Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
31. júl 2009

mas ip

no na milion % to bola nejaka bakteria z kupka, takže atb to rýchlo zmákli, inak dnes už lietali, jedli a cumľovali ostošesť 😀

Verča šla so susedovcami na kupko, tak dúvam že neochorie pre istotu ona 😔

lenkamt
31. júl 2009

a Bailey by mala naozaj porozmýšľať nad mojimi návrhmi, lebo kým sme zanietene listovali v kalendári tak sa hra s bábikami zmenila na rozsýpanie kryštálového cukru po byte 😀

letuskah
31. júl 2009

leni tak to by ozaj mala ked si takto obetovala cukor (alebo byt???) kvoli malemu Taslerovi 😀 😀

ja tusim ani neoznamim ze som tehu ak sa mi to stane 😀

lenkamt
31. júl 2009

proste mne ku Grétke pasuje len meno s R 😀
Ivka sa smiala že keď bude čakať ona , tak to zas bude kovbojka, nás to strašne baví vymýšlať a kombinovať mená 😅 😀

inak chce Ninu a chlapca nevie 😀 takže sa dievčatá zapotíme keď bude sexica tehu 😀

lenkamt
31. júl 2009

veru Letu, ibaže tebe sa hodí aj Hanka aj Julia, ibaže zase chlapca bude ťažké 😀

inak nebolo by geniálne Teodor Tásler 😀

letuskah
31. júl 2009

ninu nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ja mam kolegynu ktora chodi s frajerom, a oni su taky hrozne pubertalni, ze svadba prip rodina nehrozi a ani netusim ako bby sa dokazali postarat ale mobili maju obaja plne mien ich buducich deti a furt sa o tom bavia a vymyslaju

lenkamt
31. júl 2009

Letu - jasné veď Juraj sa hodí - ty si nekomplikovaná 😀

letuskah
31. júl 2009

leni ja som uchylna na inicialky takze moje deti budu tak pomenovane aby chalosi boli JK a baby HK 😀 pritej Julii som ochotna spravit vynimku, to samozrejme chla netusi ako ja nad tym rozmyslam 😀 😀 😀

lenkamt
31. júl 2009

no tak to jej ani nejdem vraveť že ninu nie 😀 ibaže k tomu jej "budúcemu" priezvisku ozaj ťažko 😀 😀 😀

lenkamt
31. júl 2009

inak ja som tiež veľmi chcela aby všetky deti boli VV, ibaže Viliam, Viktor a podobne boli v rodine zamietnuté a jediné meno na ktorom sme sa všetci zhodli bol Michal, u dievčat na V je pekné iba Veronika 😀 blbé priezvisko 😀

letuskah
31. júl 2009

leni treba si vybrat taku kombinaciu ktora sa da beztrestne realizovat a aj sa paci, a kedze muz je jozef tak chalani jakub, juraj, ja som helena tak dievca bude hanka (este mi to nepreslo) ale ine na h netusim. v pripade dvojiciek rovnakeho pohlavia moze nastat zavazny problem 😀

letuskah
31. júl 2009

leni ved vy ste LV a VV nie? tak to je dobre

lenkamt
31. júl 2009

tomuto sa vraví výzva 😀

takže Juraj a J.....
alebo Hanka a H.....

nič ma nenapadá 😀

letuskah
31. júl 2009

leni stavime sa u vas s 1kg cukru a isto daco vymyslite 😀 😀

letuskah
31. júl 2009

ale idem si ja chystat co pobalim lebo mi to Kubko bude roznasat ked vstane
zatial caute

lenkamt
31. júl 2009

ok 😀

tak príjemnú dovolenku a dúfam že sa nám tá káva podarí 😉

retaux
31. júl 2009

Ahojte!
Leni, Letu: tak z vás sa stávajú menotipovačky číslo jeden 😀 😀 😀

Peťa: z teba sa zase stal najlepší koníkovský hľadač a poradca 😉

Trochu neskoro, ale prajem všetko naj Ameli k druhým narodeninám, nech rastie do krásy. 😉

retaux
31. júl 2009

Lejla: držím palce, nech rýchlo nájdeš niečo super pre Stanka. 😉

Ja som so svojím menom podľa Bailyinej knižky spokojná 🙂 My chceme Miška a dievčenské netuším. To bude ešte problém, lebo my sa nevieme zhodnúť. Každému sa páči niečo iné 😅

bilushka
31. júl 2009

Ahojte,
aj ja prajem Ameli este aj tu vsetko najlepsie, darcek som si uz obzrela na facebooku 😀

Peti, tak to som rada, ze sa ti ten dvor pacil a idete mat tu oslavu teda nakoniec tam, Golf ste zrusili?

