Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lejla77
24. jún 2009

letu:
pekne sandalky - ale aj pekne drahe. 😕

maji4
24. jún 2009

let taký paraván máme aj my teda podobný a vlani sme ho mali rozložený až raz a aj to len keď sme boli v aqvaparku 😔 ale bereme ho aj tento rok som zvedavá kolko x ho budem rozkladať 😅 😅

maji4
24. jún 2009

let pekné sandálky bože to ale trvalo sa k nim dopátrať 😅 😝

letuskah
24. jún 2009

maji dakujem zalink, no ja od 1 do 3 strazim neter takze by sme sa ani nepobalili a este sme sa ani nedohodli ci vobec pojdeme ale prerokujem 😀 to by bola celkom sranda stretnut sa v taliansku 😀
lejla hej dost drahe ale jednak sa mi nechce chodit po obchodoch a jednak su to jedine ktore na spicku obul, a spravila som nam obom radost takze z tohto hladiska az take drahe neboli a neriesim 😔

maji4
24. jún 2009

let tak to by bola teda sranda 😉

maji4
24. jún 2009

moje dieťa ešte stále nespí a aj silno pochybujem ,že zaspí 😠 😠

lenkamt
24. jún 2009

ahojte 🙂

mimi a bilu sa maju super 😉

ja mam stale cas 😀 zajtra naobed idem ku kadernicke a potom to vzpukne 😀

maji super ze idete-prijemnu dovolenku ak uz spolu nebudeme 😉

idemsi pospat s detmi-fuj pocko nech uz sme v teple 😵

maji4
24. jún 2009

jej u nás vyšlo slniečoko 🙂 🙂 🙂

maji4
24. jún 2009

leni dakujem 😵

baileysa
24. jún 2009

ahojky,

letush, sandalky su super, dobre za maju tu spicky prekrytu 😉
a ten dovolenkovy tip, polstan, sme mi tiez trieskali lietadlom na rhodos, mame este po nas, ked sme boli deti taku starsiu verziu a ani raz sme nepouzili, kedze nam stacil tien zo slnecnikov, ale mali sme taku sustakovu podlozku na zem a to sme vyuzili, ze mala nesedela priamona piesku ale na tom, ked sa umudrila samozrejme, 😉

mima, super zostrih, ja taky podobny teraz zapustam, ze vpredu dlhsie a vzadu nakratko, uz mi to tak pred dofcou nastrihla,ale este som chcela, nech si mozem aspon cop spravit, a tak za mesiac pojdem na toto 🙂

tintinka, gratulujem k cakaniu opacneho pohlavia 😉

leni, ako bilu, neozvali sa ti?
inak si musime rozdelit, ze kto komu napise, ked pojde na dovolenku, ze dobre dosiel, takze maji, komu das vediet, ako ste dosli??? 😉 hadam, hadam, ze to bude letush 😉

baileysa
24. jún 2009

aha, tak sme pisali naraz 😀

maji4
24. jún 2009

bai berieme notbuk tak možno sa nám bude dať pripojiť 😉 😉

maji4
24. jún 2009

mima super účes aj ja som kukala ,že kto nový to tu je 😅

letuskah
24. jún 2009

takze sa zda ze moj dovolenkovy tip je uplna zbytocnost, ale aspon to nezaberie vela miesta 😀
bai specialne som hladala s prekrytou spickou, nemusi si vyrazit necht alebo zlomit prst, myslim ze tie nase deti este narobia somarin tak nech maju prsteky pekne schovane 🙂
ja som dieta musela ulozit o 10 a spal do 12,30 takze netusim co s nim do vecera, u nas prsi takze von nehrozi, gumaky sme nechali u nasich

maji4
24. jún 2009

no idem ku zobrať z postieľky nespala ani minútu 😠 😠 😠 😠 ale hlavne ,že neplakala tak strašne volá ma mminka pod sem pod sem ale nejdem si k nej ľahnúť ani keby čo bolo 😎 to zasa bude popoludnie 😖 😖

A už pršííí 😠 😠

letuskah
24. jún 2009

ja akurat pozeram stranku ikea a okrem vselijakych drobnosti moje dieta urcite potrebuje do izbicky tento koberec
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/0014...
alebo tento
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/5013...
a tuto podlozku na hranie http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/2010...
😀
chlap bude mat zo mna radsot 😀

letuskah
24. jún 2009

mna tiez tak kubko vola z postielky a ked dlho nechodim tak si sadne, kruti hlavou a somre ze mama nepocuje asi 😀 😀

retaux
24. jún 2009

Ahojte!
letu: ja tiež kupujem len sandálky so zatvoreným špicom, lebo Lucka má veľmi, veľmi boľavé pršteky na nohách, má problém s nechtíkmi a tak nechcem, aby v otvorených zakopla, aby sa jej to nezhoršilo.

