Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
3. aug 2009

Lejla minule ked mali akciu na fotky tak tiez im ta stranek nefungovala, nieco tam tiez neslo tusim sa zaregistovat, tak som tam vtedy pisala a jasn ze mali poruchu, tak potom mi odpisali ze akciu predlzuju a aj to tusim potiahli este o tyzden. tak asi si vela ludi stahuje ten program tak sa to pototo

peta28
3. aug 2009

Lejla tak mne ten program v pohode stahuje

lejla77
3. aug 2009

peta:
aha, tak skusim inokedy. Akcia je az do 24.8.2009, tak mam cas. Ale chcela som si tam zatial ponahadzovat nejake fotky. 😔

bilushka
3. aug 2009

Ahojte,
aj ja sa pripajam ku gratulaciam dnesnej tlupe oslavencov, tretieho sa pred dvomi rokmi tusim tak zhorsilo pocasie, ze klesol tlak a vsetky ste zacali rodit, ci ako to bolo vlastne.

Zuzi, vitaj doma a super vyzera ze si si uzila a oddychla, aj ty si si precvicila spanielcinu?

Akvi, tak ked budete tu v ramci BA, tak to uz sa musime niekedy vidiet a pridu vas aspon vasi kuknut cez prazdniny? Inak obdivujem vsetkych, co sa takto odstahovali daleko od rodiny.

Peti, kedy budet mat ocino tu oslavu?

Leni, ja sa k Chippendales pripajam, to je fantasticke stretko, dufam, ze uz konecne zareaguje aj Katika a pride.

Mne sa dnes podarilo predat stolicku na jedenie, co mal maly u nasich, kupila som ju za tisicku a teraz predala za 30€, aj mi to bolo trapne, ale ceny tychto stoliciek co som kukala na nete vobec neklesaju, ja som bola uz druhy majitel a ta baba co to kupovala treti a stale taka palka 😨

Dnes som bola odniest do toho nasho noveho MC hracky a konecne to tam obzriet, tak je to tam milion krat krajsie a lepsie ako v tom starom kde sme chodili, strasne krasne maju spravenu hernu a dvorcek s bazenikom nema chybu, tak som nas uz aj s Mimi prihlasila na tvorive dielne, tam si deti otlacaju ruky do sadry a pod. tak sa tesim, ze je nieco kreativne aj pri nas otvorene.

A cez vikend sme sa boli kupat v sobotu v Prellene a v nedelu v Lipote v Madarsku-tam bolo prenadherne, aj ked drahe vstupne, ale fakt ze raj pre deti, ale nabuduce tam pojdeme uz len cez tyzden alebo po prazdninach, lebo tam bolo strasne vela ludi a maly ked plaval v bazene, samozrejme ze SAM SAM SAM-nervy mal, ked som sa ho dotkla, tak si par krat riadne logol z tej teplej pocikanej a vypotenej vody, tak mi nebolo vsetko jedno 😖 Fuj zase nejake afty, alebo nieco horsie budeme mat 😖

Mimus, tak povedz uz konecne nejaky den, kedy prides!!!
Skoda, ze uz Ottko odisiel, ja som myslela, ze nam bude nosit drinky k bazenu u vas 😀 😀 😀

mima07
3. aug 2009

vsetko najlepsie dalsim detickam k 2 rockom
bilu tak pridem do vasich koncin v stredu? mne by bodlo mozno aj do obeda sak snad zmrzku predavaju 😉 a ked sa mimi dorozbaluje tak pridete k nam

bilushka
3. aug 2009

Mish a ja tym menam aj tak nerozumiem, to ako Patko sa vola inak priezviskom ako sa bude volat druhe babo, ci ako to vlastne mate?

bilushka
3. aug 2009

V stredu mozes kludne, aj ked ta dobra zmrzka je otvorena tusim az od jednej, ale neboj poriesime nieco, cukrarne su tu na okoli dve otvorene. Vo stvrtok 10:15 mame tie tvorive dielne, teraz cez prazdniny robia ukazkove hodiny zadara, nechces prist radsej tam? Alebo aj aj, ale v stredu si ta uz znacim!!!

