Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
23. nov 2009

Peti - k tým rámikom, takto cez stránku to naprd vidno či to môže byť aj odpojené, alebo furt v zástrčke, asi treba ísť priamo do predajne, napr. v nay ich majú asi 10druhov 😉

slavenas
23. nov 2009

letu že malinky pulovrik 😀 😀

lenkamt
23. nov 2009

idem sa rozlúčiť s pochvalou mojích detí - dnes od raňajok jedia všetko samé, síce utierky /nie podbradníky/ okolo krku, ale jedia samé 😀

ahojte 🙂

slavenas
23. nov 2009

nika , malá vôbec už nespáva cez deň ?

slavenas
23. nov 2009

leni šikovné sú veľmi tie tvoje kočky . 😉

bilushka
23. nov 2009

Moj vobec neje sam 😒
Trochu take pevnejsie, ked ma ryzu alebo zemiaky s masom, chlieb, ale jogurty a polievky vobec.
Sam mi povie, ze maminka pomoz mi.
Nieco podobne ako pisala Ret, ze on za mnou pride, ze on to nevie a to aj pri vyzliekani a obliekani.

nika07
23. nov 2009

slavi, spáva , ale vždy ide s protestom ☹ ,

bilushka
23. nov 2009

Nika, to aj nas zdemoluje pol spalne kym zaspi 😒 ň
Dnes si napriklad ponatieral cele pyzamo kremom na ruky, lebo som blbana nechala krem na parapetke pri jeho postielke, ale bol aj za zavesom, ale asi ako sa nudil ze nevedel zaspat si to odtiahol a vytlacil si ho 😒
Mne najviac vadi, ked vytahuje snury z elektriky, lebo pri postielke ma aj zasuvku, uz je cela obalena vankusmi a zabranami a vzdy sa tam nejako dostane 😠

slavenas
23. nov 2009

Vanes sa vie celé hodiny "zahrať" s krémom a tiež je ponatieraná celá ... raz si natierala tyčinkou na ústa aj kolená a prsty na nohách 😀 😀 , zábava s tými deťmi , však súhlasíte .... 😉 😉

bilushka
23. nov 2009

Ano, suhlas Slavka 😀
Ale paradox, ze vsetky deti su unesene z kremov a tycinku na peru uz sa bojim aj vytiahnut pred nim, to je totalna fascinacia, to este ani Fischer Price nevymyslel taku hracku, co by ho tak zaujala 😀

bilushka
23. nov 2009

...tycinku na pery, nie peru 😀

slavenas
23. nov 2009

😀 😀 presne, Fischer sa na tento vynález nechytá

nika07
23. nov 2009

slavi, máš uplnú pravdu 😀 su to naše zlatíčka 😉

dnes som behala po požičovniach šiat, na jednu akcošku ☹ moje dieťa sedelo v kresle a ked som vyšla z kabinky tak kričala "jej mami pekná", len horšie na tom, že namala pravdu 😖 😀
ale bola zlatá, že vydržala sedieť 😵

slavenas
23. nov 2009

nika bola si ako pretty women... 😵
my ideme v januári na ples tak tiež asi budem obiehať požičovne.

nika07
23. nov 2009

slavka, ale iba v sne 😀 😀 😀

nika07
23. nov 2009

plesových šiat tam mali veľa a krásnych, ja som ale potrebovala niečo menej vyčačkané 😀

zajtra pokračujem, som zvedavá dokedy to bude malu baviť 😅

peta28
23. nov 2009

Leni ale nay je zas dost drahy... a ja velmo nemam cas nikam chodit a vyberat.. dnes je tu des nemam cas vas ani citat

peta28
23. nov 2009

A ja som sa isla v noci vycurat a pride spat a moja dieta lezi v mojej posteli, ze maminka ja som ti obsadila miesto.. ked som odchadzala na wecko spala v postielke, tak si dala tu namahu vyliezla a vliezla mi do postele. Ako bolo dobre ked nerozpravali a nechodili .. uz ani spat nemam kde 😎

zuzana76
autor
23. nov 2009

ahojte

uz sme doma a milost pan zaspal v kociku ako inak 😀 , ale nie, uz strasne davno som sa nevratila z prechadzky so spiacim dietatom 😀

mne sa dnes snivalo baby toto - Tomas Mastalir mi plomboval zuby 😀

zuzana76
autor
23. nov 2009

a Ordinaciu uz dobry rok nepozeravam, takze neviem, kde sa tam nabral 😀

zuzana76
autor
23. nov 2009

babule, uz su augustovky 2010 😵 , ako ten cas leti

zuzana76
autor
23. nov 2009

http://www.topky.sk/cl/10/614304/Opity-zrazil-b...

tu sa pise o tom babetku Jakubkoi co ho v januari 2008 zrazil ten opily muz, este stale sa to taha, ja nechapem naco vyckavaju , boze to nase sudnictvo, by som ho zavrela aspon na 20 rokov

zuzana76
autor
23. nov 2009

ozaj baby a vecer som sa nalogala Coly, tak som nemohla vecer zaspat, tak som este rozmyslala nad menami a pre dvojcata dievcata som vymyslela Gabriela a Daniela 😀

uz mi nacisto zasibava 😀

lenkamt
23. nov 2009

aj ja chcem ísť na ples 😅 ale pri mojom mužovi ťažko 😔

Zuzi- že Maštalír 😀 že dvojičky 😀 no ty tedá máš nočné zážitky 😀

bilushka
23. nov 2009

ctrl+c a ctrl+v Lenka:
aj ja chcem ísť na ples 😅 ale pri mojom mužovi ťažko 😔

Dalej neviem co 😀
Bola som na tej pedikure, ohoblovala mi pol nohy, mozno budem potrebovat aj mensie topanky 😅
Plus som si dala ostrihat ofinu u kadernicky v tom salone (za jedno euro), takze ja uz som na stretko pripravena 😀

Mimi ostava dalsi tyzden u mamy, zacinam mat abstak ☹
Zaroven chytam aj paniku, lebo nejako rychlo finisuju ☹

zuzana76
autor
23. nov 2009

bilu, ze ohoblovali pol nohy 😀

zuzana76
autor
23. nov 2009

leni 😀 , ved tiez nechapem, ze co to 😀

katika1
23. nov 2009

ženy ja som tiež neverila, že moj pojde na ples a prehovorila som ho nakoniec 😉
zuzi 😀

letuskah
23. nov 2009

caute
nasmiala som sa na kremovacich a miesto obsadzujucich detoch 😀 moje dieta sa doteraz nicim neponatieralo, ja mam vsetko z dosahu

a ctrl+c a ctrl+v Lenka a Bilushka:
aj ja chcem ísť na ples 😅 ale pri mojom mužovi ťažko 😔

a mame vlackodrahu pre Kubka, je rkasna pekna, ja by som mu to najradsej zajtra dala, no ale musim vydrzat.....

idem zehlit nech si moze muz daco aj pobalit tak zas palim, caute

mima07
23. nov 2009

baby co ste zbehnute v nakupovani cez internet nevideli ste niekde take zviratkovske papuce pre nasich drobcov 😕 ja co som pozerala maju len velke a by som ich chcela aby mi rano nechodil bosi