A mám jednu otázku: majú vaše deti pršiplášť? Ja chcem Lucke kúpiť, ale všetky sú nejaké veľké 😒

tintinka
24. jún 2009

ahojte.
retaux. my mame prsiplast, kupila som taky obycajny od cinana za stovku. najmensiu velkost a je mu teraz tak do pol clenkov, rukavy trochu vykasane, aspon dlhsie ponosi. ked mu dam gumaky a prsiplast je dokonale zakryty a strasne ho to bavi takto chodit po vonku, po mlakach a po dazdi.
co som vcera videla v tescu, tam predavali aj take tenucke ako sacok, tak tento sa mi zda ovela lepsi

baileysa
24. jún 2009

Ret,ja sa akurát dnes poobede chystám ísť kúpiť,uz som si v rk téme zisťovala,kde kúpim,gumaky máme,gretka sa ich doobeda naučila sama obuť a mala ich celé doobedie na nohách po byte

My máme sandálky s otvorenou špičkou,uz aj minulý rok take malé,dufam,ze sa nič nestane

letuskah
24. jún 2009

ret my mame tiez prsiplast najmensiu velkost ale je v nom uplne strateny, ale ked sa to poohrna tak nevadi, len gumaky ostali u nasich 😔

retaux
24. jún 2009

Tintinka: veď práve preto sa pýtam, že Lucka nechce sedieť v kočíku a keď vidí, ako deti skáču po mlákach, tak kričí, že aj ona chce 😀 gumáky má, také staršie, ale sú modré, také chlapčenské, chcela som jej niečo krajšie kúpiť, ale všetko je veľké moc 😢
Tie v tescu som videla aj ja 🙄

retaux
24. jún 2009
tintinka
24. jún 2009

no, pekne gumaky, aj tie sety do dazda, akurat som rozmyslala, ze aj nejake nepremokave nohavice by sa hodili, lebo ked chodime po dazdi, je to ok, prsiplast a gumaky stacia, ale ked sa zacne clapkat v mlakach, tak uz to ok nie je, naslape si do gumakov vodu a vsetko ma mokre.
akurat dost drahe to je.
a ret, myslis ze by ste v tych modrych gumakoch nevydrzali? sak za chvilku nozka vyrastie a budes kupovat dalsie, nie?

retaux
24. jún 2009

Jasné, že vydržali, ja jej ich budem dávať, len nemáme pršiplášť žiadny. A dnes som pozerala aj v Nitre, ale to bolo otrasné. A hlavne, pre moju mini Lucku, všetko veľké.

letuskah
24. jún 2009

my sme videli dnes gumaky s futbalovou loptou v predu ale boli velke, s tymi by aj spat isiel 😀 dostali sme po neteriach nepremokave gate ale 1 su az na take 3-4 roky a 2 su kvetinkove 😀

adulik23
24. jún 2009

ahojte dievcata. 🙂
sme domaaaaaa. 😎 ale hned by som sa vratila. vsetko bolo super, miselin bol ukazkovy (okrem prvych 2 dni, lebo sme cestovali v noci a 3 hodiny nam meskalo lietadlo 😠 😠 😠 😠 😠 ), ale potom sa dal dokopy a bol slnieckom hotela. vsetci turci boli z jeho modrych oci uplne na prasky a kazdy ho chytal a hladkal a .... skoro som mu vyrobila cedulku don´t touch.
pribrala som dalsie 1,5 kilo, takze pomaly ale isto sa blizim k porodnej vahe zpred 2 rokov. 😀 😀

idem aspon trosku kuknut, co je tu nove, ale asi nemam sancu precitat 12 dni. mohol by mi niekto napisat, ak sa tu stalo nieco dolezite. 🙂

maji4
24. jún 2009

Ahojte 😉

Napriek tomu ,že Lili dnes cez deň vôbec nespala tak bola celkom dobručká 😵 😵 čakala som teda riadnu katastrofu 🙄 😨 🤐 😔
teraz večer ju zasa musel uspávať muž lebo už len keď som odchádzala tak reeeeeeeev....tak tam nabehol a v pohode zaspala 😵 😵

my sme tiež gumáky zabudli u babky a pršiplášť teda ešte nemáme 😔

bai aj my máme sandáliky len s otvorenou špicou , ale švagriná čo má dcérku tak tá mohla nosiť len to zatvorenou lebo ona má dosť výrazný palec a tiež sa bála ,že si ho niekde narazí 😖

maji4
24. jún 2009

no vitak Adi akurát dnes som na teba myslela ,že teraz niekedy by ste sa mali vrátiť 😉

A super ,že Miško bol už potom dobručký a ved to neni čudo ,že bol zlý keď ste cestovali ved to je aj na dospelého dosť nie to ešte na dieťatko 😉 😉

A nové nič mimi a biluška sú na dovolenke bai sa už vrátila tintinka čaká dievčatko zo zuzkou nevieme čo je sa po tom záchvate čo mala už neozvala a peta je s Timkou v nemocnici ☹