Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
22. sep 2009

Lejli, ja som jej nepisala, to musela byt Mish 😀
Ved ma napisane, ze uz ma tri posledne a tie si zobrala ty, ci ako to mam chapat?

lejla77
22. sep 2009

leni:
asi mas pravdu, lebo moj muz nato, ze aj tak to je taky stol.... a ze on tam chcel dat plexisklo. 😝

lenkamt
22. sep 2009

plexisklo 😀 to kam si sa vydala? som si myslela že som vydatá najhoršie 😅 😀

zuzana76
autor
22. sep 2009

no ateraz tu tancuje na podhradsku a furt sa ma vypytuje- co je to fish? co je to finger? 😀

boze, ja sa uz posledne mesiace citim zase ako v skole

on cele dni rozprava, teda takmer, ak prave neje, vtedy je zvacsa ticho a nespi

slavenas
22. sep 2009

muž zachranoval situáciu 😕 ,

lejla77
22. sep 2009

bilu:
ja som brala 104-ky, tie tam uz nema v albume. Mne sa uslo oranzove, zelene a svetlomodre. 😎

zuzana76
autor
22. sep 2009

plexisklo 😀

lejla, inak to bola fatalna chyba taky stol pri dietati 😀 , no ale u vas to nebolo dieta ale svokra 😀

nasim znamym prasklo take sklo v strede konferencneho stola, lebo chlap tam veceral a ked odnasal tanier, tak mu spadol nozik na to sklo a prasklo

lejla77
22. sep 2009

lenkamt:
no hrabe mu. 😀 😀 😀 Ty mas super muza, co este chces, ved ti aj pozehli. 😎

bilushka
22. sep 2009

Lejla, ze plexiskloooooooooooooo 😀
Uz sa stvrt hodinu ukladam, ze si idem aj ja lahnut, ale toto co vy davate dnes ma nuti tu sediet 😀

Zuzi, moj by do 19:30 nevydrzal, ked bol hnusny ze nechcel po obede spat tak som ho tiez nenutila ale okolo piatej-siestej uz bol umrncany na navydrzanie a iba sa ukladal....a do kedy ti potom spi rano?

zuzana76
autor
22. sep 2009

tak rano spavame do 8.30 - 9.00 a niekedy do 9.30

slavenas
22. sep 2009

ja sa tak teším že moja svokra má v kuse kopec iných starostí a nestará sa o nás , iba z času na čas, ale čo to bude ked ich mať nebude ... asi zábava

lenkamt
22. sep 2009

aj nám tak praskli dve sklá, že spadla fľaša od mlieka, teraz sme dali nejaké špeci tvrdené pieskované a drží 😉

zuzana76
autor
22. sep 2009

bilu, ale ja sa zase az tak nestazujem, len niektore dni ma take horsie, ze furt daco skemra odo mna, ale zvacsa mi da pokoj a hra sa 😀 , ale sa bojim, ci sa mu daco nemoze stat ze nespava

lejla77
22. sep 2009

A este som vam pisala, ze neviem zohnat gumaky, tak som nakoniec nasla taketo na mmb a objednala:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6632639

zuzana76
autor
22. sep 2009

lejla, pekne

a tie gumaky to naco kupujete? do snehu?

nebudu stacit cizmy? alebo nejake snehule?

bilushka
22. sep 2009

Zuzi, tak to krasne, celkom super rezim, aj vecer mas klud, len cez den je to asi o hubu 😒

Ja si tiez myslim, ze Lenka ma super muza: pozehli, ozdobi tortu, vyvalka hmotu z marhmalow a hlavne pusti manzelku na striptiz do dalekeho sveta a on sa postara o tri deti 🙂

Moj si vcera spravil malinke plusko, ked mi zomierajucej o desiatej vecer doniesol vlastnorucne uvarenu slepaciu polievku (zo sacku 😀 😀 😀 😀 ). V tych horuckach ma to fest dojalo, ze som si aj zaslzila, ale dnes ked sa na to pozeram triezvo ma to az tak neberie 😀

zuzana76
autor
22. sep 2009

on nespava odkedy sme prisli zo spanielska, dovtedy spaval celkom pekne, teda mozno raz do tyzdna nespal a zvysne dni ano, teraz je to ze raz do tyzdna spi poobede a zvysne dni nie

slavenas
22. sep 2009

bilu 😀 😀

lejla77
22. sep 2009

zuzi:
hej, ale my sme ten stol mali uz predtym, nez sa Stanko narodil a taky sa nam hodil.

lenka:
a co vas vyslo to sklo?

slavenas
22. sep 2009

zuzi gumáky máme na mláky po daždi , to je náramná zábava 😀

bilushka
22. sep 2009

Lejla, pekne su, ja som som kupila v Altero za dvojnasobnu cenu, uz mam fakt nervy ako neviem nakupovat a idem si fakt lahnut, lebo mi mrznu nohy pri pocitaci.

Zuzi, ja mam gumaky ked je poprsane a vela mlak a blata, alebo aj ked iba tak trochu mrholi, ze chodime po vonku, na zimu nie, to by mu v tom bola zima.

lejla77
22. sep 2009

zuzi:
to ked bude prsat a blato vonku, tak mozme chodit po vonku.

zuzana76
autor
22. sep 2009

bilu , polievku zo sacku? aj moj zvacsa len taku navari 😀

ale zase vie urobit tiramisu tortu 😀

ale leni podla mna je tvoj muz super tiez, teda uz len postarat sa o 3 deti a pustit manzelku v noci von, to ked sme boli v spanielksu a my dve sos estrou sme isli an nocny zatah, to bolo reci 😠

lenkamt
22. sep 2009

Zuzi - veď to čo spíte vy ráno, spíme my cez obed 😉 to ti spí pekne, keby vstával 6.30 tak zaspí aj cez obed 😉

UPOZORNENIE: môj muž žehlil iba RAZ v živote, aj to preto že je neschopák a nevie šoférovať, a to už by bol vrchol že by neurobil pre domácnosť nič 🙄 na chipakov ma nepustil som si povedala že idem a viac nediskutujem 😀 torty beriem 😀

ešte spíme 😅

lejla77
22. sep 2009

este zhanam nejaky prsiplast, tak ked viete nejaky tip...

slavenas
22. sep 2009

lejla aj ja zháňam pršiplásť

bilushka
22. sep 2009

Leni, tak mas fasa muza, ze ta neotravuje so stredami, lebo sa vedel odlifrovat na tyzdnovku het 😀 😀 😀 😀
A uz sa idem fakt potit.

zuzana76
autor
22. sep 2009

lejla, ved ja som len srandovala s tym stolom, ved aj nas nabytok uz posiel 😀

inak leni, ja poznam len 3 chlapov co nevedia soferovat 😀

no ved spi pekne vyse 12 hodin neprerusovaneho spanku, alebo ho mam rano budit? nech spi cez den? ale zase aj mne sa spi rano super, to by soms i musela budik nastavovat

aha, tak tie gumaky by sa zisli aj nam na mlaky

zuzana76
autor
22. sep 2009

prsiplast zhanam aj ja

slavenas
22. sep 2009

leni s tým šoférovaním som si myslela že si sa pomýlila