Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
13. feb 2009

aj ozaj a ospravedlnujem s nasmu bosovi Biluske 🙂 ale neviem kde sa flaka 😀

meganik
13. feb 2009

ahojte..no téééda zuzka takže si zhodila bilušku z trónu 😅

lenka bambuľky sú krásne valentínky a sme pozerali aj s Natálkou video a na Lucku kričala bábo mňam-mňam..a ja som si dovolila pozrieť aj ostatné videá..no máš krásne dievčence všetky tri 😉 😵

neviem čo ste sa tu pýtali na dudle, ale ja nestíham dudle kupovať, lebo Natálka ich furt prekúsne, ale bez dudla nevie zaspať a koľkokrát sa aj v noci zobudí a šmátra ich po posteli - a to musíme mať dva, jeden v ústach a druhý v ruke..no snáď sa niekedy v 2 rokoch od nich odnaučíme 😉

a téma HAK..no ja som si nedávno dala jeanine..aj som to tu spomínala..no chcela som hlavne trochu pribrať, lebo vyzerám jak vešiak..teda hlavne hore 😠 ale po 2 mesiacoch som ich vysadila, lebo mi z nich bolo furt zle a stále ma bolel žalúdok

slavenas
13. feb 2009

baby ďakujem Vám za odpovede 😀 😀 , mne sa len zdalo že to tam tá baba popísala ako keby to bola najhoršia vec na svete. 😉 😉
zuzi, no ešte aby ma muž do toho tlačil, tak to by som to najust nebrala 😉 😉 😉

leni pekná fotka a aj video je super , veľké okane ty máš , všetky tri sú šikovné .

Tak ja sa s Vami víkendovo lúčim , a prajem Vám všetkým KRASNEHO VALENTINA pa.

zuzana76
autor
13. feb 2009

slavka, ale niektore to tak maju,ze muz sa chce poistit a on nechce ani prezervativ, ani nic, tak zeny beru HAK, podla mna bat sa toho nemusis, ale treba chodit na tie odbery

meg, no este,ze zhodila z tronu 🙂 , to ani nezartuj, sak biluska mi to potom nanda 😀

peta28
13. feb 2009

tak ja striehnem na to ze chcem zalozit temu...ze kedy nas zavru,. cely den tu clovek visi a predbehnu ho.. fakt som nasrata 😠 😖
lebo mi dnes tu nikto neda pokoj

peta28
13. feb 2009

Zuzi nielen biluska 😠

meganik
13. feb 2009

zuzi..no ja by som sa bála..akurát, že teraz neviem koho viac..či Bilušky - či Peti 😀

no nič..moji dvaja zlatúšikovia si už spolu odfukujú, práčka mi perie už 3 x..a ja idem robiť smotanovo-piškótovú tortu, lebo si ju mm vyžiadal na valentína

ešte som chcela pochváliť Retaux a jej malú červenú čiapočku Lucku ... krásavica 😉 🙂

a baby aj naša má obdobie vzdoru alebo aspoň začiatky, lebo keď jej niečo zakážeme alebo jej len povieme toto nie alebo nie takto to urobíme a pod., tak schytí prvú vec čo je po ruke a snaží sa to hodiť o zem alebo mi niečo vyrazí z ruky a pod. pokúša sa aj pišťať, ale to si ju už väčšinou akože nevšímame a ona hneď prestane..no len, že by to nebolo horšie 😠

zuzana76
autor
13. feb 2009

no teda, to som nevedela,ze si na tento post brusi zuby aj Peta 😀 😀

meganik
13. feb 2009

no a najnovšia vec čo Natálka robí .. keď vidí, že sa s mužom rozprávame a na ňu sa nepozeráme, tak príde k nám a snaží sa nás prekričať..ale fakt neskutočne nahlas kričí nánáná a furt dokola 🤐 😅 sranda

retaux
13. feb 2009

Lenka: Lucka je šikovnica, Valentínky sú krásne a nová foto v pase tiež.

Mish: že sa aj ukážeš. Môžeš aj častejšie 😉

Slavenas: ja mám pocit, že Lucka je zlá aj kvôli tomu práve, že je stále s veľa ľuďmi. Ja som takmer stále u našich alebo u svokrovcov a ona je zvyknutá, že sa jej stále niekto venuje. A potom, keď je len sama so mnou a s MM, tak je zlá 😒
Ja tiež beriem HAK. Pred tehu som nebrala nič, ale teraz už beriem.

Peťa: tak tie naše dve sú si veľmi podobné. Ani mne nikto neverí, že vie byť zlá. Keď ideme niekam, tak sa predvádza, rozpráva, usmieva sa a doma... 😝

Zuzi: u nás zase ja som tá, čo neznáša prezervatív 😝 😀 A neboj, aj Peťa aj Bilu sú v dostatočnej vzdialenosti od Nitry, tak ti hádam neublížia. 😀

Meganik: 😀 To robí aj Lucka - keď sa nahnevá, tak chytí, čo má po ruke a hodí to o zem. A potom kričí: "na zemi, na zemi".

zuzana76
autor
13. feb 2009

ozaj ret, ty hackujes? z akej priadze zvyknes? ako sa vola? ja som v tomto zaciatocnik a kolko stoji asi tak take klbko, ci ako sa to vola?

retaux
13. feb 2009

Ja som už neháčkovala ani nepamätám. Teraz už háčkuje len moja mamina. A háčkovať sa dá z čohokoľvek, ale na háčkovanie býva také veľké klbko, ale neviem, ako sa to volá, je to taká tvrdšia vlna ako na štrikovanie. Ale ako hovorím, môžeš kúpiť akúkoľvek na háčkovanie aj takú z ktorej sa štrikuje.
A keď háčkuješ obrusy, tak tam sa vyberá podľa hrúbky - teda 100 (to je najtenšia), 60 a tak a to sú značky Kordonet napríklad.

