Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
5. aug 2009

boze prave mi volala sefka z Rakuska ze sa sem s majitelkou chystaju 1.9... no mozu prist ked je sviatok 😀

prvapomoc
5. aug 2009

no ahojte,
ja už porobene,oprate aj ožehlene aj postele som prevliekla.a musím a "pochvaôiť" že čo som zas vyviedla.rozbila som porcelanovu misu a moj iniciatívny synator neviem z akeho dôvodu musel akurat vtedy kolenačkovať okolo a samozrejme že sa mu zapichol dosť velký kus do koleny 😔 ale našťastie som mu to vybrala a zastripovala tak dufam že mu to zrastie ☹ som šikulka no čo 🙄

mima tu tortu som nepiekla sama ja som ju objednala v cukrarni Ludvik v Petržke 😉

Peti to lahko zistíš či je mala naozaj smädná alebo ide len o zlozvyk.daj jej čistu vodu,ak je smädna vypije aj to ak nie tak jej len chutí a je to zlozvyk.ak by to bol naozaj smäd tak to treba riešiť,lebo nočný smäd u detí môže signalizovať napr.diabetes.

lenkamt
5. aug 2009

ja som tiež ráno kukala tabuľku a normálne si ma Bilu vystrašila že som už úplný dement a neviem ktorého je 😀

Puškárová je tehu 😕 som zvedavá či sa ukáže na koni 😀

Peti - no to riadne vypije a šikulka že sa nepociká. naše nepijú, naše dudlujú dudel 😝 a prešťaťé sú ráno riadne 😀

mishelin
5. aug 2009

bai asi skor na muza 😉
a veru zlatica je tehu v 3m 😕

kati saty naaaadherne a budes urcite velmi peknaaaaa 😵

nika07
5. aug 2009

Prajem krasny vecer

v prvom rade prajem vsetko naj,naj,naj nasim oslavencom abzy deticky posluchali rodicov a rodicia deticky....... 😀 😉 😉 😉 😵

katike vopred gratulujem, a saty su nadherne, dala by som si povedat 😀 😀 😀

lejla drzim palce pri hladani opartovatelky 😉

zuzi mne sa nedali pozriet fotky 😢 😢 😢 , a tak som sa tesila

s cikanim sme na tom super, ale ete na spanie mame plienky, presne ako pise Lenka, v noci nepijeme ale dudlujeme a rano....................., nuz aj to raz prejde

mima07
6. aug 2009

dobre ranko
vsetko najlepsie adamkovi k 2 rockom 🙂 🙂

akvabela
6. aug 2009

Ahojte, skor nez si prebehnem, co sa tu za posledneho dva a pol dna udialo, prajem vseeetko najlepsie mimi.k Adamkovi 😵

Nika, gratulujem k uspesnym dnom bez plienok! Ja si tu moju Yvettku stale len odchytavam a vonku, ked ide Maria na WC, tak ju tiez dam na velkacsky zachod a ak sa nestihla pred tym vycikat do plienky, tak sa pekne vycika. Rano mavame vacsinou plienku suchu, tak ju pred alebo po dopiti ranneho mlieka davam na zachod. A vlastne aj na velku si ju len odchytavam a vobec jej nerobi problem urobit aj velku potrebu do plienky. Ale ako pisete raz z toho vyrastu.

akvabela
6. aug 2009

Zuzi, ani mne sa nedali fotky pozriet...

Taaak Katika nasla som si datum dna D, aj saty pozrela kraaasne - gratulujeeem 😵

akvabela
6. aug 2009

Bilu, toto leto sa ku nam z rodiny nikto nechysta, no v septembri ma vo Vancouver mojej spoluziacky z vysky manzel konferenciu, tak planujeme stretnutie.

Bailey, ano Mária a Yvett, Yvettke sme dali meno bez e na konci, lebo sa nam pacilo mat pre baby 5 pismen v mene, aby im vyslo pekne cislo, ked sa spocitali pismena v priezvisku 🙂 Charakteristiku Gretky Ti poslem nasho casu zajtra u nas, je to na viac stran, tak Ti to oskenujem a poslem mailom 😉

zuzana76
autor
6. aug 2009

nika, akvi, ja som to uz vcera vecer zrusila, ten album, ale teda obnovim 😉

inak dobre ranko

idem si dat farebny sampon na hlavu

retaux
6. aug 2009

Ahojte!
My cez deň už nemáme tiež vôbec plienky a Lucka sa už krásne pýta. Už sme 4 dni bez nehody 🙂 Ale poobede jej ešte dávam plienku aj v noci keď spí. Poobede sa väčšinou budí so suchou a ráno má úplne plnú nacikanú. My v noci ani nepijeme ani nedudlujeme.

