Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
12. jún 2009

zuzi inak ja ked som citala clanok o tom konci sveta tak som normalne dostala depku a prestala chciet druhe babo a ked si mi to teraz pripomenula tak asi zase prestanem chciet 😖 ale neber to v zlom 😉
my nejdeme do turecka lebo chlapa nedostanem do lietadla

a mame tu burku....

leni 😀 😀

mmem_
12. jún 2009

ja v buducnosti uvazujem tiez nad tureckom ale muza lamem uz teraz lebo, on moc tieto krajiny nemusi 😀 😀 😀
ale zatial som pocula len chvalu

leni: ja som dostala tu knihu Na lasku sa nezomiera - som ju zlupla raz dva 😀 a mam aj druhu cast,a tiez mam polovicu precitanu, fakt sa to dobre cita

zuzana76
autor
12. jún 2009

leni 😀 😀 hovoris z duse mojho chlapa, on presne tak rozmysla, naberieme pozicky a budeme zit 😀

letu, nepripustaj si to, koniec sveta mal byt uz strasne vela krat, viem,ze sice teraz sa odvolavaju na mayske kalendare, ktore zatial nesklamali a koncia datumom 22.12. 2012 ale podla mna o konci sveta vie jedine Boh a nikto iny zo smrtelnikov, takze tak 😉

adulik23
12. jún 2009

budi sa mi dieta. 😠 😠 😠 😠 😠 😠

a to som si chcela pri pc vypit kafe a potom balit. no nic - zmena planu. ideme sa hrat - balit budem, ked pride muz z roboty. 😒
majte sa tu krasne.

zuzi - mne sa to zda slusne na 12/11 dni all inclusive v 5* hotely. 🙂

zuzana76
autor
12. jún 2009

mmem, presne ako moj muz, ja by som sa tak rada pozrela do turecka, egypta, ale on to tiez nemusi, proste on len europu, v turecku bol 3 mesiace a tam ho asi tak lahko nedostanem ☹ , ale zase je ine ist na dovoelnku v hoteli, kde je europska strava ako zit normalnym zivotom, on dosial prisiel vychudnuty -10 kg s hnackou , povedal,ze uz nikdy viac 😖

zuzana76
autor
12. jún 2009

adi, pekny pobyt zelam, uzite si , no mozno hej na 5 hviezdiciek ta cena a all inclusive

mmem_
12. jún 2009

hej ma byt koniec sveta? to mi nejako uslo 😀

adi tak si to uzite, ja tak luuuuuubim dovolenkovat 😀

katika: na SK sa chystam urcite, lebo segra aj sesternica maju promocie tak sa musim dovalit aspon ja,bo muz ma celozavodnu tak bude v kuse v robote,tak neviem presne kedy pridem sem k svokrovcom ale budem to musiet nejak naplanovat, urcite sa stavim,len aby ste vy boli zase doma 😀

a este musim povedat ze ten kasel nam na tej dovolenke presiel, bral asi 5 dni mucosolvan a zrazu to preslo. a zatial sa drzi,nekasle ani rano a to sme sa toho kasla nevedeli zbavit mesiace. TAk som zvedava dokedy to vydrzi, lebo ak zacne znova tak to bude asi fakt nejaka alergia 😢

zuzana76
autor
12. jún 2009

ale najradsej by som isla do karibiku 😵 dufam,ze raz si splnim sen

letuskah
12. jún 2009

mne sa dieta zobudilo na burku 😠
zuzi ale ja som citala clanok o tom ze ma vybuchnut nejaka bublina na slnku a zasiahnut zem, to znici celu elektricku sustavu, vsetko co je nanu napojenu a ze vsetky data sa stratie, no kolaps a nieco podobne sa stalo minuly ci predminuly rok v canade, odpojilo to niekolko stotisic domacnosti a trvalo niekolko dni kym sa to zase dalo do poriadku, toto co pisali ma zasiahnut celu zem a malo by trvat tusim dva tyzdne kym sa to da dohromady a aj to je otazne lebo data budu znicene...

