Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
21. aug 2009

mne nic neprislo ale ani nemalo 😀
bilu mozno si mohla pockat, a mozno by to bolo fajn keby tie vyryvacky odisli, by ste sa tam neskor zbehli dobra partia

maji4
21. aug 2009

Ahojte tak už som trošku kladnejšia som volala jednej sestričke a tá mi povedala ,že možno to nič neni tak mám dúfať ....

Ozaj a muž prišiel domou celí besný ,že mi vynadá ,že som si to nevšimla ALE keď to videl ,že sa to dá vidieť len v takej blbej polohe tak uznal ,že som to nemohla zistiť, tak aspoň niečo lebo keby mi ešte aj on tu hundral tak by som......neviem čo...

A ďakujem baby ,za podporu teraz verím ,že keď pôjdeme s na ultrazvuk tak to bude len nejakú podkožný tuk alebo niečo také nepatrné....

maji4
21. aug 2009

ja sa tiež nejdem radšej merať...lebo by som bola zasa len v depke 😅 😅

lenka len sa snaž možno ti neuverí ,že tam udy nebudú 😀 😀 😀 😀 😀 😀


Mne tiež nič z DM neprišlo ani vlani a ani tento rok a nakupujem tam stále stále tam niečo vypisujem...a ništ 😠

Biluš to už čo je ,že sa teraz tak vyvršuje , ved to je každého osobná vec či niekam ide alebo nie 😠 😠

lenkamt
21. aug 2009

Maji - ja viem že je to ťažké sa nebáť, ale ja som už prečítala aj zažila kadečo a v tých miestach nebývajú uzlinky nebezpečné 😉 fakt sa neboj. s tými prieduškami ti verím že je ti to ľúto , ale malé deti z toho zvyknú vyrásť, je mi to ľúto, že máte takéto ťažkosti 😔

dnešné stretko s dvojičkami:
http://picasaweb.google.com/vicenkovci/VyletyAS...

a už aj spíme ukoňované z preliezok 😀

maji4
21. aug 2009

leni dík za podporu to som potrebovala počuť 😵 😵

A Lenka a Lucka ako sa vyžívajú pri tolkých chlapoch 😵 😵 😵

bilushka
21. aug 2009

Lena!!!
ty musis do Chippakov oskarednut a fest pribrat, lebo ked ta opaci zozadu nejaky svalnac a mna nie, tak si ma nepraj!!! A Kate treba vlasy vysklbat a tiez ju nejako spotvorit
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tym som chcela povedat, ze na fotkach si krasna a ze sa uz strasne tesim na akcosku 😀

Baby, ja som vam pri tom vsetkom aj zabudla napisat, ze ako som bola pred mesiacom na preventivke u gyndaka, tak dnes som si konecne spomenula volat pre vysledky a sestricka mi hovori, ze vsetko je v poriadku, ale pan doktor napisal do karty, ze sa mam ukazat uz o pol roka a nie o rok, ako mi hovoril ked som tam bola a ako sa vlastne na preventivku chodi, takze mi uz tiez cuka, ze co to znamena ☹

nika07
21. aug 2009

Lenka fotky su krásne, a Verča je ina modelka, a prečo nemala v ruke knihu ale hranolky :- 😀 😀 D

bilu možno Ťa chce ujo doktor vidieť častejšie ako je zvykom 😀 😀 😀

letuskah
21. aug 2009

bilu no snad sa len pomylil... a nemozes brnknut a vypytat si lekara nech ti povie o co ide? nakoniec to by ti pri prehliadke asi povedal nie?

inak ked citam bilushkine prispevky o chipakoch tak asi zacnem aj ja tento vikend driet na priepustke a 35 eurach 😀 😀 😀 😀

bilushka
21. aug 2009

Letu, taka som bola v soku, ze som iba zavesila a teraz mi to cely den vrta hlavou 😖

A vykasli sa na 35 euracovu priepustku, vies kolko som sa ja na nej namakala 😀 😀 😀
Som zvedava, aky report poda Lenka po vikende 😀

letuskah
21. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... 😵 😵 😵

nika07
21. aug 2009

letu ako krásne spinká, zlatučký je 😉

bilushka
21. aug 2009

Moje zlaticko, milujem fotky spiacich nevinnych deti 😵 😵 😵
Ja sa vzdy bojim, ze mojho zobudim, tak uz dobreho pol roka ho nemam takto vyfoteneho.

