Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
15. júl 2009

adi ze 4 kila 🙂 mne to pri vahas tychto dvojrociakoch pripada neskutocne malicko 😵 😵 😵 😵

adulak
15. júl 2009

nooo. ved ameli ma skoro 13gk 😀 😀 😀 😀 a ked ich prebalujem, tak mi je to normalne smiesne, ze aku velku ritku ma ameli a aku oli 😀 😀 😀

maji4
15. júl 2009

Ahojte ....ja som už fakt na nervy dnes z toho hnusného kašla vracala 3x ☹ ☹ ☹ a včera v noci 1x vracala a celú noc sme poriadne nespali lebo pri každom kašlaní sme boli všetci traja hore ☹ ☹ ☹ ☹
Jaj nech jej už tie ATB rýchlo zaberú lebo takto ma asi švihne aj cez den spáva len po 20 tich minútach lebo ju ten kašeľ celkom preberie a potom sa jej už nedá zaspať a potom sa už o 17-tej ukladá spať ☹ ☹ aj som ju dala nech si pospinká ale zasa ten kašeľ ju celkom prebral... ☹ ☹

maji4
15. júl 2009

mish jje gratulujem ku 99% chlapčekovi a ja som ti už písala ,že mne sa strašne páči Tamián Sebastián-Sebko , Timotej 😵 😵 a Patrik 😵 😵 A aj ten Simon si krásne meno 😵

maji4
15. júl 2009

Adulak 4 kg 😵 😵 to je krááásna váha na 2 mesačné miminko 😵 😵 my sme s Liliankou 4 kg dosiahli v 5 mesiacoch 😅 😅 😅

adulak
15. júl 2009

maji, no to veru nezavidim tie kasliska. ked uz zaberu ATB, tak bude dobre. 😉
a na to, ze mala Olivia 2,5 kg ked sa narodila, tak to poriadne dobieha 😀

mimi.k
15. júl 2009

Ahojte všetky 😉 ,
ako pozerám, leto v plnom prúde a asi ste všetky stále vonku 😎

Leni, tak super, že si si na dovolenke oddýchla 😉. Ja sa musím priznať, že minulý rok som si viac, ale to asi len preto, že Adamko sa dal lepšie "regulovať". Teraz je taká neriadená strela, tak asi je to tým 😀 inak bolo supiš 😎

Peti, to s tým autom je smola...ale nám sa často stane, že nás tu niekto šuchne, aj keď len stojíme a parkujeme 🙄

Maji, aspoň že to Lili chytila pri odchode, lebo inak by ste mali po dovolenke. Prajem skoré uzdravenie... 😉

Mmem, si strašne zlatá, že si mi tú Bambuľku napálila, ale medzičasom mi segra odniekiaľ zohnala jednotku aj dvojku, tak som Ťa už nenaháňala. Tiež sme boli trocha nečakane dlhšie u našich, prišli sme sem až včera...

Mish., daj si také meno, aké sa Tebe a Tvojmu manželovi páči. Ľudia si zvyknú a budú ho volať tak, ako vy...neviem, aké máš priezvisko, možno podľa toho by som sa tiež rozhodla. 😉
Teda...my máme také, že veeeľa mien nepripadalo vôbec do úvahy 😀

Adulak, to musí byť super pohľad na také dve krásavice 😵 ja si pamätám, že keď sa narodil Adamko, sestrine dvojičky mali 3 mesiace a mne sa zdalo, že aké sú už veľké na plienky oproti Adamkovi 😅 😀
Na margo toho: A. sa ešte vôbec nepýta a ciká výhradne do plienky. Aj mi povie, že maminka, vymeníme plienku 😅

Zuzka už odišla za sestrou do Španielska, alebo je ešte doma?

Jo, a min. týždeň sme sa stretli s Adulik v Auparku a Miško je zlatý a ona poriadna žienka, chystala sa zavárať marhule 🙂 Obdivujem 😉

A ešte jedna informácia, ak neviete...dnes sme zistili, že v Prezidentskej záhrade pribudli nejaké preliezky 😵 nedá sa to síce porovnávať napr. so Sadom J. Kráľa, ale je super, že sa ľady pohli, a že tam vôbec niečo pribudlo 🙂

lenkamt
16. júl 2009

ahojte 😀 čo je leto, veď tu nie je čo čítať 😀

my žijeme 😀 od dnes máme ocíka v trenčíne 😖 v auguste tam asi pôjdeme na týždeň 🙂 🙂 🙂

a chcem stretkoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😀

večer som sama tak popíšem viac / akože čo nové a ako máme plienky už len na spanie 🙂

nika07
16. júl 2009

Ahojte,

je horuco, a nič nestíham, v sobotu ideme konečne na dovču, ale ani sa mi nechce ☹

