Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

nika07
27. júl 2009

Peti aj my občas kupujeme cez net, nayka je najdrahšia
www.pixmania.sk

mima07
27. júl 2009

nika mm by ma prerazil s pixmanio 2 krat sme nakupovali a len problem 😠

nika07
27. júl 2009

tak my sme ešte nemali problem ☹
zatiaľ bolo všetko OK

lejla77
27. júl 2009

peta:
tak potom fajn, ze uz neplakal - ale ved uz o 7.30 bol v jasliach. Ked odidem, tak potom je uz OK, ale nechapem, preco dnes robil taky cirkus - takto este nebol. 😒 Normalne sa za mnou nacahoval a vrieskal ako pavian. 😔
S tou telkou - parada - mate usetrene. 😉

leni:
skore uzdravenie.

bilushka
27. júl 2009

Ahojte zienky,
v prvom rade zelame nevesticke nasej aj svagrinke skore uzdravenie, to su partacky, este aj teplotu dostanu naraz rovnako, len tie ATB nemuseli byt, ale co uz, ved to je tusim Leni len druhy krat, co beriete lieky, nie?

Prave som sa vratila od Majky a poviem vam ze som uplne zhrozena v akom stave nechali ti predchadzajuci obyvatelia byt, uplne zapraseny sporak, zaleptana kuchyna, Majka umyva okna a po obede ked sa maly zobudi nabieham na brigadu ja, lebo to jeden clovek nema sancu zvladnut poupratovat.

Nika, v ktorom hoteli ste boli v Tatrach a ako mala zvladla cestu?
My sme boli vcera u svagrinej a cesta hodina a pol mi pripadala neskutocne dlha, co maly tak pistal, ze nechce byt priputany...Muz bol uplne na narvy z toho, ze sa ani koncentrovat na jazdu nemoze.

Bailey, super, ze si v poriadku aj s fazulkou, prvy trimester za tebou, hura hura 😉

nika07
27. júl 2009

Čauko Bilu,

boli sme tu : www.hotelamalia.sk

mala zvládala cestu uplne super, ona sa strašne rada vozí autom, a aj si trošku pospala, takže super, len tam spávala veľmi málo, lebo sme vždy nekde boli, takže teraz dospáva
😀 a niekedy aj s maminou

bilushka
27. júl 2009

Nika, teda vyzera to tam super!!!
Boli ste aj so synatorom pekne cela rodinka?

mima07
27. júl 2009

no bilu ze sa aj ukazes
ten byt nic moc to iba ja som taka ze vycistit aby ma neohovorili? 😲 😀 😀
my ked sme predavali este sme im aj chodbu vymalovali lebo sa mi zdala spinava

nika07
27. júl 2009

ano boli sme všetci spolu,
😉

bilushka
27. júl 2009

Mimus, ja som to tiez vravela, ze aj ked maju urcitre vela prace s upratovanim a zariadovanim noveho, tak ale trosku to do poriadku dat mohli zvlast ked sa pozname vsetci, ved to je hanba 😠

Otakara mas este doma, ci uz zase zdrhol za hranice?

bilushka
27. júl 2009

Mimus a uz mi pisala aj Rybka, ze kedy sa uvidime, tak o dovod viac nas prist navstivit 😉

mima07
27. júl 2009

bilu tak naplanuj buduci tyzden mala by som si ist pozriet nevesticku 😉
ottko je este doma ale za chvilu zdrha a potom sa uvidime asi az na vianoce ☹

peta28
27. júl 2009

Maji tak drzim palce nech ti to odsypa 😉 fuj inac tie nechapem takych humusakov, my sme mali prenajakty byt pokamoske a to co nam tam ona nechala, no muz nahodil gumene rukavice a odmontoval hajzlovu dosku co bola taka hnusna zlta.. brekeke

peta28
27. júl 2009

ja sa tak tesim podarilo sa mi zohat jablckovy svetrik z nextu.. mame tricka a pancusky, svetrik som nekupovala lebo sa mi videl drahy.. cca 22 eur a vo vypredaji ho mali za 13, ale co som blazon sa tam tlacit a cakat hodinu pri pokladni a uz ho babenka hodila na net co ho tam asi skupila za 16.. tak 3 eur hore dole 😀

bilushka
27. júl 2009

Mima, ved ty si povedz, kedy prides, my sme stale doma 😉

Peti, ja ked budem mat v dalekej buducnosti dievca, tak chcem mat vybavicku po tebe 🙂
Lebo ty to mas zladene do posledneho detailu, ci uz s jablckami, alebo pasikmi!

peta28
27. júl 2009

Bilu ty si tulina 😀 😀 😀 😀 😀 moj muz uz je inac zo mna chory, uz cakam kedy ma vystahuje

peta28
27. júl 2009

inac mame peknu fotku, moj muz nas odfotil pre auparkom, Matejko v detaile, vecer ti ju poslem

lenkamt
27. júl 2009

baby dík.