PP: Lucinka je fešanda veliká. A tortu by som hneď ochutnala. 😉

Všetko naj Adamkovi k dnešným narodeninám. 😉

Peti, Zuzi: Ja tiež robím zásmažku až nakoniec.

A včera som zohnala Lucke tú knihu o Bambuľke 🙂 To bude radosti. Stála 249,- Sk

lejla77
6. aug 2009

Ahojte 🙂

tak bola som pozriet vcera u tej opatrovatelky. Mala to tam celkom pekne, cisto. No priestory pre deti v pivnici, to by tiez az tak nevadilo. Ale teraz ma 5 deti - 1 svoje a 4 cudzie. Stanko by bol siesty. A je tam väcsinou sama na ne, zda sa mi to vela. Podla mna ich nemoze sama stihat. Ze ta, co jej chodi vypomahat, je tam len obcas. Vari sama. Je tam len desiata, obed a olovrant - ovocie. Tak ja neviem. To ĺen moj maly je taky srotovnik? Sa mi to zda malo. Ja neviem, ale ked chysta napr. obed (ze zohrieva, ked vari napr. vecer) tak tie ostatne deti co robia? Alebo ked jedno prebaluje, kde su ostatne? A este mi velmi vadilo, ze ma na dvore nekryty velky bazen zapusteny v zemi. A ked sa jej tam rozbehne viac deti naraz, ktore bude chytat? No, keby boli dve, tak by sa to dalo. Ale jedna je na tolko deti malo, ked ta druha chodi len obcas. 😔 Tak musim hladat dalej. Keby ste vedeli nejaky tip, budem rada.

peta:
vcera bola v skrinke faktura, ja som mala odratane za tie 2 tt co sme neboli.

lenkamt
6. aug 2009

ahojte 🙂

Adamkovi posielame božteky 🙂

Lejla - tak to nie, to nemôže stíhať všetko ustriehnuť, to by si šla z blata do kaluže 😅

Zuzi - budeš kočka, akú farbu? 😵

my ideme zajtra s deťmi do mesta, kúpime im nejaké prkotinky a knižky a potom ideme na obed - muž ma pozval ževraj zato aké krásne deti som mu porodila 😀 v nedeľu jedna oslava, v pondelok druhá.

budúci víkend asi ideme do tn 😵 😵 😵

no a naša Lucia na všetko vraví noooooooooooo, ako nejaký chlap z krčmy, Lenka pekne aňo, nie a Lucia takto 😅 vôbec nechce povedať áno 😅

peta28
6. aug 2009

Adamkovi posielame pusinky k 2 rockom a zeleme vsetko len a len to najlepsie.

Lejla no asi pohladaj nieco ine, skusim este aj aj pokukat. V tej pekarni u vas sa ti nepodarilo nic zistit?
6 deti sa mi vidi vela na 1 osobu ked ma aj varit a este sa o nich starat. Predsa len v jaslickach su 2 ucitelky na 10 deti (aj ked 10 ich nikdy nie je) ale kucharku maju zvlast.
Ked si ona napriklad odbehne na zachod tak necha 5 deti bez dozoru? Je to ine ked doma nechcas na chvilku svoje ale cudzie a 5 😕
No som zvedava si mi nieco pride na ucet, vsak asi mi to vyuctovanie musia poslat aj postou.

Ret super ze si nasla tu knihu o Bambulke, u nas stala 11,30 eur, tak akoze no comment k tym cenovym rozdielom, nepovedala by som ze aj na knizky tak prihodia, vsak to je rozdiel 100 sk an jednej knihe, to uz co ma byt..

peta28
6. aug 2009

Kokos to co mate za super muzov romantikov.. ze ake pekne deti si porodila, odpadnem.. super 😉
Ja som muzovi rozpravala o meginom muzovi ze aky romantik, ze nasiel penzion, tak este som si to odniesla ze ak by sme mali nornalne dieta, tak aj jemu by ostal cas na romantiku, ale ze on uz je hotovy, nevyspaty, stale sa len nahaname, rano do jasli, z roboty utekat do jasli potom rychlo vecera, nakupit, spat, cez vikend upratat, von, spat, cikat kakat, ze sa nevyspi poriadne lebo spi na sedacke , mala este je cez noc 5 x hore a ze romantika kedy??
tak som len ticho sklopila usi a ze ok teda.. 🙄

lenkamt
6. aug 2009

musím kuknúť aj ja knižku o bambulke 😀

neviem čo idem variť a celkovo sa mi nič nechce, lebo som včera po 2t nasadila Lenke maltofer a do 1 sa len prehadzovala a pýtala n šerbeľ čo ju boleleo bruško 😠

