Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
7. júl 2009

Bailuska, ze 40 😲
Tak len mojkaj Gretulku, inak to je fest divne, leto v plnom prude a tu chorusikov ako v case chripkovej epidemie ☹ Aj ste boli u lekara, ci jej zatial nic nie je okrem tej teploty?

Mimi, super, tak sa ozvite, urcite niekam skocime, mne dnes volala ta moja byvala cvicitelka, ze uz bud. tyzden otvaraju nove materske centrum, to som u nasich, tak zahajenie nestiham, ale potom tam pojdeme, omrkneme, donesieme nejake hracky a nahlasime sa ako dobrovolnicky, dufam ze suhlasis so vsetkymi bodmi programu 😉
Ja mam strasne vela plysakov co maly o ne ani okom nezavadi, tak im to tam donesiem a este aj jedno take odrazadlo, co sa malemu nepaci im dam, super je, ze oni maju otvorene aj v lete, co vacsinou su MC zatvorene-Bailey ako vas Nevedko, ste otvoreni tiez? a ze maju aj take bazeniky na dvorceku, tak ze sa tam mozeme chodit hravat!

retaux
7. júl 2009

Ahojte!
Lejla, Peti: mrzí ma, že sa vám to takto kazí. Dúfam, že vám všetky problémy rýchlo pominú 😉

Bilu: asi si kúpila zlé jaso. Mala si pýtať Jaso na škvrny (je tam nakreslené také tričko s fľakom. Ten na záclony tuším len rozjasňuje 😅

A chorúšikom prajem skoré vyzdravenie.

Baily: my máme na čelo teplomer, značka Sencor. Ja som s ním spokojná.

bilushka
7. júl 2009

Bailey, ten usny Omron nie je vobec dobry, maly bol teraz chory a ukazovalo mi to stale okolo 35,7 C a on horuci ako fakla, strcila som mu iny do ritky a mal skoro 39 C, lenze to tiez mozem spravit raz a uz potom vie, co ho caka, tak nechce ani za nic...Mimi ma tusim celovy a tiez sme sa tu minule o tom bavili, ze ako 3x odmeria, tak pomaly vzdy iny vysledok, ako u tohto Omronu 😠
Drahe to bolo ako slak a fakt sa s tym moze dieta iba ak hrat, vobec sa na to neda spolahnut.
Mne maly ked bol taky odkvecnuty, tak si dal aj pod pazuchou, inak by ho tam nedrzal a to mam celkom kludne dieta, takze ja uz ked vidim, ze si necha merat pod pazuskou, tak viem, ze bude mat asi horucku a nema silu protestovat 😒

Ale nejaky kvalitny musim aj ja kupit, len vobec neviem aky...hlavne nech je rychly, to by mozno aj tu ritku este zmakol.

retaux
7. júl 2009

Ja som tiež preto kúpila tento na čelo teplomer, lebo Lucka si v riťke nenechala odmerať teplotu, jačala ako divá a nechcelo sa mi ju ešte chorú trápiť meraním teploty v riťke. S týmto si nechá v pohode odmerať. Pod pazuchou si nechcela dať.

mimi.k
7. júl 2009

Bilushka, super, súhlasím so všetkými bodmi.... 😵

Baily, čelový je o ničom, meral, ako sa mu chcela a bol drahý, dostali sme ho od svokrovcov, ale potom ho svokra vyreklamovala a vrátili jej peniaze. Potom som chcela kúpiť ten ušný, ale keď som sa tu na to pýtala, tiež mi z toho vzišlo, že meria od buka do buka, takže som ho potom nekúpila a meriam stále klasickým digitálnym v zadočku...takto nameranej teplote jedine verím 😔

retaux
7. júl 2009

U nás je tiež MC otvorené aj cez prázdniny, ale minulý rok nebolo.

Náš nameria stále rovnako. 🙂

mimi.k
7. júl 2009

My sme mali čelový Microlife.

letuskah
7. júl 2009

bilush ale to sa budeme musiet aj my ku vam prestahovat, MC otvorene v lete, bazeniky, nie je tam nieco v okoli volne???

mimi.k
7. júl 2009

Inak baby, mne je ľúto, že zakázali predaj tých klasických ortuťových teplomerov. Mne napr. digitálny ešte nikdy nenameral horúčku...bežne mi ukazuje tých 35 😅

retaux
7. júl 2009
bilushka
7. júl 2009

Ret, sakra 😠
Zle som kupila, ale iny nemali 😠
Je tam len napisane, ze so zjasnujucim ucinkom 😖

