Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lejla77
14. okt 2009

meg: a dokedy vam prisli gumy?

meganik
14. okt 2009

lejla no my sme objednavali vo velkom, aj pre nas, nasich a aj pre svokrovcov, takze to trvalo cca 4 dni, ale pisu na stranke, ze ak maju na sklade, tak ti ich dorucia do 24 hod. ...ved skus si zo zaujimavosti nejake vybrat a malo by tam niekde pisat, ci ich maju alebo kolko by trvalo dodanie v pripade objednavky 😉

no a my vo velkom upratujeme, utierame prach, dala som prat a zacali sme vysavat...ja na velkom a Natalka za mnou beha s tym detskym vysavacikom-no krasna je 😵

peta28
14. okt 2009

Kati mame 2 izby a obyvacka je spojena s kuchynou, takze bordel vsade, hracky , papieriky, ceruzky vsade, pokreslene vsetko steny, sedacka.. upratujem ako stiham a mama pocit ze non stop dookola len upratujem, periem , zehlim a stale je vsade bordel

lejla77
14. okt 2009

som sa tam dovolala, ze mozno v piatok by boli. Tak asi skusim a ked nie, tak zrusim servis. No co uz.

mimi.k
14. okt 2009

Ahojte,

tak Peti, ja ani do práce nechodím a kruhy pod očami budem mať tiež 😉 Adamko sa asi naozaj začal pýtať, v noci sa o 4,15 zobudil, že cikať, tak som v polospánku vyskočila, dala ho na nočník, vycikal sa, potom asi potreboval doplniť zásoby, tak si ešte vypýtal mliečko, a potom zaspal. Ja už veľmi nie...to bude teraz asi ako malé miminko, akurát, že nebude len jesť, ale aj cikať v noci?

Peti, ja tiež dookola robím to isté, asi to tak má byť 🙄 a ešte okrem toho stále balím a vybaľujem...

Kati, krásne rozhodnutie 😵

Volala som s mamou, u nás v ZA je už sneh 😕 všetky deti išli vraj ráno do školy v zimných bundách a čižmách...to sme zasa skočili z leta do zimy....a zomrela jej najlepšia kamarátka z onko...a tým pádom prišla o všetky 😔
Čo vám poviem, tešme sa, že sme, lebo život je fakt nespravodlivý niekedy...

Ani my nejdeme doobeda von, tak som aspoň navarila a idem sa trochu pohrať s Adamkom...a teším sa na to stretko.. 🙂

mimi.k
14. okt 2009

Kati, tak to si ale fakt lacná 😉 ja keď som si urobila štátnicu, tiež som doučovala doma a už vtedy pred 12 rokmi mi dávali stovku na hodinu 😕
Prehodnoť 😉 😎

peta28
14. okt 2009

Lejla tak ty sa najprv objednas do servisu a potom zhanas gumy??? dobreeeee 😉
Mna sa muz pytal ci ma na piatok objedna tak som ho poslala do kelu, ze najprv tie gumy nech mam predsa doma a potom budeme riesit servis.

Mimi tak si sa stazovala ze nechce cikat do nocnika, tak sa mu to zapacilo 😀

lenkamt
14. okt 2009

no čaute, požehlené, dlážky umyté, dnes už nerobím 😀

Kati - 😕 to ako pôjdeš na chipákov s bruchom? 😀 ale nie, super že si sa takto rozhodla, v 30tke budeš sexi mamina s odrastenými deťmi 😀

Mimi - 😔 😔 😔 strašné, toto sme aj my zle znášali keď ocinovi zomierali spolupacienti 😔 svinská choroba 😠
a Adamko aký šikovníček, fakt tieto deti čo sa dlho nepýtajú sú potom rovno bez plienky a my čo nočníkujeme skoro od narodenia sa počas spania v kľude úplne prečúrame ....

aj u nás je už sneh a deti v zimnom oblečení, Verča si ráno pýtala aj rukavice 😝

meganik
14. okt 2009

lenka si sikovnejsia ako ja-dlazku som este neumyla 😎

akurat mi volal mm, ze na piatok sa mu ohlasilo vedenie na celodenne rokovanie az do vecera...no takze ho neuvidime uz od piatku, kedze na vikend cestuje domov na vychod 🙄 a to uz ani nemyslim na to, ze v piatok som mala ist do skoly, lebo mame profaka co si potrpi na ucast - inak buzeruje na ustnej...no same dobre spravy 😒

idem si spravit kavu

katika1
14. okt 2009

hlásim sa bez mireny 😀 😀 😀 😀 😀
meg, ja som bola na dennom, už som na externom 😉
inak aj Riško sa zo dna na den začal pýtať na nočník - niekedy na jar ešte.. len kakať don nevedel 😝 a kakať do nočníka sa naučil v Turecku
aaale on väčšinou aj tak chce pišať do záchoda a vyzerá to nasledovne.. otočený je k stene, opiera sa o nu, stojí na mise a tak pišá 😀

to je zimááááááááá 😔

inak Lenka, vystihla si to.. budem mať 30 a velké deti.. a už sa možem starať len o seba.. aj preto sa na to chystám
a dve deti sú moja konečná méta, lebo tri to je už na slučku u mna 😅 dúfam, že nebudú dvojičky 😀

mima07
14. okt 2009

caute
vonku je priserne a to hovorili ze po obede bude vietor ustavat ale tu sa to tak nejavi 😠
katika gratulujem k rozhodnutiu 😉
ja mam slovensku dovolenku upratujem ☹ ale aspon sa budem vytesovat ze mam chvilu poriadok
peti u nas je tiez vecny bordel ale ja to uz neriesim

