Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

meganik
13. okt 2009

inak na meniny Natalka dostala taku super knizku, sice je pre vacsie deti-pisu tam, ze od 6 rokov, ale vrelo odporucam napr. aj ako darcek pod stromcek detickam, co ich citanie bavi. Su tam pribehy a vety su poskladane tak, ze namiesto nejakych slov su tam obrazky, takze my si napr. pred spanim citame tak, ze ja citam vetu a obrazok pomenuje Natalka-takze citame vlastne spolocne 😉

http://www.kniznyweb.sk/jnp/cz/citatelia/vyber_...

no a tuto som nasla taku rucnu vyrobu, kto chce tak tato mamina tam ma pekne vecicky, ja som objednala nasim a aj svokrovcom take uvitacie tabulky na dvere 😉

http://www.artwoodnelly.blogspot.com/

no a este, ked davam vianocne tipy...tak happy foto ma akciu na kalendare-ja uz som objednavku odoslala a teda mam uz polku darcekov vybavenych 😎

meganik
13. okt 2009

no a na zaver mojho mini vstupu-monologu vam zelam prijemne stretka 😵

pekny den

meganik
13. okt 2009

mimi prebehla som posledne stranky co ste pisali, ale Natalka moc nieje na nakupne centra, v avione vezme na milost jedine tie skakacie gulicky - a to my sme tam potom aj dve hodiny a do ikei mi nevkroci, lebo sa tam niecoho priserne zlakla...takze sa zase nepridam, skoda 😒

snad niekedy v mc rybka...uz sa tam chystam poobzerat, ked je tak vselijako vonku 😉

lenkamt
13. okt 2009

ahojte 🙂

topanky som kupila super v deichmane posledné dvojo 24 - sú veľké ako 25 😕 za 400Sk 😵 😵 😵 neskôr hodím aj fotky, fakt sú super 🙂

Peti - 😀 😀 😀

Bilu - 😠 😠 😠

Mimuške udeľujem pochvalu za snaženie, len sa snažíš moc na východ, to máte ďaleko, skús sa posnažiť niekde v strede ako Bilu písala 😀 ja by som brala nejaký trenčín a spol 😀

Meg - a ty čo s veľkým stretkom už aj Slávka sa pridala tak šup šup nové tváre 😉

mishelin
13. okt 2009

leni tak dobra cena,aj ja surne úpotrebujem pre maleho daco bo tie botasky sa podpisali pod jeho hrdlo 😝

lenkamt
13. okt 2009

a ja som si kúpila v číňaku vo výpredaji super bundu za 5euro 😀 😀 😀 ty kokso to ako ja idem chodiť poobliekaná 😀

mishelin
13. okt 2009

wau aj to aka dobra cena 😀 😕 no a co ved to nik nemusi vediet 😅

susik77
13. okt 2009

Ahojte baby, daujem za pozdravy. mame sa fajn, vsetko stiham ovela lepsie ako pri verce ked bola mala. Terezka je pokladik. v piatok koncime 6.tyzden:)

zuzana76
autor
13. okt 2009

ahojte

som sa babrala s tym kalendarom z happyfota, no a urobila som asi 3 listy a stale mi pise,ze fotky maju zlu kvalitu cico a ze nie su vhodne na tlac, pritom maju aj 1,6 MG, teda dobre rozlisenie, tak nechapem, neviete mi poradit? robim to prvy krat, teda to je dobra maturita

leni, no a co, to nemusi nikto vediet po prve, po druhe aj ja som uz viac krat na trznici natrafila na super veci, po tretie niekto moze mat oblecene aj znackove oblecenie a ked otvori usta, tak je to strasne

zuzana76
autor
13. okt 2009

susik, mala je krasna, nech s avam dari a mala nech je zdrava a tebe vela sil a mliecka

