Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
4. aug 2009

to je super meg to sa mi velmo paci..

katika1
4. aug 2009

čaute, tak aby ste nepraskli od zvedavosti.. nestíhame veru chippndales 😖 svadba je 5. 9. 🙂 dnes sme vybavili 🙂 mala byť povodne 22.8 😵
ale však aj potom možme ísť 😵

mima07
4. aug 2009

katika tak potom hod oznamko zeby sme sa isli pozriet na nevestu a hlavne na maleho družbu 😉
zuzi rychlo uspi a daj foto ani ja som nestihla
bilu pridem vo stvrtok ako to citas

bilushka
4. aug 2009

Juuuj Katuli, chcem ta vidiet, Mimus prideme zagratulovat? 😵 😵 😵

Aha, tak uz si rozhodnuta, sakra tak to som nemusela upratovat dnes, do stvrtka to bude zase v povodnom stave 😠 Zajtra zase nuda teda bude, snad nebude taketo pocasie.

katika1
4. aug 2009

jeeeej dojdite 😵 oznamko ešte nemáme.. ale čoskoro bude

mima07
4. aug 2009

bilu praveze ma byt pekne az po obede a to neviem ako maly kolko pospi ako ho poznam tak keby som chcela niekam ist tak bude spat
katika zatial tam nic nemam za chvilu idem dole tak si ta znacim do kalendara aby som nezabudla

lenkamt
4. aug 2009

ja zdochnem 😀 to je deň po mojích narodkách 🙂 🙂 🙂 cmučky Katičke za krásny dátum 🙂 svadba bude veliká? lebo sa ti páčilo to v turecku a to bola svadba s 1000 ľuďmi 😅 tak že či aj my sme pozvaní 😀

mima07
4. aug 2009

bilu a neupratuj ja si nevsimnem ani poriadok ani bordel 😀 pri mne to nema ziadny zmysel a ty mavas stale upratane

bilushka
4. aug 2009

Kati no ja pridem, aj keby Mimus nenakopla tatosa, tak ja prehovorim chlapa a budem slzit na obrade 🙂
Mate v kostole, ci na urade?
Si mi uplne zdvihla naladu v tomto uprsanom dni.
Saty ake budes mat, s tym bordovym opaskom?
Vsetko pis!!!!

mima07
4. aug 2009

leni tak musis ist aj ty 😀 a budeme sa na katikinej svadbe ozierat teda niekde inde aby sme nerobili hanbu 😀 😀

bilushka
4. aug 2009

Ja slusne iba na obrad pridem zagratulovat a vy uz ste na hostine? 😕 😀 😀 😀 😀

mima07
4. aug 2009

bilu dobry napad s chlapom oni by mohli byt soferi a strazit deti a my mozme slzit a chlastat
katika saty zaujimaju aj mna 😉 ja som zvedava aj na vlasy sak z takej hrivy sa da vycarit 😉 a nechcem ani vediet aka vychrdlina je katika ta uz je na vsetko pripravena

lenkamt
4. aug 2009

ja sa tak tešííííííííííííííííííííííííííííííím, že budem mať svatkovcov konečne na poriadku 😀 😀 😀

bilushka
4. aug 2009

Jo jo, nasa stara dievka uz ma posledny mesiac slobody pred sebou 😀

lenkamt
4. aug 2009

a zase zmizla, hej? krista ona je ako fantomas 😀

bilushka
4. aug 2009

aj ja uz mam na to nervy 😠 😠 😠 😠
my tu nabudene na vsetky detaily a ona v tahu 😠

lenkamt
4. aug 2009

zato jej švacneme kyticou, alebo čo 😀

meganik
4. aug 2009

no tak moje sikovne dietatko si dalo plnu dlan mydla rovno do oci ☹ este mam doma prvu pomoc 🤐 teraz tu chodi a posmrkava, ze ma bobo na oku ☹

katika gratulujem k rozhodnutiu 😵 a coze si zmenila nazor 😕 mate pekny datum, v septembri bude isto krasne pocasie a ty budes nadherna nevesta 😉

bilu nestras-moje dieta bolo dneska dokopy az 30 minut vonku a je na nevydrzanie, ledv cakam na vecerne mliecko a hajde spat 😠

lenkamt
4. aug 2009

mňa moje deti prekvapili - včera zaspali o 20, ráno vstali o 8 potom spali od 12.15-14.30 a teraz už o 20.30 zaspali, a tajomstvo - strašne sú dobré keď som s nimi sama 😕 vôbec nemám problém, dajú si vysvetliť, pekne papajú, von ma tiež poslúchajú 😕 ale keby dačo tak v piatok som tak vyfľusnutá, že víkend potrebujem pre seba 😀

katika1
4. aug 2009

bože vy ste ťavy
robíme rozpočet.. takže poporiadku.. bude to o 16tej a bude to v záhrade penzionu, kde bude aj hostina 🙂 aaa dakujeme!!!!
lenka ty si koza! 😀

zuzana76
autor
4. aug 2009

boze baby, ja neviem, teraz som to dala ako neverejne, aby sa mi v tom albume kde kto nehrabal a vam to nejde, to ako je zase mozne?

zuzana76
autor
4. aug 2009

fiiiiha katika, nadherneeeeeeeeeeeeeee

katika1
4. aug 2009

Ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 oni sú naživo dokonalé a na mna ako ušité 😵 a čo je najlepšie, boli v akcoške - teda na prenajom akcoške 😵

lenkamt
4. aug 2009

Kati - krááááááááááááááásne, a vlasy a kytica a počet hostí a Riško čo na seba, no a hlavne či sme teda pozvaní 😀

Zuzi - aj mne to takto blblo, hoď to na fb 😉

zuzana76
autor
4. aug 2009

leni, no asi hodim, ale az zajtra, dnes som sa teda natrapila

zuzana76
autor
4. aug 2009

katika, urcite bude vsetko tip top

meganik
4. aug 2009

tak som sa nemylila, katika v tych satach budes naaadherna nevesta 😵 skoda, ze ta neuvidim nazivo...tak aspon fotkami sa dufam pochvalis 😉

zuzka mne to nejde otvorit 😒

no nic ideme spinkat

katika1
4. aug 2009

lenuliiiiik ak sa dotrepeš, čo budem strááááááášne rada, tak druhá večera je grilovačka a švédske, takže sa napijete a nažerete do prasknutia
babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy... dojdite všetky a bez detí a chlapov a zabavíme sa 😵
A pre Lenku :
počet hostí 46 a 8detí
vlasy neviem, neriešim príliš, kyticu robí kamoška, to neriešim vobec a Riško ešte neviem 😀 dačo mu hádam navlečiem 😅 tie obleky čo máme sú mu malé

bilushka
4. aug 2009

Ty kokos Kati, to su saty 😨
Ja som uz teraz dojata, mna hlavne zaujima, co si sa nechala tak zlomit 😉