Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

baileysa
11. máj 2009

takze aha s kym sa nahodou stretli,

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

som skoro odpadla, najprv som videla iba muza s misinkom, 🙂 potom dosla aj mamina, tak sme dali rychlo pokec 😵

mima07
11. máj 2009

cauko
mmem gratulujem
baily tak takto si ty davas stretka? 😲 😀 😀 😀kde to vlastne je vyzera to tam celkom fajn
letu tu elektriku nezavidim my musime davat pozor aby alex aj tie krytky nedaval dole uz sa mu to viac raz podarilo ☹
leni pekne kocky na fotkach
aj ja som pridala uz davnejsie uz nase poloihrisko ale ste si nevsimli ☹

mimi.k
11. máj 2009

Baily, tak tomu sa hovorí náhodička 😵
Aj na Rhodose sú nejaké miesta s pieskovými plážami, ale je ich naozaj málo...

Mima, ak myslíš tú šmýkačku, tak tá je super 😉

lenkamt
11. máj 2009

baby, zase mám migrénu, nedá mi ani spať 😝

áno zajtra ideme do bb, ďakujeme za držanie palčekov 🙂

Bailey - jasné že už budeme doma 🙂 🙂 🙂 tešííííííííííííííííííííím 🙂 a Aďulinku Ti hnusne závidím, aj ja chcem 🤐

Mima - to musíš dať viditeľne najavo, že si pridala fotky a máme chváliť 😀 chválim 😀

mimi.k
11. máj 2009

Lenka, vitaj v klube, ja mám od včera 😔 ale dnes už bez zvracania 🙄 ..

mimi.k
11. máj 2009

Tak sa zajtra spolu tiež pofoťte.. 🙂

lenkamt
11. máj 2009

bude bez Grétky, to ju mám fotiť len tak? 😀 😀 😀

ja rozmýšľam či nemám z očú, lebo tentokrát nevraciam ale ma prehnalo 😝

mimi.k
11. máj 2009

Dáš do ruky dvojičky a je to 😀

Ja som včera mala oboje 😒

mmem_
11. máj 2009

baylus: kebyze ta vidim na skype tak ti to najsamprvej zaskypujem 😀
ja som bola len pre tehu knizku minuly tyzden tak to som este nechcela pisat,
este ani u nas som to nehovorila a nasi mali tiez zakaz 😀

to som este nevedela ked sa tu riesila mish 😀 , ale ked som bola naposledy u susik tak som si pomyslela ze ako dobre ze nie som tehotna lebo toto by som asi nezvladla 😀 a tot ho uz som asi bola,len som to nevedela 😅

a inak vobec neviem co s nou je, pisala som jej aj sms ale neozvala sa tak dufam ze je ok

pocuj bayili a ked ides do tej prahy na vyrocnicu Prokopovej? dnes mi prisla kniha tak zacnem citat ked docitam jednu rozcitanu 😝

lenkamt
11. máj 2009

alebo bude držať za ruku čerstvú ing 😀
idem si skúsiť ešte raz ľahnúť, lebo ráno nevstanem 🙄

tak dobrú noc 😉

bilushka
11. máj 2009

Blavacky,
tak co s tym stretkom?
Mimi, ja mozem aj zajtra, ale uz sme sa predbezne dohodli s Mimou, ze by aj ona s Nikou prisli v stredu a plan Obchodna a potom SJK sa mi paci, my sme boli v sobotu v tom ich oplotenom ihrisku, co je aj domcek na strome a pod. a malemu sa tam velmi pacilo, takze super super, budem rada, ak sa aj dalsie pripoja 😵

A som rada, ze uz je ti lepsie, tvoj muz by prisiel aj v stredu do toho sadu, aby som vedela povedat Bilushkovi, ci sa ma dostavit 😉

Najviac ma aj tak pobavila Letu, po tyzdni pride a ze kto je este tehu 😀 😀 😀 😀
Letu, to ti Mmem nestaci ako novinka?

mimi.k
11. máj 2009

Bilushka, tak to môžeme dať na tú stredu, keď to všetkým vyhovuje vtedy. 😉
Už som to mm povedala, aby prišiel po nás potom. Tak nech príde aj Bilushko...
Teším sa. Len ešte dohodnite nejaký čas, aby som vedela, kedy a kde máme byť.