zuzana76
autor
6. aug 2009

lejla, aj mne sa to zda vela deti, teda ja by som si netrufala, radsej hladaj druhu

leni, hneda, taka prirodzena, len na ozivenie,lebo ich mam take vytahane slnkom

este baby, co tie vase deti vidia na tych bambulkach? nas si nepozrie ani kreslenu rozpravku o autickach celu, ako vravim, nase naj je - Slunce seno erotika 😀 teraz neviem ci kvoli tomu moru 😀

lenkamt
6. aug 2009

Zuzi - asi mu prídu rozprávky nudný, hold je trošku popredu 😀

no idem sa vrhnúť na domáce práce 😝

lenkamt
6. aug 2009

bože zabudla som, na nejakej stránke som vyčítala že marcipán nie je vhodný na plnky zo smotany, šlahačky a želatíny. takže môj plán A padá a cez obed sa musím vrhnúť na plán B 😀

zuzana76
autor
6. aug 2009

leni 😀 😀
a s tym vrhanim opatrne, aby si si neublizila 😉

peti a co on pri robeni nebol 😀 , si mu mala povedat, ze ake spravil, take ma, nech sa nestazuje 😀 , ale inak musi to byt ine tempo, toho sa aj ja desim, ked pojdeme do skolky a do roboty, to budu asi ine stresy 😕

lejla77
6. aug 2009

Dakujem za odobrenie mojho nazoru. 😉 Hladam ine moznosti. Aj ked ich nie je vela. 😖

peta:
nakukla som do Timkinej skrinky a fakturu ste tam nemali. Takze asi ti pride postou.
Inac s tou romantikou - sme na tom podobne. My sme tiez taki rozlietani, nestihame nic.

Inac vcera som malemu kupila motorku - odrazadlo - maly bol cely happy - hodinu som nevedela, ze mam dieta. 😎 Konecne sa na niecom vozi. Lebo mame aj trojkolku aj auticko - a tie len tlaci pred sebou.

peta28
6. aug 2009

Zuzi ja neviem co Timka ma s tou Bambulkou, ale uz sa snazim to aj obmedzit, lebo ona uz aj rozprava ze ona je Bambulka, u nas to fici stale, este ani nezavriem dvere na aute a maminka pustu bambulu.. len prve tony pesnicky a ona uz rozprava ze strasidlooo (ked je to z rozpravky o strasidle). Pozna vsetko a speva spolu s Bambulou a dedom Jozecom (u nas je to Jozec, nevie este povedat Jozef)

zuzana76
autor
6. aug 2009

peti, fiiiiha 😕

no nas maly zase komentuje- slunce seno..-, ale len do polovici, na tej dedine ho to uz chvalabohu nebavi, este pokym su pri mori, v zime mal S tebou mne bavi svet, inak absolut nic, este niekedy take tie relacie pesnickove pre deti, kde spievaju, tancuju a tak, na Cechoch to davaju, tak to ked vychytime, tak sa zapocuva, on je zase strasne na hranie s autickami, strasne rad si vymysla, napriklad teraz dosiel- ze mu mam do auticka " posadit uja Peta" 😀 nevedel tam strcit nejakeho panaka

asi dievcatka bavi ta Bambulka, lebo je to dievcatko

peta28
6. aug 2009

asi, jej sa paci vsetky rozpravky kde su deticky, u nas vobec nemal uspech krtko, ani nic kreslene, ona iba take co su hrana. Napriklad teraz opakuju na STV2 teku relaciu s Kronerom a nejakych muzikantoch, neviem ako sa to presne vola a to tiez pozera s otvorenymi ustami

peta28
6. aug 2009

Neviem kde sa stratila Majka ale tu som nasla knizku pre Lili:

http://www.vydavatel.sk/princeznalilyzahrajsasm...

Akurat pozeram tu web stranku vydavatel a uz mam v kosiku knizky za 50 eur.. som zvedava kde skoncim 😲

lejla77
6. aug 2009

Kocky, dnes idem pozriet sem:
www.dcsrdiecko.sk

Co na to hovorite?

lenkamt
6. aug 2009

lejla - vyzerá to super, lenže tie prvé jasle vyzerali tiež 😅 to sa takto podľa stránky nedá

no ja mám rozložené žehlenie, ale idem omrk knihy 😀

lejla77
6. aug 2009

lenka:
ved prave. 😖

peta28
6. aug 2009

Lejla vyzera to super ale podla mna to bude aj dost drahe