Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
25. okt 2009

Ahojte tak dnes som muža nahnala aby si ten hotel aspoň pozrel.....a uvidíme 🙂 🙂 uvidíme lebo vždy ku koncu roku majú v robote strašný frmol a pochybuje ,že mu dajú na tú sobotu volno ale že ak by mu dali tak pouvažuje 😎 tak možno...no neviem v stredu budem vedieť viac ...

Jéééj Let tak super ,že idete aj vy 😉 😉 užite si to tam 🙂 🙂

Zuzi ja som chcela malej kúpiť ten lap-top čo majú v tescu teraz v akcii ale nejako sa mi to nezdalo ani ju to nejako nezaujalo ked sme jej ho dali aby si vyskúšala no tak neviem ....zuzi hod link ak nájdeš na tú knižku tie zvieratá v tých kontinentoch sú super to by Liliku bavilo lebo má takú jednu knižku sa volá že zvieratká v divočine a je to aj s puzzlami tie puzzle som vybrala a tiež tam sú krásne pokreslené kde a ako zvieratká žijú.Túto:http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://www.najna...
%25C3%25A1%2Bv%2Bdivo%25C4%258Dine%26gbv%3D2%26hl%3Dsk%26client%3Dfirefox-a%26channel%3Ds%26rls%3Dorg.mozilla:sk:official%26sa%3DN%
26um%3D1&ei=fJXkSoLUDIv0mQPeu8miCw
dúfam ,že nerozhádžem stranu

maji4
25. okt 2009

JA mám muža na futbale takže sama sedím za Pc pochopiteľne Lilianka už spí 😵 😵

katika1
25. okt 2009

maji dík za rozhádzanie 😀
Lili riadne skoro zaspinkáva.. ja ho ešte nedám, nech ide o 8mej- teda o 9tej po starom 🙂
moj chlap vyklebetil celej rodine, že som si dala vybrať mirenu 😔 a ja som to tajila 😔 a teraz všetci budú vkuse, že kedy bude bábo 😔 a práve tomu som sa chcela vyhnúť

maji4
25. okt 2009

katka ja ju nemám orzhádaznú 😲

A k tvojmu problému dodám len jedno chlap 🤐 😔 😕

maji4
25. okt 2009

Katka skoro ved ako vždy išla síce po starom čase o 6 ale zasa doobeda išla normálne akože o 11-nástej takže do večera sa unavila ako vždy. A keďže mi v noci pekne spinká a ráno sa mi budí okolo 6.30-7-mej tak mi to neprekáža väčšinou vstáva o 7 to ešte ráno pokukáme rozprávky a potom o tej 8mej vstávame 😵 😵 čiže spí tých 12 hodín v noci a cez den dá max hodinu ale najčastejšie mi spí 45 minút tak aspoň v noci si oddýchne 😵 a mne to vyhovuje 😅 😅 aj ja si oddýchnem 😵

letuskah
25. okt 2009

tak hodiny su prestavene ale som teda riadne zmagorena z toho casu, Kubka sme ulozili o 20,30 po starom a o 19,30 po novom tak dufam ze nebude aj on zmagoreny, ddobedu siel spat normalne to sa bojim mu posuvat lebo mi nebude spat a teraz tiez nezaspal som ho musela uhladkat k spanku

nenavidim zmenu casu

letuskah
25. okt 2009

my chceme kupit kubkovi stan s bobom stavitelom, jeden maju v quelle ale dost je drahy a ten co sme mali sme reklamovali a vratia nam peniaze, ale nasli sme len obrovske co mu izbicku zahataju tak asi skoncime pri knizke boba stavitela, on to vola bobtavistel 😀

lenkamt
26. okt 2009

ahojte 🙂

Letu - supeeeeeeeer, tešíme sa 😵

naše včera namotané na bambuľku s telefonmi, tak som im vytiahla také verčine staré a volajú si z izby do izby 😵 a najradšej majú bambuľku o kamarátoch - lenka furt vykrikuje že koláčik koláčik 😀 lebo tam bambulka si 1x zaspieva že podelia sa o koláčik 😀

posun času my klasika v pohode, vstali 6.30 namiesto 7.30 a na obed šli spať normálne o 12, večer 20.30 🙂

katika1
26. okt 2009

Ahojte 🙂 aj my sme posun prežili super - vstali sme o 8.00, čo by bolo 9.00 🙂
lenulik preložené, snád dobre 😅

