Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
20. mar 2009

slucka ja nedam ockovat

letuskah
20. mar 2009

leni baby su zlate ale Lenka je na tej jednej fotke uplne bozska 😵

mimi.k
20. mar 2009

Let., nie, oba sa dajp aj kúpiť, len drahšie 😉

Čo oslavuje Bilushka? 😕

mimi.k
20. mar 2009

"dajú" tam malo byť 😉

letuskah
20. mar 2009

mimi aha uz som sa zlakla ale ved nurofen uz predtym bol lacnejsi na predpis, aj mam doma krabicku este 😕 ale ved je to jedno moja dr mi aj tak nieco take nepredpise tak je to jedno

mimi narodky

slucka
20. mar 2009

aj ja sa pripajam avsetko naj...

uz ste uvazovali nad kupou golfacu? mate vytipovanu nejaku znacku? ja som kukala na nete, ale mam z toho mierny chaos

mimi.k
20. mar 2009

Bilushka, všetko najlepšie k narodenináááám, hlavne veľa lásky a spokojnosti.... 😉 😵 😵 😵

Let., mne Nurofen nikdy Mudr. nepredpisovala, že nech si kúpim, lebo to stálo rovnako. Až nedávno mi už predpísala, lebo s predpisom stojí asi 50 Sk a bez neho dvojnásobok. Tak neviem..ale to je jedno. Aj tak ho väčšinou kupujem...

Slucka, my máme PegPerego Pliko P3 zhruba od 8 mesiacov a už ho meniť nebudem, mne úplne vyhovuje...

letuskah
20. mar 2009

joj a vcera som robila toho pangasa, tu je recept
http://www.dama.cz/vareni/recept.php?d=6155
a velmi dobre len som nedala rajciny a ni syr ale aj tak to bolo velmi dobre, aj kubkovi chutilo 😵

slucka my asi nebudeme kupovat ale ak by sme aj tak nieco lacnejsie, daku demu alebo aj pouzivane, lebo to bude podla mna len na par mesiacov a uz v tom to dieta aj tak nebude chciet sediet

bilushka
20. mar 2009

Dakujem Letusik zlatusik 😵

Inak to s tou gyndou poznam aj ja, moje uchylne masochisticke ja je vzdy nejakym zvratenym sposobom sklamane, ked dostanem menzes, ze jeeee, tak nie som tehotna 😀 😀 😀

Asi som blba, ale ako mi od rana vsetci vyvolavaju, tak mam totalka depresivnu naladu, som si zbilancovala doterajsi zivot, 4x zavolala muzovi, ze naco sme sa tak ponahlali mat dieta ( 😀 😀 😀 😀 😀 ) az mi povedal, nech ho neotravujem pic***nami ze ma meeting 😀 😀 😀 A som si uz aj z you tube pustila ze happy birthday a revala pri tom 😅 Tak ma bol skontrolovat cez obed, ze ci mi uz uplne nepreplo a aspon mi doniesol Mekaca, boze on je na mna taky dobry ze som si aj nad tym Mekacom poplakala, fuj este ze su tie okruhlice raz za 10 rokov lebo sak ja som emocne uz ulne vybita.

Jaj a kiahne ma pobavili, keby sme mali vsetci naraz to by bola sranda 🤐
Aj ked ja som este moc nechcela, lebo ved iba pred dvomi tyzdnami bol aky chory, no ale uvidime, co z toho nakoniec bude, ale je to tak ako pisala Mima, ze uz 2 dni pred prvou vyrazkou je dieta infekcne a percento prenosu je 90% 😒

mimi.k
20. mar 2009

Bilushkaaaaa, mojaaaaa, neplaaaaaač 😀 😀 😀 Živiooooooooo 😉 😀 😀 😀

mimi.k
20. mar 2009

90%? To je dosť....a môžeme to teraz aj my teoreticky odovzdať niekomu ďalšiemu...? Keby sme sa napr. vysypali až o týždeň, že či sme už teraz nosiči? Ja mám v tom nejaký bordel..