zuzana76
autor
12. jún 2009

letu, ja som take necitala, radsej sa takymito vecami nezapodievam

letuskah
12. jún 2009

sak ja som to tiez necitala cele len mi to muz dorozpraval

zuzana76
autor
12. jún 2009

letu, ale nemozeme verit uplne vsetkemu a zit takto v strachu, to je strasne, to mi pripomina moju svokru, ona sa z nicoho nevie tesit a na vsetkom vidi len to negativne - idem s malym do parku - nechodte, dostane kliesta, ideme na dovolenku - uz stresuje, ze chuda patko, ako to len prezije, stresovala a stresuje este stale z chripky H1N1, no proste zo vsetkeho , jej by som radsej zakazala aj spravy pocuvat a citat

mmem_
12. jún 2009

a este som chcela ze sme mali na lete tam cely rad pre seba 😀 ,nebolo vypredane cele lietadlo tak sme poprosili na check-in ci by nam nedali sedacky tak aby bol maly medzi nami, tak to nastastie slo 😉 a cestou spat tiez, ale to uz jedneho uja prisadili k nam, si moc nepospal 😀

zuzana76
autor
12. jún 2009

moni 😀

som zvedava na nasu cestu 😕

mmem_
12. jún 2009

zuzi povedz svokrus ze uz je vakcina som prave citala, sak dufam ze to nemame,este sme nepresli cez inkubacnu dobu 😅

mmem_
12. jún 2009

neboj bude to ok, Simko bol v pohode tiez, sa zabavil,trosku pred spankom poplackal ale fakt len chvilku a potom po prebudeni tiez ok,len sme museli saskovat s nim, flirtoval s letuskami 😀

mmem_
12. jún 2009

no a fotky neviem dat,lebo este nemam kopec veci nainstalovanych tak neviem pozmensovat 😀

zuzana76
autor
12. jún 2009

moni, ved ja viem, ale svokra si stale nieco najde z coho bude stresovat

zuzana76
autor
12. jún 2009

inak mne je posledne dni zase blbo - trpnu mi ruky, nohy, tvar, take mravencenie, mala som to predtym, nez mi zistili tu anemiu 😒 , asi zase naklusam na hematologiu a este ta lubochna to isti, zeby mi zase nieco bolo? 😔

zuzana76
autor
12. jún 2009

uz som bola uplne fit, ale hadam to nic nie je

letuskah
12. jún 2009

zuzi to radsej utekaj nech ta pozru 😒
moja svokra je tiez taka ze vsade sa moze poudierat, autom chodit je nebezpecne, lietadlom tiez a pod. minuly rok dokonca mojmu muzovi zakazala kupit si bicykel a pod.

dieta mi tu spieva ze pojdeme na svadbu 😵 😵 sme pocuvali par dni pesnicky dokola a teraz vyspevuje striedavo kazdu jednu 😵

zuzana76
autor
12. jún 2009

letu, zlate 😵

ved pojdem, nech mam este pred dovolenkou finito s lekarmi, hadam
uz zase diar napraskany terminmi 😀 - lubochna, hematologia, gynekologia 😀

nika07
12. jún 2009

Ahojte,

adi a aj ostatné kočky uži te si dovolenky 😉

my do Turecka nejdeme 😀

zuzi už si si dala spraviť Japonskú manikuru?

zuzana76
autor
12. jún 2009

ahoj nika, idem 20.6. 😵

zuzana76
autor
12. jún 2009

len ma pocit ,ze z mojich drapov aj tak nic nevykuzli 😀

nika07
12. jún 2009

ale možno budeš príjemne prekvapená 😉

zuzana76
autor
12. jún 2009

mozno, necham sa prekvapit 😉

ideme asi von, krpec sa zobudil a uz tu moc vycina, tak zatiiim papa

nika07
12. jún 2009

aj naša je už hore, ale tu každú chvíľu prší, tak neviem čo budeme robiť 😠
a mne sa chce spať

maji4
12. jún 2009

Ahojte

Adi to ste sa teda rýchlo rozhody 😕 tak je to asi najlepšie aspoň dlho nestresuješ 😉 😉 hlavne si ju užite a oddýchnite si ak sa bude dať 😉 😉

Lilinka mi dnes 1x vracala z tých ATB asi jej to nejako zle sadlo a teraz to išlo všetko von ešte aj s mucosolvanom 😔 😔 dúfam ,že ráno už bude v pohode...

baby ja som zasa počula ,že koniec sveta má byť začiatkom roka 2010 😅 😅 😅 😅 no nič idem si užívať 😅 😅

Ozja leni a odkáž mužovi ,že tie brušáky som dnes urobila za teba 😅 akože predpríprava pokým mi príde ten zázrak 😅 😅 😀
A budúci švagor vyzerá tiež dobre chrumkavo 😅 😀