Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
17. sep 2009

leni len napíš Verčinu velkosť 🙂 odfotím aj pre nu

katika1
17. sep 2009

ja keby som mala babu, tak jej beriem to prvé pyžamo 😵 mne sa tak páči 😅

mima07
17. sep 2009

caute
katika ake cislo beries riskovi a ktora mikina je chlapcenska a teplakova suprava?

mima07
17. sep 2009

bilu ze sa aj ukazes
mish nestresuj kazdy porod je iny len si pekne uzivaj za chvilu ti zacne pekny kolotoc
bilu ja som malemu objednala tu supravu z quelle dam potom vediet aka je 🙂 mojmu je ta z minuleho roka taka kratsia 😀 ale aj tak mu ju estebudem do jasli davat sak tam mi nebudu stacit asi 2 oteplovaky

peta28
17. sep 2009

Kto vsetko bude mat plysovu mikinu 😀 😀 😀 dame hromadne stretko 😀 😀

peta28
17. sep 2009

moj muz je na pive, ja som konecne uspala dieta a idem si pozriet ordinaciu co som si nahrala. Kupila som si moje oblubene linecke kolaciky v lidli a idem sa napchavat 😀

mima07
17. sep 2009

peta nerob chute 😠
ja mam rozcitanu knihu tak sa idem na nu vrhnut aj tak sa tu uz asi nikto neukaze

katika1
17. sep 2009

peťa 😀 😀 😀
aaa mima - tá oranžová a modrá.. a samotné tepláky tie prvé
ja beriem 98 🙂

katika1
17. sep 2009

mima a mikina plyšová? Možu byť všetky okrem ružovej 🙂

maji4
17. sep 2009

Katka jej tie veci sú fakt krááásne máš Ip 😉

mima07
17. sep 2009

katika dakujem uz som si vybrala snad dobre 😀

retaux
18. sep 2009

Čaute!
Teda, aký obchod sa tu rozbehol 😀 Aj ja si snáď niečo vyberiem, len teraz nejako nemám čas 😝 Nič nestíham.

Lenka: 😀 ja sa nezatajujem, len nejako nič nestíham.

katika1
18. sep 2009

Ahojte kočky.. počujte, v utorok asi ideme na dovču... prosíííím poradte čo zobrať malému - lieky a niečo mimo štandard - akože mimo oblečka a kozmetiky.. dík!!!

lenkamt
18. sep 2009

ahojte 🙂

kati dostala si mail?????

Ret - tak už prosím ťa hoď fotku, lebo spravím výlet do vrábľov 😀

Katušik - a kam idete????? mimo štandard ber šerbeľ 😀 a ja som mala aj deky do lietadla aj tam na spanie

lieky - nurofen, panadol, diazepam, fenistil aj gél aj kvapky, do nosa, do uší, do očí kvapky, smecta, kulíšek, hylak, a ja som mala aj sinupret, teplomer, leukoplasty, nožničky.

katika1
18. sep 2009

leni my šerbel ignorujeme.. piškáme do záchoda a kakame na zem 😀
a dík.. zapíšem si
ešte neviem kam.. ale asi turecko 😀 😀 😀

dostala a odpísala!

lenkamt
18. sep 2009

a ešte ten panthenol na spálenú kožu, aj keď vy ho asi nebudete potrebovať , hneďoši 😀

turecko chodteeeeeeeeeeeeeeeee,.

aj ja som ti už odpísala

retaux
18. sep 2009

Katika: a kam idete?

Lenka: asi to tak bude najistejšie. Kľudne príď 😀 Cez víkend bude u nás vinobranie, tak by ste sa aj hrozna najedli aj burčáku napili. U nás je to s tými fotkami ťažké, ja sa sama neviem a MM nikdy nemá čas. 😅

peta28
18. sep 2009

Sedim v praci, otvorene okna ap ocujem len ty si prasa, ty si prasa, ty si ale prasa... kuknem von a panicka vystupuje s deckom z auta a ta mala sa jej pocurala do jeepu.. hned ju vylozila na cestu a stale na nu krici ty si prasa, ty si prasa.. uz asi chuda nestihla to udrzat pokila panicka zaparkovala, tak s nou prebehla na travu a este stlae na nu kricala pod sem ty prasa, daj mi ruku ty prasa.. tak dievcatko docuralo do travy, popina zamkla auto a ide s dievcatkom s mokrymi gatami prec. Ta mala tak zacala lutostivo plakat ze na nu mama krici, ze normalne sa mi tlacia slzy do oci aka je ta mater sprosta. To dievcatko moze mat tak 2,5 rokov, takze urcite to auto neocuralo schvalne. Ja viem co robi rano stres a ze je to asi neprijemne tej mame ze nema nahradne oblecko alebo sa niekam ponahla ale povedat decku a kricat na neho 50 x ze je prasa sa mi vidi dost prehnana reakcia.. jaj smutno mi je z toho, ide si dat kavu

