Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
30. júl 2009

nie, opierky nechcem 😅

inak baby sú už hore, tak už len semtam nakuknem, zatiaľ dík, fakt neviem čo ti zato pošlem 😉 😕

peta28
30. júl 2009

sibe? pokial mam cas v tejto uhorkovej sezone tak v pohode.. od septembra uz budeme mat fofry

retaux
30. júl 2009

Teda, ste sa riadne rozpísali.

A vďaka Bilu mám teraz o robotu postarané. Vyberám fotky do Happyfota. 😝

lenkamt
30. júl 2009

no a pekne, zabudli sme na Ameli 🤐

Ameli prajeme všetko naj k 2 rôčku 🙂 🙂 🙂 🙂

Peti, idem vypnuť pc, poslala som ti mail. dúfam že to bude ok, ĎAKUJEM 🙂 🙂 🙂

lenkamt
30. júl 2009

no čo je? 😕

ta kde ste??? my sme dnes boli na hodinku von, potom sa konečne pekne najedli a už aj spia. už obidve s cumľom v ústach 😝

ja som rozmýšľala nad tým stretkom, mne je tá betulla ďaleko, kedže by som šla sama s deťmi, ja navrhujem že by prišla Bailey ku nám ten deň keď sa Letu vracia domov, dali by sme stretko v mt a Bailey by u nás zostala aj s Gretulinkou spinkať 😵 😵 😵 tak ma pochválte aké mám super nápady 😀

baileysa
30. júl 2009

leni, chvalim ta ake mas super napady, az na to, ze letush sa tusim vracia v stredu a ja v stredu idem do tn 😔

baileysa
30. júl 2009

inak ako s tou potahovacou hmotou? to uz treba aj objednat ci co? 😕
a dostala som chut jednu tortu aj objednat, tak neviem neviem 😅

lenkamt
30. júl 2009

aha 😅 mne sa zdalo že sa vracajú v utorok 😅

ja to objednám zajtra, naposledy mi to prišlo za 3dni 😉 ak nebudeš nakoniec chcieť nevadí, my to zožereme suchou hubou 😀

lenkamt
30. júl 2009

no a ak stretko nebude, tak je možné že aj ja budem v od stredy v tn.

a oslavu sme preložili na ďalší víkend, kedže ivka ide dovolenkovať, takže ja mám na tortu časúúúúúúúú 😀

letuskah
30. júl 2009

ahojte
leni ja som vobec nepochopila tvoj napad priznam sa, ale ako pise bai v stredu ideme na vychod este tak pre nas su realne pondelok alebo utorok, pripadne nedela ale to neviem ci sa vam bude chciet. poslem vam cislo do IP

sme boli na tej rosnicke, ako sa hovori never more, to je hlava na hlave, Kubko bol dost vyplaseny z tolkych ludi a sa dost nudil v bazeniku, tam je voda jemu po clenky tak len sedel a cucal na jasiace sa deti. ale pekne sa z bazenika vypytal cikat 😵

potom sme boli u kadernicky, tiez na nu vyplasene kukal ale dal sa ostrihat, je peknucky, okolo usiek to ma ostrihane a uz nema tu svoju vlnku vzadu na hlavke 😵 vlasky som si pozbierala a schovala 😵 😵

baileysa
30. júl 2009

tak dame stretko v tn? 😕 😵 😀
tu potahovaciu hmotu chcem, len som teraz tam citala, ze maju dovolenku, ze az po 4.8. budu expedovat, tak ale stihame aj tak, teda ja hej 😅

baileysa
30. júl 2009

letush, das aj fotku? 😉

lenkamt
30. júl 2009

jaj, no a kedy sa vraciate z východu cez mt do ba??? 😕 😀 to by mohlo byť stretko u miňa , nie?

fotky Kubka máme kde???

letuskah
30. júl 2009

leni my chodime juznou cestou takze cestou spet urcite nie, jedine ze by som naslubovala neviem ake vecery chlapovi aby privolil na navstevu v sobotu cestou tam 😀 😀 😀

lenkamt
30. júl 2009

takže Bailey stíhame, objednám v pondelok 😀

trenčín zajtra vyzistím u chlapa, ako vyzerá s bytom a teda by som tam išla od nedele do piatka rána.

Letu - komplikované teda ☹

letuskah
30. júl 2009

tak ani cestou tam lebo by sme dosli akurat ked by Kubko spal a predpokladam ze aj baby by v tom case akurat boli zalahnute 😒

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

baileysa
30. júl 2009

pekne ho ostrihala 🙂

vila betula je tu:
http://www.villabetula.sk/m.php?t=1&m=4

lenkamt
30. júl 2009

aký krásny chlapček, riadny velkáč už 🙂
aj plavky krásne 🙂

no a ty si asi ešte nevidela na kupku hlava na hlave 😅 lebo ten záber na bazén ukazuje že ste tam boli sami 😀

bože ja sa asi už nikdy s nikým nestretnem 😠 😢

letuskah
30. júl 2009

leni no ja vela ludi na kope moc nemusim, takze mna odrati aj mensie stado to je pravda, ale bazenik bol dost plny

nejaky ... bodkac bodkovany zacal vrtat

lenkamt
30. júl 2009

no úžas 😝

letuskah
30. júl 2009

joj sak ta vila betula je nam za rohom, obrazne povedane

letuskah
30. júl 2009

musim ist pozehlit, ale pridem to este vypnut, tak zatial caute

baileysa
30. júl 2009

no do nocneho kludu ma este pol hodku, debil 🙄

inak este k tym nasim menam, u nas musia mena prejst cez knizku Meno je vas osud 😎 takze takym s karmickym zatazenim a podobne sa vyhybam 😅 a zoja sa nam podla charakteristiky mena nehodila (aj ked aj mne sa moc paci), tak je zatial v hre zina 😉 ale to su len take predbezne navrhy a krizove riesenia 😅

lenkamt
30. júl 2009

aha som zabudla - Ivka ti odkazuje že Zoja a že Vincent nie 😅 lebo že ho budú volať náco, a tak už predsa všetci volajú môjho muža 😀