zuzana76
autor
13. feb 2009

ret, ja chcem sveter pre maleho, ciapky som uhackovala z takej vlny co sa aj strikuje, ved sa spytam v obchode, chcela som ist dnes, ale vysli sme von a strasne fukalo a potom maly zaspal v kociku, tak som sa neteperila do autobusu s nim

retaux
13. feb 2009

Tak kľudne kúp takú, z ktorej sa štrikuje. Tá na háčkovanie sa mne zdá na dotyk chladná.

retaux
13. feb 2009

Už som sa najedla popri tom ako som vás čítala a idem žehliť 😝

A potom budem robiť tiramisu. Už som si nakúpila suroviny. 😵

adulak
13. feb 2009

aha tu ste babuchy 😀

leni, krasne valentinky ste. tato bude mat radost 😉 a verciatko je sikovne, tak nech jej vyde sutaz 🙂 a nesmiem zabudnut na lucku sikovnicku ako papa 😎

mne dnes ameli nechcela zaspat v postielke ☹ ani jest nechcela nic od rana. len mlieko vypila ☹ neviem ci to neni z tych ocakov, co sa jej tlacia ☹

peta, ty mas dnes volaku bojovu naladu...co ta zas muz nasral? 😉
som zvedava ako vam bude chutit tiramisu. dufam, ze ma nezniesies pod ciernu zem ked vam nebude chutit 😅 bojim bojim

ret, aka sikovnica si. ja som kedysi strikovala, ale teraz sa mi nechce 😔

adulak
13. feb 2009

a ktomu HAK sa nevyjadrujem. ja som ju prestala pbrat kvoli tomu, ze ma strasne bolievala hlava a neberiem ju uz 5 rokov. ale ked sa narodi druhe mimco, tak budem musiet nieco poriest 😉
a kondomy nemusim 😝

adulak
13. feb 2009

ja som dnes robila spenatovu polievku...a ameli asi nechutila, ked ju nechcela jest. druhe som sa ani nesnaizila, ked som videla ako vsetko jedlo dnes bojkotuje. pre istotu mam este nejake prikrmy, ak by sa rozjedla

adulik23
13. feb 2009

ahojte.
kde ste kto?
my sme dnes boli u mimi a potom sme sli do klubu palisady a chalanom sa veeeeelmi pacilo. 😵 akurat sme nestihli ist kupit sandalky. 😔

leni - valentinky su krasne. 🙂

mish - boli sme tam na vylete u bratranca. kupil tam apartman, tak sme ho boli "skolaudovat". 🙂

slavka - ja tiez beriem hak. 😉 na nieco predsa umriet musim.

zuzana76
autor
13. feb 2009

adi, tu som ja, priebezne nakukam a peta sa asi na mna fakt nas.ala 😕

zuzana76
autor
13. feb 2009

alebo,ze by uz isla domov z prace?

adulik23
13. feb 2009

sem sa chcem prihlasit http://yamaha.hudobnaskola.sk/vyucovacie-progra...
dufam, ze to bude miselina bavit. hned ako pocuje nejaku hudbu, tak tancuje a predvadza sa. 🙂

zuzana76
autor
13. feb 2009

adi, super, musim uz aj ja vymysliet na co prihlasim patka, nech mame nejake aktivity

retaux
13. feb 2009

Tak mám ožehlené a musela som zase zapnúť pc, lebo tu mám uložený postup na tortu.

Adulak: určite bude chutiť. Už sa na to teším. A nie som šikovnica, lebo nič nerobím. Už som nedržala háčik ani ihlice riadne dlho.

Adi: ja vám tak závidím, že tam máte rôzne aktivity a vždy si nájdete nejakú činnosť. Tu u nás nič nie je 😢

retaux
13. feb 2009

Baby, poraďte mi, čo budete robiť zajtra. Mne sa tak nechce sedieť doma. Niekam by som taaak vypadla.

retaux
13. feb 2009

No vidím, že tu zase nikoho niet, tak idem "piecť".

adulik23
13. feb 2009

ret - my sme sa mali ist kupat do mosonu, ale mm zistil, ze zajtra je valentin a mysli si, ze vsade bude milion ludi, tak ideme k svokre. 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

adulik23
13. feb 2009

baby - oslavujete valentina????
my sme to nikdy nejako speci neoslavovali (mm je proti vsetkemu americkemu - dokonca ani do mekaca nechodi 😀 ), ale osobne si myslim, ze zobrat ma na sviatok zamilovanych k svokre, ktora sa so mnou nebavi je fest podraz. 🙄

adulik23
13. feb 2009

hm, tak idem aj ja.
pekneho valentina vsetkym. 🙂

mimi.k
13. feb 2009

Ahojte 😉 ,

aj ja chválim Lenkine Valentínky. Sú perfektné 😉

Aj nám sa v tom Klube Palisády páčilo 😵 .

My Valentína oslavujeme. Tak po svojom. Väčšinou niekam ideme, kúpime si nejakú sladkosť, čo má kto rád...ale to robíme aj inokedy... 🙂
Môj MM aj o Pepsi a Cole hovorí, že také imperialistické nápoje už piť nebude a vždy potom kúpi. 😀 A do Mekáča chodíme, aj keď tiež si vždy pofrfle, že prečo je to tu drahšie ako v Amerike 😕

Ja budem tiež o chvíľu baliť, odchádzame k svokrovcom na víkend, keďže kvôli počasiu sa nedá teraz robiť na dome.

Tak vám prajem krásny víkend. 🙂