Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mima07
2. júl 2009

jaj a nase nocnikovanie vcera chcel aby som mu dala nocnik na travicku sedel a polieval kvetiny a potom ho napadlo ze by mohol polievat aj do nocnika 😲 samozrejme ze ten zacal vyhravat tak alex krical kaka kaka a bolo po cikani
dnes som ho nechala v slipoch je v nich taky zlatucky 🙂 a co on robi na nocniku? sucha sa po parketach a robi šššš takze suma sumarum len na tom nocniku vymysla 😠 😀

mima07
2. júl 2009

baily ale aj tak niektore veci ponosis a babo moze byt aj mensie 🙂 a ja si myslim ze ti staci aj ruyove mne idu k tebe dievcatka

zuzana76
autor
2. júl 2009

mimus, dik, ved aj ja som tak citala,ze az od 3 rokov, ale moja lekarka nam kazala stahovat uz ked mal maly jeden rok.

baileysa
2. júl 2009

mima, tak uvidime ze co to bude 😉 a s tymi vecami si tiez myslim, ze dako vynosime, ze tie zimne mozu byt aj take vacsie... ved uvidime, ako to bude 😵

retaux
2. júl 2009

Baily: ale ja som myslela, že na také torty ako majú tie cukrárky treba veľa, veľa skúseností. Na takéto naše treba len chcieť a trocha trpezlivosti 😉

Mima: aj Lucka je taká chutná v gaťkách 😵

baileysa
2. júl 2009

aj gretka je rozkosna v gaturkach 😵 sa pridavam do klubu 🙂

tak ret myslis, ze by som to zvladla? 😨 lebo chciet by som chcela, s trpezlivostou je to teraz trochu horsie 😅 a navyse som perfekcionista 😅

retaux
2. júl 2009

Baily: a čínsky kalendár si nepozerala, že čo to je podľa neho? 😀 Pri Gretke ti to vyšlo?
http://www.nasarodina.sk/tehotensky-kalendar/ka...

retaux
2. júl 2009

Baily: veď skús. A objednaj aj nejakú normálnu tortu a keď sa nepodarí, tak to vyhodíš. A možno aj keď to bude zle vyzerať, ale chutiť to môže super 😉

baileysa
2. júl 2009

ret, gretka mi sedi podla toho kalendara, a teraz by to podla neho tiez malo byt dievcatko 🙂

retaux
2. júl 2009

A moje dieťa práve za mnou prišlo, že maminka kakať. Vyzlečiem ju a ona tam má už naložené 😠 😠

retaux
2. júl 2009

Aj mne Lucka sedí podľa toho kalendára. 😉

baileysa
2. júl 2009

ret, tak ja skusim, ale od teba budem chciet potom recepty na plnky, som tu slintala nad tou s bananmi, co si pisala 😵
a kde si mam objednat tie potahovacie hmoty?

baileysa
2. júl 2009

zuzi, skus na konovi popozerat, myslim, ze su tu temy specialne o tom stahovani predkozky

mima07
2. júl 2009

baily co som hovorila 😀 😀 😀
a v akom mesiaci sme pocali nase levicata nejako sa mi to nechce pocitat

mima07
2. júl 2009

zuzi nestahuj ja som uz o tom vsetko precitala len ta tie baby domotaju tiez som bola na pochybach a potom to potvrdil aj urolog v nejakej relacii v telke a aj pri ottkovi to doktorka kontrolovala pri velkej prehliadke v 3 rokoch

retaux
2. júl 2009

Mima: v novembri 2006 😀

baileysa
2. júl 2009

mima, ja som tiez mala pocit, sice to dako nesledujem, lebo mame dievcatko, ale mala som pocit, ze nie su jednotne info... tak ako vlastne pri nicom 😖

mima07
2. júl 2009

ret len sa smej sak ja sa radsej pytam lebo som zistila ze mam doma 2 slovom DVE baby 😲 😀 😀 😀

maji4
2. júl 2009

Ahojte tak Lili už dávno spinká len som strašne zažratá do jednej knihy je strašnáááááale strašne dobrá 😉 😉

mmem GRATULUJEM ku chlapčekovi 😵 😵

baileysa
2. júl 2009

ja som si musela ratat od datumu narodenia, kolko som mala rokov v novembri 2006 😀

maji4
2. júl 2009

ret mám úplne normálnu bábovkobú formu

baileysa
2. júl 2009

maji, aka kniha?

mima, to aj babam pretahujes predkozku??? 😕 😀 😀 😀 😀

maji4
2. júl 2009

mima ššššš je supeeer 😅 😅 😀

mima07
2. júl 2009

baily no vidis nova doba 😀 😀 😀
maji necitaj co budes citat na dovolenke?

maji4
2. júl 2009

A k mamám uchyláčkam ktoré obdivujú svoje deti v gatuškách sa pridávam 😵 😵

retaux
2. júl 2009

Mima: ani nehovor, veď ja sa podľa toho kalendára chystám čoskoro chlapa robiť 😀 ☹

Maji: tak kvetinku alebo také dačo. Ale veď skús radšej tú bublaninu. A daj tip na dobrú knihu.

retaux
2. júl 2009

Baily: aj ja som to tak pred chvíľou rátala 😀

maji4
2. júl 2009

mima na dovolenke budem behať za LIli tam nebude kedy čítať a po večeroch kvákať 😉 😉

bai dieťa medúzi

mima07
2. júl 2009

ret nemusis sa bat sak prva ti vysla u mna to funguje asi naopak ale skusat to nebudem 😀 😀 😀

maji4
2. júl 2009

aj men vychádza Lili podla toho kalendára