Mimi caka este dlha cesta s vybalovanim, este ani stol v kuchyni nemaju, je u nas v pivnici, ani kavu nam nema ako spravit 😀 Teda spravit hej, len ze by sme ju na stojaka pili, tak ako minuly tyzden, ked sme tam upratovali, iba sme sa o parapetky opierali.

mima07
3. aug 2009

bilu mozem prist aj aj len musim kuknut ake bude pocasie

bilushka
3. aug 2009

Mimus ved ked sa ti bude pacit, tak mozes potom k nam chodit castejsie do toho centra, od septembra otvaraju tieto tvorive dielne, cvicenie na loptach alebo iba tak tam budeme kavickovat a deti nech sa hraju.
Ani ja neviem ako ma byt, ked maly vstane chcela som sa ist s nim kupat, ale uz sa slnko skrylo, asi im dnes ta predpoved vyjde, ze bude vecer prsat 😒

bilushka
3. aug 2009

Citam Mamu a uz druhy mesiac tam reklamuju tu ochutenu Lucku len ja ju nikde neviem zohnat, nevideli ste ju niekde? A v buducom cisle bude tema dvojicky, trojicky na tie fotky mesiaca tak Leni posli, teraz tie posledne fotky co si hodila su krasne, urcite vas uverejnia!

meganik
3. aug 2009

caute fesandy,dodatocne gratulujem vsetkym levicatkam, co uz mali narodky a aj tym dnesnym spolocne zelam vsetko najlepsie, nech su nadalej vsetky deticky take krasne, sikovne a poslusne ako boli doteraz 😉 😵

my mame doma od dneska s Natalkou babsku jazdu, ocko nam odisiel na sluzobku 😖 vyzera to s vikendovymi prestavkami zatial na mesiac, ale dufam ze si to vedenie rozmysli...je mi smutno hlavne kvoly malej, lebo oni su na seba ako lepidla, tak uvidime ... 🤐 rano ked ho hladala som jej vysvetlila, ze ocko isiel zarabat vela peniazkov a ona si to hned prekrutila po svojom tj ze ona bude mat vela peniazkov na to velke auto, co je v hyperke 😵

leni mate prekrasne fotky, urcite ich posli do mamy a ja 😉

bilu tu lucku maju v hyperke 😉 a tym novym mc mysli rybku, co otvorili oni u nas 😕 ja po nom poskulujem,ale teraz ked je vonku krasne chcem byt s malou co najviac vonku - mc vyuzijem skor cez zimu

meganik
3. aug 2009

mish mate vybrate pekne meno, ale ti tie tyzdne letia 😵

aj baily sa pohrava s peknymi menami, ale u nas by take dievcenske nepresli - mm je taky tradicnejsi 🤐 ale vincenta by som ja osobne nedala, lebo by ho volali vinco 😠 😝

bilushka
3. aug 2009

Meg a ty co si si uplne zruslila identitu, ani foto tu nemas, ani album 😕
Hej, to je ta Rybka, ved oni maju tiez dvor k dispozicii a ja chcem aj trochu zmeny, lebo uz mi tie pieskoviska lezu na nervy, vecne to mame po celom byte, iba s vysavacom a handrou chodim. A vecer ked malemu umyvam ritku, tak este aj tam ma zrniecka!!!

meganik
3. aug 2009

bilu trocha intimity nezaskodi 😀
a ten piesok poznam, my nosime domov este aj listy a najnovsie palicky, s kt. hra NAtali akoze tenis

meganik
3. aug 2009

tak a moja 10 minutovka na kobyle skoncila, idem opatovne uspavat, caute

zuzana76
autor
3. aug 2009

bilu, jasne,ze som si pocvicila spanielcinu, ale najma v obchodoch, este obcas s nejakymi kamosmi luciinymi co mi predstavila, inak so sestrou samozrejme po slovensky, svagor nebol cele dni doma, len v nedelu, takze s nim len minimum konverzacie

