Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mishelin
23. feb 2009

ved to ze aj ine deti maju cumle anic take ako my nemaju 😒

adulak
23. feb 2009

baby caute 🙂

krasne deticky ste mali na karnevale 😵 😵 😵 slavka aj letu

moje mimco sa asi rozhodlo strajkovat 🙄 mam ho tam natlacene ako sardinku a este je otocene aj koncom panvovym 🙄 ma asi slak trafi. nie len, ze je krpate. este ani nema dost miesta na otocenie. som zvedava ci to do porodu stihne 😖

vsetkym chorym mamkam a aj detickam prajem skore uzdravenie 😉

letuskah
23. feb 2009

mish neboj, keby mal kaz z cumla tak by ho malo 85% deti, tiez sa priklanam poskodenej sklovine

adu ja som mala Kubka otoceneho v 32 tyzdni naopak a potom sa dal naporiadok a tiez tam bol narvany ako sardinka, nestresuj hlavne 😉

a vdaka za nove pochvaly, bilu ja som povodne vymyslala masku pirata alebo kovboja 😀 a pozicovne bolo 8,30 a dnes som to mala ist vratit ale akosi som sa nedostala do mesta kvoli snehu 😝

letuskah
23. feb 2009

leni ty sa akoze pri dvojkach este stihnes takto realizovat? zasnem a klobuk dole, a ten program chcem aj ja, o take som sa pokusala cely jeden vecer s gimpom a nakoniec som to vymazala z povrchu pocitacoveho 😠

adulak
23. feb 2009

letu, to fakt? si ma trosku ukludnila. ale to moje mimi tam naozaj nema vela miesta, lebo mam malu placentu. tak som zvedava ako sa otoci, ked mi sedi rovno za panvovou kostou...teda aspon co mi doky hovoril

a dnes som chcela ameli naucit samu zaspavat a akosi mi to nevyslo. chudatko aj zo sna plakala 😢 tak som sa rozhodla, ze radsej budem pri nej lezat a nech sa kludne vyspinka 😔

a s tymi kazmi neviem poradit, ze z coho to asi bude 😕 a veru aj mne je to divne, ze by to mohlo byt z cumla 😅

adulak
23. feb 2009

a dnes sa mi tusim po sto rokoch vyhodil herpes na hube 🙄 mam to 2x v zivote 😒

letuskah
23. feb 2009

adulak ved uvidis ale urcite sa tym teraz netrap, este mas dost casu, radsej si uzivaj Ameli a brusko, na starosti budes mat dost priestoru potom 😉

bilushka
23. feb 2009

Letu pod na fb, musim si nieco ujasnit zase 😀

letuskah
23. feb 2009

no tie zvieratka na fb to je katastrofa, nestaci ze visim cely den tu este musim aj tam 😀 😠 😀 😀 😀

letuskah
23. feb 2009

a idem spat caute

bilushka
23. feb 2009

Letuuu, ja pomlatim este jedneho zvera a tiez sa idem liecit este...

akvabela
23. feb 2009

Ahojte 🙂

Vsetko naj dnesnym jedenapolrocnikom - ddadkinmu Jurkovi (ozaj ma uz braceka?) a mittinmu Jakubkovi ako aj tym vcerajsim - slavenasinej Vanesske a Katikinmu Riskovi 😵

Slavka, Letu - Vanesska a Kubko boli zlatuckiii 🙂

Vsetkym chorusikom skore uzdravenie!

Mish, ja si tiez myslim, ze to nebude cumlikom - jedine, zeby si mu ho natierala medom 😕 , ale to si nerobila, takze to skor bude tou sklovinou a ATB. A Yvett uz vyse tyzdna necumlikuje 😵 - jednoducho som jej povedala, ze je uz velka a ani mama, tato a Maria dudu nemaju... Ale boli sme aj u dokiny, kedze bola trochu nachladena, tak ju vtedy 13. nezaockovala, ale opat spominala, ze by uz dudu nemala mat - kvoli zubom a kvoli spravnej vyslovnosti a Yvett si tam pytala dudu a ona jej vravi - No dudu.

No nic, ditko na mna vola, este poobede nespala, tak letim, lebo ma vola!

akvabela
23. feb 2009

Tak uz spinka 🙂 Aj vase levicata musite nahanat, aby ste ich obliekli? Asi ano, sa mi zda, ze teraz maju take obdobie. Ta nasa to aj komentuje a hlasne vravi, nie, nie, nie. Chcela som jej nechat cez spanok pancusky, lenze pri prebalovani som jej ich dala dole a potom uz iba nie, nie, ked som jej ich mala obliect. Tak ked zaspala, som ju chcela aspon prikryt, tak este v takom polospanku vravi nie a odkopava perinku. Po minutke uz iba odkopava perinku a az na treti krat, ked uz hlbsie spala sa mi ju podarilo prikryt.

