Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

baileysa
30. mar 2009

maji, ja to uz roky nepozeram 😔

maji4
30. mar 2009

zuzi hmm to keď sme mali tie revy strašné trvalo to asi 2 týždne ale chvála bohu prelo to klop, klop, klop tak vtedy to bolo tiež o držku.....bola som pri nej spieval som jej a som si ju zobrala k sebe do postele a po nejakom čase v objatí zaspala ona si potrebovala cítiť ,že som pri nej 😵 a keď zaspal tak som ju preložila do postieľky 🙂

maji4
30. mar 2009

a na veľkú postel tiež ešte neučí pokým bude chcieť spať v postieľke tak to nebudem riešiť možno aj do 5 rokov 😅 😅

maji4
30. mar 2009

bai aj ja si to vždy poviem a takto to vždy dopadne 😔

zuzana76
autor
30. mar 2009

ani ja nepozeravam Miss, uz sa mi zda, za kazda tretia baba je nejaka misska alebo modelka 😝 , ved tych sutazi je uz tolko

bai - to ste ako docielili, ze zaspava sama? tak to neviem kedy bude u nas, my pri nom lezime a maly tak zaspi, niekedy do 5 minut spi, aj vcera po tej 22.00, to zaspal hadam hned , ked som ho ulozila do postele

maji4
30. mar 2009

zuzi aj Lilianka zaspáva sama už od narodenia položím do postieľky počkám pri nej pokým vypije mliečko a odchádzam niekedy kričí aby som prišla aj prídem dám ju ľažkať pohladkám a znova odchádzam niekedy to trvá ja pol hodinu čo tam stále chodím dokolečka dokola ale nakoniec zaspí 😵 😵 😵 bože len aby sa to nepokazilo keď som to tu napísala klop, klop, klop. 😔

baileysa
30. mar 2009

zuzi, no sme mali par vecerov pernych, co sme chodili, ked plakala ju ukludnit,ale neostali sme pri nej... jasne, ze ked bola mala, tak hej, ale potom uz nie... ale uz sa mi to zda hrozne davno, ani uz neviem, kedy 😕

slavenas
30. mar 2009

ahojte dievčatá 😉

trochu som Vás prečítala

super že je už Timke aj Lilianke lepšie. 🙂

mmen Simko je zlatučný

baily čo to s nožičkou??? ale super že už je dobre .

leni chcem vidieť foto báb - pážatiek

zuzi o tom spaní, vieš čo mi to máme tak že ja keby som pozerala na to že kedy je Vanes unavená tak ja fakt neviem kedy by išla spať, lebo ona sa mi zdá unavená a vyzivuje iba keď ju obchádza nejaká chorôbka. Takže ja ju dávam spať v čase na ktorý je zvyknutá aj na obed aj večer a zaspí v pohode. Ale vieš to máš tak , každé dieťatko je iné

maji ja miss tiež nepozerám , lebo sa mi to zdá program o ničom ... 😖

my dnes ideme pozrieť malého suseda, tak sa teším ako si pomojkám také 3 týždňové bábenko a zasa budem namäkko ... 😵 😵

slavenas
30. mar 2009

letu , Kubko zlatý že "banonka von este " 🙂 no moja to nerobí , lebo ona by také ešte ani povedať nevedela , ale tiež ked sa jej niečo zapáči tak je potom ťažké ju z tadiaľ dostať a nepomáhajú žiadne moje presvedčovacie metódy. 😨

peta28
30. mar 2009

Cauko baby. Tak sa mi pomaly konci moja "materska" Zajtra som posledny den a v stredu nastupujme do prace. Aj sa celkom tesim, aj netesim. Tesim sa ze trosku vypadnem medzi ludi zas, lebo uz sme dome velmi dlho zatvorene, ale s malou nam bolo celkom fajn, tak mi bude aj smutno. Nuz co uz, ked to tak osud zariadil, musime sa prisposobit. A ked to teraz vsade okolo vidim a citam ako sa prepusta, tak som vdacna ze taku pracu aku mam a ze som o nu neprisla.

Lejla ako je Stankovi? Kalas ho uz presiel? Kiahne vas obisli?

Timka je uz cela zachrastickovana a hoji sa to dost pomaly, sice uz odpadavaju, ale po chraste je ti miesto na kozicke este dost dlho cervene, tak stale to nie je ok. Teraz sa pri obliekani aj bojim aby som tu chrasticku neodlupila a neostala nam jazvicka, ale snad bude vsetko ok. Fakt som rada, ze to mame za sebou a ze tato choroba je len raz za zivot.

