Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
18. mar 2009

tak asi zacnem pouzivat aj ja uz normalne mlieko

slavenas
18. mar 2009

peti som to nepozerala 😒 kde to pre boha bolo??

a mlieko napr do zemiakov alebo do polievky dávam aj ja ale inak pije sunar.

zuzana76
autor
18. mar 2009

ved aj nas pije sunar ale ste popri tom aj moje mlieko, na prilepsenie 😀 , ale uz mi to nevadi, ked to nie je tak casto, v podstate uz aj noc celkom dobre prespi

peta28
18. mar 2009

Slavka v Brne a sokovalo ma ja ze odhaduju ze len v Cechach je priblizne 20 000 tyranych deti, fakt hrozne

zuzana76
autor
18. mar 2009

no, idem si aj ja zaopatrit dieta a ulozit ho, tak dobru noc

akvabela
19. mar 2009

Dobre ranko 🙂

Som si pozerala dnes poobede s nasimi babami fotky zo stretka, bolo fajn Vas opat vidiet 😉 a Maria vravela, ze aj ona chce ist do takeho centra (my tu obcas chodievame tiez, ale nemame tam take iste veci). A Matejko ma uz ake dlhe vlasky 🙂 A Timejka aka velkacka s rukami vo vreckach 😉 Tiez som si este popozerala ostatne fotky a zaspominala. Ktovie ako sa ma bebs, kutina, seki, grace, dandy, ada a ich levicatka...

Zuzi, Patko je sikovnicek spolu s jeho "dvojcatom" Riskom, tiez tusim niektore pismenka pozna a ze si zapamatal zoznam, klobuk dole 🙂 Uzite si wellnes a aj Baileysovci 😎

Nika, Bailey, dakujem 😉

Meganik, nech sa Ti dnes na skuske dari!!!

Leni, Ty si bola taky ordinaciovy informator, nestiham ju uz sledovat, nevidela som posledne tri casti 😖 , ako dopadla Nela, co je tam nove? Tolko vela mi chyba, ze si mozno rychlo kuk aspon zhrnutia z poslednych casti, a to som este zazrela, ze sa chysta aj dalsie kolo Let's Dance...

Pekny den! 🙂

Jaaaj, a este Lejla, wow a uz nech Vas len dobre veci stretaju a Mimi, Tebe tiez vsetko dobre, hlavne vela zdravia a nech Vas sidielko Adamko uz s takymi nebezpecnymi kuskami neplasi 😅

lenkamt
19. mar 2009

ahojte 🙂

ja sa vôbec nedivím že sú levíčatká také podarené, však sú po maminkách 😉 Letu - rifle super 😉 Peťa aké krátke vlasy 😕 kočka 😉 no a Mimu čakám na priateľskú návštevu 😉 aj s Bilu - kedže iným spôsobom ich nemám ako vidieť. 😠
pod oknami nám otvorili nový penzión, reštika, sauna, salónik - takže prídte, pôjdeme aj do mc k Bailey 😀

Bailey dorazili v poriadku, akurát že v tatrách závaly snehu a strašná fujavica....

my dnes budíček 5.45 - nechápem ako ich môže zobudiť to že chlap vstane z postele, im chýba jeho pach či čo? 😝 😀

Akvi - Nela je doma, odmietla psychiatriu ale zjavne jej šibe, Michalova sestra prehrala prachy na automatoch a musí zavrieť kaviareň, Vlk zomrel tak sa Michal akože dáva dokopy so Zuzou, lebo ten malý je jeho - mal zápal mozgových blán a asi nebude počuť. Lucia sa asi rozíde s Plchom lebo on nechce rodinu ale kariéru, Peter s Kamilou chcú ísť do bytu ale tam býva stále tá jeho bývalka s malým. a stále dookola to isté 😉 😀

akvabela
19. mar 2009

Este nikto? 🙂

Tak namiesto ordinacie, som este trosku nazrela k americankam a odtial som sa dostala na tuto stranku http://www.brusko.sk/parslov.htm , a prezerala si fotky, ci tam neuvidim niekoho z levicat, ale tam ste sa asi neboli dat nikto fotit... A stale sa pousmievam nad fotkou c. 2 z detailov 🙂

lenkamt
19. mar 2009

Zuzi - ja som dávala recept na hermelín v lístkovom ceste, ale toto môže byť mňamka 😉 ja od toho šalátu frčím na krabích tyčinkách 😀

a Paťko aký šikovníček - ja som akurát včera skonštatovala že mám doma ešte stále miminečká - ale som rada, papuľovania si užijem dosť od Verči 😀

no a reorganizácia armády pozastavená na neurčito, takže stále nevieme čo a ako, chudáci neviedia čo bude zajtra, hlavne že chcú robiť nejaký plán na rok 2020 😅 akože fakt armáda na dve veci, lebo bordel nad bordel 😝

lenkamt
19. mar 2009

Akvi - krásne fotky 🙂

peta28
19. mar 2009

Cauko cauko, tak ja uz v praci pri kavicke a medovych rezoch.. 😀
Meg myslime na teba, urcite to spravis lavou zadnou 😉

