Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mimi.k
23. mar 2009

A Adamko obedoval jogurt 🙄 som navarila špenátový prívarok so zemiakovou kašou, zjedol presne jednu lyžičku, povedal "foj", akože fuj a bolo po mojej sláve...radšej som mu dala niečo iné, lebo by mi zasa nespal...najnovšie by na obed jedol len čisté mäso...bez ryže a zemiakov...ja neviem, či sa normálne nevrátim kvôli tomu k mixovaniu, lebo vtedy mu tam príloha nevadí 😒

mimi.k
23. mar 2009

Zuzi, pekné fotočky 😉

Peti, netráp sa, urobíme potom bodkované stretko 😀 😉

peta28
23. mar 2009

ja som vcera varila 1 x spenatovu polievku, tak som zvedava ci ju spapala

peta28
23. mar 2009

ja to vidim tak ze najviac v ohrozeni bude Matejko a Alex

bilushka
23. mar 2009

Ahojte,
tak sme predsa len na tom obede vcera boli, Mimus tam v tej Velkej Pake kde som vas raz s muzom poslala a ty si si tam dala somloy halusky a on halasle, dali sme si pstruha obaja, celkom fajn je to tam aj pre deti, tak komu sa chce ist si z BA spravit vylet za zvieratkami, vodickou, tak dajte vediet, je to 28 km od BA smer Madare.

Zuzi, krasne to tam vyzera len v izbe ste nemali manzelsku postel, ale dve tak za sebou? 😕

Ja obedujem zemiakove placky, parky a redkovky, idem asi ocurat nejaky tehu test, lebo taketo kombinacie som nemala ani ked som bola fakt tehotna 😀 😀 😀

Petuli, vobec sa netrap stale tymi kiahnami, ber to tak, ze som si usterila 2 tyzdne OCR, keby to dostal az v skolke 😉 A keby sme to znasali tak suprovo ako vy s Timkou, ze ma len vyrazky bez teploty, tak super na dva krat 🙂

mimi.k
23. mar 2009

Bilushka, možno Ti prišli nové chute tým vekom 😀 😉

bilushka
23. mar 2009

Inak 20 € za pancuchy je fest palka 🤐
To co im sibe????

Leni a Ivka sa uz definitivne rozisla s tym svojim cavom, co ju vzal aj na A. Keys koncert?
A my sme neboli v Rakusku, ale v Madarsku v nakupaku a tiez som tam trpela ako svina z tych ludi 😝

mima07
23. mar 2009

cauko
mam novu hlavu teda len vlasy 😀 zase vyzeram ako clovek
peti najviac v ohrozeni som ja ze kto by to s nim vydrzal tolko doma 😲 ale si myslim ze ked nepojde medzi deti tak snad na zahradu po tyzdni moze ale teraz sa aj tak nikam neda sak by ho odfuklo 😲 😠
zuzi supre to tam vyzeralo my sme tam jeden rok v nejakom hoteli tiez pri balatone boli na silvestra
leni pp pekne fotky
baby co ste tu kedysi hadzali link na svadobne saty nemate to niektora po ruke tam boli tusim aj spolocenske je dost mozne ze pojdem na svadbu tak by som sa mala po niecom pokukat

bilushka
23. mar 2009

Mimi.k, ako bolo u vasich?
Izolovala si nejako maleho od segrinych deti?

mimi.k
23. mar 2009

Baily, super, že bolo super...a užite si aj nákupy s Lenkou 😉

mimi.k
23. mar 2009

Bilushka, bolo fajn, nijako som neizolovala, normálne sa spolu hrali ako vždy, boli dosť vonku...nechala som rozhodnutie na segre, ale ona bola v pohode...

bilushka
23. mar 2009

Bailey a darceky mam este stale nekompletne, lebo som si este stale nevybrala saty...
Kedze Bilushko mi odmietol zaplatit operaciu prs (ja vam vravim, ze som si nevybrala dobre) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , tak chcem spolocenske saty, ale snad do leta si nejake vyberiem, ci uz v obchode, alebo na nete, ved na svadbu idem az v auguste 😀
Ale kupil mi 20 tulipanov krasnych, tak ma dojal, lebo ja tulipany milujem uplne najviac, lenze este je iba pondelok a uz mi umieraju...

bilushka
23. mar 2009

Mimi ja si aj tak myslim, ze to este nemate kiahne, ved este ani tyzden neuplynul, co sme boli s Timkou, to by bolo moc skoro, aj ked samozrejme ze vylucit to nemozno. Ja sa tiez zatial neizolujem, volala som ocinovi ze co mam robit a on ze nevie (ja neviem co 6 rokov na tej skole robil) 😀 😀 😀 lebo ze to ci to mame alebo nemame v sebe sa neda nijako zistit. Tak cakam...

