Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
7. máj 2009

baby čaute 🙂

som blondína 😅 kaderníčka mi dorobila melír štýlom že nemám skoro žiadne hnedé vlasy 🤐

s Ivkou som volala, ďakujem vám za gratulácie, dnes idú oslavovať v trenčíne, zajtra ide na chatu s frajerom 🙂 sa má 😀

Maji - ty len pekne choď, uvidíš že keď nebudeš doma, nebude ani hysák 😉

no a ja dilemu nemám, ja som proti očkovaniu , lebo očkuje sa vždy len proti niektorým druhom vírusov a tie sú už dávno zmutované na iné, mňa skôr mrzí že ma pediatrička do toho tlačí dosť nepríjemným spôsobom 😔

lenkamt
7. máj 2009

inak po prečítaní Emmy som prišla nato že nepotrebujem krém za 200€, ani kabelku za 600€, dokonca ani prsteň za 6000€, baby ja potrebujem toto: http://www.zdravo-chutne.sk/clanky/chrumkave-hr...

môj muž sa na mňa kukol, že čo sa to so mnou stalo, na 30narodky pekáreň, na meniny zmrzlinovač/jogurtovač a na ďalšie narodky chcem toto 😅
bože už aby som šla do práce 🤐

retaux
8. máj 2009

Dobré ráno!
Predpokladám, že tu nikto nebude, ako každý víkend 😀 Tak si riadne užite predĺžený víkend a aj deň matiek, maminky 😉

Dúfam, že Majka nakoniec išla a že sa dobre zabavila.

Leni: 😀 Kde všetky tie prístroje budete skladovať? Ale také hranolky by som veru chcela ochutnať.

My dnes ideme do Arboréta, tak dúfam, že sa Lucke bude páčiť.

akvabela
8. máj 2009

Ahojte, Ret aj ja tu uz nejaku tu chvilu sedim a citam a super, ze mam po ruke Tvoje prispevky 😉 aspon sa mi bude dat v skratke reagovat.

Na uvod Vas vsetky po dlhej dobe pozdravujem a gratulujem Matejkovi, Gretke a Natalke k noseniu gatusiek, Lucinke k bytiu bez dudy a aj dvojickam k oducaniu sa od neho, Zuzke k uspesnemu odstavovaniu a prespatym nociam, Ivke k Ing., Peti zelam prijemny pobyt a nech Timke a tatovi cas bez maminy rychlo uleti, mmem dodatocne vsetko najlepsie k meninam a Mish som zabudla zagratulovat k mimi v brusku, nech pekne rastie a Mish nech si ho moze pekne uzivat!!!

My sme zdravi, Yvettka je coraz zrucnejsia na preliezkach a uz sa hojdava aj na velkacskych hojdackach, a ked sa nehojda dostatocne vysoko, tak stale krici vyssie. Prajem Vam prijemny vikend a v nedelu krasny den matiek!

adulak
8. máj 2009

caute caute

ja tiez gratulujem vsetkym levicatkam co sa pytaju na nocnik 🙂

peta, prijemny let a pobyt v thajsku...uzi si to 😉 a neboja, mm sa urcite dobre postara o timku 😉 aj ja som sa bala, ze co budu robit, ked som bola v nemocnici a zvladli to na 1*
gratukujem Timke k meninkam...to len aby som nezabudla 😅

aj monike gratulujem k meninkam 🙂

yvett je sikovnica sikovna 😵 😵 😵 ameli sa boji sadnut na hojdacku 😅 sa ma drzi ako kliest.....a nie este vysokoooo 🙄

ret, ani ameli sa nechce pytat..takze nic si z toho nerob. iba mi oznami, ze prave cika a robi fu-ha alebo kako 🙄 neriesim to 😉 a cumlkik ani my uz nemame...od 9 mesiacov a aj to ho mala iba na noc. takze som rada, ze aspon to odpadlo 🙂