Bailey, ja ta aj tak obdivujem, ako popri svojich nespocetnych aktivitach bravurne vsetko zvladas a este ste aj druhe dieta stihli splodit (kedy???) 😕 😀 😀 😀 tak snad bude vsetko v poriadku a bez problemov to dotiahnes do konca.x-)

Baby, aka je taka normalna cena za tortu?
Idem dnes do jednej cukrarne odniest moj navrh a oni mi maju povedat, za kolko by mi to spravili-ak vobec...lebo Matejko bude mat taku s klincami, kladivom a francuzakom 😅
Ja totiz 50 euro za tortu nedam 🤐
Jedna baba z Petrzky totiz povedala, ze za tu sumu by mi ju spravila.
Mne sa to zda byt strasne prehnana palka este navyse ked vsetky cukrarky chcu robit 4-5 kilove torty a u nas to nema kto jest a fakt to ma byt len ako prekvapenie pre maleho na fotenie.

retaux
7. júl 2009

Bilu: veď vyskúšaj, možno pomôže aj toto 😉

mimi.k
7. júl 2009

Bilushka, ja netuším, ale počula som podobné cifry, ako si napísala...za to mu môžeš kúpiť krabicu klincov, kladivo aj francuzák ozajstný 😀

letuskah
7. júl 2009

mimi mne tiez digitalny meria 35,6, to je maximum...

bil 50eur???? nikdy, ja tak maximalne 20 by som este dala ale viac nie ani kvoli fotkam ani kvoli nicomu

bilushka
7. júl 2009

Ret, tak ten vas bol tiez pekne drahy, nas tusim az nad tisic stal, najskor sa to s nim este cca. dalo ale teraz mu uz vobec neverim, inak tento:
http://shop.mimishop.sk/detail.php?zbozi=838349
ma celkom fajn cenu a do 10 sekund ked zmeria v ritke, tak to by maly mohol vydrzat este, ak mu to dobre nakremujem, nas meria nekonecne dlho 😖
Ja tiez najviac verim teplote v ritke, lebo to viem, ze sa mi nijak nemohol pohnut ako pod pazusckou ked to ma, nikdy neviem, ci si to dobre drzal.

Mimi, vyclen si aj ty nejake stare hracky, nech mame od zaciatku u nich ocko ako bohate sponzorky 😀 😀 😀 😀

bilushka
7. júl 2009

Letu, som rada, ze si tych 20 napisala ty ako prva, som nechcela vyzerat naivne, ja totiz tiez viac za to ochotna nie som dat.

bilushka
7. júl 2009

Aha, Ret odkedy si oficialne snazilka??? 😵 😵 😵

retaux
7. júl 2009

Od dnes 😀

baileysa
7. júl 2009

dakujem, za tipy, tak mi z toho vyslo, ze jedine sencor celovy, alebo merat dalej v ritke 😕 velku sancu tomu nedavam, ze by sme zohnali ten sencor, mozno objednam cez net...

bilush, my sme zavreti, teda herna, aj tak nik nechodil, ked je vonku teplo, takze niektore aktivity frcia, ale herna nie... my zatial nemame ani vonku dvor, takze neni o com a chvalim vas, ze sa chcete nahlasit ako dorovolnicky je to super 😵 a nemam pocit, ze vsetko bravurne zvladam, skor naopak 😔 a kedy sme ho splodili neviem, lebo podla toho kedy som si myslela, ze ano, tak podla toho je to babulo o 10 dni mensie, co sa mi zda dost, takze neviem kedy, ale cele to urcovanie terminu je podla mne len taka odhadologia...

ja som minuly rok za tortu platila 600 korun, ale to u nas na vidieku, v ba podla mna pod 50 eur asi malokto urobi... to ber ako moj odhad 😅

bilushka
7. júl 2009

Tak nech ti to tam dlho nesvieti a coskoro sa ti odpocitavaju tyzdne!
Budeme drzat palceky, ale ved to je celkom prijemna aktivita to snazilkovanie, nie? 😉 😀

No ta Belohorcova je teda tehotna a Maria Cirova ze uz je v 6. mesiaci minule bola v telke a mala take chutne male brusko a ziadne boky a rit ako ja ked som bola, neznasam take zeny, co sa nevedia uvolnit ani ked su tehotne 😀
Sak sa najem, ked mi chuti, ne?

retaux
7. júl 2009

Baily: aj my sme ho objednali cez net.

