Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

baileysa
24. máj 2009

a lenka asi este bude na v turecku, ci?

lenkamt
24. máj 2009

áno budem ešte v turecku ☹

Bailey - ja tam mám ešte kinedryl - ja ich musím oťapiť na to cestovanie 😀
inak čítala som tému o tureckej dovolenke a že všetko majú v lekárňach a dajú aj bez receptu, napr. v egypte sú tí lekárnici vymakaní, Verči dali na ten ekzém mastičku že jej to zliezlo za dva dni + niečo ako fenistil, čiže ju to vôbec nesvrbelo, mala som aj naše lieky a maste ale delegátka mi poradila že mám ísť do lekárne, že budeme mať zachvíľu pokoj, inak predtým sa z toho liečila ešte vždy aspoň dva týždne po dovolenke 😨 dúfam že ste pochopili čo som týmto chcela napísať 😀

baileysa
24. máj 2009

pochopili 😉

ja asi vezmem cocculine ci ako sa to pise na cestu, tiez jej to dam uz pred cestou 😉

adulik23
24. máj 2009

ahojte paseracky drog. 🙂

som si vstupila so svedomia a spisala tiez dovolenkovy zoznam liekov. ja som tam mala asi tretinu z toho co vy. 😅 ale na svoju obhajobu poviem, ze vlani som toho tiez vela nemala a prezili sme.
vsak ked tam nahodou ochorieme, tak kupime.

na cestu nedostane nic. u nas mu tatinko stale robi program, pripadne zacne misiak hadzat usmevy na cele lietadlo a vsetci ho zabavaju, takze my mame pokoj. 😎

baily - keby si chcela MMD oslavovat aj v nedelu 31.5. tak u nas na jazerach ma byt nejaky mega program pre deti. maju prist vsetky ozbrojene zlozky predvadzat nahanacku zlodejov, hasenie ....., dojdu psovodi, budu sutaze a vyzera to celkom dobre.

katika - drzim palce. 😉

adulak gratulujem k olivii. je krasna. 😵

ostatne som aj zabudla, co som chcela reagovat.

adulik23
24. máj 2009

jaj este nika: aj my sme dnes boli na cervenom kameni. 🙂
miskovi sa sokoliari straaaaaaaasne pacili. inac vcera tam bola kamoska a ze bolo milion ludi a dnes len kde tu. 😎

baileysa
24. máj 2009

ada, tato prehliadka ozbrojenych sil byva aj u nas, a je to celkom zaujimave, len ja som budem z brna dotrepavat v nedelu, tak to nevidim na oslavu mdd, teda aspon nie aj so mnou 😅

adulik23
24. máj 2009

tak sa stretneme inokedy. 😉

idem sa lucit s drahym, lebo zajtra odchadzame s miselinom na prazdniny do zvolena. 😎 😎 😎 😎

pa a pozdrav gretku a taslera.

letuskah
25. máj 2009

dobre rano
prva?!?!?! 😀 😔 😕 🙄

letuskah
25. máj 2009

kym docitam chcem reagovat na Petinu svokru ............................... toto si nenechaj a urcite si to s nou vyjasni lebo ked decko chce prejavit ze niekoho lubi tak to urobi kedy chce a obavam sa ze je uplne normalne ze najradsej ma svoju mamu a otca a az potom ide zvysok sveta tak nech jej takto nasilu nepretvara prirodzeny sled priorit, krava usata, pardon...

letuskah
25. máj 2009

ja by som si to s nou vyjasnila vsetko, napr nase babky ani jedna take nerobia a myslim si ze nase deti su este male na to aby mali svoj vlastny nazor a kopiruju viac menej nazory ktore im prezentuje ich okolie takze aj z tohto hladiska by som to s nou riesila

Bail za krosky a dvd úrehravac ta milujem 😀 taslera si nechaj 😀 dufam ze uz sa medzicasom nasiel

inak dietatko sa zobudilo p 5,30 a o 7 sa ukladal na zemi a uz je v hajanoch, to zas bude rozhadzany den... ale aspon sa vybuva

Zuzi ty si inak akcna zena, mozes s kludom vyhlasit ze mas plny diar 😀 a super ze sa malickej polepsilo a pribrala, to ten slovensky vzduch 😀

letuskah
25. máj 2009

baby mne zajtra chlap odchadza na sluzobku na dva tyzdne, potom na par dni pride a potom zas dva tyzdne, aj sa tesim aj sa nie..

a ja by som sa chcela stretnut na MDD aj mimo MDD, lebo nemam program tym ze chlap ide prec a chcem niekam s Kubkom zajst

lenkamt
25. máj 2009

ahojte 🙂

ja som práve zobudila deti 😕 mne skôr narúša režim keď sa zobudia neskôr ako skôr 😀 takže akceptujem 7.00 najneskôr 😀

aj ja som zvedavá či sa našiel tásler 😀

letuskah
25. máj 2009

leni mne narusa rezim ked sa zobudi pred 6 a potom nechce spat lebo nevydrzi do obeda alebo ked este zaspi a drichme do 8,30 a neskor, to zas po obede malo spi a do vecera je daleko, ja akceptujem 6,30 az 7,00, som benevolentna 😀
a pomaly ho idem zobudit