Lejla vcera mali v jaslicach len 3 deti (vratane Timky a Stanka), ze vsetky ostatne maju kiahne.. ale podla mna sa tomu uz asi vyhneme, ved uz sme prekonali inkubacnu dobu , tak si drzme palce 😉

Akvi ordinacia sa pekne zamotava, tak skusim strucne co bolo, Lenka bude vediet co bude. Nela je uz doma v nemocnice, ale stale je nejaka mimo. Kamila uz je na rozpadnutie, podla mna urcite o chvilku porodi aj v skutocnosti, lebo uz je ta Cobejova dost velika.. neviem kedy ma termin.. Vlk zomrel na infarkt, firma im krachuje, maly Alex ma zapal mogzovych blan a ostane asi hluchy, Vlkova je na nervy a zblizuje ich to s Gregorom. Za tou riaditelkou nemocnice chodi nejaky divny chlap, stalesa navymackol co chce, mal by to byt byvaly manzel riaditelky, ale nikto nevie co v skutocnosit sa menzi nimi stalo, Kramarovi sa to nepaci. Riaditelka tvrdila ze ju byvaly bil, ale on to popiera. Tereza prehrala prachy na automatoch, zatvara kaviaren.

akvabela
19. mar 2009

Leni, cmuk, dakujeeem 🙂

Ze, im chyba pach 😀 , no snad si aspon pekne cez den pospia.

Papa, idem do hajan, a snad nase baby vstanu neskor ako L&L 😎 Ale mali by, oni zvyknu medzi 7 - 8 🙂

lenkamt
19. mar 2009

Akvi - dobrú 🙂

Peti - sme opísali skoro to isté 😀

my asi budeme príchodom jari /aj keď neviem kedy to bude/ zase vstávať 5.30 😝 nechápem , ale určite to majú po svojom otcovi 😝 😝 😝 😀 aj on je taký minispáč 😅

akvabela
19. mar 2009

Peti, aj Tebe dakujem 🙂 A nemas nahodou tie recepty 😉 ? Vcera som robila pangasia so sunkou a paradajkami a smotanou, co pridala Zuzka, chutilo nam, ale skusim nabuduce dat tu slaninu namiesto sunky, ze co to spravi 🙂

peta28
19. mar 2009

hej poslem ti akvi mailom vsetko co mam

zuzana76
autor
19. mar 2009

ahojteee

dnes este vybehnem nakupit posledne veci a zajtra ideme pápá 🙂

som rada akvi,ze chutilo, ja som to este s tou slaninou nerobila, tak potom napis, ake to bolo.

Leni, vyskusam, ale ved mozes vyskusat aj ty tie krabie tycinky a potom napiseme, ake to bolo v tom listkovom ceste, vidis, ano, to bol hermelin, nevadi, aj ten urobim a to si asi tiez piekla a ako dlho?

inak aj ja spominam niekedy na bebs, dandy, kutinu, seki, grace, kosicanku...ze ako sa mavaju

lenkamt
19. mar 2009

Zuzi ja som to nerobila 🤐 nám to vždy robieval ocino, odkedy zomrel tak sme to nejedli 😔

ja by som chcela vedieť aj čo je s Rybkou, škoda že aspoň raz za čas neprídu, ja to nechápem, ja by som bez vás nemohla byť 😵 😵 😵

zuzana76
autor
19. mar 2009

Leni, tak vyskusam aj hermelin, len dnes uz asi nie, lebo mi zostala predsa len jedna porcia z vcerajsieho masa na stave s hraskom, aj malemu sa daco ujde, ak sa uskromnim ja 😀 a muz nech si vecer pozhladuva nejake zbytky 😀 ale som hnusoba

letuskah
19. mar 2009

ahojte
pridavame sa k chvalam stretka, bolo najsupis, strasne dobre mi to padlo, deticky boli zlate milene a vsetky sa straaaaasne pomenili ale Adamko je maminkina kopia a hrozne peknucky pohlad ma 😵 😵 😵
maminky samozrejme najkrasie zo vsetkych 😉
dakujem za pochvaly nohavic, ja nemam ani tak problem s velkostou ale s tym ze ja neznasam tie uzke co sa teraz nosia, ja len siroke a cim viac tym lepsie a v casoch uzkych rifli je ozaj problem take najst 😠 sak som pobehala cely avion kym som nasla take co boli dost siroke a to su este relativne uzke oproti tym co mam doma 😀

baby mi sme boli vcera s Kubkom totalne zmoreni, jeho som mala problem udrzat pri zivote do 19,30 aspon, a to jak lahol bolo po nom a ja som ledva do 22 vydrzala aj to som pri telke pospavala.

