Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mima07
10. sep 2009

leni a ty si baily neodfotila? ☹
aha co som nasla
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

maji4
10. sep 2009

lenka ďakujeme za info o bai 😵 😵

lenkamt
10. sep 2009

Mimuš - akože ona sa zastavila na 5min, dala mi do ruky misku s ponožkou čo som u nich zabudla a šli, lebo Grétka bola unavená. a nemala som foťák, ale prídu snáď budúci týždeň tak ju pocvakám zo všetkých strán.

ozi Bailey som ti zabudla popriať dobre dopadnutú poradňu 😅

Susik som už dnes šmírovala na obed 😀 malá je krásna a Veronka aká veľkáčka 😨

bilushka
10. sep 2009

Susik ako opeknela a to ma par dni po porode.
Veronka fakt uz vyzera na take styri roky 😨

Leni, tak mi povedz, ved ja by som ti kupila aj tieto boby, ked prides na Chippakov tak ta nasadim s nimi na vlak a v MT uz by ta niekto tiez cakal, tak v pohode 😉

V Rajeckych sme boli aj my a mne sa tam nepacilo.
Ale Rybka mi dnes zistila, ze sa mozeme aj v tych bojnickych kupeloch kupat, bola soknuta ked som jej vravela, ze maju aj na ofic. stranke napisane, ze zakaz s detmi tak tam volala spravodlivo rozhorcena a ze v pohode tam chodia deticky 😕

Moj chlap s Mimikinym su von s detmi a som povedala ze o osmej doma a samozrejme, ze este nemaju dopite pivo 😠

lenkamt
10. sep 2009

Zlatinko moje, no to vieš že po prebdenej noci sa ja budem srať s bobami vlakom 😀 okrem toho beriem kufor s handrami a šminkami, nech som in v tom hlavnom meste 😀
sa tešííííííííííím 🙂

to je super, že sú takí kámoši, k pivu- toto ja u môjho muža neznášam, ja keď som s deťmi tak pijem slušne kofolu, môj muž dokáže vypiť aj 5pív 😝 a to sa mi na stráženie detí zdá dosť

mima07
10. sep 2009

bilu sak bud rada ze to tak pretahuju ci mate pevnu vecierku 😀 😀 😀

mima07
10. sep 2009

baby dajte tip na nejake skaldacky ale nie lego ja mam doma take podobne je to fischer price ale ako na potvoru neviem nic podobne najst 😠

bilushka
10. sep 2009

5 piv sa aj mne zda vela pri strazeni 😀
Lenze ja to beriem podla seba, ked som v onen utorok ako som tu uz dnes pisala vypila 3 a bola som KO 😝
Teda v utorok som bola este hviezda, lebo sak zuuuurka, ale vcera som uz chcela radsej vidiet svetlo na konci tunela ako takto trpiet-strasne mi bolo zle 😔

A s tym suvisi aj dnesny prichod, ved kedze vcera sa streda logicky z hladiska mojho zleho stavu nekonala tak som dufala ze dnes, ale to uz nestihame, kedze dieta bude zase rozjarene a ja mam za chvilu Odsudene 😀 😀 😀

Leni, urcite si rada, ze mas muza prec a nemusis toto riesit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mima07
10. sep 2009

bilu sak stredu budete mat od zajtra nezda sa ti toho trochu vela 😀 😀 😀
ake su odsudene este som to nevidela to je kazda cast o niecom inom?

lenkamt
11. sep 2009

ahojte 🙂

Bilu na jasné, my už stredujeme veľmi poriedko, zo 4víkendov kvôli mrche zostávajú tri, no a však nedá sa každý deň 😅 😀

tri pivá si nezvládla??? to čo boli 34% čičo? 😀 trénuj, moja, vliecť ťa z chipákov za vlasy po bratislavských uliciach asi nebude bohviečo 😀

Mima - vôbec netuším akú skladačku chceš 😅

retaux
11. sep 2009

Ahojte!
Dnes to vyzerá na upršaný deň 😒 Riadne je u nás zamračené.

Bilu: 😀 penicilín síce zabral dosť rýchlo, ale ja som u kaderníčky nebola, bola ona u mňa. Tak dlho som na ňu čakala, že som ju nechcela teraz odvolať. A navyše už mi bolo lepšie, keď ma prišla strihať. 🙂

Aj ja som zvedavá na Baily a jej bruško. Určite jej tehotenstvo pristane 🙂

peta28
11. sep 2009

cauko cauko
vcera ta ordinacia hrozne.. zaujimalo by ma de nasli takeho novorodenca, vyzeral ozaj ako mrtvi.. az mi smutno z toho bolo.