lenkamt
26. okt 2009

Kaťušik - aj ja som to tak pochopila, ale tento nemec píše nejako komplikovane na moju angličtinu 😀 to je ten čo mi posielal drahé parfémy na narodky, vianoce a tak 😀 starý chlípnik 😀

lenkamt
26. okt 2009

a KONEČNE si moja naj kámoška na fb 😀

katika1
26. okt 2009

Leni no on bude nejaký divňas 😕 ved mu ani prd nerozumieť. Podľa mna nevie používať anglické časy 😝
jeeeej idem kuknúť a vytešiť sa 😀

retaux
26. okt 2009

Ahojte!
Ja na fb asi už aj prestanem chodiť, lebo mi nefunguje 😢 Nič sa mi nedá stlačiť - teda na nič kliknúť.

A je tu niečo nové okrem rozhádzaných strán? 😀

letuskah
26. okt 2009

caute
ret ja to nemam rozhadzane, urcite pouzivat internet explorer 😀

my sme posun prezili genialne, Kubka som ulozila o polhodinu neskor vecer, zaspal az o hodinu, zobudil sa o pol hodinu skor ako bezne, teraz uz asi 15 min spi, cize o pol hodku skor ako obvykle, kedy vstane a kedy ho vecer ulozim netusim, nenavidim tieto zmeny casu, nielenze mi trva tyzden kym sa naucim novy cas, lebo ja to furt preratavam na stary a som mimo, ale este mi to aj dieta domota 😝 😝 😝

letuskah
26. okt 2009

ret to je divne, mne sa to na fb tiez niekedy zablokuje ale staci ked sa odhlasim a prihlasim na novov a uz to ide

letuskah
26. okt 2009

a idem obedovat lebo zaludku tiez nevysvetlim ze este nie je ten spravny cas 😎

katika1
26. okt 2009

a kde sú Bilushkovci??? 😨 😕 však už sú doma z výletu, nem?

bilushka
26. okt 2009

Ahoj ahoj,
zdravim vsetkych vospolok, uz su moje tuzby konecne uspokojene a sedim pri koni, na hoteli sme mali net len v hale, tak som len obcas nakukla, ci je nieco nove s prihlaseniami na stretko, ale aj tak uz v tom mam definitivny gulas, tak mi napiste zoznam, kto ide a kto nie, aby som vedela, na koho sa mam tesit 😉

Vcera po ceste sme boli na obhliadke Mimikinej nehnutelnosti, to je iny penzion co oni stavaju a nie ze rodinny dom 😨 , strasne velikanske mi to pripadalo, ale ved to je dobre, planuju vela deti, tak nech ma kazde izbicku a este je tam aj hostovska pre nas 😀

Kati, mne sa praveze paci, ako sa tvoj chlap tesi, ze Mirenu mas von, to je vidno ako sa tesi na druhe dietatko a ked rodina nie su vypatlanci tak nebudu otravovat s otazkami, aj ked pri tvojej kombinacii mlada & plodna ani nebudu mat kedy otravovat, mna len trapi, aby si aspon do stretka este vydrzala nerozmnozena, aby sme si mohli pripit, nech chuda fazulka neplava hned od zaciatku v chlaste 😀 😀 😀

mimi.k
26. okt 2009

Ahojte,

tak my na stretko nejdeme, lebo máme približne na vtedy dohodnuté nejaké práce na dome. Ale všetci povedia len orientačne, že napr. o 3 týždne prídeme, tak sa môže stať, že budeme mať vtedy aj "voľno". Tak sme to s mm uzavreli tak, že aj nič vtedy nebude a bude sa dať dohlásiť neskôr, tak pôjdeme, ak nie, tak nie....teraz je nám to veľmi skoro, keďže nevieme, čo bude...inak program vyzerá super, aj účasť krásna... 😉
Peti...Ty si aká akčná žena, super si to povybavovala 😉

Katka, ja mám takéto stavy bežne pri každej menštr. 😝

Lenka, tú Tefal panvicu mama kúpila asi pred týždňom v Metre za 3,2 tis. cca. Ale to bola fakt super cena. Na nete čo sme pozerali, tak najlacnejšie sa dá kúpiť nejako cez 4 tis. Super je na nej hlavne to, že netreba olej, alebo len minimum.
Sedačka sa mi páči a hlavne je veľmi praktická, ešte som nevidela také rozkladanie.
Veronike držím prsty pri tom zákroku...

