Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
22. sep 2009

Leni aku velkost si objednava pre baby z toho bonprixu? 92/98 bude dobre na jar?

lenkamt
22. sep 2009

ahojte, tak mi už zaspávame 🙂

Peti - tie krátke rifličky som objednala 98 to súhlasí lebo im nie sú po kolená ale normálne 3/4 😀 a tú súpravu 104/110 a to im bude najskôr na jeseň do škôlky, takže si myslím že 92/98 zodpovedá veľkosti.
ale ak chceš tú tuniku tú kľudne zober o číslo väčšiu však rukávy vyhrnieš - my ten vrch z 104/110 máme ako šatočky v pohode 😉 len spodok je veliký 😅

mishelin
22. sep 2009

no my leni sa chystame obaja kukat ordinaciu 😎

zuzana76
autor
22. sep 2009

my uz spime, trvalo to 5 minut

baileysa
22. sep 2009

ahojky 😵

ret, gratulujem, strasne sa tesim, ze vam to takto vyslo, drzim palce na akciu srdiecka a potom uz len prijemne zgulatievanie sa 😵 😵 😵
a tak ma pri tom druhom kole tehuliek napada, ze ci dame aj tretie kolo???? 😨 😨 😨 🤐 🤐 🤐 😅 😀

som vas preletela, aspon som sa dozvedela, ako to mam od katiky objednat, a ze mam teraz cas na rozmyslenie 😅
peta, maji, odfotili by ste baby v tych bundickach, prosiiiiiiim? som zvedava 🙂

my ideme cez vikend do ba, v piatok doobeda chcem v ramci svojho zariadovacieho osialu stihnut kiku, tak drzte palce 😉

a uz som zabudla, co som chcela, k teme svokry: som rada, ze mam aku mam, aj ked keby som chcela, tak tiez sa mozme hadat, ale proste niektore veci neriesim, beriem, ako su... myslim, ze aj ona 😅 😀

zuzana76
autor
22. sep 2009

bailyyyyy a teba som tusim v mojom suhrne zabudlaaaa, ale tebe tipujem dievcatko 😉

ozaj a co je s mimi?

baileysa
22. sep 2009

hej, zuzi, som si vsimla 😉 😀 ale my nechceme vediet, tak mna doplnis v januari 😀

zuzana76
autor
22. sep 2009

no a nikto ma neopravil, este som sa aj pytala , ci som na niekoho zabudla 😀

zuzana76
autor
22. sep 2009

no, niekto iste da aj tretie kolo 😀

aj ret sa tusimz astraja, ale ona az neskor

baileysa
22. sep 2009

gretka mi zacala bozkavat a hladkat brusko, a ze je tam babtko malicke a uz chce babatko 😵 strasne to je zlate, som zvedava, po kolkych dnoch nas posle, aby sme ho vratili do porodnice 😀 😀

a este som vam uz dlho chcela napisat, ze ja tie odsudene nemozem kukat, na mna je to teraz take temne a krute 😅 ale videla som prve dve casti, na dej saom sa celkom namotala, tak ak sa vam dakomu bude chciet, mozte ma setrne informovat 😅 😉

baileysa
22. sep 2009

mimi, je asi u rodicov v za

zuzana76
autor
22. sep 2009

baily, ja odsudene nekukam, ani neviem o com to je, nejako ma to nezaujim z prostredia vaznice

aha, a tam nema internet?

bilushka
22. sep 2009

Jej Zuzi zavidim, ze uz spite, moji si este citaju.

Mimi je v Blave, ale maju totalne odpaleny pocitac, vcera si bola u nas pokukat nejake veci ohladom domu este co potrebovala, takze zavislacit nemoze. Ale vie o vsetkom, lebo jej prva otazka je vzdy, co je nove na koni 😀

Odsudene su fakt take, ze clovek to nechce ani pozerat, kolko je tam beznadeje, bezmocnosti a taka psycho atmosfera, ja slovenske serialy nesledujem vobec, ani Ordinaciu, Panelak, Susedov, nic....ale toto ma chytilo.
Aj ked ja sa nad tym asi moc zamyslam, lebo ku vsetkemu mam "fakticku", ze ako sa to mohlo stat a ze to je nejaka blbost, ako nechapem, preco Maurery bola tak rychlo odsudena bez moznosti odvolania a ako ze sa neprislo na pravdu 😀

Stale vam inak zabudnem napisat, ze som sa prihlasila na nemcinu do jazykovky-2x do tyzdna vzdy na vecer-od 17:40 hod, zacina mi to 6. 10. a ked som isla na prihlasovaci pohovor, aby vedeli, kam ma maju zaradit, tak som mala neskutocne nervy, tak ja fakt neviem, ake stresy budem prezivat, ked pojdem na pohovory do prace, kde uz fakt o nieco pojde 😔

zuzana76
autor
22. sep 2009

bilu 😀 ze "fakticku" 😀

tak aspon si si natrenovala pohovor, este sa niekam prihlas, na nejake pohovory, nech to za ten necely rok vycibris 😅

tak Mimi pozdrav a ze nam chyba

bilushka
22. sep 2009

Meg, my mame priechodnu obyvku a stenu na chodbe sme burali, vy mate taky isty byt, sranda ako to stavali kedysi zaradom podla sablony 😒

letuskah
22. sep 2009

baily nestras ved druhe kolo poriadne neodrodilo a ty chces tretie 😕 😕 😕
jej bilu ty ides takto intelektualne zit? 😕 teda klobuk dole
Kubko bol dnes nejaky lutostivy, deti sa na ihrisku hadali a on sa normalne rozplakal chudatko tak zalostne... a vecer zaspal hned a asi po polhodine sa zobudil ze on uz nechce buvat a to len preto ze som mu vyprala jeho oblubeny vankus, tak som mu ho tam dala aj ked je este trochu vlhky. cez obed spal len 1,5 hodiny, predpokladam ze vankus bol dovodom.