Maji nech sa Lili rýchlo uzdraví, držím palce

nočníkovanie sme aj my uspešne začali, plienku dávam tiež iba na spanie, ale som zvedavá ako to budem riešiť v Tatrách ☹

tak zatiaľ papa, už mi idú deti domov 😀

letuskah
16. júl 2009

ahojte
tak teda ucast obrozvkas ale sak ani ja sem nechodim tak sa nemam co stazovat 😀
mame doma kamoskine velko psa (rozumej yorkshira) tak sa kubko vytesuje a diriguje ho akoze prec odtial, napit, papaj, ostan a podobne 😀
my mame plienku na spanie a na von plus na kakanie, ani za svet do serbla a od kedy sme ho spucovali za kako na zem tak uz ani na zem... ale nauci sa, kazdy sa naucil tak aj Kubko sa nauci. nepyta sa ale vcera vonku sa vypytal ze cikat do nocnika ale sme nemali tak som ho vyzliekla nech na stojaka poleje travicku ale nechcel

mimi o tych preliezkach som akurat vcera citala v akych tych bratislavskych novinach co chodia do schranok zadarmo, celkom dobre to vyzera aj ked malo ale zas lepsie ako nic 🙂

ked auta spominate, nam tu stale chodia dake domiesavace a kamiony so zeriavmi zo stavby v lese (!!!) a minuly piatok sa jeden taky rubal cez parkovisko (preco netusim) a nepresiel a ako tak vytacal tak jednemu autu na vychode z parkoviska odrubal bocne zrkadlo a prerezal plech na prednej kapote. nechal mu listok ale aj tak. vzdy ked idem okolo toho auta tak vo mne zlc kypi 😠 😠

letuskah
16. júl 2009

jaj a pridavam sa do klubu stratenych nausnic, dnes som stratila jednnu, nasla som uzaver alel nausnicu nie. mam ich od svagrinej tak ma to tak nettrapi ale Kubkovi sa pacili lebo je to taky strieborny slonik a vzdy mi ich obracia ako treba aby slon nebol dole hlavou 😀

letuskah
16. júl 2009

mish to je dobry napad vyberat podla priezviska, to vela zavazi, my mame napr slovenske priezvisko a k tomu by sa nejaky Andreas a pod nehodil a jakubko je uplne idealne meno k priezvisku, tiez je dolezite podla mna aby nebolo dlhe aj meno aj priezvisko.

lenkamt
16. júl 2009

preboha zavrime to tu 😀

Maji - dúfam že ste už ok, lebo v tomto teple musí byť otras sedieť celý deň doma 🙄

Peti - u nás už druhý týžden boduje hláška Timky o tom strašidle v nemocke 😀 a Timoteja som chcela aj ja, ale bol by iba Timo a s tým ešte v čase Verči boli problémy tak sme sa všetci zhodli na Michalovi, a Verča mala byť Berenika 😀

my sa máme super, chodíme bez plienok, bez kočíka, bez cumľov 🙂 na spanie máme aj plienky aj cumle 😀 malé sú zlaté Lucia na všetko kričí ja a moje, Lenka na všetko kričí mnammnam 😀 každý deň zjedia aj trojkilovú dyňu, pekne samé s vidličkami. zo dňa na deň vidím ako sa menia na malé slečny. Lenke sa prerezáva posledný očák, potom už len 8stoličiek 😝 no a reč majú stále tú svoju akože veverička - vevusiho a podobne 😀

z Martina Lenka V 😀

maji4
16. júl 2009

Ahojte tak dnes to s Lili už bolo lepšie asi konečne zabrali ATB dúfam ,že v noci nebude vracať ako včera 😖 😖
Už mala aj lepšiu náladu a od dnes sme začali tvrdo nočníkovať hneď som využila jej lepšiu náladu a síce som jej asi vymenila 6 nohavičiek ale to len ,že jej vždy na začiatku cvrklo a potom sa až vypýtala ,tak ešte to budem musieť doladiť to cvrknutie jej.....inač som sa čudovala celkom dlho vydrží necikať nato ,že vypije asi liter a pol vody ....vydrží asi hodinu a niekedy aj vyše 😎
Uvidím čo bude zajtra určite sa to pototo keď som to sem napísala 😝 😝