Bailey, tak ty mas taketo prominentne kamaratstva a s nou sa poznas, ze ste obe psycho, ci je niekde od vas?
Ja ju teda nepoznam, ale Misa zboznujem, kvoli nemu som si kupovavala .tyzden, lebo tam mal clanok na stvrt strany v kazdom cisle, ale teraz prezivam intelektrualny upadok a uz nerozumiem im neustalym sa zamyslaniam nad vsetkym 😀

Prave sa mi dopiekla tato babovka:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=15907
a nejako nakrivo mi vyskocila, to uz su paranormalne javy, co sa mne v domacnosti deje.

Este ste mne nevymysleli meno pre surodenca.
Ja som strasne chcela mat prvu babu a zase ma fascinovali inicialky BB a kedze na B su pekne tak asi 3 mena vyhrala to svojho casu na zdesenie okolia Bibiana, tak vsetci boli stastni, ze budeme mat chalana s normalnym menom. A teraz uz by sa mi Bibka ani k Matejovi nehodila.

bilushka
31. júl 2009

No fakt a este tie jasle, to je na psychiatriu, taka nezodpovednost, presne ako napisala Akvabela az sa to zle cita a asi pri nich stoji anjel strazny alebo co, lebo Stankovi sa fakt mohlo nieco stat s tym okom, kym oni si vykecavali alebo neviem co robili, sa to pekne hromadi tie staznosti na nich. ☹

slavenas
31. júl 2009

no čauko baby 😀 😀

v prvom rade prajem všetko dobré Amelii k 2 rôčkom

leni, super že sú kočky už zdravé, sú to bojovníčky 😉 😉

lejla pofúkaj bolačku Stankovi

letu Kubko je fešáčisko taký ostrihaný , samozrejme aj pred tým bol 😵

my sme tiež pri výbere mena používali tú knihu ako akvabela , Vplyv mena na život

ste zlaté ako ste si včera radili 😀 😀 😀

a baby dnes večer ideme na dámsku jazdu bude nás asi 5 báb tak sa teším po dlhej dobe takéto niečo 🙂 🙂

bilushka
31. júl 2009

Slavka, no tak si to poriadne uzi, ja by som mala ist takto sama kamoske na svadbu o dva tyzdne, ze chlapi ostanu doma, ale rozmyslam, ze to zrusim, lebo je to az v Humennom-7 hod. cesty od nas 😖 😖 😖
A tak by som bola od piatku do nedele iba v aute zavreta.

slavenas
31. júl 2009

bilu ty si šikovnica, často niečo vypekáš, 😉 😉 mňam ja si radšej otvorím horalku 😀 😀 lebo sa mi nechcéééé

bilushka
31. júl 2009

No uz mi nemusite hladat meno, po docitani Noveho Casu sa davam inspirovat Martinou Stofanikovou, ktora dala synovi meno Simon HELIODOR.

slavenas
31. júl 2009

kdo je Martina Stofanikova

bilushka
31. júl 2009

Slavka, byvala frajerka Dominika Hrbateho a pred dvomi tyzdnami porodila Borisovi Kollarovi syna.

slavenas
31. júl 2009

boože ja som uplne mimo , takéto neviem 😅 😅

bilushka
31. júl 2009

Ano, mas vazne nedostatky 😀

slavenas
31. júl 2009

ale ten Heliodor znie tak vznešene , rovnako ako veta "porodila Borisovi Kollarovi syna " 😀 😀

bilushka
31. júl 2009

Slavka, to ja uz tak vela citam toho bulvaru, ze uz pouzivam aj ich slovnik 😀
Tak ale ako to mam vyjadrit, ked spolu nie su ani nic, len skratka maju spolu dieta 😅