Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
25. feb 2009

Zuzi no tá je rozkošná 😵 😵 a ako sa milo smejká 😵 😵 😵

zuzana76
autor
25. feb 2009

maji ano, rozkosna je, ale ved to vsetky deticky 🙂 , len je to taky rozdiel oproti patkovi, on uz taky chalanisko 😀

maji4
25. feb 2009

Lenka krásne to vieš robiť 😉 😉 super a baby sú samozrejem zlatučké 😵 😵

maji4
25. feb 2009

Zuzi ved to ....to som mala na mysli už sú fakt velké 😔 😔

zuzana76
autor
25. feb 2009

veru, nase detuchy su uz riadni velkaci, uz sa tesim, sestra by mala prist uz o 2 meisace, tak si popestujem babatenko

adulik23
25. feb 2009

ahojte. 🙂
pozerala som fotky. severske sexice su uzasne, deti nadherne a mala natalka rozkosna. 🙂 zuzi - na druhej fotke si ty, alebo sestra?

tu odsavacku mame asi preto vsetky rovnaku, lebo ked sme kupovali babetkovske veci tak sme to tu spolu konzultovali. 😀

moje dieta dnes spalo 3 hodiny a o 18 sa zase ukladal a mrncal, ze sa mu drieme, tak ho mm dal do postielky, nech si 20 minut schrupne (on si tak zvykne oddychnut a vyvadza dalej) ale tentokrat sa nezobudil. 😨 😨 😨 😨 spi tak ako polienko nenavecerany a neprebaleny. 😔 ocakavam, ze rano o 4 nam spravi budicek. 😠 😠 😠 😠 zajtra budem zlaaaaaaaaaaaaaaaa.

zuzana76
autor
25. feb 2009

adi, to je sestra 😀

adulik23
25. feb 2009

ty koki. to je podoba. 😕

zuzana76
autor
25. feb 2009

no ved sme sestry 😀

zuzana76
autor
25. feb 2009

ved aj sexica s lenkou sa podbaju 😀

maji4
25. feb 2009

Adi no tak to jeho schrupnutie ti nezávidím 😔 😔

baileysa
25. feb 2009

zuzi, krasna je natalka 😵 oni su slovaci obidvaja? taka je tmava 😵 krasna 😵

ada, ale na nas nebudes zlaaaaaa, vsak? a pridaj si pluskom uviera na fb, aby som ho mohla vidiet 😉

zuzana76
autor
25. feb 2009

baily, svagor je argentincan, ale on je svetlejsi ako sestra 😀 hnede vlasy a zelene oci a moja sestra slovenka - tmave haro a hnede oci 😀

maji4
25. feb 2009

Tak ja sa lúčim idem kukať tv a udobrovať sa ahojte a dobrú noc 🙂 😉 😉 😅 😅

baileysa
25. feb 2009

maji, pa 😉

zuz, tak mozno aj naty casom "vybledne" 🙂

adulik23
25. feb 2009

baily - na vas nebudem. budem taka nervna, ze ani pocitac nezapnem. 😀 akurat kazdu hodinu budem volat mm, ze preco akurat mi musime mat dieta, ktore nemoze normalne spat. 😠 a tesne pred fajrontom sa cez telefon pohadame. 😀 no nie je to krasa, ked uz dnes viem, co zajtra zazijem? 😎

a ako si tam mat dat to zviera? a kde je lenka? ja ho viem len hladkat a stale chce mydlo a kamosov a ked mu mydlo kupim, tak ho nedostane a kamosov mu neviem priradit. a bolo mi toto treba???????????
a svojim zamestnanym kamaratom sa hanbim napisat, nech si adoptuju zvery, lebo ma uz budu mat fakt za sibnutu. 😀 😀 😀

zuzana76
autor
25. feb 2009

baily mozno, urcite sa bude menit

baileysa
25. feb 2009

zuzi, urcite, sak aj nase sa taaaaaak pomenili 😵

ada, vcera to tu nejako baby rieisli, nejake plusko tam sa da niekde dat, aby som ho ja videla, ked si zapnem tvoj profil, tak tam ako ide ze zed, informace, atd, tak sa da dat superpet, a to som odkukala od mojej zamestnanej kamosky, takze oni maju asi este viac casu 😀