Lenka gratulujem k úspešnému bezplienkovaniu 😵 😵 😵

Let mny by asi švihlo keby som si našla také poriadené auto 😠 😠

Let presne aj ja to tak beriem ved sa raz naučí cikať sama 😎

Nika užite si dovolenku a hlavne nech vám výjde počasie a štastnú cestu 🙂 🙂

A ďakujem za povzbudivé písanie o vyliečení sa Lilianky 😵 😵

Leni drž sa !!nezávidím sama doma s 3 detmi 😖 😖

maji4
16. júl 2009

Leni neblázni už len kôli mne ,že sedím doma s Lili keď je tak krásne tak to nemôžeme tu zavrieť 😖 😖

baby potešte ma len občas nejakou tou správičkou 😉

lenkamt
16. júl 2009

Maji, však tu nie je čo čítať, hlavne že sú všetky na facebooku 😠

a tú kniku od eli elias DOPORUCUJEM, držala som v obchode túto a ešte jednu, tá druhá taký slaďák tak som ju šla odložiť a predavačka že ak mi môže poradiť tak si mám zobrať tú druhú lebo v tejto je veľa vulgarizmov 😅 no a ja že nevadí, však keď sa to páči polnišovej tak sa to musí aj mne, a páčilo, fest 😀

maji4
16. júl 2009

Leni ved ja viem ale ked sem napíšete ,že ste prežili krásny den tak aj man to poteší 😉 😉

Leni ty si prípad 😅 😉

mima07
16. júl 2009

cauko leni a maji
akosi sa nam to tu zuzuje

mima07
16. júl 2009

leni a o com ta kniha je ja teraz mam nejaku velku spotrebu knih 2 za tyzden 😀
facebook by mali zrusit skoda ze nepoznam ziadneho hackera

lenkamt
16. júl 2009

o rozvedenej bratislavskej žene pred štyridsiatkou ako randi a tak 😉

mima07
16. júl 2009

leni tak ma napadlo ze tusim urobim vylet a ty mi knihu pozicias 😀 😀 😀 treba setrit

mima07
16. júl 2009

mala by som adama viest do tabora v klacne a pozeram ze je to kusok od martina ale ako sa poznam tak zrovna nebudete doma 😀 😀 😀
co je s baily?

lenkamt
16. júl 2009

neviem, Bai sa mi neozýva 😕 zajtra jej asi zavolám

však kedy ideš??? budem doma 😀

adulik23
16. júl 2009

dobry vecer priatelia, vybehnime na polia ...... 🙂

mima - ked ta tu vidim, kedy prides do senca? neviem ako dlho dokazem zachranovat rychlovarku. 😔 z miskovych hraciek sa nachadza v top 3 najoblubenejsich. 😎

nechce sa mi moc citat dozadu, tak dufam, ze sa vsetci mate super a uzivate si leto. my sme kazdy den na jazerach, takze tento rok som asi prvy krat v zivote opalena. 😎 akurat sme naburali miselinov rezim, kedze domov chodime az vecer o pol 9. 😔

leni - gratulujem k bezkocikovaniu, bezlienkovaniu a bezcumlikovaniu 😀 😀 😀 (to su teda slova)
my stale bez tychto veci nespravime ani krok. ja snad budem misiaka vozit aj do skoly. 😀 ale na druhej strane ma to tesi, lebo sa vsade dostanem dostatocne rychlo. a zaciname nocnikovat. ked sme doma, tak povie plienky boli, tak mu ju zlozim. ked mu treba cikat, tak si ide sam sadnut na nocnik a potom ma len zavola, ze mamina mokre. no sikulinko je to. 😎 😎 😎 akurat na kakanie si stale pyta plienku. to ma nejaky blok. 😨

a to je asi vsetko z nasho nocnikoveho dennicka. 🙂 este tu budem strasit asi 20 minut, tak dufam, ze niekto dofrci. 😉

adulik23
16. júl 2009

a zabudla som sa pochvalit.
mam 29 poharov marhul, 8 poharov ribezloveho dzemu a neviem kolko flias ribezloveho sirupu. 😎 😎 😎 hotova zienka domaca.

a misko bol v utorok na hodinu v skolke a zvladli sme to super. obaja. 😎 😎 😎

mima07
16. júl 2009

asi 25/7 ale musim pozriet papiere len jak na potvoru neviem kde som ich odlozila 😠

mima07
16. júl 2009

adi neviem kedy senec nejako nestiham ale ozvem sa
do ktorej skolky si hodila misiaka a co sa chystas do prace ked zaucas ci to len tak?

lenkamt
16. júl 2009

Adi - ty kokos, ja ešte nemám zavarené nič 😅 ale my zavárame s maminou a tá je nejako ticho, zajtra to musím preveriť 😀

Mimuš - 25/7 budem doma 😀

Adi - aj my sme tak mali s tým kakaním - chceli iba do plienky, potom sa im párkrát nahodou podarilo, dostali kinderčokoládku a veľmi rýchlo pochopili 😀 a odblokovali sa 😀

lenkamt
16. júl 2009

ako vymažem album na picasowebe? 😕 😅

mima07
16. júl 2009

leni tak ja to preverim a ozvem sa a s tou kindercokoladou dobry napad 😉 maly lubi horku tak zajtra nakupim tony a hor sa na nocnik 😀 😀 😀