letuskah
21. aug 2009

to zaspal na gauci v obyvacke tak nebolo treba blesk, bolo dost svetla, inak sa aj ja bojim ze ho zobudim

tuto fotku som si dnes a vcera pozerala ked ma vytacal do vyvrtky, tak som sa uistovala, ze to je jedno a to iste dieta a ze ho nemam ist predat na mileticku 😝 😝

mima07
21. aug 2009

bilu tak doktor sa do teba buchne alebo do tvojej susky 😀 😀 a tebe to vrta hlavou sak ked mas vysledky dobre co ine to moze byt

mima07
21. aug 2009

tak teda lenka nie len ty vyzeras dobre ale aj tie preliezky 😀 az mi je luto ze som u vas nebola
jakubko je bezkonkurencny

zuzana76
autor
22. aug 2009

dobre ranko

nika, veru, ona chce vediet o kazdom nasom pohybe 😀

bilu, pozeram cez google, dam si Italy accomodation a co mi vyhodi, akurat, ze si vobec neviem vybrat, ze kde, ja by som chcela nieco blizko Benatok, nech mozeme ist aj do benatok, ale som citala akurat tu na MK, ze s kocikom je to komplikovane, ze su tam same schody a mostiky, tak neviem, muz tam uz bol a nespominal mi, ze s kocikom by sa nedalo ist, tak sa este spytam jeho, ci ten vylet do benatok sa nam vobec oplati a este aj s malym, co ked bude mrzuty, to nebudeme mat z vyletu absolutne nic, tak asi len to more bude, ale lepsie ako nic

zuzana76
autor
22. aug 2009

bilu, ved zavolaj dokimu, teda sestricke, ze co sa deje, co tak skoro kontrola, ja by som sa tiez cudovala, ale mozno je to poctivec a po istom veku dava radsej castejsie kontroly, aj moj gyndos to tak ma , kedze si platim na rok 70 eur, tak mam narok na 2 kontroly do roka, cyto a podobne , nielen na jednu ako predpisuje zakon

zuzana76
autor
22. aug 2009

letu, krasna fotka a veru , ja uz nemam taku hadam aj dobry rok, ze spiace nadherne dietatko, tiez sa bojim fotit,ze krpca zobudim 😀

zuzana76
autor
22. aug 2009

leni, si sexica, teda vobec nevidno, ze mas 3 deti, ja ziram, sice ani na mne nevidno, ale ja mam len 1 dieta 😀

zuzana76
autor
22. aug 2009

mimus, fotky kraaaaaaaaaasa, tie tricka vam tam pozicali? aj ja sa uz chcem dokopat dat urobit patkovi nejake profi fotky, a otto je sympatak, a ta posledna fotka nema chybu, mohla by mat komentar, ze - Mamaaaaaaaaaa, pohni si, ja uz chcem jest 😀

zuzana76
autor
22. aug 2009

mmem, super navliecky, asi na vianoce malemu objednam s motivom Cars, on je zblazneny do auticok, on sa hra, ze je auticko, cuva, parkuje, ked ide pit, tak vravi,ze tankuje benzin 😀

zuzana76
autor
22. aug 2009

dnes je blbe pocko a muz je v praci, tak sa asi budeme nudit, alebo upratovat 😀

zuzana76
autor
22. aug 2009

maji, je mi luto, ze zase mate nejake trapenie ☹ , je to hrozne, niekto ma toho nalozeneho uz od kolisky do vienka, a iny ani nevie ako prechadza zivotom, dufam, ze Lilianka z toho vyrastie a neskor ju budu vsetky choroby obchadzat, a nezavidm ti to chodenie po lekaroch, viem co to je 😒 a najhorsie, ze zdravi ani nepochopia, napr. ja si odsedim v cakarni aj niekolko hodin a potom pride niekto, kto k lekarke chodi len raz za cas a hned sa predbieha a nema cas cakat a podobne, aj vcera som zazila jeden konflikt, nebola som zucastnena nastastie, len som bola svedkom, a tiez v skole, niektore kolegyne pozerali na mna, ze sa asi ulievam alebo co, to mi tak zle padlo, ze - taka mlada a tolko chodi po lekaroch, tak posledny rok som si ziadala aj skrateny uvazok, sice bolo menej prachov, ale ja som im vravela, ze chodim dost po lekaroch, tak nech nemusia tolko zastupovat, aby kolegyne nereptali tolko. Aj teraz, ked sa vratim do skoly, tak asi budem ziadat skrateny uvazok, este uvidim, ci mi vyjdu v ustrety