Dobrúúú.

akvabela
12. máj 2009

Ahojte 🙂

Mmem, jeeej, gratulujeeem 😎
Leni, nech ste dnes v BB opat za hviezdy 🙂, no hlavne nech mate dobre vysledky! A nech Vas s mimi.k netrapia migreny a aj mish a mmem nech sa polepsi!

Baily, hned ako si napisala, ze si vcera niekoho stretla, tak som sa prihlasila a kuk fotky a vooobec som nespoznala tu osobku, si hovorim, fiiiha, to je nejaka celebrita, alebo kto to moze byt 😅 , az ked som citala dalej mi hned zaplo. Vobec som adulu s tym ucesom nespoznala 😔 Preco sem uz vlastne moc nechodi?

My sme boli vcera, tj v nedelu, s babami v Zoo a Yvettku zvierata tusim zaujali viac nez Majku, na prvy pokus, ked musel odist ich kamarat Matko s rodicmi, vobec nechcela ist, sa rozplakala a ze chce ist pozriet kozicky 🙂 Tak sme ostali este dalsie tri hodiny. V aute cestou domov zalomila a vravim, no tak urcite potiahne az do rana, ale po polhodinke, ked sme sa bavili, ze sa este zastavime na pizzu, sa zobudila a dala si pekne s nami 🙂

mima07
12. máj 2009

cauko
ak sa so stretkom dohodnite
ja asi budem v blave po obode aj dnes musim skocit za muzom
mimi ty dnes ides do toho sjk lebo by som potom prisla daj vediet cez obed nakuknem
leni diky za pochvalu a drzime paste a potom si to s baily uzite a prosim neohovarat 😀 lebo niekto tak uz urobil a mam pupak na jazyku 😠 😠 ale to asi za to ze som taka krasna niekto zavidel 😀 😀 😀

lenkamt
12. máj 2009

sme doma, brali nám len krv, ale aj tak sme boli za hviezdy, lebo tam bol štáb stv a vybrali si Lenku ako ukážkového onkologického pacienta 😅 asi vyzerala najoptimistickejšie nebo co 😀

Bailey - ja by som dala stretko v tulipe, okolo 17,30? tam máme byť?

mimi.k
12. máj 2009

Ahojte,

Leni, tak super, že ste to tak rýchlo vybavili. 😉

Mima, áno, pôjdeme, keď sa Adamko vyspí. Myslím, že okolo štvrtej-pol piatej by sme tam mali byť.
No a zajtra mi je to jedno kedy a kde sa stretneme. Tak nech si povie Bilushka, ona chcela ísť na tú Obchodnú najskôr...

Akvi, ďakujem 😉

mima07
12. máj 2009

leni o tom nepochybujem ze kde pridete ste hviezdy 😉
mimi tak crnknem ked dorazim ja by som tam mala asi tiez v tom case dorazit

lenkamt
12. máj 2009

v pondelok mám volať že čo. idú to dať do ich labáka, som sa pýtala tak ten v nemocke je ok, ale niektoré krvičky posielajú inam /neviem kde/ a tie chodia nejaké divné 😖

Mima - pani sa ma spýtala či môžu spraviť záber na Lenku ako jej doktorka pozerá do hrdla, a ja že môžu ale ja tam nesmiem byť /ja som ju držala/ lebo nie som namaľovaná, kameran šiel do kolien, že nebojte nebudete tam. no to dúfam, lebo ten herpes na pol ksichtu nie je bohviečo 😀