Zuzka, Paťko krásne číta. Adamko tak podobne, ale niekedy sa ešte pomýli. Paťko inak krásne artikuluje..šikovníček...

Nika, krásna kytica 🙂

Bilushkovci sú už doma, včera sa cestou zastavili u nás v ZA, tak sme sa vytešili... 😵
Veď hádam sa Janka prihlási...

Mima, aj my sa bojíme balónov. Ale neskutočne...normálne panika.

Adamko teraz nosí 23jky, tak na zimu som mu kúpila 24. 25 sa mi zdali ako lode, ale ktovie, môže sa stať, že nám nebudú stačiť na celú zimu..uvidíme...

lenkamt
26. okt 2009

😀 že aby si vydržala do stretka nerozmnožená 😀 ale je to pravda, Bilu máš recht 😀

my sme dnes zahodili 3ks cumľov von oknom, ostatné som ukryla že nemáme. doteraz /1,5h/ zaspávali a aj tak nezaspali, tak som schované vytiahla a dievčatká milované boli tuhé do 2minút 😠

na stretko:
ty, Peťa, Katika, Mima, Nika, Slavka, Zuzka, Letu a ja. dúfam že aj Mimi 😉 na koho som zabudla???? 😅

bude poník aj Mikuláš 😵

mimi.k
26. okt 2009

A tak sa Janka prihlásila 😀 telepatia... 😉

bilushka
26. okt 2009

Jeeej, Katika ma akurat zhana, ved som sa ta chcela opytat, ako si sa rozhodla s tou stredou, kedy prides, ci budes spat a pod. Aj Mima sa vyjadri, o kolkej ta mame cakat!

Ja uz som bola dnes aj cvicit s malym v tom centre a oprala dve pracky a riesim interierovy problem: mame v spalni vstavane skrine, len nie po celej dlzke steny, je medzi nimi medzera tak do metra a teraz ked nam uz je kazdy priestor dobry sme si vymysleli, ze medzi tie skrine si dame spravit policky a problem je, ze nevieme vymysliet zatvaranie, ja som myslela ze nieco ako vysuvacia roleta, dnes som sa bola pytat v Divendoore aj Komandore a ze oni take nerobia, iba v Divendoore mi povedali, ze mi na to vedia spravit normalne dvierka na panty-aj to len mozno, podla toho ake krive podlahy mame...tak teraz vobec neviem ako to uzavriet 😒

Strasne som sklamana aj z ich odpovedi v oboch obchodoch, ze si to mam kuknut na nete kto take robi, ze sa im vidi, ze niekto ano ale ze nevedia kto, no skratka ochota prevelika 😠

lenkamt
26. okt 2009

😀
všetky naraz
😀

mimi.k
26. okt 2009

😀

bilushka
26. okt 2009

Mimi ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
A ja ze som ta vcera prehovorila ☹

Zoznam na stretko je waw, ponika a Mikulasa som este zachytila vdaka Petinym strategickym hviezdickam 😀

Ret, neprides nas aspon pozriet?

Prosim si este link na Patka a Lenkinu sedacku, lebo to uz dozadu asi nevykutrem.

lenkamt
26. okt 2009

Bilu - ikea ti nepomôže??? http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/7015... majú rôzne rozmery

a super že Majka budú mať veľký dom, máme kde organizovať stretká 😀

bilushka
26. okt 2009

Ja verim v silu telepatie a viem ze pocuvas moju spoved,
tak otvor branu, lebo ju rozbijem,
ja nechcem nic len tvoju odpoved

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Kto to spieva?

lenkamt
26. okt 2009

Mimi ja teda dúfam že majstri neprídu a vy prídete 😵 verím tomu 😉 s kým ste to dohodnutí? 😀

bilushka
26. okt 2009

Leni, viem ze sa opakujem, ale si SKVELA-uz len preto, ze si na prvy sup pochopila, co chcem, v tych studiach na mna kukali jak na debilku, ze co im to popisujem, stale ze: ako ze to nemate po celej dlzke steny a podobne retardovane dotazy...no tak ale ja potrebujem len tie zaluzie kto mi urobi, skrinku nechcem a este by som to chcela v nejake veselej farbe, akoze pomarancova alebo zelena, kde to mam pozhanat? 😅