letuskah
7. júl 2009

my mame tento http://www.najnakup.sk/Porovnaj_teplomery_BRAUN... meria rychlo aj v ritke aj pod pazuskou a som s nim spokojna

bilu som rada som myslela ze budem za zgrlosku ale tie "priemyselne" torty su strasne umele a fajt to za tie prachy nestoji a ked to ani nejete tak duplom nie, ako vravi mimi kup mu skatulu klincov a ineho naradia a bude happy este dva mesiace

ret tak teda vela zdaru 😵 😵

slavenas
7. júl 2009

ahojte

Getke, Paťkovi, Stankovi nech chorôbky rýchlo prejdu a Adamkovi super že je už lepšie.
a super že Matejko je už zdravučký.

letu gratulujem ku kakacim úspechom do nočníka 🙂

ret keď ťa tu vidím prosím ťa koľko budem potrebovať tej obaľovacej hmoty na tú tortu, resp. akú veľkú tortu obalím tým 1 kg balením , a ešte prosím tie farby čo si kupovala v Lidli , mali tam aj čiernu, lebo som pozerala a nenašla som ich .

baileysa
7. júl 2009

ret, gratulujem ku snazilke 😵 😵

bilush, ja mam rada znacku topcom, som si myslela, ked sihodila link, ze to je ten vas, co nebol dobr, tak som bola sklamana, ze topcom nema dobry teplomer 😅

pod pazusko som este neskusala merat, tomu by som asi moc neverila 😔 mne sa zda, ze nas rychlo domeria v ritke, ale ked sa mece, tak to trva dlhsie...

bilushka
7. júl 2009

My by sme tie torty aj jedli, keby neboli take nechutne maslove tazke 😝
Ja mam fobiu zo svadobnych tort v tvare podkovicky, srdiecka a stvorlistku, este tak "klasicky" nazdobene tym naslahanym margarinom a kazdy ako ocakava, ze sa budem zalizovat a este zo svadobnej-ved to je cest, a mne to nejde ani dole krkom, kolko tuku v tom citim 🤐
Kamoska mala minuly rok taku lahku piskotu klasicku naplnenu nejakou jogurtovou sviezou plnkou a do toho klasika pokrajany banan-jednoduche, ale taka bola ta torta dobra, lenze to objednavala az niekde z Rusoviec a mne sa taka maskarada zase kvoli jednej torte nechce robit, ze budem nahanat na aute cukrarku.

No klince origos aj kladivo uz samozrejme ma, on uz si vie aj klinec do dosky zatlct a nebuchne si pri tom po prste 🙂

slavenas
7. júl 2009

inak mi sme boli cez víkend u našich a spravili bazén na dvore taký väčší a Vaneska by v nom v pohode vydržala aj celý den , bol to boj ju z neho dostať von už bola pomaly celá fialová tak mám aj ja strach aby ju niečo nechmatlo , no ale dúfam že nie .

retaux
7. júl 2009

Ďakujeme 🙂Bilu: Jasné, že snažilkovanie je príjemná aktivita 😀

Slavenas: netuším, akú veľkú tortu s tým potiahneš. Ale ak to bude taká klasická veľkosť, nie moc veľká, tak by ti to podľa mňa malo stačiť. V tých farbách čierna nebola, len červená, modrá, zelená a žltá. Sú v takej krabičke 4 ks.

bilushka
7. júl 2009

Bailey, nie, ten som pisala, ze sa mi paci, este aj ten panacik je tam podareny na konci.
My sme mali Topcom ten cumlovy teplomer, ked bol este mimi, tak to bola ina katastrofa, ale mozno len kvoli tomu, ze on cumle nikdy nemusel, tak to 4x vyplul pocas merania, teda vzdy sme museli zacat odznova a tiez to bolo nekonecne, tak ked sa sesternici narodilo dieta, som jej ho hned posunula.

letuskah
7. júl 2009

slavi kubko tiez nechcel ist z vody a este ho nechavam len v tricku inak sa mi nevypisa do nocnika tak sa modlim aby ho neofuklo, lebo mame dost chladny byt

mimi.k
7. júl 2009

Bilushka, ja sa teším, že môžem darovať nejaké hračky...

Ret., si ďalšia, ktorú obdivujem....a nech to vyjde čo najskôr 😵
Ja som asi fakt nejaká divná, ale ja sa ešte na to nejako necítim 😔

Mne celkom rýchlo meria v zadočku, tiež Microlife...Adamko síce nie je nadšený, ale na to, aký je inak živý, tak sa dá celkom presvedčiť a drží...ja som ten teplomer ešte nikdy nekrémovala 😕