Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
13. máj 2009

Ameli ma sestričku 🙂 🙂 🙂 gratulujeme 😵

Susik - ty už 25t 😕 a tiež dievčatko 😵 gratulujem 😵

ešte niekto? 😀

mmem_
13. máj 2009

zuzi no hej veru hej,ved som ta aj zhanala a pisala ti sms ze kde ste

susik77
13. máj 2009

leni-dakujem 😵 dnes som bola na poradni-glukoz. test. mala som sialeny hlad 😎
teraz krmim malu a peciem si lasagne 😎

mmem_
13. máj 2009

zuzi dievcatko? super

a ako? uz lepsie?

Adi gratula velka

susik77
13. máj 2009

mmem-nejaki sme rozbehani-boli sme teraz na sk-kuk fotky 🙂 boli sme v blave a u nasich.

susik77
13. máj 2009

ano, je mi fajn, akurat som unavena a furt mam hlad, tak len jem 😖

mimi.k
13. máj 2009

Bilushka, aj tu už prší... 😒

mimi.k
13. máj 2009

Blahoželám k Olívii 😵 a všetkým tehuľkám len to naj naj naj 🙂

mmem_
13. máj 2009

jeej mala aka paradnica a uz jej dobre podrastli vlasy 😀 a ty kde mas brucho? 😀

a katka ma tu malu uz taku velku??? boze to leti

a pekne meno ste vybrali

bilushka
13. máj 2009

Ovladni to tu tehule 😀 😀 😀
Susik, ze sa aj ukazes u nas 😉

Gratulujeme Adulak, tak nakoniec vybrali Oliviu a my sme vsetky svorne tipovali chalana...

Mimi, tak to presunieme na zajtra a keby aj zajtra prsalo, tak pojdeme do toho klubu Palisady, lebo uz sa musime fakt vidiet!!!

susik77
13. máj 2009

dakujem, vsetci mi hovoria ze nechvyberieme nieco krajsie 😀
ja som chcela nej. nezvyc. Ella, al. Ellen. Este som rozmysl. Vanessa ale to by moc kricalo 😎

mmem_
13. máj 2009

zuzi my mame teraz cerstve nestovice ak by ste chceli? 😀 😀 😀 mozes otestovat avticko 😎

a ty uz skype nemas? bo ja som ICQ zrusila

ved aj my sem rozlietani,ale odpisat si mohla, lebo ja uz hororove scenare v hlave ze co je s vami
a ako ten hematom?

mmem_
13. máj 2009

aj vaneska je pekne k veronike by sa ho aj hodilo a na ostatnych kasli, ja mam zatial klementinu vybranu, pre Simka sme mali pracovne meno Kvido 😀 😀 😀

ale najlepsie je nic nehovorit bo potom su vsetci mudry

susik77
13. máj 2009

sory, nejak som nestihala a potom som na to zabudla. ale mohli by sme sa stretnut ked bude teplo-znovu na vysehrade-co povies? tak na pol dna. zobrali by sme pre decka obed. 😉

lenkamt
13. máj 2009

ja som mala k Veronike - Moniku, Andrejku, Aničku 😉 no a hlavne Miška 😀

mmem_
13. máj 2009

jasne mozme

a k nam po tie kiahne nepridete?

susik77
13. máj 2009

😎 😀 diky

mimi.k
13. máj 2009

Bilushka, ok..

mmem_
13. máj 2009

a co ten hematom, zuzi citaj 😀

bilushka
13. máj 2009

Mmem, ja chcem kiahne, naplujte do obalky a poslite 😀 😀 😀

susik77
13. máj 2009

mmem: vyparil sa 😎asi od 14.tt mam pokoj 😵
inak to ste dostali to, proti comu je ockovanie v 15.mesiaci?

susik77
13. máj 2009

inak sranda-v Blave nevieme trafit do Auparku. Neviete mi niekto vysvetlit ako sa tam da dostat z toho mostu ked ideme z karlovky? My potom vzdy ideme pre istotu az do Avionu. Tam trafime 😎

mmem_
13. máj 2009

zuzi ja neviem,my sme proti kiahnam neboli ockovani

mmem_
13. máj 2009

tak to je super ze to mas prec

mmem_
13. máj 2009

baby a co s tym kupanim? ako ste to robili? kupali ste?a davali ste aj tekuty puder?

mmem_
13. máj 2009

no vidim ze dnes je moj den 😀

susik77
13. máj 2009

mmem: a tebe nebyvalo zle? prve 3 mesiace?

retaux
13. máj 2009

Ahojte!
Bilu: nemáš za čo, aj nabudúce 😉

Mmem: tak teda nezávidím to, že musíte byť doma. To je na tom asi to najhoršie. Tak nech to Simko dobre znáša 😉

A gratulujem Adulak k druhej princezničke. Nech sa im darí a hlavne nech sú zdravé 😵

Susik: že 25tt - neskutočne to letí 😲 Veronika je úúúúúúúžasná v tých šatočkách červených s klobúčikom, normálne na zjedenie 😵

susik77
13. máj 2009

ret: dakujem 😵 mna strasne bavi ju vyobliekat, preto som rada, ze aj dalsia bude holka 😵
aj lucinka je zlata, tiez ma tusim kucerave vlasky 🙂 tiez tak nema rada cesanie? 😎

lejla77
13. máj 2009

mmem:
ja som nekupala, mne lekarke neodporucila, ze az ked budu suche, tak len osprchovat. A davala som to Tanno Herbal Lotio - to je take mliecko ako keby a tiez to zaschne. Super vec, jednoznacne ODPORUCAM kupit 🙂
Inac, ked nie je teplota, my sme mohli ist von, len malo by sa vyhybat priamemu slnku a ludom, ktorych by ste mohli ev. nakazit. Ale mne dr. povedala, ze mozeme ist von, ze by sme sa doma zblaznili. My sme boli doma asi 3 dni a potom sme normalne chodili po vonku.

a dobre ze ste teraz dostali, za 3 tt bude OK, ked pojdete na dovcu.