Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

retaux
28. aug 2009

A aký my budeme mať úžitok z toho, že Lenkina sestra čaká bábo? 😀 To bude asi niečo iné.............. 😨 😀

zuzana76
autor
28. aug 2009

ret, no ved to, na to som myslela,ze to to asi nebude

baileysa
28. aug 2009

ja chodim s muzom kupovat, raz za sezonu si v pl kupi celu garderobu, takze najprv navyberame, potom to pol dna skusa a ideme domov... dobry system 😉

retaux
28. aug 2009

Baily: recept na poťahovaciu hmotu ja mám. A vydarila sa mi perfektne, úplne skvelá bola, naťahovala sa a nebola mäkká 😉 Len podklad pod ňou ma zradil 😠

zuzana76
autor
28. aug 2009

teda baily, ty si to asi uhadla

vy ste tu nejako posadnute tymi potahovacimi hmotami 😀

baileysa
28. aug 2009

alebo ma lenka novinu, ze vie, ako si zvysit rodicovsku 😉 na trojnasobok 😀 😀

mima07
28. aug 2009

zuzi ja som niekde citala ako susik pisala ze babo je male a posunul sa jej termin niekdy na zaciatok septembra nie 1 ale nepamatam si kedy

baileysa
28. aug 2009

ret, a ako si ju robila?

retaux
28. aug 2009

My sa zasa nevieme hrať vnútri. Ak tak len chvíľku. Neviem, čo budeme robiť cez zimu 😅

Môj, keď mu poviem, že si má ísť niečo vyskúšať, tak zahlási, že on nič nepotrebuje, že má čo nosiť 😠

zuzana76
autor
28. aug 2009

mimus, aha, takze asi sa este nenarodilo, ale nevidim ju vobec prispievat, mozno je uz aj v nemocnici

retaux
28. aug 2009

Baily: podľa tohto receptu. Ale ak nemáš pekáreň, dá sa vraj zmiesiť aj ručne.
http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3934

baileysa
28. aug 2009

mm sa zas rad pekne oblieka, takze ak mame peniaze, rad ide na nakupy, ale na take, ze fakt vsetko od hlavy po paty, vratane topanok 😅

my sa zahrame aj vo vnutri, aj von, len ked vonku nie su deti na piesku, tak moc tam nevydrzi a to je vzdy vtedy, ked si ja smelo donesiem knihu, ze idem citat 😠

mima07
28. aug 2009

aj ja vsetko kupujem muzovi ale ked treba skusat tak musi ist inak by mal smolu

baileysa
28. aug 2009

ret, dakujem 🙂 recept ozalozkovany 😉 len pekaren nemam, tak snad rucne dakedy 😅 asi tak o rok 🙂

mima07
28. aug 2009

baily moj sa zahra vsade ale musim byt pri nom alebo niekde sediet a nic nerobit akonahle nieco zacnem robit tak uz chodi ze s maminkou

baileysa
28. aug 2009

a co ja mandlova trest? 😕

zuzana76
autor
28. aug 2009

patko sa vie hrat jedine s autickami, proste parkuje auticka do garaze z lega, postavi si dom z kociek a aj von musime brat normalne auticka a s tymi sa hra na zemi, akoze jazdia, alebo na lavickach a tak

retaux
28. aug 2009

A ešte niečo pre Bilu:

Kefírový koláč
35 dkg polohrubej múky
30 dkg kryštálového cukru
2 vajcia
1 kávová lyžička sódy bicarbóny
2 lyžice kakaa
2 kefíry (1=250ml)
2 dcl oleja
Všetko spolu vymiešať, cesto vyliať na plech a do cesta nakvapkať rozdrobený tvaroh (s vanilkovým cukrom a vajcom). Dať upiecť a po upečení posypať cukrom.

retaux
28. aug 2009

mandľová aróma.

baileysa
28. aug 2009

trest je aroma? to by ma asi nikdy nenapadlo, som myslela, ze daka drť alebo nieco take 😅

retaux
28. aug 2009

Ale tú arómu tam určite daj. Bez nej je to také nijaké.

baileysa
28. aug 2009

no to urcite dam, sak ta tam je hodne dolezita 😉

retaux
28. aug 2009

Lenka má nejakých dlhých 15 minút 😀

Tie kolobežky sa veľmi, veľmi páčia aj Lucke. Veľa malých detí tu vidím na takých chodiť.

zuzana76
autor
28. aug 2009

babulky, idem ja uz spat, dobru noc

retaux
28. aug 2009

dobrú...

baileysa
28. aug 2009

zuzi, dobru 😉

ja sa trapim nad tou dizertackou, ale asi idem aj ja pred telku sa vyvalit, sak treba aj oddychovat, nie? 😅 ret, mala si sa dat na ten doktorat, ale tak ze by si ho musela odovzdat do konca roka, by sme spolu nervacili 😀

retaux
28. aug 2009

Len si ty choď veru pekne oddýchnuť, lebo splietaš nejaké divné myšlienky od únavy. 😀 Idem aj ja. Dobrú noc všetkým a pekný víkend.

baileysa
28. aug 2009

ret 😀 😀
ok, na tvoj prikaz s tym na dnes koncim 🙂

maji4
28. aug 2009

Ahojte tak ja som sa ešte s vami prišla rozlúčiť zajtra ráno ideme k našim hurááá sa teším
Takže krásny víkend aj keď upršaný a ešte krajší týždeň 🙂 🙂 🙂 🙂

zajtrajším narodeninám všetko najlepšie Stankovi 😵 😵 nech si ich užije a prajem mu aby sa rýchlo adaptoval v nových jasličkách 😵 😵

A dúfam ,že ma Letuška bude priebežne informovať ako to dopadlo s tými 2,5 novinkami 😉 😉

bilushka
29. aug 2009

Ahojte,
prisla som zablahozelat Stankovi k dvom rokom, Lenkinemu muzikovi k meninam a Zuzkinmu manzelovi k narodeninam, vsetkym chlapakom zelam len to najlepsie 😵

Ret, dakujem za recept, presne nieco taketo som zhanala 😉

Mna zaujima to Lenkine prekvapenie, ze z neho budeme mat aj my osoh-teda dufam, ze aj ja 😕 😀 😀 😀