meganik
13. okt 2009

leni no teda, ked beriete aj nove tvare, tak s nami kludne ratajte 😉

a kedy ste sa to vlastne dohadovali, na aky termin cca? este pred vianocami...lebo ma napadlo, ze by sme si mohli spravit napr. mikulassku party aj pre deticky a aj pre nas alebo tak podobne 🙂

no a ak sa da vyjadrit k lokalite, tak my tiez niekde taky stred pr. ten Trencin nebol odveci 😉

tak pekny vecer...idem pozerat ordinaciu, ked mi to moje dieta dovoli...vacsinou vidim len obraz-zvuk mi prehlusi moje zlata Natalka 🙂

susik77
13. okt 2009

zuzi-dakujeme 🙂 zatial chvalabohu mam dost mlieka , mala rastie ako z vody 😵 na konci 6.tt uz budeme mat asi 5 kg 😵 -od narodenia to je asi + 1 kg 🙂

meganik
13. okt 2009

jaj ale este som zabudla dodat, ze v novembri stretko urcite nezvladnem kvoly skole, po dnesnej navsteve kalendara mi to vychadza obcas aj tak, ze mam tri skusky hned za sebou...tak to neviem ako zvladnem, ale ak by som bola sikovna-tak december uz by som mala free ... no a uz som het 😎

zuzana76
autor
13. okt 2009

susik , krasne, skoda,ze uz chodis pomenej, ale verim ti,ze pri amlej nemas vela casu a ako to znasa Veronika? Neziarli?

susik77
13. okt 2009

zuzi: nie, ma terezku strasne rada, hladka ju po vlaskoch, chyta prsteky-ze tady je, tady je 😀 a krmi ju kockami zo stavebnice 😀 😎
doma je vsetko ok, ale vonku vercu moc nezvladam, vobec nechce ist za ruku a uteka uplne opacnym smerom...dnes mi utiekla do pola-takze bola totalne blatatko 😎

lenkamt
13. okt 2009

pridala som fotku topánok 😉

Meg - to s tým mikulášom je super nápad 😵

a dnes som si vybrala aj sedačku: http://www.nabytokbodnar.sk/?str=katalog&detail... súpravy ibaže by som chcela inú farbu 😅 tak tam musím nabehnúť či by mi ju spravili aj s iným poťahom 🤐

no a máte pravdu, tá bunda úplne super, mám podobnú za tisícku, akurár v inej farbe a bez patentov 🤐

susik77
13. okt 2009

baby, neviete-kosicanka uz porodila?

zuzana76
autor
13. okt 2009

tak potom dobre,ze neziarli a casom sa nauci aj pekne chodit za ruku a ty satkujes? Lebo si pisala,ze malu budes nosit v satke a veroniku v golfaci

lenkamt
13. okt 2009

no a moje deti vedia vyliezť na kuch. linku - dajú jednu nohu na úchytku na spodnom šuflíku a vyšvihnú sa hore 😖

čižiem v deichmane mali veľa kadejakých, chcela som im rovno zobrať tie snehulky čo mali minulý rok ale 25 boli malé ako tieto 24, tak neviem asi ešte počkám 🙄

to je všetko čo som vám dnes chcela, idem pozerať panelák a odsúdené, papa 😔

susik77
13. okt 2009

zatial nie, mam dilemu, ci mi v satke nezmrzne ☹

zuzana76
autor
13. okt 2009

o kosicanke nevieme nic, ale mala termin nejako v septembri, tak uz asi ano

leni pekne cizmicky a kocky velke pomocnicky, to patko radsej rozhadzuje ako upratuje

zuzana76
autor
13. okt 2009

potom som videla take nejake kabaty pod ktorymi sa to babetko nosilo, neviem ako sa to vola, ale mozno to najdes na strankach nejakych nosicov, ale je to dalsia investicia

susik77
13. okt 2009

jj ale neviem ci sa mi to oplati-pozerala som ze to jecez 2000 kc, este uvazujem o tej kapse...

bilushka
13. okt 2009

Kosicanka uz ma Riska viac ako mesiac, ale neviem nic blizsie o nej ani ja...