čo je v mene je vas osud o Veronike, Lenke a Lucke 😕 žeby som ich premenovala na Bereniku, Ninu a Nelu 😅

baileysa
30. júl 2009

veronika- meno plne pohybu, inteligencie, humoru a tuzby poznat zivot vo vsetkych jeho podobach. prirodzena charizma robi veroniku velmi pritazlivou a oblubenou, je mila, sucitna a rada prenecha kusok svojho stastia tym, co ho tolko nemaju.... ju premenovat nemusis 😉 😀

lenka- karmicka vibracia, lenky nemaju jednoduchy a stastny zivot. je iba velmi malo svetlych vynimiek a aj tie musia mat skutocne priaznivy datum narodenia a suradnicu priezviska. najvacsie problemy mozu mat v lubostnych vztahoch. lenka nechape, preco sa vztah zrazu skonci, netusi, ze to sposobila zla vibracia jej mena. odporucenie: skratit na lenu aj v matricnom zapise... 😅 tak lenku neviem, neviem 😕 😉

lucia- inteligentna nabita energiou. vnutorne horsie prisposobiva, ale aj napriek tomu vitazna. vie prekonavat svoje vnutorne prekazky. ma problemy s niekym sa rychlo zoznamit. k svojim priatelom vie byt uprimna a kamaratska.... ani ju nemusis premenovat 😉 😀

lenkamt
30. júl 2009

ty kokos to fak sedí 😅 vo všetkých prípadoch 😅 a akonáhle som zmenila priezvisko tak som sa zaradila asi medzi svetlú výnimku 😀 dúfam 😀 takže Lenka musí byť svetlá výnimka 😠

no ale to na Luciu sedí 100% a na Verču vlastne tiež 🙂

lenkamt
30. júl 2009

idem spať, inak kukala som fotky z radavy, mi prišlo normálne ľúto - aké boli tie deti malinkaté bábiky. naše kofky aké krátke vlasy 😅 no a jasan , žeby som rada zažila znova také supiš stretko 😀

dobrú noc 🙂

letuskah
30. júl 2009

ja som rada ze nase babiky vyrastli lebo uz nemam takeho tucina ako som mala, uz je z neho krasny svarny junak 🙂 ja ked kukam tie fotky spred roka, roka a pol tak nechapem ako mohol byt taky tucino a vtedy mi to tak vobec nepripadalo...

idem spat, snad sa to stretko nejak vyvrbi, ked nie, pojdeme tu betulu obzriet aj tak, sa mi to paci

akvabela
30. júl 2009

Jeeej, baby kym som Vas precitala, tak sa u Vas zmenil den a nestihla som Ameli zablahozelat k dvom rockom, tak dodatocne prajem vseeetko najlepsie! 😵

Letu, Kubko je velky fesak 🙂
Leni, vybrali ste napokon stolicku? Super, ako ste si tu dnes pomahali, na cele s Petou a Bilu. Receptik na kura na kapuste som si tiez pekne ulozila.

Bai, aj u nas museli mena prechadzat este recenziou podla knizky Vplyv mena na zivot od Pierre Le Rouzic, tak ked chcete mozte kuk aj tam 😅 V tej Vasej knizke su iba take kratke charakteristiky? Celkom som zvedava, co tam pisu na nase baby, ak by si nahodou mala cas navyse niekedy 😅... prosim posun mi do IP, tak ako si tu Lenke napisala, dakujeeem 🙂

U nas su nenormalne horucavy, teplomer v tieni ukazuje teraz 38C, vnutri 33, ani neviem, ako sa podarilo Yvettke zaspat, ale nie je celkom fit. Trochu ju pobolieva hrdlo a okolo krku a kusok pod nim je vyhadzana, doki jej spravila dnes vyter, ci to nie je nejaky virus, ale teplotu nema, len ju to sem tam svrbi. Liek typu fenistil som este nekupila, tak jej to schladzujem aspon studenou vodou a tak sa jej to ukludni.

lejla77
31. júl 2009

Ahojte

tak mam dalsiu novinku z jasli. Maly ma celo a lico dodriapane a skoro si vypichol oko. 😠 Ked som sa pytala ucky, ci spadol alebo co sa mu stalo - "ze ona si nevsimla" 😠 😠 😠 Ale ze on sa chodi schovavat do krikov a ze asi tam sa doskriabal. Tak som jej povedala, ze nech ho tam nepusta. A ona ze, ved oni tam nepustaju deti, ale ze nie vzdy ich ustriehnu, ked su mimo. Ako mimo????????? Ako ich moze nechat bez dozoru?????????? 🙄 A keby si oko vypichol tak co??????? 😲 V kutiku oka ma normalne popraskane zilky a mal tam aj cervenu chrasticku 😖 A stale mi ho ukazuje, ze oko,... asi ho to aj boli. 😖 To je uz fakt vrchol.
Inac, isla som si opisat cislo na tu opatrovatelku u nas v dedine a ten inzerat tam uz nebol !!!!!!!!! 😠 Skoro ma porazilo. Skusim sa este v dedine popytat na obecnom urade alebo aj v tej pekarni, kde ten inzerat visel. 😔 No nasrata som sama na seba, ze som si to cislo neopisala skor. No chapete? Zakon schvalnosti - visi tam ten inzerat pol roka a ked tam chcem zavolat, tak tam uz nie je. ☹