Leni tie saticky su celkom peknucke, dosli nam aj cervene leginky, ale je to uplne iny odtien ako tie saticky, ale to nevadi. Dsli mi uz aj tie bodkovane cervene platenky a su krasne. Mame viac veci v cerveno bielej kombinacii tak ich vyuzijeme toto leto. Minule leto nam prevladala v satniku ruzova, tento rok to bude cervena. Vsetk ostatne co som si objednala z otta pre mna ja, vraciam spat. Objednala som si jednu bluzku vo velkosti 36 a je taka obrovska ze asi som si mala vziat 28 ak by existovala, alebo neju detsku velkost. Vsak co to maju ti nemci za cislovanie??

Maji super ze Lili je uz lepsie. Ja uz dufam, ze uz bude vsetky sople a nadchy a kasle pred, lebo uz fakt tu jar vo vzduchu citit. A vcera po Miss som robila sklapacky aj ja , ale iba 70, tiez som mala depku a tiez si poviem ze to uz nebudem pozerat, ale ked ako naschval nikde inde nic nedavaju. Dnes sa chystam tiez na sklapacky, mozno do maja stihnem tu moju pneumatiku trosku zmensit...

Zajtra pojdeme trosku na prechadzku von, dufam, ze vyuzijeme jasne boticky ked vo stvrtok ma byt uz 20, tak to zo zimy skoci asi rovno do leta.

Dnes som varila pre malu paradajkov omacku a tak sa mi podarila, dala som je tam sladku smotanu a este lyzicu Bambina ako odporucila Mimi vo svojej polievke, fakt super.

peta28
30. mar 2009

Bilu stale sa ta zabudnem opytat ci ti prisli uz tie saty od tej Idliko a ako si spokojna

peta28
30. mar 2009

Toto si dovolim kopirovat z inej temy.. celkom sranda 😀

Keď plávanie zoštíhľuje, čo robia veľryby zle?
Keď sa kukuričný olej robí z kukurice, ako je to potom s detským olejom?
Keď super-lepidlo lepí všetko, prečo nie vnútro tuby?
Prečo nieje nikdy obsadené, keď človek vytočí zlé číslo?
Prečo sa človek musí na návštevu k jasnovidcovi objednať?
Prečo sa citrónová limonáda skladá väčšinou z prímesí, zatiaľ čo prípravok na riad obsahuje pravú citrónovú šťavu? Prečo neexistuje krmivo pre mačky s príchuťou myši?
Termoska drží v zime teplo a v lete chlad. Odkiaľ vie, kedy je leto a kedy je zima?
Keď sa na teflóne nič neprichytí, ako to, že sa to na panvici udrží?
Prečo má benzínka, otvorená 24 hodín denne, na dverách zámok?
Prečo sa v Štátoch používajú pri popravách tzv. "smrtiacou injekciou" sterilné ihly a striekačky?
Ako sa dostane vodič snežného pluhu ráno do práce?
Keď sú "čierne skrinky" v lietadle nezničiteľné, prečo sa celé lietadlo nepostaví z tohoto materiálu?

Každý pohárik chľastu skracuje život o 5 minút! Každý sexuálny styk ho predlžuje o 3 minúty! Takže sexuj ide Ti o krk!!!!

Kto vymyslel ženské telo?
Inžinier !!! Jedine ten mohol umiestniť kanalizáciu vedľa zábavného parku ! ))))))

letuskah
30. mar 2009

peta tak super ze sa to lepsi, inak ta rjcinova omacka moze byt fajn, skusim to aj ja niekedy tak pokombinovat, by ma nenapadlo dat tam bambino ani smotanu.

dietatko spi lebo uz nevladal tak snad zaspi vecer. dnes sme boli 1,5 h vonku co len chodil a chodil tak sa ani nedivim ze ho to zmohlo 🙂

ja som miss pozerala a teda som zasla nad tymi latino tancekmi, taku brutalnu sambu drevenu by som aj ja zvladla 😀

a Kubko tiez zaspava sam takze si neviem predstavit pri nom lezat kym zaspi. a dostat take zabrany co sa nasadia na kraj postele aby dieta nespadlo akurat ze nie su na celu dlzku postele co u mojho cestovatela je riziko..

slavenas
30. mar 2009

letu aj Vanes je posteľný cestovateľ, už máme v zbierke pár fotiek ktoré dokumentujú najkurioznejšie pózy pri zaspávaní 😀 😀

mmem_
30. mar 2009

ahojte;)

peta: tak to je super, ze sa vam polepsilo 🙂 ja obcas robim tiez rajcinovu,ale doteraz mi ju moc nechcela az na posledny krat ju spapal celu

Zuzi76: no my to tiez tak robime ze ked velmi nechce spat,tak ho trosku vyberieme pozerat telku a potom uz ide spinkat, ale teraz zacal robit poobede cirkus 😖 😖 ale zas rano spal dlho tak verim ze to bude tym.
Inak to zaspavanie sme robili podobne,ze sme ho polozili, trosku s nim boli a chodili ho ukludnit, a este ma take tricko moje a hrocha na natahovanie uz 3-ho bo vsetko sa uz pokazilo co ho furt natahoval. U nas toto prebehlo celkom okej. U teba to bude asi trosku tazsie ked este obcas kojis 😒 takze neviem poradit

maji4
30. mar 2009

Ahojte dieťa mi už spí brúšáky za sebou , rotana tancovala tiež a teraz sedím a popíjam si čaj na chudnutie 😅 😅

