Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mimi.k
23. mar 2009

Tak o tretej je už vyspatý. Oki, ja budem piť s Bilushkom a Ty s Kohútom 😀

bilushka
23. mar 2009

Jemin kde je zase ta Mishelin, to uz je nekonecne ako argentinska telenovela.

ddadka
23. mar 2009

Ahojte, tak ja sa po mesiaci hlasim.
Dnes ma Misko jeden mesiac. Jurko ziarli, je uuuplne zavisli od dudla (predtym mal dudel len vecer ked zaspaval), tyzden odmietal jest, skoro dva tyzdne odmietal kakat... Uz sa to pomaly zlepsuje, dokonca uz sa vypytal, ze chce maleho pohladkat.
No a Misko je riadny nervak, skoro vobec nespi (dnes bol hore od 6:00 do 11:30)...
Proste nenudim sa 🙂

mimi.k
23. mar 2009

Mima, streda o 15,00 ste vítaní 😉 😀

mima07
23. mar 2009

bilu 😀 😀 😀
mozno nas pozve na svadbu 😉

mimi.k
23. mar 2009

Ddadka, blahoželám k pôrodu...a máš to teda veselé...

bilushka
23. mar 2009

Mimi, platiiii, my spime do pol tretej najviac plus cesta k vam, tak to sem uplne zohrati 😵

Ja uz chcem aby to Mish napisala, ze je tehu a ja vam napisem ze JA SOM VAM TO VRAVELA 😀
Mne momentalne iba o toto ide 😀 😀 😀 😀 😀

mimi.k
23. mar 2009

Bilushka, supiš, teším sa 😎 😉

A na Mishelin čakám aj ja, ani kávu som si nedala variť.... 😀

mima07
23. mar 2009

ddadka gratulujem aky je chutnucky 😉
mimi nemam po ruke kalendar a asi pockam na tie palacinky

letuskah
23. mar 2009

dame karantenne stretko? 😀

mimi.k
23. mar 2009

Mima, môžeš aj teraz, aj na palacinky potom...v stredu je 25teho.... 😉

mishelin
23. mar 2009

tak najprv sa vam chcem ospravedlnit ze ste museli vtakom dlhom napati cakat az doteraz 😉 ale kym som sama nevidela bit srdiecko nechcelo som to nejako velmi sirit,chapete 😉

no a biluska raz si povedala ze ta mrzi ze jednej sa to povie a inej nie,neviem akoby som to spravne povedala,ale s majkou si pisem tak "podrobnjesie"aj ked nepridem na kona,tak sa snou stretnem na skype..cisto len taky maly priklad tak co ja viem napr.lenka si ma urcite toho viac co povedat s bailey ako napr.s grety,chapete,ze je to taky dovernejsi vztah 😉

dnes som bola u lekara,povedal ze som v 7,5tt...

bilushka
23. mar 2009

Ta Mima je aka vterka, tu uz to vobec nema uroven 😀
Sa mi zase zuzuje pocet ludi na ohovaranie, ked tam bude aj ona 😀 😀 😀 😀

Este ze mame tu Lenku 😀

Ddadka to fakt takto ziarli a pritom maju uplne idealny rozdiel medzi sebou, ale to sa urcite este utrasie a pis o porode a taaak ako sa mate...cim je to ine...

mima07
23. mar 2009

letu zajtra sa uvidi ci to uz nebude kiahnove 😀 😀 😀
ja uz kavu mam

mishelin
23. mar 2009

no a inak ocenujem prenost trefov u bilusky a peti 😀 🙂 tie to tusili uz davno.

no a este peta.urcite som sa na vas nezabavala,dakedy mi bolo az luto ze vam to nemozem povedat 😉 ale sama som sa bala,aby vsetko bolo ok

mimi.k
23. mar 2009

Mishelin, blahoželáááám a obdivujem Ťa 😉 😵
Vidíš, Bilushka nám to vravela
😀

mima07
23. mar 2009

mish gratulujem 😉 majka ma pokarhanie lebo ani ja nemam rada ked sa nacne a nedopovie
bilu 😲 ty si bosorka 😀 😀 😀 neviem ci sa s tebou mozem stretnut 😲 😀

bilushka
23. mar 2009

Mish, tak budes mat novembrovciatko, blahozelam 😵
A to si uplne na zaciatku este, ja ze cakas do prveho trimestra kym nam to povies...
Ako si sa vysporiadala s tym sokom?

mimi.k
23. mar 2009

Mishelin, bolo to plánované? Aj ja som novembrová 😉

letuskah
23. mar 2009

mish no konecne 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tak sa tesim s tebou a hlavne vam zelam aby si aj ty aj babetko boli zdravi a rstli tak ako treba 😵 😵 😵 😵 😵

daddka gratulujem k Miskovi, nech sa vam dari a nech si rychlo zvyknete na novu zostavu 😉

mima07
23. mar 2009

mish a svadba nebude?

mishelin
23. mar 2009

ale cosi,to by som uz nevydrzala dovtedy 😀 ja som len cakal na ten ohlas srdca 😉 ale uz sa mi ulavilo ze to viete 😅
no neviem ci som sa stym uz vysporiadala,a ako citam teraz daddku tak mam zase stres 😅 a inak ti blahozelam dadka 😵
ale tak hadam nejako uz len bude 😅

bilushka
23. mar 2009

Keby ste ma raz naozaj pocuvali a nerobili si zo mna srandu len 🙄

Inak taketo lepaky som mala aj ja pri malom, ked som bola na zaciatku tehotna a nevidela som to este na uzv., ze je to isto mimomaternicove tehotenstvo, alebo cysta....ja mam tak "trosku" sklon podliehat hned panike, ak ste si nevsimli.

letuskah
23. mar 2009

ja som tiez novembrova
neboj mish nemaj stres teraz, to si este uzijes potom, teraz sa tes a ak sa to vobec da pripravuj na to patka 🙂

bilushka
23. mar 2009

Mish, ja ti prajem, nech novy anjelicek spava od zaciatku ukazkovo, si si vytrpela pri Patkovi.

mishelin
23. mar 2009

dakujem,dakujem baby 😵

svadba urcite nebude,a ja ani neviem ci by som ju cchela 😖 mozno niekedy neskor,uvidime 😒

a planovane bolo,aj ked sice nie uz teraz ale tak ja som sa nikdy nechranila,teda myslim od porodu,vzdy som sa spoliehala nato ze ach tento mesiac zase nic,tento zase nic tak asi ani ten dalsi 😀 a dalsi uz hej 😀

letuskah
23. mar 2009

ja som tiez oznamila vsetkym az v tretom mesiaci, a az v nejakom 10 tt sme to povedali rodicom

a ja som to tusila viete lebo uz ta dyna bola mimoriadne divna a predtym vselijake naznaky 🙂

retaux
23. mar 2009

Ahojte!
Ja že sem len nakuknem a tu aká dobrá správa!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 Mish: blahoželám a nech miminko krásne rastie a nech ste zdraví 😉

A ja som len chcela, že cez víkend sa mení čas (asi na ten lepší spôsob) ale sa v sobotu menej vyspíme:
http://www.sme.sk/c/4361649/cez-vikend-prejdeme...

letuskah
23. mar 2009

dieta ma vyhadzuje od pc, sa ma snazi zdvihnut tak idem a este k tomu hundre ze dole velka zobrat 😀 😀 😀 😀 tak to uz musim 😀

Mish este raz gratulujeme a uzivajte si to vsetci 😵 😵 😵

mima07
23. mar 2009

ret tak to si ma nepotesila ze sa nevyspim ale ten pocit ze stavame o 7,45 😀 😀