lenkamt
14. okt 2009

😀 😀 😀

ešte raz sa pýtam, ako pôjdeš s bruchom na chipákov????? 😀

Meg - máš to pestré ☹

katika1
14. okt 2009

ženy aj u nás je furt bordel 😝
negratulujte ženy.. vybratie mireny ništ neznamená.. ja sa tak bojím druhého dieťaťa-.. podla mna som bola na hovno mama aj pri prvom 😔 😔 😔

lenkamt
14. okt 2009

halooooo 😀

Mimušik, hľadaj prosím ťa niečo v okoli tn, ty si taaaaaaaak šikovná, že určite nájdeš pecka bomba ubytko 🙂

lenkamt
14. okt 2009

Kati - na to si ako prišla, veď Riško je neskutočne zlaté, zdravé šikovné dieťa 🙂

lenkamt
14. okt 2009

tak asi chipáci nebudú 😅 😀

zuzana76
autor
14. okt 2009

ahojteee
my sme mali stretko so Slavkou, obe su zlate aj mamina aj Vaneska a konecne sme sa uz stretli.

Pridala som aj fotky. precitam neskor ideme papat .

katika1
14. okt 2009

leni lebo mi až príliš často odišli nervy pri nom 😔 aj teraz je to tak 😔
Riško je zlatý aj šikovný, ale zlý 😔
pochybuješ o tom, že sa na chipákov vytrepem aj s velkým bruchom????

katika1
14. okt 2009

jéj obe ste krásne 😵 aj detičky.. 😵 😵 😵
no ale Paťkovi by som tipla aj 5 rokov 😨 🤐
zuzi kolko meria???

zuzana76
autor
14. okt 2009

patko ma tak 95 cm, aspon to ho domerali pred mesiacom u neurologicky, ale vaneska je podla mna od neho vyssia 😉

mimi.k
14. okt 2009

Kati, ja mám rovnaké pocity ako Ty 😅

bilushka
14. okt 2009

Zuzi, ake ste peknucke-aj vy aj deticky 😵
Slavka, nechapem, co chces chudnut, ved nemozu nam vsetkym totalne ze kosti trcat 😀
Zuzi, sa mi zda, ze mas rovnaky sveter ako Mimi, ten hnedy-Majka, co hovoris, je to on?

Kati, ja mam uplne identicke pocity ako ty-ze som nanic mater 😔
Malemu 4x poviem pekne po tichu a slusne: Matejko, prosim ta nevytahuj tie cedecka zo skrinky, Matik prosim ta, nepocul si co som povedala??? a podobne...a ked na piaty krat zruknem: tak Matej, rozumel si ma, okamzite zavri tu skrinku! tak posluchne a rozreve sa, ze mama nekric ☹
A milion podobnych situacii v tejto verzii.
Kolko krat uz hned iba spustim blakot na neho, lebo viem, ze posluchne, ze po dobrom to nejde a potom mi je to samozrejme luto.

Mimi, to mi je luto s maminou, ako to berie?
To uz snad nie je mozne, ako zaslo slniecko a vesela nalada, tak uz iba same taketo spravy a udalosti okolo 😒

mimi.k
14. okt 2009

Zuzka, krásne fotky - vy kočky a detičky zlaté..ale aké veľké..to aj ja mám už také? 😕 a sediaaaaa.....to je úkaz...

lejla77
14. okt 2009

Tak kocky, nakoniec som objednala tieto. Som zvedava, ci mi do piatku pridu.
http://www.nejlevnejsipneu.cz/sk/pneumatiky.php...

zuzana76
autor
14. okt 2009

no , musim ist fachcit, my sme skoro aj zmeskali stretko, ved patko vstal az o 9.00 a o 9.47 nam isiel autobus a to bol este nevyspaty, nakoniec aj zavelil,ze Mama podme domov 😀

Slavka, vobec nezaspal,ani cestou v buse, isla som busom 32 na klokocku a potom pesi na cerman, uz o 12.30 som bola doma

Idem ho nakrmit uz konecne 😀

bilushka
14. okt 2009

Mimi, tak mame rovnake pocity, len ja som to viac rozpisala, tak ty si to odoslala ako prva 😀

A ty nemaj taky pocit, ze ti odchadzaju nervy, ja prave pri tebe si pripadam ako klbko nervov a ty ako oaza pokoja.

zuzana76
autor
14. okt 2009

Bilu, Tu vestu mam z Peek and Cloppenburg, tuto sobotu som ju kupila , takze mozno mame taku istu

dakujeme za pochvaly

lejla77
14. okt 2009

bilu:
u nas ani po zlom nepomaha. Mozem aj vrieskat a nic. ☹

mimi.k
14. okt 2009

Bilushka, no mama mi volala, že bola v obchoďáku, čo nakúpila a tak a medzitým mi to povedala...preglgla pri tom...určite jej bolo ľúto, ale ona vie, že ja to dosť zle prežívam, tak hneď skočila na inú tému...že aké čižmičky Terezke kúpila 😒 viem len, že jej to zavolala jej dcéra, a že príde k mame asi v sobotu...taká stará ako my...a bez mamy...o to horšie, že mali doma až rozprávkové vzťahy....

Bilushka, o 16tej pôjdem z domu, oki? Nejako namontujeme sedačku a to máme tak akurát na tú pol piatu...

mimi.k
14. okt 2009

Bilushka, Zuzka, ja mám trocha inú...ale je tiež hnedá, mám ju z Gin Tonic....stále nechápem, kto vymyslel taký názov pre oblečenie 😀