a odchadzam od pc, dietatko ide haji haji, tak dobru noc aj vam 😉

zuzana76
autor
25. feb 2009

dobru noc, maji, baily, idem aj ja, dostala som kramose, tak ma hlava boli

adulik23
25. feb 2009

dobru dievcata. 🙂

lenkamt
25. feb 2009

ja som doteraz vyprážala chlieb vo vajci 😝 akože Verča nemusí nič ale tohto zje na kilá 😝 😀 deti ako ľahli tak zaspali 🙂

Zuzi - dík že ma priraďuješ k sexici ako je Ivka, teraz však má čierne vlasy a ja skoro blond 😀

Adi - dole pod zvieraťom máš misku s jedlom otvoríš a buď musíš kúpiť alebo tam máš no a to mu myšou presunieš k papuľke, s mydlom - štikneš na tie bubliny a myšou presunieš mydlo k zvieraťu a mydlíš, mydlíš kým sa nezačne radovať 😀 fakt neviem ako ti to inak vysvetliť 😀 darček si dostala??? 😕

lenkamt
25. feb 2009

no a o stretku sme sa bavili aj s Bailey , že čo bude 😕 mňa v čase finančnej a hospodárskej krízy chlap síce zabije /lebo drahá dovolenka/ ale JA IDEM 😀

letuskah
25. feb 2009

no to co je akoze, ja dojdem a vy het?
zuzi ako uz naty vyrastla, krasna je 🙂 a pekne krasne sa registruj do facebooku a adoptuj si zvera aj ty 😀
podla mna mame tu odsavacku rovnaku preto lebo ina nie je, aspon ja som inu nevidela, teda vysavacovu

idem aj ja kuk telku a potom spat lebo ak mieni dieta buntosit aj tuto noc tak zajtra odmietam vstat 😠 papa

mimi.k
25. feb 2009

Ahojte 😉 ,

popozerala som fotky, všetky sú krásne 😉

Obdivujem vás všetky aj za ten facebook, ja mám trocha výčitky, keď dlho sedím pri PC 😔 ale tie vaše problémy so zvermi ma dostali 😀

Adamko ráno už teplotu nemal, tak sme nešli ani k Dr., ale je taký trocha ako prechladnutý, alebo čo...ale funguje našťastie normálne, až na to, že celý deň bol len na chrumkách a mlieku, aj keď mal prichystané napr. na obed dva chody
😒

Dnes máme s mamou romantický večer, pozeráme romantikuš film a objednávame si všelijaké blbostičky z Avonu 😎

Idem, majte sa pekne 😉

mmem_
25. feb 2009

hodila som nejake fotky so stretka, este nejake su ale tie si prihodi uz susik asi

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

mmem_
25. feb 2009

zo

nech to ma vo svojom albumceku

lenkamt
26. feb 2009

dobré ránko 🙂

Mmem - Simonko s Veronikou sú strašne zlatí, takí malí vlasáči 😀

my noc 😝 Lucka každú chvíľu plakala zo sna, vyzerá to na spodnú stoličku 😝

retaux
26. feb 2009

Ahojte!

Mmem: Simonko má aké vlásky krásne husté. A Veronika je už tiež aká veľká slečna.

A dnes má zase snežiť 😠 Dúfam, že už príde jar, lebo ma z tohto počasia trafí 😠

lenkamt
26. feb 2009

u nás už husto sneží 😝 včerajšia dobrá nálada ma opustila, chytá ma depka 😅

asi idem niekoho zmlátiť na fb 😀

mmem_
26. feb 2009

hihi dakujeme, u nas je ostrihat vlasy misia nemozna takze asi bude ako sandokan 😀 😀 😀 ale sa mu brckaveju tak to ma zlate

leni ten program nepoznam ani som to nenasla z toho odkazu

este som prihodila fotku co sme boli na lyzovacke prvu pusu 😀 😀 😀