Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
5. mar 2009

Ahojte bambule,
som sa dlho neozyvala, lebo som pred psychickym aj fyzickam kolapsom, tak si predstavte, ze malemu sa ten kasel vratil a samozrejme co kasel-ale aj grcacky, tak som bola s nim u lekarky a skoro ma drblo, viete co nam je???
Nejaka odnoz cierneho kasla-teda decka su proti tomu zaockovane, lenze ta chronta aby mohla posobit si vyvinula nejake odnoze a jasne ze jednu sme lapli aj my ☹
Ze typicky priebeh, najskor dva tyzdne kasel a horucky, potom to ustupi a po tyzdni zase navrat ☹
Aj ho pocuvala, ma chytene priedusky, ocne spojivky trochu tiez, aj hrdielko....tak sme na ATB ☹
Po 2 mesiacoch 😖

Ja mam z nervov herpes na hube, aj teraz som ho dala spat a pocuvam za dverami ten kasel a ze kedy mam zase nabehnut a upratovat co vyvracia 😢

bilushka
5. mar 2009

Jaj a este ze ked sa nam toto prelieci-ze do 3 dni by mal byt z najhorsieho vonku, tak nas cakaju vysetrenia ohladom toho jeho vracania, ona ze sa skor priklana ze to su afektivne stavy, tak zacneme u neurologa a potom uvidime, co sa zisti a kde nas este posle. 😝

Leni, ja som mu to raz kupila a jasne ze to nechcel jest, tak odvtedy to nekupujem, ale zda sa mi, ze u nas v Bille to maju, aj tieto tycinky aj tie syrove lizatka-ktore moj tiez nechce mimochodom jest 😒

bilushka
5. mar 2009

Najlepsia story je aj tak ako Lenka rozhodila stranu 😀 😀 😀
Aspon som sa pobavila 😀
Zuzka nie si dobry boss lebo si to mala viacej zachranovat a samozrejme
Lenke uz hned udelit minusko za taketo spravanie 😀

letuskah
5. mar 2009

bilu pre boha to ste co za svinstvo dostali 😕 😕 😕 necudo ze si pred otalnym kolapsom
nech vam to co najskor prejde ked uz sa lieci ozajstna pricina no a snad aj tie dalsie vysetrenia ukazu co to je aby sa to mohlo riesit 😔 drzte sa obaja,

kidiboo ani ja nekupujem u nas nmomentalne fici syik a sunka a je jedno ci je hladny alebo syty

maji a piatok ci sobota?

letuskah
5. mar 2009

a mne udelit plusku lebo som sa snazila zachranit situaciu 😎

bilushka
5. mar 2009

Leni, tak ja ty uz si vzorna mat co vsetko chyti od svojich deti?
Mne uz sa tiez ani nepocita, ked ma maly nadchu, ze by som aj ja nesmrkala.

Boze citala som dozadu ze idem reagovat a toto je jednine, na co som si spomenula 😅
Ze Lenka je chora 😀

Este idem kuknut Letu fotky.

Bailey, ty si zlate ziena, ze pri manzelkach places, mna tiez oni dostavaju do takeho zvlastneho tranzu, ze si kuknem dva diely a potom chodim po byte a ze ako ta ja lubim muzik moj, ako sa mame super 😀 😀 😀

baileysa
5. mar 2009

bilush ☹ snad vam to rychlo prejde, aspon uz vies, ze co mu je ☹ chudatko matejko ☹ drzte sa.

leni, ved ivka chodi vo stvrtok 😨 😨 😨 tak ja som sa ani nevtierala, ci nejde tym istym vlakom 😅 ja som sla s tym o tristvrte na 6, co ide z tn.

maji, vam by uz tiez mohli tie zle noci skoncit ☹

mne sa zda, ze tie kidibbo tycinky maju u nas v bille, ja som kupila take nejake tycinky syrove, ze syrcek sa to vola, uz ich muz pojedol 😠

letuskah
5. mar 2009

bilu to fakt? to by som aj ja mala zacat kukat manzelky, to by sa moj muz potesil 😀

bilushka
5. mar 2009

No som v mojom momentalnom rozpolozeni nemala ani kukat tie Letuskine fotky, aky odev si urobila babe 😲
Mne sa paci cela baba, lebo je uplne rozkosne skulava a este ma tie oci aj vyvratene dohora 😀
Idem niekoho zmlatit na fb a Lenkaaaaaaaaaaa, to nie ja som ta 3x zbila 😠

maji4
5. mar 2009

Let zajtra ak sa ti dá 😉 😉

letuskah
5. mar 2009

bilu mne dnes fb nejde 😖 ani bitky nic
ta baba ma chuda cca 25 rokov tak poprosim uctu 😀

letuskah
5. mar 2009

maji ok mozme zajtra, idem kuk kedy to otvaraju a mozme hned rano nie?

