Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

baileysa
7. jan 2010

ja to beriem ako pozitivne, ze podvedome mi tie knihy nechces vratit, aby si este mohla dojst, alebo aby som ja dosla po ne 😀 😀 😀

lenkamt
7. jan 2010

bude to tak nejako 😀

baileysa
7. jan 2010

😉 😀 😀 😀
mna uz babatko zase vyhana od pocitaca, take stuchy mi dava, tak asi pojdem, som mu hladala este daku deku do autosedacky 🙂

zuzana76
autor
7. jan 2010

dakujeme za pochvaly

bailey, no tak vy sa s tym pohrate este viac, ja som spokojna s tymto obrazom, fakt , takyto by som teda nikde nenasla a mam ho v podstate za par korun

ja idem tlacit parky s cibulouuuuuuuu, fuuuuu to budem v noci smrdet 😀 , ale taku mam chut

dnes som si kupila dvojo ciziem, jedny biele zateplene s kozusinkou vnutri za 29 eur a druhe bezove kozeno-semisove , tiez zateplene za 29 eur, kedze teraz ma saty nejako netankuju kupovat, tak mam aspon cizmy 😀

retaux
8. jan 2010

Ahojte!
Hlásim sa po dlhom čase, že žijeme.

Všetkým vám želám šťastný rok 2010, nech sa vám darí všetko podľa vašich predstáv 😉

Dúfam, že sa všetky máte fajn. Nestíham vás prečítať dozadu.

zuzana76
autor
8. jan 2010

ahojte

ret, no teda, ty si tu uz riadne dlho nebola, ako sa mas?

peta28
8. jan 2010

Bre ranko.. alebo uz den vlastne ci ci.
Boze mam take nervy mala cenu noc grcala a teplota 39,5. Akoze neporazi ma ked uz v pondelok mala ist do skolky??? Nic jej nebolo a teraz toto. Ale nekasle, nekycha, tak muz s nou isiel dnes k lekarke, kedze aj on ma posledny den dovolenky, tak ma slak trafi ked budeme musiet ostat od pondelka doma

zuzana76
autor
8. jan 2010

peta, fuuuha, tak nech to nic vazne nie je, ale aj ked len nejaka viroza, tak vas asi necha doma, ked mala teplotu 😖 , hoci ide vikend, ale taketo virozy maju inkubacnu dobu tusim aj 5 dni, take nieco mala aj sestrina mala, ked boli na SK a to sme sa 5 dni nemohli vidiet, aby patko neochorel

peta28
8. jan 2010

tak uz su spat od doktora, vsetko ok, len asi nejaka viroza ze podrazdeny zaludok. Ja uz robim paniku ked vyskoci teplata kvoli tym oblickam, tak hned som malej rano brala moc a hned sa pytam malej ci ju neboli chrbatik.
CRP aj moc mala ok, tak dnes len dietujeme s tycinkami a colou.
Dufma, ze sa cez vikend dostaneme do normalu.

maji4
8. jan 2010

Ahojte 🙂

Baby pozerala som fotky na FB a su svetové hlavne tie kde sa tak strašne všetky detičky objímajú 😵 😵

Ret jej ahoj ako tak počítam tak už takmer každá ste tehotná alebo teda plánujete v najnižšej dobre tehulkovať ... 😵 😵 len tak ďalej 😵 😵 😵

Peti ☹ fuj tak sa držte hádam sa cez víkend vykurírujete....

Muž mi volala ,že netuší ako sa dostane domou z roboty vraj kamionisti zablokovali vajnorskú aj starú vajnorskú a dokonca aj obchvat tak teraz asi nakopnúť kita a doletieť 😔

maji4
8. jan 2010

Peti a kedy sa podáva prihláška do tej škôlky??

myslím 14teho??

peta28
8. jan 2010

Maji az v marci

maji4
8. jan 2010

peti dík mne sa zdalo že 14-teho februára ...niekto mi spomínala 😲 no nič musím si tam zavolať 😉 dík 😉

maji4
8. jan 2010

Let tak ako to je s tým vaším cestovaním idete alebo nie??