Mimi a už ti je lepšie, mne to okolo polnoci prešlo a zaspala som. inak tentokrát to mám asi z tlaku , lebo sú strašné výkyvy počasia 😝

Akvi - ja by som chcela fotky, už si neviem ani predstaviť ako vyzeráte ☹

lenkamt
12. máj 2009

kameraman 😀 idem spať 😀

inak Lenka cestou tam vracala, naspäť spala a už zase spí 😅

lejla77
12. máj 2009

Ahojte 🙂

mmem:
gratulujem 😵 Tesíme sa s tebou. 😎

lejla77
12. máj 2009

lenkamt:
ty si ale cislo 😀

mimi.k
12. máj 2009

Leni, ja som tiež nejako zaspala a dnes už dobre, ale tiež som to mala v nezvyčajnom čase...žiadne hormonálne výkyvy ani nič, tak neviem...

Mima, ok...

retaux
12. máj 2009

Ahojte!
Letu: no keby to urobí Lucka, že niečo pichne do elektriky, tak ja som asi už v blázinci 😲Našťastie sa Kubkovi nič nestalo.

Lenka: 😀 tak budeme stále pozerať STV, aby sme vás uvideli 😉 😀

My sme dnes boli u doktorky, lebo Lucke nechcú vôbec tie sople prejsť a už dnes ich mala aj zelené + sa pridal aj kašeľ. A vraj to má už stečené dolu a treba na to antibiotiká. Tak akurát mesiac prešiel, čo sme jedny dobrali a môžeme druhé 😒 Ale inak vôbec nevyzerá ako choré dieťa 😅

lejla77
12. máj 2009

retaux:
my tiez takto bojujeme so soplami. 😠 😠 😠 Stale dookola, odsavam a kvapkam. Tiez mam dilemu, ci neskocit k lekarke. Ale zasa nechcem, aby maly znou vynechal jasle. Tiez mu inac nic nie je. A ked ho aj necham doma, prelieci sa dam ho spät do jasli a za dva dni ma zasa sople. 😖 Som z toho na nervy.

retaux
12. máj 2009

Ja už našťastie aspoň odsávať nemusím, Lucka sa naučila pekne fúkať. Ja som ju nechala so soplami týždeň, ale to ich mala priesvitné, ale teraz už sú zelené. U vás je to horšie, že chodíte do jasličiek.

bilushka
12. máj 2009

Caute,
Ret, tak s tymi ATB mi je tu luto 😒
My sme mali teraz tiez na male, maly mal dva tyzdne kasel, skoro celu flasku Sinupretu som mu vykvapkala a stale nic, kasel, sople...ale uz mu to preslo, tiez som uz chcela ist k lekarke s malou dusickou.

Leni, super reakcia, ze nie som namalovana 😀 😀 😀
A v ktorej relacii to budete?
V televiznych novinach, ci nejakej o zdravi?

Prijemne severske mini stretko vam zelam.

My ideme zajtra na to gastro hned rano, tak myslite na nas.

retaux
12. máj 2009

OK, Bilu, budeme na vás myslieť, nech Matejkovi zistia čo mu je 😉

bilushka
12. máj 2009

Ret, a Lucinka mala aj teploty, ked jej dala tie ATB?
Vy tiez beriete tu hlivu, nie, ze by mala mat dobru imunitu, aj ja to malemu este davam.

bilushka
12. máj 2009

Zlatusik, este mi napis prosim recept na nejaku bublaninu, lebo susedovci mi doniesli ceresne, tak spravim z nich asi kolac, len ja by som chcela taky to tortovej formy, to sa potom dava menej cesta, ci ako to je?

lejla77
12. máj 2009

ret:
aj my mame sem-tam zelene ☹ , ale dala mu predtym aj ten Pamycon - z toho nam to preslo - ale za dva dni to mal naspät. 😖 Tak ja neviem.