lenka, aj ja som sa bola skraslit u kadernicky a nedopadlo to velmi dobre 😒 😖 nerozumiem tomu, lebo tam chodim pravidelne a teraz ma riadne zostrihala...sa normalne hanbim za tie moje vlasy a nosim radsej gumicku 🙄 takze ja sa za krasnu nateraz neratam 😅 a s tym ockovanim by som sa riadila podla onkologicky

inak v sobotu idem do nemocky..ma tam pozval moj doky a uvidim ci si ma tam necha a konecne odrodim alebo ma este posle domov. kazdopadne by som tam najradsej uz porodila, lebo je to uz na nevydrzanie...normalne mi hrabe uz z toho brususka 🙄 🙄 🙄 nakoniec sme vybrali nejake mena konecne 😅 - Tomas, Jakub, Olivia, Linda. chceli sme aj timku ale tusim ma v maji meninky, tak by mala vsetky sviatky pokope....

howk dohovorila som 😔

adulak
8. máj 2009

a este som zabudla.... bai posli aj mne nieco o objati...som sa na tom pobavila 😀 😀 😀 😀 dikes dikes

maji4
8. máj 2009

Ahojte 🙂 🙂

tak nakoniec som išla ale išla som až o 9-tej moja Lili zaspala v pohode na moje prekvapenie ale čo išla so mnou kamoška tá čo má toho Tobiasa tak on je naučený tak ,že zaspáva na nej...takže sa mu ho podarilo uspať až o 9-tej a potom sme hneď vypadli najlepšie bolo ,že som mužovi hovorila ,že budem tak max do 11-tej 11.30...HA máš to vidieť som prišla domou o 2 ráno a to sme sa cestou ešte zastavili na ihrisku a také podnapité sme sa kolotočovali ,sme museli otestovať či to je pre naše deti bezpečné 😅 😅 😅 😅 no ale zle mi bolo riadne a samozrejme ,že dnes Lili bola hore od 6-tej takže dnes som vyzerala príšerne 😔 ale nevadí stálo to za to a bolo supeeeeeeeeer 🙂 🙂 🙂
No čo vám povie bláznivé ožraté baby ktoré boli po 100 rokoch spolu vonku 😀 😅

Adulák tebe hned poprajem kráááásny pôrod 😵 😵 a už sa teším na fotky Olívie a Tomasa 😵 😵

maji4
8. máj 2009

A sa s vami lúčim keďže zajtra ideme na tú svadbu tak sa sem nedostanem a v nedeľu už odchádzam ,takže majte sa pekne a poslúchajte svoje polovičky 😅 ja si idem oddýchnuť od tej mojej 😅 😅 😅

lenkamt
8. máj 2009

ahojte 🙂

Ret - no našťastie mám špajzu 😀 ale stojí to 7500Sk tak to teda nechcem 😀

Akvi - super že si sa ozvala, mala by si chodiť častejšie 😉

Adulak - žeby dnes??? tešíme sa 😵 ja si myslím že je to chlapček /podľa fotky zo sona/ tak to som potom za Tomáška a ak by to bolo dievčatko tak k Amelii určite Olivia 🙂 🙂 🙂

dnes sme boli na tej chate - všetky tri totálne zelené lebo sa spúšťali z takého mini kopčeka po zadkoch 😀

adulak
8. máj 2009

toto sem hadzem len na pobavenie 😉 http://www.inland.sk/uvodniky/kokotik-a-jeho-ka...

a dnes sme sa total rozhodli, ze to bude Olivia 😵 😵 😵 a hotovo 😵 😵 😵

akvabela
8. máj 2009

Leni, tak som zas tu 😉 Muz prisiel pred chvilou za mnou, ze vyhravame 3:0 😀 Hehe, to moze zatial povedat iba Yvett, ta je original Kanadanka. My sme si podali uz ziadost o obcianstvo, tak snad ten proces nebude trvat dlhsie ako rok...

Maji, super, ze Vam vysiel vecer a tesim sa s Tebou, ze Lili opat pekne zaspinkava. Uzite si svadbu a aj tyzden u rodicov!!!

Adulak, drz sa! Nech vsetko dobre dopadne 😵

Musim koncit, idem s babami na kruzok - dancing and singing siblings.