zuzana76
autor
22. aug 2009

no a idem uz, 9 prispevkov po sebe som uz davno nemala 😀 , papa zatial

mima07
22. aug 2009

cauko
aj tu prsi ☹ ale uz sme naobedovani a aj 2 pracky vyprate 😀 dufam ze po obede sa uz dostaneme aj von
zuzi ano tricka dala ona rovno povedala ze ona oblecenie da

zuzana76
autor
22. aug 2009

baby, keby ste vedeli co dnes varim 😀

vsetko zo zbytkov co som nasla doma, som taka lemrava,ze ani do obchodu sa mi nechcelo, hoci ho mam rovno pod oknami

takze dnesne menu 😀

polievka zemiakovo-hraskova so zeleninovym bujonom
vajicko s paprikou/ take na sposob leca, ale bez paradajok, sice ich mam doma, ale na toto som mala vacsiu chut/ plus k tomu ryza
plnka co sa robieva k pecenemu kuratu, ale bez kurata 😀 a k tomu moze byt ta ryza, mala som nejake tvrde rozky a je mi ich luto vyhodit, tak som tam picla akurat vajce, koreniny, a dala zapiect

muz nie je doma a ked pride a bude mu malo, respektove bude chciet maso, tak mu este uvarim klobasu k tomu 😀

tak takto som uz davno nekombinovala

lenkamt
22. aug 2009

ahojte 🙂

Rišiačikovi nášmu milovanému prajeme všetko naj k 2rôčkom, aby bol stále taký milý a krásny 🙂

Zuzi - dobré menu 😀 ja mám lepšie - od 2 do rána so vracala takže keď prišiel domov muž o 10 som mu len predala deti, zaliezla do izby a spala. o 11,30 som sa vymátožila uvariť deťom paradajkovú polievku a podala som mu peňaženku aby šiel kúpiť obed do reštiky pod barákom 😀

Bilu - mohla si mať zhoršenú /nie zlú/ cyto, vtedy sa chodí po polroku, čiže si nemala I ale II, aj Ivka tak bola, aj ju vystrašili a pritom to má v poriadku 😉

zuzana76
autor
22. aug 2009

leni, tak aj ty si super navarila 😀

inak ja som mala vzdy odkedy chodim gynekologovi cyto II a len raz po porode, ked mi robil ster tak som mala cyto I

maji4
22. aug 2009

Ahojte jej Zuzi pekná fotka v pase 😵 😵

ja som dnes nevarila nič mali sme zo včera tak sme to dojedli a poobede sme išli gratulovať tak tam sme zasa mali zákusky 🙂 🙂

mmem_
23. aug 2009

ahojte

tak som trochu docitala,kedze moje dieta o 6 uz vstalo nedela-nenedela 😠, ale hlasim ze uz mam navarene 😀

mimi.k: tak sa tesim ze ti prislo to DVD, ja som to posielala len tou 1.triedou,tak som sa ja trochu bala ci ti to pride,ale verila som ze sa snad na bambulku nikto neulakomi 😀

peta: to je super ze si nasla tu polievku, inak co sa tyka ze su v potravinych popredu- no neviem neviem 😅 ,jedine v tom ze si nepustia nikoho na trh, ja sa strasne hnevam ze tu vobec nie je lahke dostat sa k nejakym slov.potravinam okrem bryndze liptov,zvolenskeho jogurtu a este nejakej mineralky. Fakt bez sance 😝 ,kym na SK to je uplne naopak, a o knihach ani nehovorim,ale na druhej strane som zistila ze aspon na nete sa k nim da dostat
a su tu lacnejsie potraviny - teda aspon v porovnani s BA
a prajem peknu dovolenku, super ze to muz svokruse vytmavil, aspon bude chvilku klud