citala som,ze ste ma spominali ohladom receptov

takze pripajam argentinsky recept

nieco ako zapecena zemiakova kasa

urobi sa hustejsia zemiakova kasa, teda nie riedka, aby sa neliala, na dno misy z jenskeho skla sa da vrstva zemiakovej kase, teda polovica kase, aby to bolo asi tak na 2-3 cm vysku, potom ide vrstva plnky a potom zase zemiakova kasa a da sa to cele zapiect do rury a kraja sa to ako torta

ta plnka je mlete maso, my sme davali hovadzie, orestovane na oleji a cibulke, plus oregano, bazalka, sol a na to rajcinovy pretlak, ale taky hustejsi,/ tam to predavali , u nas predavaju len taky riedky pretlak, alebo take rajciny zbavene supky som u nas videla v obchodoch, tak asi radsej potom to, aby tam nebolo vela stavy, lebo potom nebude kolac drzat pokope/, dalej sa uvaria vajcia natvrdo a nakrajaju na kocky a olivy vykostene sa nakrajaju tiez na mensie kusky, to sa prida k zmesi, ked je uz hotova na panvici a tato zmes sa da na tu vrstvu zemiakovej kase a potom sa to zase prikryje zemiakovou kasou, olivy a vajcia nie su povinne, mozete to urobit aj bez toho, ak ich nemate radi

mima07
3. aug 2009

bilu nehladaj ta lucka nic moc

lenkamt
3. aug 2009

ahojme 🙂

idem si zajtra kúpiť mamu a ja a okuknem, neviem z tých včerajších fotiek žiadna nie je až taká výnimočná, ani Bilu sa Lenka na jednej nepáčila 😀 nie sú potom lepšie tie z valentína??? 😕

a fakt by som prišla na nejakú akcošku, tak, že večer vlakom by som prišla, zabavili by sme še a ráno by som opitá sadla na vlak, to by som sa možno aj previezla ku Grety do ke 😀

Zuzi - recept , zaujímavý, kopčím 😉

prvapomoc
3. aug 2009

Ahojte,
v prvom rade dakujem za gratulôacie.Aj ja prajem dnešným oslavencom v šetko len to naj 😵

Bilu ja by som sa tu velmi rada aj častejšie ukazala a le už druhý mesiac ťaham celodenky obden,rano odchadzam o 5.30,domov chodím o 19.45 aked dopjdem domov dam deti do poriadku tak som Ko,lebo mangel je v robote a všetko je ńa mne.večer ked si sadnem za pc tak si akurat tak pozrem predpoved počasia a idem spať ☹ leto ja hovado:(((((ale 15 auguste ideme do tatier a potom k našim tak sa velmi teším že si konečne oddýchnem lebo už fakt nevladzem.ale o tom som nechcela,nemožem sa lôen sťažovať 😉

inak sa mame super,lucka je uplne bez plienok len na noc davame ešte lebo niekedy si cvrkne ale inak super.stale nemame druhe stoličky tak čakame.zajtra stuahneme fotky tak nejake prihodím 😉

lenkamt
3. aug 2009

ahojky PP, aj som si myslela že v čase narodiek prídeš 😉

prídete aj na kávu, keď pôjdete na východ?????????? 😕

baby a kuk, dávam do pozornosti hlavne básničky na konci článku:
http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/1322/ch...

baileysa
3. aug 2009

ahojky, holky z nasi skolky 🙂

leni, jasan, ze sa nehnevam, ja som rada, ze mi pomahate, sak to je dost zlozite vybrat meno 😅

meg, nam sa prave paci oslovenie vinco 😅

vsetulinkym oslavencom dvojkovym zelame velike zdravie, kopec zaujimavych hraciek a hrbu spolocnych zazitkov s rodicmi 😵

bilush, ano, pozname sa z psycho kruhov 😉

mmem, michal kascak je organizator pohody festivalu 😉

zuzi, super, ze ste si tak oddychli tesim na fotky 🙂

leni, tak ako v stredu? ja idem dokonca skorsim vlakom, idem so segrou vyberat svadobne saty 😵

baileysa
3. aug 2009

mish, patko je zlatucky, na koho sa viac podoba na teba ci na muza?