bilushka
5. mar 2009

Letu a co myslis, ze preco mi ich muz tak naruzivo stahuje z netu? 😀 😀 😀 😀

Bailey, prosim ta nevycitaj nasmu Ivkovi Taslerovi zozraty syr, ja by som mu korbaciky aj rucne plietla mat ho za muza 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maji4
5. mar 2009

biluš chudatko rýchlo sa vyzdrevte

maji4
5. mar 2009

let hej hned ráno 😉

bilushka
5. mar 2009

Baby idete na tu vystavu dieta a rodina?
Lebo min. rok ze to bolo hrozne slabe, ja som sa tam tiez chystala, ze pre mamicky s detmi o nicom, specializovali sa na tehotne, ale nevravim, ze to tak bude aj tento rok.

Dakujeme za uzdravovacie zelania 😵

letuskah
5. mar 2009

maji o 10,00 otvaraju

maji4
5. mar 2009

bil hej chystáme sa možno tam budú nejaké kútiky pred deti a tak 😉 😉

letuskah
5. mar 2009

bilu v programe maju aj pre tehotne aj pre babetka tak uvidime, ja som chcela ist kuk minuly rok ale neviem preco som nebola tak aspon tento rok

maji4
5. mar 2009

let v pohode ved sa môžme stretnúť o 9-tej pred auparkom 😉 😉

baileysa
5. mar 2009

bilush, ako vies, ze ma rad korbaciky??? 😀

baileysa
5. mar 2009

idem rychlo spat, kym dieta hrni, cafte zatial 🙂

letuskah
5. mar 2009

maji ok, ne-tesiiiiiiiiiim 😀

letuskah
5. mar 2009

bai liec sa a oddychuj 🙂

maji4
5. mar 2009

let ok aj ja sa neteším 😅 😅 😅 zajtra si ešte voláme OK 😉 😉

Ahojte už musím dieta sa tu po mne štverá a chce čítať tak ahojte 😉 😉

meganik
5. mar 2009

ahojte mamulky...my akurat spinkame a zase v obyvacke ☹
pocasie je o nicom, zase sme nestihli ist von, takze Natali uz sa doma nudila, bolo to vidiet, lebo hadzala hracky hlava-nehlava
bilu..to co furt na vas lezie..ze cierny kasel..fuha..no tak, aby ste sa rychlo vyliecili...som zvedava ako to nakoniec uzavru s tymi Matejkovymi grcackami 😕
leni..chripku treba hlavne vylezat, ale pri troch detickach sa to asi moc neda hm...tak hlavne skore uzdravenie 😉
letu..fotky super, hlavne to oblecenie pre babu..tak akoze klobuk dole 😉 a obmenu akoze mojej polievky..urcite vyskusam aj ja, lebo my brokolicu lubime 😵
my mame dnes na obed spenat..to nie ako mm..ten si isiel so sefom na steak 😠 som zvedava ci mu z neho zas nebude zle ako minule

a som sa chcela opytat..tu vasu zoo na fb mozem mlatit aj ja..ci si musim najskor adopotovat zvieratko 😕

bilushka
5. mar 2009

Meg, ako notebook, si spokojna, zobrala si nakoniec ten HP?

bilushka
5. mar 2009

Nemozes nas bit, lebo to sa biju tie zvery medzi sebou, takze aj ty musis mat nejakeho adoptovaneho.
Relax sa ale dnes nekona, lebo ZOO nam zavreli ☹

retaux
5. mar 2009

Ahojte!

Baily: áno, to som bola ja a aj som dostala mail, že si ma chceš pridať ako priateľa, ale som to nevedela potvrdiť 🤐 😅 Ale ja tam vôbec nechodím.

Lenka: tak syry Kidiboo u nás vo Vrábľoch určite nikde nezoženiem 😀 Jedine tie lízatká mávajú u nás sem-tam v Jednote - tie Lucka miluje. A tyčinky mávajú tuším v Bille.

Lenka+Baily: skoré uzdravenie 😉

Bilu: 😲 chudáčik Matejko 😒 nech mu to rýchlo prejde.

slavenas
5. mar 2009

ahojte

tu u nás je tiež otrasné počasie , chce sa mi spááááť 😔

prajem všetkým mamičkám skoré uzdravenie
bilushka aj matejkovi , bože to čo vás chytilo, pred tým ked si bola u dr. tak ti čo vravela ??

lenka kidiboo tyčinky nekupujem tak neviem 😒

letu krásne foto , Jakubko je teda ale majsterko .. to určite po maminke je taký zručný 😉

meg 😉 super nápad s tým mlátením zvierat aj mne by to niekedy bodlo 😀 😀 , ale starať sa o nejaké to asi eeeee 😅