Papa 🙂

akvabela
8. máj 2009

Jaj, Baily, ak budes mat cas, aj ja si prosim IP o objati, dakujem 😎

mmem_
10. máj 2009

ahojte peknu nedelu

kuk baby celkom dobre videa

http://www.videorecepty.sk/pag/index.htm

dakujem baby za blahozelanie k meninam cmuk

adulak: drzim palceky pri porode nech to mate co najrychlejsie a co najbezbolestnejsie za sebou, ja som ti asi zabudla odpisat na tie topanky, zohnali ste nakoniec

ja uz mam navarene a moji chlapi idu na bicykel tak ja tu mozem v klidku poupratovat a vyzehlit

lenkamt
10. máj 2009

všetko naj mamuľky 🙂 🙂 🙂

lenkamt
10. máj 2009

tak ja som popridávala fotky, čakám, čakám a kamarátky sa na mňa vykašľali 😕

lenkamt
11. máj 2009

halooo, haloooo 😀

fakt to tu premenujem 😠

my sme už samé, tak jasan že sme vstali 6.30 napriek tomu že zaspali až 20.30 😅 ale už je doma Ivka a ide sa nám venovať, tešííííííííííííííííííííííím 🙂 😵 😎

mmem_
11. máj 2009

ahojte

leni ja som vcera este stihla kuknut fotky ale uz som nemala sil sa prihlasit, su nadherne a velmi vam to slavnostne pristane

a este mam pre vas novinku kuk

lenkamt
11. máj 2009

ja odpadnem - GRATULUJEMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE 🙂 🙂 🙂

nejako sa nám to tu rozrastá 🙂 super 🙂

prajeme pohodové tehuľkovanie 🙂

mmem_
11. máj 2009

leni 🙂 🙂 🙂 diky

a zle mi je jak psovi,teda uz trochu asi lepsie ale bolo mi hrozne 😝 😝 😝 ,uplne inak ako pri Simkovi 😠

ale uz sa tesim na november bo uz teraz mam dost 😀

lenkamt
11. máj 2009

bude dievčatko 😵 😵 😵

mishelin
11. máj 2009

jeeej mmem gratulujem ti 😵 takze budeme mat spolocne novembrovcatka 😵
no tak nech ti uz neni zle,viem o com hovoris,mne to este furt nepreslo 😝 tie migreny ma prenasleduju 😠

juuuj sa tak tesiiiiim stebou 🙂

bilushka
11. máj 2009

Ahojte,
Leni, rodinka ste krasna a vidim, ze uz vo velkom nosis bodky 😉
Kocka si, chudulinka 😉

Mmem, ako si nam to mohla tolko tajit?!?!?!
Blahozelam strasne moc a prihovaram sa za Klotildu 😀
Este si prosime podrobnosti, ze ci ste planovali, kolko ste skusali a pod.
S laskou tvoj statisticky urad 😀 😀 😀 😀

lenkamt
11. máj 2009

Bilu - za tú kočku si moja naj kámoška 😀

my sme už boli aj von, už sme aj jedli, a už aj spíme... idem sa aj ja najesť a spať 😀

som zvedavá ako Peťa, mohla by sa pripojiť z nejakej palmy a podať info, aby som hnusne závidela 😀

retaux
11. máj 2009

Ahojte!

Mmem: tak to je úžasné 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Nech ti je čo najskôr lepšie a nech si môžeš vychutnať druhé tehu naplno 😉

Lenka: fotky sú super 😉 Jaj, závidím ti postavu, hneď by som takú brala. A mala si ešte odfotiť aj ako sa "pláva" cez pieskovisko 😀

letuskah
11. máj 2009

ahojte
tak sme spet, pisem len na rychlo lebo musim upratovat, odprasovat, prat, zehlit, varit, nakupit a neviem ci som nezabudla nahodou nieco...