ideme teraz este na darcekove nakupy lebo nemam nic pre muza a poobede docitam chvalospevy a ine a pridam fotky. mam vas vsetky na fotkach tak mi napiste ktore nechcete byt zverejnene a co za to 😀 😀 😀 😀

lejla77
19. mar 2009

Ahojte 🙂

peta:
no neviem, ci sa tomu uz vyhneme - inkubacna doba sa asi natahuje tym, ze sa objavili dalsie deti s kiahnami. Ci nie? Tiez som pozerala, ze v triede nikto nebol a som sa pytala a ze maju kiahne deti. Tak stale sledujem Stanka, ci sa nieco neobjavi. 😖 Timka este tusim spala, ked som bola pre maleho o 15.00 😵 Pekne ti tam pospi. My s tym mame este stale problem - velmi nechce, a ked, tak 30 min. 😖

Kocky, kde najdem fotky z vcerajsieho stretka?

peta28
19. mar 2009

Lejla vcera sme trhli rekord od 12.00 do 15.00, ale to preto ze bolo malo deti a bolo ticho a klud tak spinkala.
Ja som prisla pre malu asi o 15.20, tak sme sa minuli, potom sme isli do toho Presporkova. Nabuduce musis ist s nami, bolo super.

slavenas
19. mar 2009

ahojte , 🙂

zuzi včera som pozabudla, ja robievam krabie tyčinky v lístkovom ceste, je to dobré , nám to chutí ale len ked je to čerstvé, myslím hneď spravené, ja robím tak že , listkové cesto nakrájam na pásiky a špirálovo otáčam okolo tyčinky a potom to dám upiecť do rúry. Ono keď je to už dlhšie spravené tak mám pocit že listkové cesto zvlhne a krabia tyčinka sa zosuší.

meg , držím palcéééé 😎 😎

lejla77
19. mar 2009

peta:
jasne ze sa pridam.

KDE NAJDEM TIE FOTKY ZO STRETKA??????????????????????????????

lejla77
19. mar 2009

lenkamt:
diky 😎

Fotecky su krasne, som sa pokochala, uz len my tam chybame. 😉

bilushka
19. mar 2009

Caute,
zase je hnusne zima, tak mam po nalade, to musi slnko vzdy vydrzat len 3 dni? 😠

Meg, drzim aj ja palce.

Letu, nas tam mozes hodit, samozrejme ze fotky kde mi nevylieza sadlo, zuby, sople a taaaak 😀 😀 😀
Ved aj Mimi.k tusim fotila, nie?
Ja som tam stale behala a cvakala a skoro ziadna fotka nie je pouzitelna, lebo kym som cvakla dieta na smykacke, tak uz bolo dole na koberci a ja mam na fotke prazdnu smykacku.

Bailey super ze dobre dorazili a nech uz su radsej doma, ja mam take nervy, ked pocuvam, co sa zase v tych Tatrach deje 😖

A Peti ja som nepostrehla v spravach tu zenu 😲
To ako je takeho niecoho matka schopna, ved aj keby bola nejaka imbecilka, tak predsa zakladne materske pudy jej take nieco nemozu dovolit, no mam dost, az sa mi dvihol zaludok 😠

Jaj a poviem vam zase najvacsi soumen Mimikin manzel, hned prve ked si prisiel pre rodinku bolo ze "a su tu aj pocitace?" a potom ze "a maju tu aj pripojenie na konika?"
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ja by som nemohla mat takeho muza doma, lebo by som mala vrasky od smiechu este aj na kolenach asi a nie iby okolo oci 😀

A aktualne nakoniec: vsetko najlepsie Letuskinmu manzelikovi k meninam a este aj ostatnym Jozkom ak tu nejaki su ako manzelia alebo levicatka, ale ja o ziadnom dalsom uz neviem 🤐

bilushka
19. mar 2009

Inak zhodnotenie stretka: asi najhorsie z celej stretkovej historie, opravujem svoje tvrdenie, zo vcera, ze bolo super
Dovod: neboli sme v Mekaci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ale fakt bolo super, tak ta Peti beriem za slovo a pojdeme este 😉

bilushka
19. mar 2009

Zuzi, ked pises o Bebs, tak ja som vcera pridavala tie fotky do stretkoveho albumu a pozeram na tie stare fotky, ze kto je to u Lenky na navsteve, vobec som si uz nepamatala na Bebs 😔 Kutinu este trochu hej.

Ja by som to bez vas aj vydrzala, ale zase mi budete vyvolavat, ze co hram urazenu, ked sa nehlasim a Lenka mi nechava vyhrazne spravy na facebooku, tak sa radsej hlasim dobrovolne 😀 😀 😀 😀 😀

Inak prajem krasny vylet a hlavne si poriadne oddychni 😵

peta28
19. mar 2009

A ja osm rada ze tu mamae akvi ze nam zhrnula podledne maminky levicat a my mozme sa zas dopatravat ktorej ze sa to ta dobra sprava tyka???? Zacneme bojkotovalt Majku a Lenku nech nam to uz prezradia. Aspon ze koho sa to tyka.. lebo uz ma ta sprava ani tak nezaujima ako to ze fakt neviem kto tu este odvtedy nebol.

lejla77
19. mar 2009

Inac, ohladom tej dobre spravy,

nechapem, preco je to tajne a preco to ta dotycna nepovie. Akoze tu odvtedy nebola a nepraje si to, aby to za nu povedal niekto iny? Ci ako to mam chapat,,, 😕