvonček nejako odpojiť 😠 😠 aj tak návšteva vždy zavolá na mobil , tak je tam úplne zbytočný ...

kiahne, tak nech je ich priebeh čo najmenej komplikovaný a aspon to už budete mať za sebou.

peti kombinéza pekná, ja budem na budúcu zimu ale už riešiť bundu a zateplené nohavice zvlášť aj kôli tomu že sa mi to zdá praktickejšie, kedže hádam už nebudeme mať pienku , aj kôli WCku.

leni Lucka je šikovná, mala by si zasa hodiť nejaké video na inšpiráciu pre moju dcéru 😔

my sme včera boli na návšteve u baby s ktorou sme boli spolu v pôrodnici ona má o deň staršieho chlapca , bolo super a teraz cez víkend odchádzame na návštevu k známym do Senca tak sa teším , máme tiež návštevné dni. 😉

peta28
20. mar 2009

2 tyzdne, ale rano nemala nic, len teraz pri prebalovani jej nasli nejaku vyrasticku

lenkamt
20. mar 2009

Peti - ono by to chcelo poldecák rumu, nech sa vyhádže, alebo veľmi teplý kupeľ, potom len sušiť, akonáhle je to zaschnuté tak by nemala byť infekčná 😉 ibaže po kiahňach je oslabená imunita 😔

Slavka - zajtra skúsim natočiť 😀

lenkamt
20. mar 2009

pridala som fotky 🙂

Miška - idem na poštu 😀 konečne 😀

lejla77
20. mar 2009

Veru, nech je ten priebeh co najlepsi 😔
A nic moc s tou svokrou.
Ja by som este nechcela, aby Stanko chytil - ale uz sa tomu nevyhneme. Hlavne aj preto, lebo si ledva zvykol v skolke ako tak existovat a zasa 2 tt doma. 😠 Z toho mam najväcsie nervy - ze stale sa len zauca chudak.

peta28
20. mar 2009

Lejla vsak nevies, uvidis, mozno sa vyhnete.
Ja som sa vratial z lekarne, koza nechcela mi predat fenistil , ze na predpis. Tak k lekarne nemam chodit, lebo ze kiahnove deti nemozu a predat mi to nechce. nakoniec predala nastastie.

mimi.k
20. mar 2009

Lenka, krásne fotky, zlaté sú a strašne sú si podobné, všetky 3..no a maminka tiež fešanda, samozrejme 😉

Peti, Fenistil keď je na predpis je lacnejší, ale kúpiť sa dá aj normálne...tak nechápem, aký mala problém 😕

lejla77
20. mar 2009

peta:
hej, je to chore... Fenistil je na predpis. 😠 Inac, na predpis je ovela jacnejsi. Platila si asi okolo 4 EUR?

lejla77
20. mar 2009

peta:
no neviem, nemyslim si, ale bola by to zahada - ze jediny nie. Nech je, ako ma byt. Kaslem na to. 😔 Raz to aj tak pride.

lejla77
20. mar 2009

lenkamt:
kocky su zlate - velmi sa podobaju. Ja by som ich nerozoznala. 😀

mimi.k
20. mar 2009

Ináč napr. aj Nurofen bol donedávna rovnako drahý na predpis aj ako voľnopredajný a teraz keď je na predpis stojí polovicu oproti tomu, keď sa kupuje na voľno.

letuskah
20. mar 2009

caute
peta no super, nech to ma lahky priebeh a aspon to budete mat za sebou. ja som inak na to myslela ze sa moze stat ked mali v jaslickach kiahne ze to mozu aj nase deti na stretku chytit ale uz tu ktosi napisal ze uz nie su take malinke a ak to aj dostane Kubko tak len dobre, teda dufamz e daku lahsiu formu, lebo casom by som aj tak vyhladavala kiahnove kolektivy aby to mal za sebou a necakal ze to mozno v dospelosti chyti od svojich deti.
takze ak aj bola Timka nositelom, nevadi, a tiez sa priklanam k tomu ze hociktore dieta aj levica aj cudzie mohlo byt nositelom cohokolvek takze tak. kvoli nasim detom sa netrap, liec svoje 😉

ja som bola rano na gynde a tehu nie som, aj som rada aj som tajne dufala 😅 ale isla som na 7,30, z domu uz o 6,15 a teda som uplne mimo, ani nie z toho vstavania ale z toho ze som sa musela vychystat a ist von, lebo aj ked skoro vstavame s kubkom vacsinou tu do 9 lietame v pyzame ale toto a este ta hnusna zima.
inak v meste super teplucko a jak som prisla na tie nase hory tak vetrisko hnnusny a zima strasidelna 😝

letuskah
20. mar 2009

akoze nurofen a fenistil je uz len na predpis? ci ako?

idem kuk fotky

slucka
20. mar 2009

ahojte mamule, no citam, ze zacinate bojovat s kiahnami, drzim palce a bolo vase baby zaockovane? ja mam straaaasnu dilemu 😒

slucka
20. mar 2009

jaaaj Leni - Lucka je uzasnica, moja si zatial lyzickou picha do oka a ked som jej ju vzala, tak mi hodila tanier o zem (tepovala som cely koberec) ze vraj prejav osobnosti. 😠

letuskah
20. mar 2009

bilushka vsetko vsetulinko najlepsie ti prajeme 😵 😵 😵 😵 😵 😵