Aj my sme boli dnes vonku ale len na chvíľku asi 30 minút keďže bola dnes 1x po týždni 😔 a zajtra ideme cvičiť tak nejaká zmena konečne 😉 😉 😉

Peti som rada ,že Timke je už lepšie 😉

Peti super článok 😅 😅

lenkamt
30. mar 2009

ahojte...

ja len na skok, my v bystrici dobre bola za hviezdu plakala len pri krvičke trošku inak robila show, na sone nič, krv bude v pondelok.
ibaže zajtra tam nastupuje bratrancov syn - nádor na mozgu 😢 baby ja mám už nervy na tento život a vôbec nechápem prečo práve v našej rodine je toho toľko 😢

ostrihanie dopadlo - Lenka držala a jedla cukríky, Lucka revala a cukríky jej vypadávali z úst 😖 nie sú úplné pážatká majú to tak pekne zastrihnuté do okrúhla, zajtra dám foto ☹

a po novom vstávame o 7 zaspia v pohode o 12 a večer pred 20.00, dúfam že im to vydrží.
Zuzi - aj naše zaspávajú samé, niekedy vymýšľajú, revú , ale nepovolím, proste o ôsmej sa má spať a majú smolu...

zuzana76
autor
30. mar 2009

ahojteee
este k tomu spaniu
mame ten isty problem co Bilushka, ze moj, ked tak dlho reve, tak sa cely dogrca, aj niekolko krat, dnes bol celkom dobry den, vsetko oki a pekne zaspal asi 2 minuty po ulozeni do postele, je pravda, ze maly je na mne starsne zavisly, ale strasne

a navyse maly ani neakceptuje muza pri zaspavani a bezo mna v izbe nevydrzi, ak ho dam do postele, tym, ze spi uz na normalnej posteli, tak zlezie, otvori si dvere a pride za mnou s velkym revom

zuzana76
autor
30. mar 2009

lenka, to je strasne s tym synom bratranca, je to take tazke na tomto svete vsetko, je mi ho luto, to bude este asi dieta, vsak? najhorsie, ked musia trpiet deticky a rodicia sa na to pozerat ☹

zuzana76
autor
30. mar 2009

ja som sama doma, muz v blave na conecu, ale zachvilu by uz mal hadam prist

leni, male musia byt podarene v novych ucesoch

mmem, ved to,ze este dojcim, ale ja som asi sibnuta, ja sa toho neviem vzdat 😖

letuskah
30. mar 2009

baby este v ramci mojej hello kitty hysterie som nasla toto
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4479567

leni male musia byt zlate 🙂

a ja ako spravna zena na materskej som si ulozila dieta a utekala k telke ze mi uz bezi ordinacia a az ked som zistila ze nebezi mi tuklo ze je pondelo 😝 😝

nika07
30. mar 2009

Prajem pekný večer,

Lenka super, že máte výsledky OK, a zároveň je mi ľuto toho chlapčeka, koľko má rokov a ako sa mu to prejavilo 😔

letuskah
30. mar 2009

toho chlapca mi je tiez luto, musi to byt strasne nieco 😔

nika pekna foto 🙂

nika07
30. mar 2009

Letu dik, konečne sa niečo podarilo cvaknuť 😀

mima07
30. mar 2009

cauko
idem vas precitat
pridala som fotky
nika pekna foto a kde su dalsie 😲

nika07
30. mar 2009

mima časom, časom 😀

peta28
30. mar 2009

Tak u nas samostatne zaspavanie je hypergalakticka buducnost. Hrozne.. ked som cez den v praci tak mi to nevadi, aspon sa s malou pomojkam, precitame knizky a skusame zaspat.. samozrejme niekedy obe a ja potm o polnoci vstavam upratovat kuchynu. Takze ideal je ked si idem s nou lahnut ked uz mam upratane.
Ja si s nou musim ist lahnut aj poobede a aj vecer, ale vyrevat ju nikdy nenecham. Urobila som to asi 2 x ked bola este mensia, ale nemalo to nikdy vyznam, dieta ma viac sily a trpezlivosti a tvrdohlavosti ako ja.

Leni drzim palce, budeme cakat na vysledky.

Mima krasne foto, Alex je taky smejko.

A my ideme zajtra von .. sa tesiiim aspon tu okolo domu.

peta28
30. mar 2009

Letu tie v zachode su dobre 😀 😀 boze tieto deti su vsetky rovnake.. aj Timka ma najradsed aktivity po ktorych ostava spust ..