Leni, pekne topanky, ja som bola tiez v Deichmane a mali tam kopec snehul okolo 10 €, ale pre chalanov nic moc vyber, pre baby maju vzdy krajsie, aj vcera sme v Slovenke kupovali Adamkovi rolacik, pre chalanov mali tmavo modry a cierny a pre baby ruzovucke, pasikave este s takym ozdobnym lemovanim okolo krku...

bilushka
13. okt 2009

Susik, Terezka je na tej poslednej fotke v kybliku prenadherna 😵
Ako s nimi chodis von, mas ten skejt pre Vercu za kocik, ci len tak nadivoko beha pri tebe?

susik77
13. okt 2009

bilu: dakujem 😵
veru, nadivoko-ona je taka divoska 😖 😎
ale ideme kupit skate.
baby, vcera sme kupili pre vercu kombinezu od tchibo. je super 😵 nohavice na traky+bunda. v on-line obchode uz bola vypredana, poslala som mm aby pobehal po obchodoch a zohnal 😵 verca sa z nej uplne vytesuje 😵

zuzana76
autor
13. okt 2009

uspavala som, idem si umyt vlasy, nech som na zajtrajsich fotkach zo stretka k svetu 😀

tu Tchibo nie je 😒

peta28
13. okt 2009

Meg a ty si nemala minuly rok uz statnice?? ci co som teraz nejako mimo zas ze mas skusky..
Leni tusim sa vyberiem aj ja do Deichmanu .. ale ja velmi na snurovanie nechcem. Mala sa stale obuva sama a chce si viazat aj snurky a to takym stylom ze ich vyvlacie najprv cele a potm ich pracne strka do dierok.. niekedy rano a v skole je to des.

retaux
14. okt 2009

Ahojte!
Peťa: a ty čo nemôžeš spávať? To s tými šnúrkami poteší, keď sa ponáhľaš, čo? 😀 😒

Ja som včera Lucke skúšala veci z minulého roka, tak našťastie jej je zimný overal dobrý aj jedna vetrovka s otepľovačkami, tak nemusím nič kupovať. Ja som jej len kúpila snehule a čižmičky. A ešte jeden kabátik. Tak je vybavená, len musím dokúpiť čiapky nejaké, šálik a roláčiky.

A ja dúfam, že sa dožijem konca zimy s mojou zimnou bundou, lebo ja neviem ako je to možné, ale mňa už teraz tlačia rifle 🙄 😖 To som pri prvom tehu ani nevedela, že by mi ešte brucho malo rásť a teraz... Keď to takto pôjde ďalej, tak do konca zimy si budem musieť kúpiť ešte jednu bundu.

tintinka
14. okt 2009

dobre ranko.
susik, gratulujem k malej terezke, je naozaj krasna.
ja malu nosim v satke alebo v nosici (mam liliputi) a zatial mi vojde aj tak, ze si na to obleciem bundu a zapnem sa do nej spolu s nou. uvidime ako to bude v zime. ked sa chceme spolu vojst do mojej bundy, budem musiet asi schudnut, lebo mala mi urcite narastie, tak aby sme mali stale rovnaku velkost 😀 a vlastne ked si ju do toho nosica davam, ani ju n eobliekam moc nahrubo, aby sa nepotila, lebo ju hrejem ja vlastnym telom a zaroven moja flisova bunda, takze urcite nezamrzne. len zas, ked ti verca uteka, je asi jednoduchsie za nou behat, ked mas terezku v kociku, ako by si ju mala mat v satke. ja sa toho stale bojim, ze niekde spadnem a hlavne v zime ked bude aj lad a sneh. ja ten nosic vyuzivam ked nesiem maleho do skolky, alebo ked idem do obchodu.