zuzana76
autor
3. aug 2009

Leni 😉

PP, teda to nezavidim 😒 , tak si v Tatrach oddychni

ja sa tu prave kocham menami, ste ma nejako navnadili, sice zatial nemam pre koho vymyslat, ale mozno sa inspiruju tehulky

mne sa pacia

dievca - Zara, Lara, Leticia, Olivia, Liliana, Nieves, Aurora, Bibiana, Bianca, Emilia, Maite, Michelle, Melania,

chlapci- Dante, André/ Andreas/ Andrés, Mateo, Dominik, Tobias, Marcus,

pre Baily by sa mi ku Gretke hodila Agatka, teda mne osobne, alebo nejaka Magdalenka, ale to je len moj nazor 😉

tie mena berte s rezervou, k nasmu priezvisku sa vacsina z nich nehodi, takze ja mam jasno Olivia 😀 az raz bude nejake babo a na Dominika som muza zatial nepresvedcila

lenkamt
3. aug 2009

Baileyušinka vitaj 😵 tak sa aspoň vyjadri k menám, ktoré sme ti pracne vyberali, kilo cukru v čudu 😀

streda nejdeme, lebo chlap má štvrtok službu a hneď piatok ráno ide domov, no a nemá voľný byt 😝 teoreticky pôjdeme až víkend 15-16

ozi poťah na tortu mi dnes poslali 😨 teda tak mi prišlo v maile 🤐

lenkamt
3. aug 2009

Agátka je kráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááásne, ja chcem Agátku, Bailey kuk do knihy 😉

zuzana76
autor
3. aug 2009

leni, vsak, vsetky tie mena su take kvetinkove - Gretka, Agatka, Magdalenka, take nezne a jemne

baileysa
3. aug 2009

tak sa po neho dakedy dostavim 😉

k menam sa musim vyjadrit, to je jasne, aj to kilo cukru donesiem 😀
klara je karmicky zatazena, podla mojej premudrej knihy

henrietu - som ja rozmyslala nad henrichom, ale ma tasler raz dva tri zrusil

teodor - este uvidime, teo tiez nie je zle 😉

otto - sa mi k nam nehodi

mne sa inak velmi paci timotej, ale s nasim priezviskom by to bolo trochu ako vysmech 😖 ale kamoska dala, teraz rodila v nedelu, tak sa vytesujem, ze ake pekne meno 😅 😵

akvi, napisem ti tie charakteristiky, jasna vec, len mi musis napisat presne ako su krstene... Mária a Yvett? yvett tam asi nebude, tam su ceske a slovenske, ale kuknem 😉 a musi to byt presne, lebo to je podla numerologie pocitane 😉 a ty by si mi kukla co znamena greta v tej tvojej knihe? v tejto nie je, tak som mala alibi 😀

baileysa
3. aug 2009

zuzi, agata sa aj mne pacila, ale ma mm zrusil, este v rozbehu 😅

zuzana76
autor
3. aug 2009

a mne sa pacia aj take mena ako Klara, Anna, ale nesmu im hovorit - Klarika/ to si predstavim moju roztrzitu kolegynu, strasna dobracka, neublizila by ani muche, ale velmi roztrzita, jej kludne z hodiny odisla polka triedy , kym sa otacala a pisala na tabulu a ona si to ani nevsimla 😒 / mala som 2 dievcatka v mojej triede aj klaru aj annu a velmi zlate dievcatka to boli, vtedy sa mi zapacili tie mena

lenkamt
3. aug 2009

timoteja navrhovala ivka, ale som jej povedala že k priezvisku ee, ale žeby mohol byť len Timo, to chcel môj muž vždycky 😅

Agátku musíte mať, prídem na rozhovor s tvojím mužom, však to dieťa je aj naše 😀 teda ja ho ľúbim ako svoje 😀