Alebo ked je Maria v skolke a Yvett jej smiruje vo veciach, co si nechala na stole, ked sa jej spytam, co robi, tak hlesne - Nic 😀 Taka mala a uz takato papulka 😅 🙂 A po veceroch tiez vymysla. Za cely den sa sama nevypyta na zachod, len ak ju nahodou odchytim, a vecer si zmysli, ze jej treba cikat. Fajn, prvy krat sa pekne vycika 🙂 Ale ked to chce zopakovat este 2. alebo 3. krat, tak obvykle uz ani necvrkne. Majka toto robila az ked mala vyse dvoch rokov a k tomu, ze jej treba cikat, tak pribudlo este som hladna atd., len aby oddialila spanok, tak sa tesim, co vsetko este Yvett navymysla 🙄 🙂

Ozaj, Leni, Lucka, ci Lenka (uz si nepamatam ktora), krasne papa. Sikulka je 😎 Yvett si prevracia cestou lyzicku, takze jej cestou vela vypadne, hoci keby som ju castejsie nechala sa potrapit 😔 , urcite by bola zrucnejsia.

mmem_
24. feb 2009

ahojte baby;)
ja idem dnes k susik tak na mna myslete aby som tam trafila a maly este spi,inokedy tu uz o 6.30 spieva teraz si vychrapkava este,tak som musela napisat nech sa uz zobudi;)
paaaaaa

nika07
24. feb 2009

Prajem krásne zasnežené dobré ráno 😉

Matejkovi prajeme všetko najlepšie k meninám, veľa zdravíčka, šťastíčka a aby maminka a tatinko mali z neho stále veľkú radosť 😉 ,linduška posiela veľ, veľa pusiniek, cmuk 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Lenka my sme mali prázdniny, tak som mala syna doma, sme sa snažili niekam vždy vypadnúť, potom niečo uvariť, tak som nič nestíhala, škoda, že sneh napadol až včera a padá aj dnes 😀 o chvíľu pôjdeme von sa vyblázniť 🙂

Pozdravujem všetkých chorúšikov, a prajem im rýchle vyzdravenie,

poprezerám všetky nové fotky určite sú suprové.

zatiľ sa majte pekne 😉

retaux
24. feb 2009

Ahojte!
Slavenas: Vaneska je super v kostýme 😵

Mmem: šťastnú cestu. Neboj, určite trafíš.

Lucka mala tiež prevenar až po 1. roku a druhú dávku mala spolu s nejakým iným očkovaním. A tiež máme ísť až keď bude mať 3 roky k doktorke.

A Matejkovi želáme k meninám, aby bol zdravý, usmievavý a šťastný a nech poslúcha rodičov 😉

retaux
24. feb 2009

A Peťa sa stále neozýva 😕 Ktovie, či je ešte Timka chorá. Snáď jej je už lepšie.

lenkamt
24. feb 2009

ahojte 🙂

zaťkovi Matejkovi všetučko naj 🙂 🙂 🙂

lenkamt
24. feb 2009

a kto chce pošlite mi do IP mail adresu , pošlem vám tie programy na fotky je to super - jeden na koláže, druhý na retuš a tretí robí také krasotinky ako má Bailey tie obrazy od ježiška 😉

adulik23
24. feb 2009

ahojte.
dieta mi sopli a dnes zacal aj pokaslievat. a to mame ist o 10 ku kamaratovi na navstevu a misko tam ma aj spinkat. fakt neviem, ci niekam pojdeme. este aj vonku to vyzera na kalamitu, tak sa bojim, ze zase zostanem hodinu na dialnici. vrrrrrrrrrrrrr. (stale mi nejdu smajle, a potrebujem nejako vyjadrit emocie 🙂 ).

akvi - to je super, ze co robis? nic 🙂))

misko vcera k slovku ada pridal aj pokyn. teraz hulaka ze: ada pit.

no a cumlika neviem, kedy sa zbavime, lebo bez neho miselina posledne 2 mesiace nikto nevidel. odkedy sa mu zacala tlacit ta sprosta stolicka, tak ho mal v puse stale a ked som mu ho asi 3x zobrala, tak si dal do pusinky v momente prsteky a spravili sa mu tam krvave podliatinky. radsej som mu ten cumlik vratila.

slavka - podla mna ma tvoja dokina super pristup. sice to nevyslo, tak ako ste planovali, ale myslela to dobre. a podla mna je lepsie radsej zaplatit so svojho jednu davku, ako mat zadarmo tri. lenze ja som dost proti tymto nepovinnym ockovaniam. 🙂 ja chcem dat miska proti prevenaru ockovat az predtym ako pojde do skolky, takze uvidim, ako to bude vtedy.

adulik23
24. feb 2009

letu - ja do hudobky asi potrham partiu, ale mne nevyhovuje chodit do mesta. ja len hojdana a to mas napriklad ty dost daleko. ale mimi vravela, ze jej hojdana nevyhovuje, ze by radsej kdesi v meste, tak pockaj kym sa prihlasi aj ona.