lenkamt
25. máj 2009

my keď sa zobudíme neskôr ako o 7 tak na obed je to až 12.30 do 14.30 a potom večer 20.00 nehrozí 😅
možno cez prázdniny im to dovolím 😀 ale teraz vstávam s Verčou tak mi vyhovuje 6.30-7.00 😅

letuskah
25. máj 2009

Kubko ked vstane o tej 7 co uz sa nepametam kedy sa stalo tak cez obed 12-15 a vecer o 20, ked vstane skor tak poobede sa budi o 15,30 alebo 16 ale vecer padne 20,00 a je po nom. akurat ze neviem ci to mam odoslat tuto spravu lebo sa to hned potototo....
a ked vstane neskor ze je okolo tej 5 hore tak skrati poobedny spanok ale vecerny ostava

a budeme sa modlit aby nam to kobyla nepokazila...

lenkamt
25. máj 2009

strašné s týmto režimom 😀

my už od 8 sedíme na šerbľoch, dookola mi chodia ukazovať že už cikali, a nedajú si vysvetliť že potrebujem h...o 😀

letuskah
25. máj 2009

inak nechapem tych chlapov ale moj by nocnikovanie tiez uzavrel plienkou, on ma z toho nenormalny stres, sak keby daco sa to poumyva nie?

lenkamt
25. máj 2009

no čo si? však to ony musia všetko utrieť, decko ogabať + oprať a požehliť , nie?????????????? 😝 😀
bodkoši 😀

retaux
25. máj 2009

Ahojte!
Katika: držím ti palce, nech ti to dobre dopadne, aby si sa mohla venovať Riškovi.

Zuzi: určite ti je smutno za sestrou, ale veď o chvíľu sa zase uvidíte. Tak kaderníčku by som zúfalo aj ja potrebovala, ale pokým sa rozkývam, tak budem mať vlasy asi po kolená 😀

A švagrovcom sa narodila v sobotu v Nových Zámkoch dcérka - Lenka 😵 Rodila cisárskym, vraj mali nejaké komplikácie. Normálne som bola nervózna z toho všetkého. A už sa teším na malú, kedy ju uvidím 🙂

letuskah
25. máj 2009

leni davala si uz babam ceresne s kostkou? nasi nam vcera doniesli hromadu ale nedaju sa vobec odkostkovat, len koza z nich zleze..

letuskah
25. máj 2009

ret jej ze gratulujem 😵 😵 nech sa im dobre dari a nech su zdrave mama aj dcera 😵

inak ja som vcera zase videla toho znameho, mala ma teraz asi 7 mesiacov a on ju mal v satke ale tak ze z nej visela a oblecena bola na 30 stupnove horucavy pritom bolo len okolo 22, evidentne jej bola zima, cela bola flakata od zimy, nechapem... ale tento raz som si zahryzla do jazyka, je to nakoniec ich vec a mne sa tiez nepaci ked mi niekto kybycuje do vychovy a obliekania Kubka..

lenkamt
25. máj 2009

Ret - gratulujeme, tak už aj vy máte Lucku a Lenku 😀

Letu - nedávam , odkôstkovávam 😉

retaux
25. máj 2009

Jáj a ešte som zabudla, že Lucku najskôr včera prehnalo a potom 3x grckala 😢 Dnes ráno kakala už do nočníka, také redšie, ale už v noci negrckala. Mám s ňou ísť k dr.?

retaux
25. máj 2009

Ďakujeme. Leni: Máme. Len medzi našou Luckou a Lenkou je takmer 2 roky rozdiel 😀

letuskah
25. máj 2009

ret ja by som asi najskor zavolala

retaux
25. máj 2009

Tak tam zavolám, čo mi povie.

mmem_
25. máj 2009

ahojte

hlasim navrat z rodnej hrude 😀 bolo vyborne, idem vas docitat a potom co to popisem

mishelin
25. máj 2009

ahojte,letu tricko prislo,je super,a dakuejm za milydarcek,si ma potesila 🙂 take prekvapenia mam rada 🙂

no a my sme sami muzik je v LM,a vecer mi hovori nemas tam nejaku konikarku ku ktroej by si sa mohla nasackvoat 😀 😅 a ja ze nie len v RK a v MT 😀 😅 😉
tak caute snad vecer dobehnem

peta28
25. máj 2009

cauo baby, dik za nazory. Musim z toho nejako povyberat, a uvidime co prinesie cas a ci bude nejaka vhodna prilezitost, ale obavam sa tiez ze pri povaha mojej svokry to moze znamenat aj tretiu svetovu ...

Inac v sobotu sme grilovali este pri prilezitisti mojich narodenim a Timkinych menin, tak tam boli nasi aj svokrovci a brat s detmi , tak svokra sa realizovala tam, robila vsetko mozne aby mojej mame ukazala ze ju ma Timka radsej.. no hrozneeeeeeeee .. este ma to caka raz na Timkine narodky, ale budem sa musiet nejako obrnit voci tomu

lejla77
25. máj 2009

peta:
pozname - moja svokra to iste, len sa ukazuje. 🙄 Ale ja mam teraz bez nej pokoj, ale ktovie co malemu narozprava, ked tam nie som. 😖 Lebo vzdy cez vikend ide jeden den muz s malym k svokrovcom. 😠