A zajtra ideme na Ela hop, tak som zvedava ako Timnka vydrzi

peta28
18. sep 2009

Kati niekde tu koloval taky zoznam liekov, Bai alebo Zuzka ho budu urciote mat, ja som pobalila co mi prislo pod ruku

Baby ja som v objednavke bola velmi skromna len jednu plysovu mikinu 😲

katika1
18. sep 2009

chudatko dievčatko!!!!!! 😔
peťa 😀

katika1
18. sep 2009

lenka a mala si aj domestos? 😀
počujte, nemali niektoré z vašich tureckých detí načky, alebo tak tam???

katika1
18. sep 2009

hnačky to chcelo byť 😀

bilushka
18. sep 2009

Ahojte,
Kati, to ste sa tak narychlo rozhodli? 😲
Akoze svadobna cesta, co hrdlicky? 😉

My sme mali okrem toho co pisala Lenka aj rychlovarku a termosku-na robenie caju a mlieka, inak nic extra, ani serbel sme nebrali, tak si to uzite, este pred zimou trochu vyhriat kosticky 😵

Mimus, ako v praci, kedy nas prides kuk?

Leni, Mimi je teraz u maminy v Ziline, tak asi preto nepise.

bilushka
18. sep 2009

Kati, my sme nemali hnacky, ja mam vo vseobecnosti opacny problem a tak to bolo aj tam, ked sme boli pred 3 rokmi v Tunise, tak som tam nebola na velkej cely prvy tyzden, uz ma feeeest bolelo brucho 😝

peta28
18. sep 2009

Rychlovarnu kanvicu sme mali aj my, pri dietati odporucam, teda pokial Risko pije caj, ten som Timke varila stale + mlieko

bilushka
18. sep 2009

Ja som s tym aj "sterilizovala" flasky, ze som ich vymyvala tou vriacou vodou, som mala totiz strasnu fobiu z ich vody z vodovodu, ale posledne dni som si uz aj ja nou umyvala zuby a v pohode nic mi nebolo, Mimikin brat to tak robil od zaciatku a tiez v poho.

peta28
18. sep 2009

Bilu ja aj zubne kefky som takto sterilizovala 😉

baileysa
18. sep 2009

ahojky,

tak nakoniec sme v stredu v tom kine neboli, od septembra mame 3d, stroj za 4 miliony a uz je pokazeny 😨 🙄 🤐

idem skusit pohladat ten zoznam liekov, okrem toho tiez rychlovarku a vela oblecenia, aj tak som kazdy den prala, co mala furt nieco mala spinave 😕
kati a ako sa to objednava, ty nam to potom posles, ci ako? idem to este poriadne pozriet 😉

baileysa
18. sep 2009

tu to je:

pre gretku
nurofen sirup
panadol baby cipky
diazepam
dettol - sprej na rany
fenistil kvapky
propolis - namiesto fenistil gelu
stodal alebo sinupret
zinnat - atb
pamycon - nerozriedeny
hylak forte
kulisek
smecta
repellent - off
do zastrcky biolit
octanova mast

pre nas:
panadol
panthenol
efrin - kvapky do oci
reasec - na hnacku
framykoin
oftalmoframykoin

a este teplomer som zabudla zobrat 😀

suzanne
18. sep 2009

ahojte 🙂

prisla som vas po sto rokoch pozdravit

a pridat sa do druheho kola 😵 😵 😵
prvy trimester pomaly za mnou tak hadam bude vsetko ok 😉
zarezavam v praci ale teda tie vecery su hrozne, ja unavena jak slak a matkovi sa treba venovat... nastastie muz pomaha, brava ho von

katika krasne vecicky, a uzite si dovolenku, a dodatocne vsetko naj k svadbe 😉