nase novinky: dieta vopchalo u nasich kluc do zastrcky, koplo ho a vyhodilo poistky, nastastie nic vazne, dnes sa mu podarilo otvorit vchodove dvere, nastastie sa mi prisiel pochvalit a nezduchol mi von

ponaucenia: u mojich rodicov si neoddychnem lebo vo velkom dome sa da vela zlikvidovat, vo velkej zahrade detto takze som mala na nom oci vkuse nehovoriac o tom, ze zasadne vstaval medzi 5,10-5,45, nasi nemaju kohuta ani nikde blizko nepocut tak neviem, snad sa mi opravi, dnes spal do 6,28 tak som si to vychutnavala... no a musim sa naucit zamykat dvere

len som si precitala ze Mmem je tiez tehulka tak gratulujeme, tesime sa a prajeme ti nech ti to rychlo prejde 😵 😵 😵

kto je este tehu?????
ked dorobim poriadky tak precitam aj zvysok a dam foky, chlap menil v kuhcyni pracovnu dosku a je to hrooooooooooozne pekne, ale prachu vsade...

majte sa pekne

letuskah
11. máj 2009

mmem a este som si vsimla ze mate termin 12, tak dufam ze sa vypyta o den skor 😵 😵 😵 ja som 11 😀

mmem_
11. máj 2009

dakujem 🙂

info pre statiscky urad 😀 tehotensku som dostala len minuly tyzden tak som to nechcela vytrubovat do sveta este, planovali sme ale sme necakali ze sa to tak skoro podari 😀, sme to brali tak ze zadneme skusat a ved kedy bude vtedy bude a sup 😅

ale aj tak ma to dost zaskocilo ale uz sa tesim 😀 len nech mi uz nie je zle lebo to je hrozne 🙄 presne takto vyzeram a o kilach ani nehovorim,napriem tomu ze mi je zle sa na mna tie svine lepia a lepia,vidim ze to skonci na 30 kg plus

letush: ja som 17-ho takze uz mam darcek vybraty 😀

letuskah
11. máj 2009

to je super darcek, ja uz by som to tento rok nestihla 😀 tak nech sa ti polepsuje
aj tebe mish, dufam ze uz ta tie svine migreny nebudu tyrat 😉

mimi.k
11. máj 2009

Ahojte,

Mmem, blahoželám a prajem hlavne, nech to všetko v pohodičke zvládneš a nech ste potom všetci zdraví a šťastní 😵

Letu., hlavne, že sa Kubkovi nič nestalo pri tej elektrike
😕

Lenka, zajtra držím prsty do BB. (Tuším utorok si písala, že idete...)
A krásne fotky 😉

Bilushka, tak ak budeme zajtra ok, tak by sme mohli dať to stretko na Obchodnej aj zajtra poobede, a potom ísť do SJK. My tam pôjdeme tak či tak, po práci tam príde aj mm, lebo tam niekde bude zajtra parkovať auto, keď ho vyberie zo servisu...tak daj vedieť. 😉

baileysa
11. máj 2009

ahojte,

mmem?!?!? gratulujeeeeeeem 😵 to je krasna novinka 😵 (akoto, ze som ani ja nevedela??? 😨 😉 😀 ) inak si mala bobky, ked sme tu patrali po mishelin? ked tu bolo haloooo okolo dobrej spravy? 😕 ved to si akurat tiez vtedy niekedy zistila, nie? inak mish, tebe to tiez pekne pribuda, ved len teraz si mala ze 8tt, a uz aha 😅
tak obom krasne tehulkovanie, nech tie bolesti vsetky prejdu a mozte si uzivat 😉

leni, ty si zajtra v bb, vsak? ja idem do mt, okolo pol 6 uz budete doma? idem bez malej, tak by sme mohli kratke stretko, ak budete v stave 😉

my sme mali v sobotu milu pre mamu, tak som trosku unavena z pripravy a vcera som niekoho nahodou stretla, pridam fotku...

dnes som doobeda upratovala v mc po mile pre mamu, poobede sme boli este s jednou maminkou, tu v jednom penzione sa dohodnut, ze budeme chodit plavat s detmi, zatial volne plavanie bez instruktorky, uz od pondelka zaciname, tak sa taaaaaakto tesim 😵

dovolenku na rhodose sme zrusili, ze su tam strkove plaze, takze by sme ziadny hrad z piesku nepostavili 😔