peta28
24. feb 2009

Caute baby, tak uz som v praci a pijem kavicku a oddychujem.
Timke je dnes po tyzdni a jednom dni zas v jaslickach, rano jej trosku bolo luto, nechcelo sa jej velmi, ale ani sa nedivim, cele dni sme sa hrali, jasili, kreslili, citali spolu , tak som si pripomenula casy z MD . A musim jej ist kupit dnes nove leporela, lebo kazde jedno (a to ich mame riadnu kopu) som denne citala najmenej 10 x
Choroba nas s muzom tiez dostala a v stredu sme museli ist k lekarovi a skoncili sme na ATB, obaja so zapalom a s vysokou horuckou. Muz bol na tom este horsie lebo jemu sa zapalil nejaky nerv a nemohol otocit krkom na jednu stranu tak este chodieval rano na injekcie. Uz davno nas takto choroba nechytila naraz. Tak sme marodovali vsetci traja. Dufam, ze sme si choroby aspon na isty cas vybrali a bude klud.

Prajem vsetkym chorisikom skrore uzdravenie, nech uz su vsetky deticky a mamicky fit.

Matejkovi vsetko nejlepsie k meninam 😉

Toto pocasie ma uz dost stve, lebo nove auto v garazi, ale mam letne gumy, som si povedala ze teraz ku koncu zimy sa mi uz neoplatit ich menit, tak musim cakat pokial sa tento sneh roztopi.. 🙄

Leni buduci tyzden idem do Viedne pracovne , ak stihnem chcem sa zastavit v Toys r us pozriet autosedacku, tak ti mrknem tu zirafu.

Kubko a Vanska na karnevale su uzasny.. len mi neda nenapisat ze z Kubka este aj z tych fotiek citit ake je pokojne dieta, Timka by nikdy tak v klude nestala. Este aj s horuckou bola ako s vrtulou v zadku.

No a mame uz fotky z atelieru, tak cez den dam nejake do albumu.

Mish drzim palce k zubarke, daj vediet ako ste dopadli, snad to nebude zubny kaz, aj ked na tvojom mieste by som asi tvrdo zacala oducat od cumla a ucit na hrncek (pokial teda este pijete z flasky)

baileysa
24. feb 2009

ahojky,
gretka zacala stavat posledne dni o 7 🙄 viem, ze oproti niekomu sa to neda porovnat 😉 ale pre mna je to dost zleeeee 🙄

ada, sak mas nejakych smajlov v prispevku 😕
ada pit 😀 😀 😀

akvi, nic 😀 😀 a gretka tiez uteka predo mnou, ked ju obliekam, a strasne sa smeje pri tom, aka sranda 🙂

leni, som dnes sa rano aj vydesila, ako to zajtra pojdeme ku tebe, ale ilko na zajtra ziadne zrazky nehlasil, tak snad to pojde dobre a neostaneme niekde stat... mimi sa neohlasila? 😕
veru, kde je peta, snad su ok a nie niekde v nemocke 😨 🤐

cumel aj ja uz chcem oducat, ked uz dr akvi povedala, ze no dudu 😀 ale tiez je gretka posledne obdobie nanho nacucena aj si ho cez den vypyta, co predtym nerobila, no uvidime, som jej dnes zobrala, ze jej dam az ked pojde spat 😅

MATEJKOVI vsetko naj naj naj, nech uz je zdravy ako buk a netrapi maminku vracanim...

mmem, uzi si vyletik, a dake fotky nam dones 😉

lenka, este som chcela, ze potom, ked dostane nahodou tu zirafu, tak musis odvolat celoslovensku akciu 😉

baileysa
24. feb 2009

aha, tak sa peta nasla 😉 ste si teda vytrpeli, ale snad uz mate na dlho pokoj 😉

adulik23
24. feb 2009

leni - dik, prislo to. vyskusam to az zajtra, tak potom sa mozno pochvalim nejakym vytvorom.

baily - mam tam len jedneho a toho robim "rucne". dvojbodka, pomlcka, koniec zatvorky 🙂

lenkamt
24. feb 2009

baby nestiham, vybavujem nemcov, varím, idem žehliť a poobede piecť, takže priebežne nahliadam.

Mimi sa neozvala, skúsim jej poobede zavolať 😉

akciu neodvolám, takých žiráf môžme mať aj 10 😀

Peti - dík si zlatá 🙂

a som rada že choroby ustupujú 🙂

adulik23
24. feb 2009

idem ja do tej ba. doma by sme sa aj tak zblaznili od nudy a kamarat uz volal, ze nakupuje suroviny a ide varit obed, tak to MUSIM vyuzit.
drzte mi palce, nech nechytim zapchu na dialnici.
pekny den vsetkym.

lenkamt
24. feb 2009

Lucke vyšiel očák 🙂 už len 7 zubov 😅 😝 😀

peta28
24. feb 2009

foto z atelieru pridane , su fajn ale tie spred roka sa mi videli lepsie

lenkamt
24. feb 2009

kráááááááásne , tá s tým bubienkom je geniálna 🙂 a Timka má krásny účes 😉