Leni nevies co bude nabuduce?

lenkamt
11. sep 2009

Ret - ty nezahováraj, kde je fotka? 😀

Peti - ja ordináciu momentuš nestíham, lebo verča panelák a ja potom odsúdené. asi pozriem cez víkend v archíve, muž sľúbil že nedela-utorok bude s deťmi poobede chodiť on von /dúfam že nebude pršať/
zajtra donesie televíziu, tak napíšem obsah nasledujúsich dvoch častí 😀

susik77
11. sep 2009

Ahojte, akurat som vam chcela napisat a pozeram, ze ste ma uz nasli 🙂
V piatok 3.51 sa nam narodila Terezka, vazila 3780g a merala 51 cm. Porod bol rychly, 21.25 prva kontrakcia, pred 3 hod. mi pustili vodu a 3.51 bola mala na svete. Je zlatunka, kludnucka, pekne papa, akurat Verca ju stale atakuje, ako taky buldozer 😎
Ma ju strasne rada akurat musime na nu davat stale pozor lebo je moc pojasena 😎

zuzana76
autor
11. sep 2009

ahojteee

susik, ahoj, prave som pozerala na fotkach, mala je strasne zlata a aj veronika, normalna velkacka , no teda mate to pestre, ale veronika si za chvilu zvykne hadam.

lenkamt
11. sep 2009

Susik - už sme ti tu síce gratulovali, ale ešte raz takto "osobne" - želáme vám veľa zdravia a nech ste spolu všetci štyria šťastní 😉

zuzana76
autor
11. sep 2009

my ideme dnes na neurologiu, dufam,ze uz naposledy na kontrolu a potom ideme mamine do hurbanova

lejla77
11. sep 2009

susik77:
GRATULUJEME 🙂 Terezka je prekrasne babatko 😵 😵 😵 Tie vlasky su uzasne. 😎

maji4
11. sep 2009

Ahojte 🙂 🙂

Aj ja pridávam grtulácie osobne takže všetko len to nej nej najlepšie 😵 😵

maji4
11. sep 2009

Peti veru tá ordinácia strašná 😔 😢

maji4
11. sep 2009

a odsúdené sú tiež perfektné 🙂

retaux
11. sep 2009

Susik: zlatučké sú obidve tvoje dievčatká. Užívajte si nového člena rodiny s radosťou 😉

letuskah
11. sep 2009

caute
kym vas docitam... vcera nam nesiel net tak chapete tie abstaky 😝 😝 😝

Susik joj malicka je krasna, gratulujeme a nech ste len a len zdrave vsetky tri 😵 😵 😵

nebyt vas tak ani neviem co ide v telke 😀 ale ked je ordinacie taka hrozna tak to ani nebudem pozerat 😝 mozno niekedy...

a mam dilemu, nasi mi navrhli ze vezmu maleho na tyzden aby som si oddychla ale nie som s tym celkom uzrozumena, predsalen je maly, treba sa o neho starat, nie je to ako netere ktore sa same najedia, oblecu, vycuraju, okolo neho este treba skakat. dat ho na cely tyzden alebo len na vikend?

letuskah
11. sep 2009

ret aj ja som zvedava na uces!!!!

lenkamt
11. sep 2009

Letu otázka je či to zvládneš ty, mne by malé chýbali na tak dlho, ale dva dni by som brala 😉

a Helka čaká 1.mája mimi 🙂 tentokrát jedno 😀 aspoň jedna augustovka mi ten máj splnila 😵

mima07
11. sep 2009

caute
letu len daj sak ked to niektora strana nebude zvladat tak mozes k vasim ist 😉
helka ma odvahu bude mat doma skolku 😉

retaux
11. sep 2009

Letu: vaši určite vedia, čo všetko obnáša, keď budú mať Jakubka u seba. Ja by som im ho dala a keby niečo, veď môžeš ísť preňho. 😉

Fíha, tak sa už riadne rozbehlo to druhé kolo tehulkovania 😵

slavenas
11. sep 2009

Ahojte 🙂 🙂

Kati krááásna si bola nevesta

Zuzi držim palce na neuro.

Susik tiež gratulujem a malá je úplne perfektná

Letu tiež si myslím ako lenka, a ty vieš sama či to vaši zvládnu, ja som malú mala u naších 4 dni a to bola menšia .

stále píšem z pokazenou klávesnicou 😖 😖

zuzana76
autor
11. sep 2009

ahojteee

doma od neurologicky, vaha 13 kg, vyska 95 cm, vraj je hypermobilny a ma nohy do X a kontrola , ked bude mat 3. roky, ona si fakt vzdy nieco vymysli a to som si myslela,ze uz na nas nemoze nic najst, maly rozprava vsetko, recituje, pocita do 5, pozna pismena niekrtore a ona si zase nieco nasla 😠

letuskah
11. sep 2009

sak to ze ja sa tyzden sama doma budem nudit 😅