Bilu - hej druhýkrát, o to horšie to znášame všetky tri, lebo nie sme zvyknuté, obe sa na mňa driapu , neviem ktorú skôr pomojkať 😢

fakt ešteže tie lieky papajú pekne, ja im normálne iba natiahnem a ony si to pekne streknú do úst samé 🙂 a spali od 11-14, 17,30-18 a teraz už spia, dúfam že sa za hodinu nezobudia 😅

Lucka je na tom lepšie, Lenku to asi riadne bolí, lebo ani sliny neprehlta, takže mám sliny všade 😅

ale chcela som ísť na stretko ☹

mima07
27. júl 2009

leni liecte sa nech to cim skorej prejde a uz verejne nevyhlasuj ze chces stretko vtedy sa to pokasle ☹
alex zase polieval dnes aj muz prisiel nejako skoro domov uz o 18 bol tu 😲 tak som mala chvilku pre seba

retaux
28. júl 2009

Ahojte!
Tak sme konečne doma. Včera sme sa ešte zastavili cestou v Tatrách, tak sme prišli až o pol deviatej večer domov 😅 Ale bolo fajn. Akurát Lucka mala v prvý deň teplotu 39,8 a na druhý deň ráno už nič. Neviem, čo to malo znamenať 😕

retaux
28. júl 2009

A ešte mám otázku: neviete, kde na internete sú nejaké pozvánky na oslavu? Myslím, že Letu tu minulý rok našla stránku, kde sa dali robiť pozvánky. V sobotu chceme oslavovať a ešte nemám pozvánku 😅

letuskah
28. júl 2009

ret Lucke prajeme vsetko vsetko najlepsie ako prvemu dvojrocnemu levicatku 😵 😵 😵 😵 😵

ret ja som na tej stranke len stahovala obrazky, ale uz neviem co to bolo, uz by som to asi nenasla ☹

lenkamt
28. júl 2009

ahojte.

my zas noc otras, každých 15min niekto plačkal ☹ až o 6 zaspali natvrdo a spali do 8. teraz vyzerajú v pohode aj mlieko vypili, tak snáď sa už túto noc vyspím 😖

Ret - super, že bolo fajne 😉 pozvanky - http://www.mimibazar.sk/nove_fotografie.php

idem si vypiť kávu a skúsiť fungovať 😖

retaux
28. júl 2009

Ďakujeme 🙂

Leni: a čo vám je? Nechce sa mi čítať dozadu. Baby sú choré?
Idem pozrieť tie pozvánky.

lenkamt
28. júl 2009

no veď vravím že som mimo 😀

Lucinke prajeme všetko najlepšie k narodeninkám 🙂

akvabela
28. júl 2009

Ret, vsetko najlepsie Lucke k dvom rockom!!! 😵
A dodatocne prajem vsetko najlepsie meninovym oslavencom - Magduskam, Jakubkom a Hankam,Ankam 🙂

Leni, Tvojim bambulkam skore uzdravenie!

Dnes sa Yvett prvy krat vypytala na malu 😵 Mozno pomohlo, ze nemala gatusky, lebo do nich sa kludne vycika a aj vykaka. Inac je to u nas zatial o tom, ze si ju na WC odchytim.

Aj ja by som chcela urobit domacu tortu. Pred vyse dvomi tyzdnami som sa pokusila o cosi k mojim narodkam, ale moc mi to nevyslo, ani len mramorovy korpus http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=8873 mi moc nenarastol. Ret moze to byt tym, ze som sneh nevmiesala zlahka do cesta? Alebo to bolo praskom do peciva... A hmotu by som pri Yvett chcela vyskusat tuto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=8082 Ak by chcel niekto vyrobit z marcipanu ruze niekedy, tak som nasla na nete tento postup http://www.tortyodmamy.sk/?q=content/postup-ruz...

Ad narodeninove darceky. Pre Yvettku nam babka okr. ineho posle aj toto http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=... , snad som nevybrala moc velku blbost. Yvett totiz zacinava veci pomenovavat skor v anglictine, napr. ked som sa jej spytala, aky tvar je toto, tak mi namiesto trojuholnik povedala triangle... 😅 🙂

lejla77
28. júl 2009

ret:
Lucinke vsetko najlepsie. 😵

retaux
28. júl 2009

Ďakujeme.

Akvi: neviem, čím to mohlo byť. Ja na piškótu nešľahám zvlášť bielky a zvlášť žĺtky, tak neviem...

mima07
28. júl 2009

ret vsetko najlepsie lucke k narodeninam
som chcela byt prva a aka rannajsia ucast 😲 😠 😀

letuskah
28. júl 2009

leni baby necxh sa skoro vyliecia, este ze si to vybrali naraz aspon nemusite kvasit doma na dva krat 😝

my budeme na Kubkove narodky prec tak ma asi pecenie obide, aj tak by sa mi torta nepodarila tak som celkom rada 😀
ja som Kubkovi kupila v dracikovi toto http://www.superdeal.sk/lena---hrajici-vlk--mot... a este dostane dake auto ale neviem ake, chcela som bager ale videla som svetovy domiesavac aj smetiarov tak som v rozpakoch 😀