mimi.k
23. mar 2009

Bilushka, ja tiež milujem tulipány. Úplne najviac na svete 😵 a sestra minule dostala od nejakej pacientky úplne obrovitánsku kyticu oranžových tulipánov...krásna bola.... 😵

Aj my ideme na svadbu - 6.6. Tiež ešte netuším, čo na seba. Ale Adamkovi som už kúpila kravatu 😀

mimi.k
23. mar 2009

Bilushka, veď ja len teraz asi viac pozorujem, inak by mi to ani nenapadlo...ale veď uvidíme. Má dve bodky na tvári vedľa seba a potom "v plienke" tiež dve, tie sa mi skôr podobajú, lebo majú v strede takú mini bielu bodku.
Ale možno keď sa zobudí, nič tam nebude. 😀

bilushka
23. mar 2009

Mimi, ja idem bez maleho a uz teraz som z toho spotena, lebo vies postihnuta som, ze nikto sa o neho nedokaze tak postarat ako ja 😀 😀 😀 😀
Segru zazalujem, lebo prijala uplatok 😀

Mne sa pacia tieto:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5323043
Lenze sa mi zda byt ten vystrih moc velky, ze budem mat hned pri polievke bradavku von a chrbat maju tiez cely holy...
A zase sa mi paci, ze by som ich (mozno) vyuzila aj inde ako na tu svadbu, to si ja poviem skoro pri kazdych satach a aj tak mi potom lezia v skrini 😔

mimi.k
23. mar 2009

Jaj a toto som chcela - Lenka, v Kauflande je v akcii Salko a vychádza myslím 34 Sk!!! To je super, lebo napr. tu u nás v obchode stojí na koruny 64... 😉

mima07
23. mar 2009

bilu a matejko tam jedol tiez a co robil vnutri vedel sa nejako zabavit
ja by som tam aj isla na obedik sak mame spolocnu karantenu 😀 😀

mimi.k
23. mar 2009

Bilushka, to nie je úplatok, ale prejav vďaky. Ale to bolo také milé, lebo moja segra je dosť ukecaná a to bola taká staršia pani a sa jej to asi rátalo, že si jej v nemocnici niekto všimol alebo čo..no a hľadala ju tam, keď ju prepustili, ale segra mala voľno, tak ona si spomenula, že kde nám býva krstná mama (má obchod, segra jej to spomínala), no tak prešla cez celú ZA a doniesla tú kyticu krstnej mame 😀 😉 tak tá samoška hrdá až do neba na našu doktorku 😉 😀

bilushka
23. mar 2009

Mimus, tam je detsky kutik a v tej casti restiky sme boli sami, bol tam krb aj akvarium, tak sa vedel celkom zabavit, aj tabula je tam na pisanie, detsky stol aj stolicky, takze sa celkom dalo, ale este lepsie to podla mna bude ked bude teplo, lebo tam maju aj terasu, rybnicek, hojdacku, smykacky...a vela zvierat, inak strudla nic moc teda ale este sme povedali, ze tam pojdeme.

bilushka
23. mar 2009

Mimi, to je krasne inak taka pozornost, hlavne ked doktori ako taki nie su vobec oceneni a pri ich zodpovednosti je to fakt len z lasky povolaniu, ze nieco take robia 🙂

mimi.k
23. mar 2009

Áno, a krstnej mame povedala, že "ona ju vyliečila slovom" 😀 🙂 🙂 🙂 ale tak je to veľmi milé 😵

mishelin
23. mar 2009

caute baby,uz prisiel cas aby ste sa mohli tesit z dobrej spravy 🙂

mimi.k
23. mar 2009

Bilushka, tak kedy mám chystať hostinu? 😀

mimi.k
23. mar 2009

Mishelin, no daj tú správu 😉

bilushka
23. mar 2009

Mimi, tak ked nebudete vyhadzani, tak v stredu by som prisla na tu kostovku vina...
Zn.: doplnte zasoby 😀 😀 😀 😀

bilushka
23. mar 2009

Mish, no v kolkom si tt?

mimi.k
23. mar 2009

Bilushka, jasnééé...počúvaj, streda je úplne perfiš. Akože prídeš s Matejkom a Bilushko príde potom za vami? Lebo aj s ním sa ráta 😎 😀

bilushka
23. mar 2009

No lenze Bilushko je vozom, tak on len na kavicku 😀
Ale presne tak ako si napisala, o kolkej ste uz ready po obede?

mima07
23. mar 2009

to ake sukromne party 😠 ze kostovka vina