bilushka
20. mar 2009

Dakujem dakujem 🙂

Este k tym kiahnam, mna by ani tak netentovalo, keby sme ich mali my, ale ak to uz mame v sebe znamena to, ze aj maly je uz prenasac? Vcera sme boli na navsteve u kamosky co uz 2 mesiace lezi s vylozenou nohou lebo si na lyzovacke tak vyvrtla koleno, ze bola na operacii a ta vravela, ze by asi zinfarktovala, keby mala jej dcera co i len nadchu, lebo si nevie predstavit sa o nu starat, tak neviem ci jej mam povedat, ze nadcha to nebude, budu to kiahne 😀 Tak ale este neplasme, nie?

letuskah
20. mar 2009

bilush to musis presne tak brat ze okruhliny su len raz za desat rokov a este vzdy su to tie z tych skorsich 😀 a teda bilancovat nema vyznam lebo uz aj tak nic nezmenis, ja sa teda bilancovat nechystam 😝

bilushka
20. mar 2009

Mimi.k no presne toto aj mna zaujima.
Asi zavolam ocinovi po praci ked bude mat alebo ty od segry zisti 😉
Ona ma asi zabije 🤐

bilushka
20. mar 2009

Letu, no ja by som povedala, ze toto uz su asi posledne skorsie okruhliny, tie dalsie uz budu neskorsie 😀

mimi.k
20. mar 2009

Bilushka, máme podobný tok myšlienok...lebo ideme k našim...segra sa mi zasa poďakuje, ak to donesiem jej deťom... 😅

mima07
20. mar 2009

uz som to chcela vypnut 😲
bilu vsetko najlepsie k tej 20 to vies 18 uz z teba nebude 😀 alebo zeby 118 😀 😀 😀 a neplac ubudat uz nebude ale ty uz budes len krajsia a obletovanejsia

letuskah
20. mar 2009

ja myslim ze mozu byt nosicmi ale sak sa uvidi, do 1.4. casu dost 😅
uz ma to tak netankuje odkedy viem ako zrazat teplotu a ako vysat sopel z nosa ked som sama doma 😀 a my to nemame komu dat lebo netere mali uz obe kiahne a ine deti okrem sidliskovych nepoznam tak som kludna

bilushka
20. mar 2009

Mimus este ze nie 112 a moderovat ma bude Tomasko Mastalir 😵 😵 😵 😵

mima07
20. mar 2009

mimi mozme lebo infekcny budeme 2 dni pred vysypom a to moze byt hocikedy pocas tychto 14 dni

letuskah
20. mar 2009

chcela som napisat ze Kubko este spi a som bola kuk a on si uz ktovie ako dlho sedka v postielke a hra sa 😵
tak idem
bilu oslavuj a nebilancuj a majte sa pekne

bilushka
20. mar 2009

Takze ani na to cvicenie s malym nemam ist? 😕
Ak sa nevysypeme do 1.4. tak uz sme za vodou, hej?
No ja ani neviem ako taka kiahnova vyrazka vyzera 🙄

mima07
20. mar 2009

bilu ja sa nejdem obmedzovatr

letuskah
20. mar 2009

bilu ja by som asi isla pokial tam nebudu babetka malinke, zas dvatyzdne nemozme byt doma zavrete a ja dufam ze to maly chyti az 1 ked to ma mat lebo 28 ma sesternica svadbu a chcem jej ist gratulovat a kuknut aka bude pekna

mimi.k
20. mar 2009

Segre som volala, môžeme nakaziť...len ešte ide volať nejakej kamoške pediatričke, či môžeme ohroziť Kubiho, lebo ide bud. týždeň na operáciu....ale v zásade..tak som jej navrhla, že príde k našim len mm odmakať na dome, ale povedala, že aj on je nosič, aj keď kiahne už prekonal 😅 😀

slucka
20. mar 2009

jeeej bilush a kolkate to uz mas okruhle? lebo moj muz zasa chodi a vykrikuje, ze by som sa mohla zacat spravat primerane a dostojne veku 😀

letuskah
20. mar 2009

mimi no skvele 😔
slucka toto zas mne moja mama hovorieva ale mne to ide jednym uchom dnu a druhym von 😀

mimi.k
20. mar 2009

Ja sa tiež nebudem obmedzovať, inak aj segra chce, aby to mali jej deti za sebou, len nevie, či by to neskomplikovalo operáciu..inak je úplne v pohode.. 😉

letuskah
20. mar 2009

bilu a matejko sa uz z toho cierneho kasla vyliecil?

letuskah
20. mar 2009

inak dieta si zase lahlo a zda sa ze zaspalo, to dospava moje ranne vstavanie asi