peta28
8. jan 2010

po 15.2. yacinaju roydavat prihlasky a od marca ich prijimaju

maji4
8. jan 2010

peti ved preto sa mi zdalo 😉 😉 a dakujem 🙂

peta28
8. jan 2010

No vyzera to ze to bude perne... ja davam prihlasku do styroch skolok tak snad aspon jedna vyjde. Neviem si predstavit ked mi malu nevezmu, vsak sa nemozem vratit domov

maji4
8. jan 2010

peti ja nápodobne ☹ ☹ ☹ keď mi malú nikde nezoberú a ja predpokladám ,že asi nezoberú tak ostanem doma . bože keby som tu aspoň niekoho mala komu by som ju mohla dať do To neni problém ale si neviem predstaviť ,že Lili nebudem vidieť celý týždeň 😔 ☹ a tie prachy mi za to nestoja aby som nevidela dcérku 😔 takže zoberú zoberú nezoberú nezoberú ☹ 😖

peta28
8. jan 2010

Maji ale toto cele je chore, lebo matersku dostavas do 3 rokov, takze podla spavnosti by ti mali dieta vziat ked ma 3 roky a matka ide do prace, vsak nemozu nechat matku bez akychkolvek prostriedkov len zato, ze nie su kapacity

maji4
8. jan 2010

Peti veru je to svinstvo ...ale čo už narobíme...presne ako píšeš musia vziať a hotovo 😒 keď dieťa dovŕši 3 roky .....a potom už keď býva choré dobre ved to je prirodzené že ta matka ostane s tým dieťatkom doma keď býva často choré 😔 Ja netuším ako to budeme riešiť keď mi ju nevezmú 😖 😖 😒

peta28
8. jan 2010

Maji ani my a to mame babky a dedkov v BA. Nasi robia a svokra no comment, ta u nas odvtedy ako sa pohadala s muzom ani nebola.
A ved dieta uz v takom veku potrebuje kolektiv.

letuskah
8. jan 2010

caute
takze na 100% nejdeme lebo projekt je pozastaveny, nikto nevie ci docasne alebo natrvalo. muz tam ide este na dva tyzdne sam doklepnut predosli projekt a potom sa budu modlit aby mali nejaku robotu 😔 takze ani tak dobre ani tak...

Peti vdaka za info o skolkach, mozem zacat stresovat ci mi ho vezmu do nejakej. musim to pozistovat a asi do troch poslem aj ked tu mi jedna mamicka vravela, ze oni tie prihlasky davaju dohromady a deti ktore maju viac prihlasok bud vylucia alebo si ich podelia. podla nalady. no neviem, ved uvidime. ak nic tak popracujeme na druhom aby som nebola cely rok "zadarmo" doma.
svine su to, u nas miesto novych skolok otvaraju hufne senior kluby 😠 😠 😠 😠

retaux
8. jan 2010

Ahojte!
Peťa: nech to Timke rýchlo prejde. Snáď sa cez víkend vylieči.

Čítam, že riešite škôlky. Ja by som tiež chcela Lucku dať, ale sa bojím, že mi ju nevezmú, lebo idem na ďalšiu materskú. Sestra mi hovorila, že v každom meste sa dajú prihlásiť deti v inom termíne. To si škôlky určujú. Ona tiež učí v škôlke. U nás sú tiež dosť plné škôlky. 😒

letuskah
8. jan 2010

ret hej to ti hrozi ze tu ju nevezmu pri momentalnom probleme so skolkami 😝

lenkamt
8. jan 2010

ahojte 🙂

Letu - no nervy, ale aspoň nás neopúšťaš 🤐

s tými škôlkami otras a vy v blave to máte úplne naprd, lebo ešte aj pracovné časy sú mimo otváracích hodín, mňa by porazilo 😝

maji4
8. jan 2010

AHojte 😉 😉

Let tak to je aké o nervy že najprv idete a potom nie by ma asi porazilo 😒 😒 ale aj tak sa teším ,že budeš tu s nami 😉 😉

Tak som dnes celé doobedie Lilianke nahovárala ,že ked sa vybuvá tak sa pôjdeme sánkovať ha prd velký ked pršalo a ešte stále prší ☹ chúda teraz večer sama od seba povedala celú anjeličku môj strážničku................a nakoniec dodala aby moc snehu nasnežilo 😵 🙄 😵

letuskah
8. jan 2010

caute
ano ostanem s vami, tesim sa 😵 😵 😵 😵 😵

Maji zlata 🙂 ja som bola dnes s kubkom na nakupe na sankach a jedine co ho trapilo bolo ze mu snezi do tvare a poobede zas pistal ze mu prsi, ale sme sli ku svagrinej tak sa vyhral s babikami, sponkami, ponikmi a podobnymi vecami takze zalomil hned 😵

katika1
9. jan 2010

čaute .. to tu dnes nikto nebol? 😲
Leni, pridávam fotos na fb 🙂

lenkamt
9. jan 2010

ahojte,

Kati , no všímam, ale z martina je tam zatiaľ len jedna a aj to hrozná 😀

mne dnes zomrel šef ☹ takže ja som už prakticky nezamestnaná 😔

katika1
9. jan 2010

leni on zomrel??? 😲 som myslela, že to len tak a že už je ok 😔