no a zazitok dna: bola som na zachode a Kubko za mnou pribehol, zacal odtacat papier ze mama utrem ti ritku 😀 a potom isiel za mna a nakuka do zachoda a ze kakas? ano kakas dobre 😀 😀 😀 keby som nesedela na zachode tak sa isto pocikam od smiechu. no a jasne ze musel aj splachovat 😀 😀 😀 😀 😀

letuskah
22. sep 2009

bilu my sme boli pozriet jeden byt v podunajskych ako to maju prerobene ked sme nas prerabali a mali presne ten isty, 4 sablony a cela blava a urcite aj cele slovensko je podla nich postavene 😝

zuzi inak to s tymi pohovormi ja planujem urobit, chcem sa prihlasit a pojdem na skusku na pohovory nech sa naucim znovu komuinikovat oficialne 😎

zuzana76
autor
22. sep 2009

letuuuu 😀

zuzana76
autor
22. sep 2009

inak to s tymi pohovormi robil aj moj chlap zo zaciatku, aby ziskal prax, tak isiel aj na take, co ho az tak nelakalo

bilushka
22. sep 2009

Dnes v telerane davali nejaku knizku, ze pre tych co si hladaju pracu-priprava na pohovory, ako sa prezentovat, napisat zivotopis a motivacny...a mi vypadol nazov, idem sa trochu pohrabat na nete, snad ma osvieti.

Zachodova story je na jednotku 😀

letuskah
22. sep 2009

bilu podla mna najlepsie sa natrenujes takto nazivo

bilushka
22. sep 2009

Mna to moc nebavi, zase 20 rocni personalisti, co budu mat otazky napisane na papieri, to uz sa na nich musim pozerat tak, ze mi ani nezavolaju, ze ma neberu 😒

peta28
22. sep 2009

Leni to si ma teda moc neotesila s tym bonprixom, do kelu dom objednala vsetko 92/98 lebo som si myslela ze su to vasie velkosti, zajtra tam zavolam a skusim tie velkosti zmenit. No sprosta som.
Inac ta bindicka 104 je Timka super, akurat ma rukavy dlhsie, mala ju nechcela ani vyzliect, ze je ako medvedik, ledva som ju z nej dala dole pred spanim.
Urcite ju zatra odfotim, ak to stihnem. od zajtra zacima muz makat v Rakusku tak drzte palce nech to do Vianoc takto sama prezijem, do skolky, do roboty, zo skolky, do obchod a do kuchyne prezijem..

zuzana76
autor
22. sep 2009

dobruu noc vsetkym

mishelin
22. sep 2009

baby mne uz dnes sviha z tej nakupnej manie,ale vas idem poprosit ak uvidite link na dvojdielnu zimnu supravu sem snim 😉 diiik a dobru

lejla77
23. sep 2009

ahojte 🙂

peta:
v Obchodnom registri je meno na majitelku - ja by som jej napisala doporuceny list na tvojom mieste. A skus podla mena vyhladat mobil na nu v Zlatych strankach alebo na informaciach, mozno nema utajeny.
V IP mas jej adresu.

mmem_
23. sep 2009

dobre ranko🙂

bai- dostala si IP?

mish:aj u mna nakupna horucka vrcholi 😀 ,este musim skontrolovat co potrebuje mimi a dokupit,alebo to riesit potom cez net, ja uz mam nakupene malemu aj na meniny,

uz zacinam rozmyslat co na Vianoce 😀 ,
ja viem ze je len september,ale neviem si predstavit riesti nakupy v decembri ked bude vsade kopec ludi

baby mne sa uz tak nic nechce,ja by som najradsej zaliezla do postele a vyliezla az pred porodom 😀

aj Simko zacina trochu vnimat brusko, chodi mi davat pusinku,no zlaty je, zo zaciatku ma teda este aj par krat kopol ale teraz sa mi uz zda ze je taky opatrnejsi

ja som kupila malemu tento prsiplast, maly sme aj taky lacny za stovku ale vydrzal presne jeden den kym sa na malom roztrhol 😝 tak som mu vybrala takyto no uvidime

http://www.mimipark.cz/katalog/zbozi/ostatni_84...

mmem_
23. sep 2009

jezis mali sme to malo byt

mmem_
23. sep 2009

inak buduci vikend ide maly na skusku k babkam a potom pred porodom ho berieme na SK kym pridem z porodnice,tak uvidime

v utorok idem na poradnu tak drzte palce,som zvedava ci sa mimco otocilo ale skor nie lebo kope na rovnakych miestach ako predtym, uz by som mala najradsej dohodnuty ten cisarsky ale do poradne do porodnice idem az od 36 tt